>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Spotkanie: Ufa vs Kazan
Typ: Ufa
Kurs: 1.80
Buk: Bwin
Analiza: O godzinie 15 rozpocznie się piąte półfinałowe spotkanie Kontynentalnej Ligi Hokeja w Rosji między zespołami Ufa i Kazan. Po ostatnim zwycięstwie drużyny Ufa, chcą oni na pewno kontynuować tą rywalizację do czego konieczne jest zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Pisałem o tym w analizie poprzedniego meczu obu ekip, ale powtórze - Ufa jest pod ścianą i przegrana, oznaczałaby odpadnięcie z walki i mistrzostwo, co dla dużyny, która zajęła 1. miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej, jest nie do pomyślenia. Forma na pewno dopisuje, o czym świadczy chociażby wygrana w ostatnim meczu w Kazaniu różnicą dwóch bramek, a warto dodać, że w roli gospodarza radzą sobie doskonale. Ufa tak łatwo się nie podda i mam nadzieję, że to oni znajdą się w finale.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie: Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan
Typ: 1
Kurs: 1,77
Bukmacher: Expekt
Na dziś wybrałem spotkanie w KHL w półfinale PLAY OFF pomiędzy UFĄ a KAZANIEM. Kazań zaskakująco dobrze rozpoczął konfrontację wygrywając trzy pierwsze mecze z Ufą:
05.04. AK Bars Kazan Salavat Ulaev UFA 3 : 2 +
03.04. Salavat Ulaev UFA AK Bars Kazan 1 : 2 +
02.04. Salavat Ulaev UFA AK Bars Kazan 3 : 4
W czwartej konfrontacji jednak, która mogła okazać się ostatnią partią UFA wreszcie pokazała swoje możliwości i pewnie wygrała na tafli w KAzaniu przedłużając tym samym swoje szanse na awans do finału! Już wcześniej nawet bo w trzecim meczu Ufa prowadził po dwóch kwartach 2:0 aby w trzeciej dać sobie wpakować dwie bramki i przegrać w dogrywce ! To ich tyko i wyłącznie zmobilizowało i w jak już pisałem w czwartym meczu nie dali szans hokeistą z Kazania... Dziś myślę, że uskrzydleni przełamaniem przeciwników wygrają mecz co ich zbliży do gry w finale.
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: Salvat UFA- KAZAN
typ: DW 2-1, 3-1 lub 4-1
kurs 4.75
gamebookers
ANALIZA:
przed nami 5 spotkanie rosyjskiej ligi hokeja na lodzie. Jestesmy na etapie polfinalow. Naprzeciwko siebie stana ekipa Salvat Ufa oraz Bars Kazan. Mamy aktualnie stan rywalizacji 3-1 dla Kazania a gra sie do 4 zwyciestw. tak wiec ekipa z Ufy nieco pod sciana. Pod sciana byli takze przed poprzednim spotkaniem bowiem stan rywalizacji brzmial juz 3-0 dla Kazania. Wyszli z tej opresji bardzo dobrze zwyciezajac na wyjezdzie 4-2. Dzis takze typuje ich zwyciestwo. Nie sadze aby zdecydowanie najlepsza ekipa fazy zasadniczej odpadla tak gladko i to na etapie polfinalu. Mysle iz nie zobaczymy dzis zbyt wielu bramek. Stawiam na zwyciestwo gospodarzy i typuje dokladny wynik 2-1, 3-1 lub 4-1
 
roozik 0

roozik

Użytkownik
Spotkanie: Ak Bars Kazan - MVD​

Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bwin
W pierwszych dwóch starciach finałowych zespół z Kazana pokonał dwukrotnie MVD. W obu tych meczach AK Bars byli lepsi pod każdym względem. Gospodarzą z pewnością pomoże własna publiczność w odniesieniu zwycięstwo w tym meczu. Oba te zespoły w sezonie mierzyły się również dwukrotnie i również w nich górą byli hokeiści z Kazania. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy. ????​
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Dominik Haszek w Spartaku Moskwa

Słynny czeski bramkarz hokejowy Dominik Haszek podpisał roczny kontrakt ze Spartakiem Moskwa. 45-letni zawodnik rok temu wznowił karierę i w ostatnim sezonie grał w zespole HC Pardubice.

To początek nowego rozdziału w mojej karierze. Nie zaprzeczam, pieniądze odgrywały tu pewną rolę, ale nie decydującą. Gra w takim klubie jak Spartak to wielkie wyzwanie - powiedział Haszek.

Haszek jest uznawany za jednego z najlepszych bramkarzy w historii hokeja. Grając w lidze NHL dwukrotnie z zespołem Detroit Red Wings sięgał po Puchar Stanleya i kilkakrotnie był uznawany najlepszym graczem na swojej pozycji.


PAP
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Łada Togliatti w 2010 drużyna została wycofana z rozgrywek KHL z powodu kłopotów finansowych. Zastąpił go klub Jugra Chanty-Mansyjsk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom