>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Severstal Cherepovets - Atlant Mytischi
Typ: under 5,5
Kurs: 1.666
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Faworyta w tym spotkaniu trudno wskazać. Raczej trzeba pomyśleć nad wygraną gospodarzy, którzy ostatnio notują serię 3 wygranych pod rząd, ale chyba lepiej postawić na niski wynik tego meczu. Severstal to wicelider Tarasov Division, w 10 meczach 6 wygranych i 4 porażki (jak kto chce to progresja na remis może być opłacalna, jedyna drużyna w KHL bez remisu), bramki 23-20. Goście ostatnio przegrali z OHK Dynamo i Vitiazem u siebie. Zespół jest w tej samej dywizji co Severstal, ale już7 pkt. za nimi. Bilans w tym sezonie to 2-1-3-3, bramki 17-20. W tym sezonie, 23 września obie ekipy zagrały w Czerepowcu i Atlant wygrał 3:1. Okazja więc do rewanżu dla gospodarzy. Severstal w 10 meczach zanotował 8 razy under, a Atlant w 9 pojedynkach 7 underów. W historii bezpośrednich meczów też przewaga niskich i bardzo niskich wyników nad overami.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Magnitogorsk ostatnio bez formy. Dopiero wygrana z Niznekamskiem daje jakies nadzieje. Wczesniej kilka porażek po bardzo słabych meczach.
chyba kpisz? ostatnie 5 spotkan wygranych, Bars Kazan - mistrz z poprzedniego sezonu, w tym sezonie Magnitogorsk ogral ich juz 2 razy, Salavat - polfinalista z poprzedniego sezonu - urwane pkt, wbite 5 bramek
nie wiem czy zespol bez formy zrobi takie wyniki. Rewelacyjnie w ostatnich spotkaniach spisuja sie Janne Niskala, Stanislav Chistov, czy Denis Platanov. Jak dla mnie ten zespol ma forme, widzialem ich mecz z Neftekhimikiem, goscie prostymi srodkami znalezli doroge do bramki rywala, gdzie bodaj tylko Makarov zagral na poziomie (o ile dobrze pamietam to on ladnie objechal bramke strzelajac ladnego gola). Nikt mi nie wmowi ze KHL jest czysta liga i tylko w tym upatrywalbym jakis szans gospodarzy na pkt, no chyba ze skocza na chwile do Polski po jakies resztki dopalaczy.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Severstal Cherepovec - Atlant Moscow Oblast , Atlant ML
Ja dzis tak bede gral, tak jak mi bedzie siadac ^^
Krotko i na temat... gospodarze sa po niezlej passie, w ostatnich spotkaniach pokazali, ze na wlasnym lodowisku sa grozni. To co przekonuje mnie do postawienia na Atlant to fakt iz ogladalem ostatnie spotkanie Severstalu i okropnie wygladala ich gra, przezywali straszne meki ze slabiutkim Chekovem. Ostatecznie pokonali gosci 3-2 jednak latwo nie bylo. Ktos powie , ze Atlant bez formy... i bedzie mial w 100% racje poniewaz Atlant jest bez formy. Mieli ostatnio ciezkie boje, jednak to co jest optymistyczne w teamie to fakt iz graja ladnie w obronie, atak jest tragedia ale na tylach operuja calkiem calkiem. Dodac trzeba takze ze mieli lekka pause wiec byc moze trener pouklada troche gre zespolu. Atlant w tym sezonie juz raz pokonal 1:3 Severstal a bylo to 23 wrzesnia.
Moj typ to Atlant ML kurs z Ladbrokers 1.90!

pozdrawiam.
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: bet-at-home
Analiza:

Drugie z serii czterech spotkań z rzędu rozgrywanych w Moskwie. Pierwsza potyczka nieudana dla CSKA zakończona porażką 2:3 z Atlant Mytischi. Najbliższe spotkanie CSKA musi wygrać mimo iż przeciwnik najłatwiejszy nie jest (Torpedo Nizhny Novgorod jak na razie jest liderem Tarasov Division). Trudno o lepszą okazję niż mecze na własnym „podwórku” przed własną publicznością, tym bardziej że następni w kolejce czekają Lokomotiv Yaroslavl i Spartak Moskva. Jak do tej pory ekipa z Moskwy przeplatała 3 przegrane 2-oma wygranymi....po 2 ostatnich porażkach najwyższa pora poprawić ten niechlubny schemat. Ostatnia seria 4 spotkań z rzędu w Moskwie nie była dla CSKA udana (1 zwycięstwo), myślę, że tym razem po parę bramek dołożą J. Marek, E. Mikhailov czy D. Parshini będzie znacznie lepiej. Podsumowując, pewna wygrana CSKA Moskwa w regulaminowym czasie.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Spotkanie: Amur Khabarowsk - Yekaterinburg
Typ: Yekaterinburg ( z dorgywką i karnymi )
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Już troszkę ponad godzinę czyli o godzinie 10:00 czasu Polskiego dojdzie do meczu Rosyjskiej ligi hokeja na lodzie KHL pomiędzy Amur Khabarowsk i Yekaterinburg. Mecz odbędzie się na nieco ponad 7 tysięcznej hali Platinum Arena. Jak dla mnie faworytem tego meczu są goście i na nich kieruje swój typ. Gospodarze zajmują obecnie w lidze dopiero 21 pozycję z 13 spotkaniami rozegranymi, bilans 3-10 i tylko 9pkt zdobytych. Tak na prawde słabszy to jest tylko Vityaz który po tylu samych spotkaniach ma o 2 oczka mniej bo zajmujący 22 miejsce klub Traktor ma o jedno oczko mniej od Amuru ale także 2 mecze mnie rozegrane. Przejdźmy do meczu hokeistów z Khabarowska. Co ważne wszystko 3 mecze jakie wygrali to są spotkania na własnej tafli, u Siebie zaczęli od dubletu porażek z Sibirem 2-5 i 2-3, następnie sensacyjne zwyciestwo po dogrywce z CSKA 4-3, 3-4 z Dinamo Riga, 2-4 z Dinamo Mińsk i ostatnio 2 razy wygrali z Novokuznetsk 3-0 i 5-3. Jednak Novokuznetsk to jest druzyna któa wyprzedza Amur tylko o 3pkt a wiec gdzieś te punkty muszą zdobywać. Na wyjeździe wszystkie 6 meczy to porażki 0-3 z Traktor, 0-4 z Ufa, 0-1 z Magnitogorsk, 1-4 z Sibirem, 2-5 z Barysem i 2-4 z Novokuznetsk. Podsumowując mecze ekipy z Khabarowsku jest to zdecydowanie outsider w tamtejszej lidze obok Vityaz, wygrywają mecz żadko i to bez jakiś większych sensacji może tylko z CSKA u Siebie ale to po dogrywce. Potrafią przegrywać u Siebie też z nie zbyt mocnymi jak z Sibirem dubel, czy z Rigą i Mińskiem druzynami trochę podobnymi do dzisiejszych rywali. Yekaterinburg ma bilans 5-6 i ma 15pkt ale wiele druzyn przed nim ma wiecej meczy rozegranych a więc jak się wyrówna jest szansa na przeskoczenie ale trzeba takie mecze wygrywać. Ekipa z Ekaterinburga u Siebie wygrała z Dynamo Moskwa 5-4, z Vityaz 4-3, porażka z Magnitogorsk 2-3, pokonali Traktor 4-1 i przegrali ale po zaciętym meczu z Ufą 4-5. Na wyjazdach trudno mieć do nich problemy mimo że bilans 2-4 ale porażki z Magnitogorskiem, CSKA czy Neftekhimik 4-5 i Mińskiem 1-2 nie hańbią. Pokonali także Rigę 2-1 i w ostatnim ich meczu Novokuznetsk 4-3. Ja uważam ze Yekaterinburg dołoży wszelkich starań by wyjechać ze zwycięstwem ponieważ stać ich na wyższą pozycję jak dograją do reszty zespołów swoje mecze, ponad to wiedzą że na wyjazdach z takimi zespołami trzeba wygrywać bo liga bardzo mocna.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Salavat UFA-Avangard Omsk✅
Over 4,5
1,33
Bwin

W tym meczu powinno paść wiele goli i niby over 5,5 po wyższym kursie powinienem wziąć ale ja jakoś wole bardziej zachowawczo do tripla sobie pobrać. UFA ma najlepszy atak w lidze. 60 goli w 13 meczach daje średnią prawie 5 goli na mecz strzelonych tylko. I gdyby tak samo spisywała się obrona to pewnie wygraliby wszystkie mecze. Ale stracili aż 46 goli co jest wynikiem czwartym od końca. Duża dysproporcja jak na taki mocny team, który ma walczyć oczywiście o mistrza. Avangard Omsk również lubi sobie postrzelać. 46 goli daje im 6 miejsce wśród najlepszych ataków w KHL jednak obrona to jakaś super nie jest, a w starciu z taką siłą rażenia jaką dysponują gospodarze dzisiejszego meczu ciężko będzie o dobry wynik w obronie.

Metallurg Magnitogorsk-Yugra Khanty Mansijsk✅
Yugra(+2,5)
1,33
Bwin

Tutaj spotkanie lidera z Magnitogorska z beniaminkiem z Khanty-Mansijska. Niby faworyt oczywisty. Jednak hokeiści Yugry naprawdę świetnie grają i są w stanie wygrać z każdym co już udowodnili. Teraz czeka ich trudny mecz jednak nie uważam, że będzie to jednostronne widowisko i gospodarze zmiotą Yugre z tafli. Dziwią mnie kursy na to spotkanie bo kurs na zdarzenie jakie podałem wcale niski nie jest a przecież Metallurg musi wygrać 3 bramkami bym ja przegrał.

Traktor Chelyabinsk-Barys Astana⛔
Barys(+1,5)
1,40
Bwin

Tutaj to już w ogóle nie rozumiem oddsmakerów. Traktor to przecież zdecydowanie najsłabsza ekipa KHL obok Vityazu, a Barys to taki średniak, który każdemu może napsuć krwi. Może i dzisiaj Traktor się obudzi i wygra bo przecież ostatnie 6 spotkań przegrali jednak uważam, że wygrana 1 bramką to jest maks na co ich stać bo rywal wcale słaby nie jest i bronić się nie przyjedzie, a wręcz przeciwnie atakować. Celem Kazachów na ten mecz jest zwycięstwo i to w 60 minutach, bo z takim rywalem szkoda każdego straconego punktu.

Z tych trzech opisanych przeze mnie zdarzeń można skleić fajny kupon z AKO koło 2,50 który spokojnie można grać, gdyż szanse moim zdaniem są spore na wejście tych wszystkich zdarzeń.
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Ja dziś wypatrzyłem sobie spotkanie SKA z Dynamem. Dojdzie do rewanżu pomiędzy tymi drużynami gdyż 5 dni temu to Dynamo podejmowało u siebie SKA i wygrało 5:2. Ekipa z Moskwy grała u siebie aż 9 spotkań z rzędu z czego 8 wygrała. Granie u siebie to całkiem inna bajka niż wyjazdowe spotkania a szczególnie gdy się gra w Petersburgu. Liczę dziś na rewanż i wygrana gospodarzy, którzy w ostatnim czasie poza przegraną z Dynamem spisują się bardzo dobrze. Oprócz wygranej SKA upatruję także under 5,5 w tym spotkaniu.
SKA Petersburg - OHC Dynamo / 1 / under 5,5 /
 
Baqu 745,7K

Baqu

Forum VIP
ЦСКА Москва - Спартак Москва
Spartak ✅
2.13
Pinnacle

Drugie spotkanie w tym sezonie pomiędzy tymi drużynami. W pierwszym
również na terenie CSKA, goście roznieśli gospodarzy aż 5:1 dominująć
w całym spotkaniu. Spartak mimo ostatnich przegranych dobrze prezentuje
się na tafli, oddaje dużo strzałów, a jeżeli przegrywa to najczęściej jedną
bramką. Dla CSKA mysle, ze to bedzie zmarnowany sezon. Ostatnio mieli
sporą liczbę spotkań domowych, nawet ze słabszymi przeciwnikami, a mimo
to wygrali jedynie jedno z siedmiu spotkań ! Goście są dla mnie faworytem
więc przy takim kursie nawet się nie zastanawiam, Hasek w bramce
powinien wykonać dobrą robotę.

Lokomotiv Yaroslavl ✅ i Minsk ✅ tez dzisiaj powinni wygrac, ale to tylko sugestyje.
 
macready 56

macready

Użytkownik
CSKA Moscow - Sp. Moscow

Typ: 1 ML Kurs - 1,88

Spotkanie juz powinno od minuty trwac, ale jest opoznione, wiec mega szybko
za CSKA przemawiaja bezposrednie spotkania miedzy tymi druzynami, pozatym licze tu na przełamanie po poprzednich słabych meczach, na wieksza analize nie ma czasu
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie: Atlant M. - Traktor Ch.
Typ: 1 typ na minus wynik 2-1 po dogrywce
Kurs: 1.85
Buk: Expekt

Gospodarze jedna wygrana po karnych z Spartak na własnym lodzie to na razie rozczarowanie. Dlatego doczekali się nowego trenera i zobaczymy. Dziś dobra okazja aby mozna zaakcentować ten fakt i wygrać ważne spotkanie w sumie dla obydwu zespołów , bo 18 gospodarzy i 19 miejsce gości to raczej potrzeba walki aby się odbić od dna. Goście odżyli dwoma wygranymi i to ważnymi bo było bardzo nieciekawie , ale na wyjazdach jedna wygrana po dogrywce z Magnitorskiem 9 we wrzesniu ) i 5 porażek to nie zachwyca . Liczę na przełamanie gospodarzy i raczej że Traktor nie ma jeszcze na tyle sił aby wywalczyć wygraną , motywacja chyba większa u gospodarzy...
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Popieram tym na na Atlant, który spisuje się poniżej oczekiwań, dziś zmierzą się z równie słabym Traktorem. Goście wprawdzie wygrali ostatnio dwa mecze ale u nich grać u siebie a na wyjeździe to dwie różne sprawy. Atlant ma przebłyski dobrej gry tylko teraz muszą to potwierdzić, w sumie już najwyższy czas i przeciwnik również jak najbardziej do ogrania.
 
Baqu 745,7K

Baqu

Forum VIP
ja dzisiaj Atlant na pewno bym nie zagrał natomiast, nie dość, że kurs niski
to gospodarze w wyraźnym dołku, natomiast traktorzysci muszą się kiedyś
na wyjeździe przełamać, juz raczej overa bym tu widzial. myslalem dzis
o Yarosławiu ML, ale kursy na MAgnitki ostro spadają, a ze nie wiem co sie
dzieje to postanowilem spasować. Pozniej wpadl mi w oko over
w Petersburgu, ale że takie same szanse dla mnie są na over w Moskwie,
a kurs delikatnie lepszy więc biorę:

18 Oct 2010, 17:45 Spartak Moscow - Dinamo Riga
O5.5⛔
1.952
Pinnacle


btw CSKA ML też wygląda kusząco... ⛔

p.s.
2:3 po 2T i się zacięli w 3T, szkoda :/
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Ak Bars Kazań - Niznekamsk
Typ: 1 typ na plus wynik 3-1
kurs: 1.7
bukmacher :Bah


KHL kolejne mecze ligowe. Po dwóch meczach wyjazdowych z dwoma wygranymi 6-2 z Novokuznetsk i po dogrywce 2-1 z Amurem zawodnicy Kazania wrócili na własny lód. tutaj spisuja się przyzwoicie na 6 meczy 4 wygrane i 2 porażki. Pierwszy mecz z dzisiejszymi gośćmi przegrali na wyjeździe 0-3 ,potem wygrali u siebie 3-1. Dziś liczę na powtórke dobrego występu gospodarzy. Dla gości jest to 4 mecz wyjazdowy w ostatnim okresie od 12.10 gdzie do tej pory 2 porażki i jedna wygrana po karnych z Novokuznetsk . Gospodarze są lepszym zespołem , w tym sezonie ich gra nie zachwyca ale zbierają punkty i dziś też te powinni zabrać .Do tego przewaga lodu i długi czas wyjazdu druzyny przyjezdnej , dlatego dziś liczę na dobra postawę Kazania.
 
Baqu 745,7K

Baqu

Forum VIP
19 Oct 2010, 14:00 Avangard Omsk - Amur Khabarovsk
U5.5✅
2.03
Pinnacle


typ nagli wiec i do napisania niewiele. Uwazam, ze Omsk czesto nie wysila się
za bardzo z druzynami o wiele slabszymi dla siebie i jezdzi na pół gwizdka,
co za tym idzie zobaczylem ze w miarę czesto w takich spotkaniach padają undery.
Khabarovsk na wyjazdach też raczej jest ekipa underową niż overową, co za tym idzie widze w kursie value.

p.s.
tak sobie patrze i Sibir po 2.12 też nieźle na dziś wygląda... oraz O5.5 w Kazaniu,
ale z tym poczekam na FT w Omsku...
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Torpedo Nizhniy Novgorod - Traktor Chel/ 1 / 1.8 / 1:2 OT ⛔
Torpedo w ostatnim czasie gra bardzo solidnie na 10 spotkań wygrało 7 w tym u siebie z UFA czy na wyjeździe z Dunamem. Traktor na wyjazdach zdobywa mało punktów, ostatnio wprawdzie polegli z Atlantem dopiero po dogrywce ale wcześniej regularnie przegrywali w 3 tercjach. Dla Novgorodu dziś szansa na kolejne 3 punkty i utrzymanie kontaktu z czołówką.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Długo nie było mnie na forum dzisiaj wracam do KHL ????
Oferta spotkań na środa duża - jest w czym wybierac
Lokomitiv - Ufa
Kursy na zwycieżce meczu identyczne wiec według bukmacherów zapowiada sie wyrównane spotkanie. Dla mnie małym faworytem wydaje sie byc Lokomitv U siebie zawsze są mocni, przeciwnie do Ufy która czasami potrafi na wyjeżdzie zagrac mecz tragiczny. Porażka z Torpedo raczej nie swiadczy najlepiej o Ufa - potrafią zagrac naprawde słaby mecz. Lokomitv moze nie błyszczy ale gra bardzo solidnie, w meczu z czołowka - Magnitogorskiem zagrali dobrze porażka minimalna a mecz wyrównany. Dla mnie solidniejsza drużyną jest Lokomitv a biorąc p uwagę równe kursy na zwycieżce meczu lepiej stawiac na Lokomitv. - Zwycieżca 1⛔
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Cherepovec - Dynamo Riga
KHL Rosja
Typ: 1 wynik 4-2 typ na &quot;+&quot;

Kurs: 2,25
bukmacher :Expekt
Zacznę od gości. Dla zawodników z Rygi to będzie 3 mecz wyjazdowy z rzędu , w sumie nie jest to jakiś duży wyjazd dwa mecze w Moskwie ale wiadomo na wyjazdach zawsze się trochę sił traci. Zaskakuje mnie ich bardzo dobra gra 5 mecz z rzędu wygranych ( 3 u siebie, 2 wyjazdy ) szczególnie ważna wygrana nad mocnym Dynamem Moskwa . Ale dziś goście przyjeżdżają do średniaka , ale szanuje on bardzo swój lód i nie oddaje punktów. Do tej pory gospodarze u siebie wygrali 5 spotkań i 3 przegrali , te porażki to początek sezonu i chyba teraz złapali właściwy rytm. Cherepovec również zagrał dobry mecz wyjazdowy z Dynamem Moskwa który przegrali po dogrywce.
Cóż licze na dobra postawę gospodarzy i ich wolę walki , do tego goście chyba czas na przerwanie tej dobrej passy plus zmęczenie.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Mecz: Yugra - Amur K.
Typ: 1 wynik 4-2 na &quot;+&quot;
Kurs:1.85
Buk:Expekt

spotkanie w ramach Rosyjskiej KHL , miedzy beniaminkiem a do tej pory najgorszą pod względem wyjazdów drużyną Amura. Goście to drużyna która wykorzystuje bardzo dobrze atut swojego lodu ze względu na najdalszy wyjazd w lidze. Ale jest to broń obosieczna bo jeśli przyjdzie im wyjechać to jest kłopot. Goście jeszcze w tym sezonie nie wygrali na wyjeździe. Dziś bedzie im trudno o wygraną bo gospodarze potrafią dobrze zagrać u siebie z najsilniejszymi jak np. z Magnitogorsk gdzie przegrali dopiero po karnych . Ogólnie bilans gospodarzy 5 wygranych 2 przegrane, 2 przegrane po karnych. Amur przegrał dwa dni temu w Omsk 0-2 , mecz nie będzie pewnie łatwy ale myślę że gospodarze powinni ograć taką drużyną jak Amur i potwierdzić swoją dobrą obecnie lokatę w lidze.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Wczoraj niestety nie siadło. Na dzisiaj podobnie jak Dark typuje wygraną Yugra. Amur nawet u siebie potrafi zagrac słaby mecz a wyjazdy to naprawde słaba strona Khabarowska, jest to typowa druzyna do bicia, sprawiajaca od czasu do czasu niespodzianke u siebie. Yugra gra solidnie na Amur powinno wystarczyc. Typ 1✅ 1,8 lub ML 1,45✅
W innych meczach mysle ze Astana łatwo wygra⛔, Kazan w ML tez zwyciezy⛔, niespodzianki szukałbym w meczu Omska - Sibir to nie ta sama druzyna co w ubiegłym sezonie mozna pokusic sie o x2 po malej stawce✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom