>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

KHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moscow Typ:1 Kurs:2.5 (5/10)⛔
Traktor Chelyabinsk - SKA St. Petersburg Typ:2 Kurs:1.85 (8/10)⛔


SKA.St.Petersburg przegrał wszystkie dwie kolejki lecz nie z byle kim
oglądałem oba mecze i powiem że prezentują dosyć ciekawy Hokej mogli wygrać ostatnio z UFA jednak zabrakło gry do końca przez pierwsze dwie tercje grali jak równy z równym przeprowadzając grozne ataki prowadzili 0-1 mogli i strzelic kolejne gole jednak zabrakło sczęścia, trzecia tercja nie ten sam zespól postanowili bronic wyniku i to ich skarało.Podobny styl gry prezentowali z Magnitogorsk chyba takze prowadzili 1-0 przez dłuzszy okres.Dzisiaj jadą na trzeci z rzedu wyjazd i mysle ze tym razem pokonają słaby Traktor.
Novokuznieck tez nie jest specjalnym potentatem do wygrania ligi jednak pierwsze wyniki robią wrazenie co do ich przeciwnika równiez mialem okazje oglądać mecz z Amur przegrany przez Dynamo 1-0 i gra ekipy z Moskwy nie napawa optymizmem grali wolno bez przekonania oraz nieskutecznie nie potrafili wyprowadzicv składnej akcji grajac w przewadze 2 zawodników
 
R 0

radaos

Użytkownik
Odnośnie Dynamo Moskwa, to jest to bardzo silny zespół. Osobiście nie wydaje mi się żeby przegrali w regulaminowym czasie. Nowokuznieck wygrał wysoko z Rygą ponieważ goście mieli problemy z bramkarzami. Wcześniej przegrał i wygrał z mińskim Dynamem, które raczej jest przeciętnym zespołem. Na rosyjskich czatach ludzie piszą, że jest to zespół, który zazwyczaj gra dobrze jedno spotkanie w serii. Wątpię, żeby było to akurat dzisiejsze.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mecz do grania ryzykowny Dynamo ma ogromny potencjał ale w chwili obecnej podobny brak formy, Metallurg choc nie grał z rewelacyjnymi ekipami zdobyl z nimi kilka punktów i strzelil troche goli.Typując ten mecz sugerowałem sie głównie meczem z 5.09 gdzie Dynamo grało naprawde słabiutko przegrali z Amur które nie nazwał bym lepszą ekipą od Metallurg jak podobnie zagrają dzisiaj to przegrają.Dlatego dałem (50/50)
 
R 0

radaos

Użytkownik
Na Betway&#39;u było 2.70 na Metallurg, więc już jak ryzykować to na całego. ???? Co do KHL to ja zastanawiam się nad Sibirem, czystą 1. Nie wydaje mi się, żeby Ryga już pozbierała się z bramkarzami a o nowych cisza. Poza tym ciągle jest w rozjazdach i zmęczenie też może dać o sobie znać. Poczekam jeszcze z pół godziny i zobacze co na czatach piszą. Może mają jakieś świeże info.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzisiaj kolejne mecze więc trzeba coś naskrobać ;)
Lada Togliatti - Avangard Omsk
Typ: Lada Togliatti (+0,5)
Kurs: 1,76
Avangard w pierwszym meczach trochę zawiódł. W przerwie dokonali dość sporych transferów, lecz jak widać zespół jeszcze nie do końca &quot;jest zgrany&quot;. Szczególnie nowa obrona (z poprzedniej zostało 3 graczy) zawodzi. Nie sądzę by dzisiaj się coś zmieniło. W Ladzie zaś zupełne inne nastroje. Oba mecze wygrali z niżej notowanymi rywalami. Na pewno wpływa to pozytywnie na morale drużyny. W tamtym sezonie większa część punktów zdobyta była na własnej tafli, więc czemu to zmieniać? Omsk odda to co zabrał kiedy wreszcie zainguruje w własnej hali ;).
Bars Kazan - Barys Astana
Typ: under 5,5
Kurs: 2,00
Zadziwia mnie klub z Kazachstanu. Pozytywnie oczywiście. Rozegrali 2 mecze, z których pokazali się z bardzo dobrej strony. Pokazali, że są w stanie nawiązać walkę. W nawiązaniu tej walki pomaga świetnie spisująca się dotąd defensywa. Na pewno na dobrą grę w tym elemencie wpłynęło pozyskanie dwóch graczy z NHL na tej formacji. Bars w obu meczach pokazał, że potrafi grać świetnie z przodu. Również tył nie spisuje się najgorzej. Póki co jeden over w pierwszym meczu, później under. Barys 2 undery. Niech tak pozostanie ;)
No i na koniec taki typ bez większej analizy:
Torpedo Novgorod - Vityaz Chekhov
Typ: Vityaz Chekhov (ML)
Kurs: 2,55
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzisiaj kolejne mecze więc trzeba coś naskrobać ;)
Lada Togliatti - Avangard Omsk
Typ: Lada Togliatti (+0,5)
Kurs: 1,76
⛔ 1:2 ⛔
Avangard w pierwszym meczach trochę zawiódł. W przerwie dokonali dość sporych transferów, lecz jak widać zespół jeszcze nie do końca &quot;jest zgrany&quot;. Szczególnie nowa obrona (z poprzedniej zostało 3 graczy) zawodzi. Nie sądzę by dzisiaj się coś zmieniło. W Ladzie zaś zupełne inne nastroje. Oba mecze wygrali z niżej notowanymi rywalami. Na pewno wpływa to pozytywnie na morale drużyny. W tamtym sezonie większa część punktów zdobyta była na własnej tafli, więc czemu to zmieniać? Omsk odda to co zabrał kiedy wreszcie zainguruje w własnej hali ;).
Bars Kazan - Barys Astana
Typ: under 5,5
Kurs: 2,00
✅ 3:2 ✅
Zadziwia mnie klub z Kazachstanu. Pozytywnie oczywiście. Rozegrali 2 mecze, z których pokazali się z bardzo dobrej strony. Pokazali, że są w stanie nawiązać walkę. W nawiązaniu tej walki pomaga świetnie spisująca się dotąd defensywa. Na pewno na dobrą grę w tym elemencie wpłynęło pozyskanie dwóch graczy z NHL na tej formacji. Bars w obu meczach pokazał, że potrafi grać świetnie z przodu. Również tył nie spisuje się najgorzej. Póki co jeden over w pierwszym meczu, później under. Barys 2 undery. Niech tak pozostanie ;)
No i na koniec taki typ bez większej analizy:
Torpedo Novgorod - Vityaz Chekhov
Typ: Vityaz Chekhov (ML)
Kurs: 2,55
⛔ 5:3 ⛔
Coś nie potrafię się dobrze wstrzelić w sezon. Omsk wreszcie wygrał. Uczynił to jednak w regulaminowym czasie gry.
Po raz kolejny zadziwia mnie (pozytywnie oczywiście) drużyna z Kazachstanu. Kolejny raz nawiązali walkę z wyżej notowanym rywalem. Szkoda, bo przegrali minimalnie. Mecz jednak mógł się podobać tym, którzy go oglądali.
Vityaz po 2 tercjach prowadził jedną bramką. Niestety w 3 tercji stracili aż trzy więc wynik jest jaki jest. Szansa na zwycięstwo czy chociaż dogrywkę na pewno były. Szkoda tylko, że została ta szansa zmarnowana.
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Spotkanie: Anvangard Omsk - Magnitogorsk
Typ: 1 Omsk (-0.5) ✅
Kurs: 1.86
Buk: Bet365

Analiza:
Obydwa zespoły grają narazie bez rewelacji. Mają po jednym zwycięstwie i dwóch porażkach. Zespół Omska zajmuje odległe 19 miejsce z 3 punktami. Tylko, że Anvangard grał wszystkie mecze na wyjeździe i to będzie pierwszy mecz przed własną publicznością. Natomiast Magnitogorsk jest wyżej w tabeli od Omska zajmuje 17 miejsce z 4 punktami (mają jeden punkt więcej, gdyz raz przegrali po karnych). Dla Metallurga z kolei będzie to pierwszy mecz wyjazdowy.

Rok temu zespół z Omska był twierdzą nie do zdobycia, gdyż na 29 meczy, wygrał u siebie 21, a tylko 8 razy przegrał. Na ostatnich 15 meczy pomiędzy tymi zespołami, aż 12 -krotnie wygrywał zespół Omsk. A ostatnie dwa mecze wygrał Anvangard 6-4 i 2-1.

W lidze po dwóch piewrszych meczach hokeiści Omska przegrali niespodziewanie z Bars Kazan (2-4) i Neftekhimik (1-3). W ostatniej kolejce doszło do przebudzenia i wygrali na trudnym terenie z Lada Tollati 2-1. Myślę, że ich forma po malutku zwyżkuję i grając pierwszy mecz przed własną publicznością będą chcieli wygrać. Magnitogorsk po dobrym początku i zwycięstwie 2-1 nad St Petersburgiem doznał dwóch porażek przed własną publicznością najpierw po karnych 3-4 z Cherepowcem, a potem z Lokomtiwem Yaroslavl 2-4.

Bezproblemowe 6-0:spokodfhgfh:
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Spotkanie: Barys Astana - Traktor Chelyabinsk
Typ: 1 Barys (-0.5) ⛔
Kurs: 2.15
Buk: Bet365

Analiza:
Kolejny mój typ z ligi rosyjskiej, który bardzo mnie zaciekawił. Barys jest drużyną, która w tym roku dołączyła do ligi rosyjskiej i zagrają pierwszy mecz przed własną publicznością, gdzie hala będzie wypełniona po brzegi i kibice będą chcieli oglądać zwycięstwo ukochanego zespołu.

Przejdźmy jednak do statystyk, które przekonbały mnie do tego typu. Zespół z Astany jest na 21 miejscu z 2 punktami, gdzie wygrał 1 mecz po karnych z Neftekhimki i przegrał 2 mecze z dobrymi drużynami po ciężkiej walce, takimi jak : Lada Tollati (1-2) czy Bars Kazan (2-3). Należy podkreślić, że wszystkie mecze były rozgrywane na wyjeździe. Traktor jest na 18 miejscu z 4 punktami, też mają takim sam bilans jak Barys 1-2, ale oni grali do tej pory przed własną publicznością i jest to ich pierwszy wyjazd. Wygrali z Cherepovcem 3-2, i przegrali z Lokomtivem Yaroslav i St Petersburgiem. Na dodatek w dzisiejszym meczu nie zagra dwóch zawodników z pierwszej linii: obrońca Didikin i napastnik Raenko. Z problemami zdrowotnymi (są poobijani po ostatnim meczu) do Kazachstanu przyjechali również inni zawodnicy tacy jak: Greniere, Dagenais i Platil. No i trzeba dodać jeszcze ciężką drogę do Kazachstanu.

Walczyli, ale jednak widać, że drużyny, które dołączyły do ligi rosyjskiej są jednak słabsze, 3-4 dla Traktor
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Avangard Omsk - Salavat UFA
Typ: under 5
Kurs: 1,95
Avangard, po niezbyt udanym początku wreszcie pokazał jak swoją siłę. Szczególnie wrażenie robi ostatnie, wysokie zwycięstwo aż 6-0 z Magnitogorskiem. Dzisiaj już tak łatwo nie będzie. Salvat, aktualny mistrz byłej &quot;Super Ligi&quot; dobrze rozpoczął sezon. 3 mecze - 3 zwycięstwa. Czemu więc under? Obie drużyny potrafią dobrze grać z tyłu. Co więcej, w 9 ostatnich meczach między tymi drużynami był under. Po co to zmieniać? ;)
Spartak Moskwa - CSKA Moskwa
Typ: over 5,5
Kurs: 1,83
Derby Moskwy. Zarówno w tamtym sezonie, tak i w tym ofensywa Spartaka spisuje się dość dobrze. Dość często trafiają do siatki rywala. Niestety dość sporo też tracą. Podobnie sytuacja się ma z drużyną CSKA. W ostatnich 5 meczach między tymi drużynami padł over. Co więcej, przeważnie padał wynik 3:3 lub 4:2. Jak wiadomo, historia lubi się powtarzać. Ja także widzę dzisiaj podobny wynik. Także nie zostaje nic innego, jak usiąść przed telewizorem i emocjować się spotkaniem ;)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Avangard Omsk - Salavat UFA
Typ: under 5
Kurs: 1,95
⛔
1:5 ⛔

Avangard, po niezbyt udanym początku wreszcie pokazał jak swoją siłę. Szczególnie wrażenie robi ostatnie, wysokie zwycięstwo aż 6-0 z Magnitogorskiem. Dzisiaj już tak łatwo nie będzie. Salvat, aktualny mistrz byłej &quot;Super Ligi&quot; dobrze rozpoczął sezon. 3 mecze - 3 zwycięstwa. Czemu więc under? Obie drużyny potrafią dobrze grać z tyłu. Co więcej, w 9 ostatnich meczach między tymi drużynami był under. Po co to zmieniać? ;)
Spartak Moskwa - CSKA Moskwa
Typ: over 5,5
Kurs: 1,83
✅
6:5 (OT) ✅

Derby Moskwy. Zarówno w tamtym sezonie, tak i w tym ofensywa Spartaka spisuje się dość dobrze. Dość często trafiają do siatki rywala. Niestety dość sporo też tracą. Podobnie sytuacja się ma z drużyną CSKA. W ostatnich 5 meczach między tymi drużynami padł over. Co więcej, przeważnie padał wynik 3:3 lub 4:2. Jak wiadomo, historia lubi się powtarzać. Ja także widzę dzisiaj podobny wynik. Także nie zostaje nic innego, jak usiąść przed telewizorem i emocjować się spotkaniem ;)
W derbach Moskwy grad bramek. Natomiast Avangard &quot;przespał&quot; drugą kwartę w której dał sobie strzelić aż 3 bramki. Szkoda, bo jakby zagrali trochę lepiej w obronie under spokojnie by wszedł. ;)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Vityaz Chekhov - Dynamo Moskwa
Typ: Dynamo Moskwa (-1)
Kurs: 1,90
Oglądając mecz AK Bars z Dynamem, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony grą drużyny z Moskwy. Naprawdę ich gra mogła się podobać. Dzisiaj grają z Vityaz-em, który w tym sezonie jeszcze nic szczególnego nie pokazał. Tylko jedno zwycięstwo i to po OT z Torpedem na mnie nie robi ani trochę wrażenia. Jeśli Dynamo zagra tak, jak w poprzednim meczu to o wynik jestem spokojny ;). Nie pokoić może jedynie niekorzystne H2H (3:1 dla gospodarzy) lecz dzisiaj jest idealna sytuacja by to zmienić.

SKA St Petersburg - HC MVD Tver
Typ: SKA St Petersburg (-1,5) / over 5,0
Kurs: 1,83 / 1,80
SKA dość niemrawo rozpoczęła sezon od 2 porażek. Później zwycięstwo po OT nad Traktorem i wreszcie pewna wygrana w inaugurującym meczu we własnej hali 4:0. We własnej hali są zawsze &quot;hot&quot;. Pokazali to m.in w tamtym sezonie. Ich dzisiejszym rywalem będą gracze MVD. Na koncie gości 2 zwycięstwa po OT. Z mocniejszymi drużynami niestety nie byli w stanie powalczyć. Również dzisiaj wątpię by byli w stanie powalczyć. H2H korzystne dla gospodarzy.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Vityaz Chekhov - Dynamo Moskwa
Typ: Dynamo Moskwa (-1)
Kurs: 1,90
⛔
1:2 (OT) ⛔

Oglądając mecz AK Bars z Dynamem, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony grą drużyny z Moskwy. Naprawdę ich gra mogła się podobać. Dzisiaj grają z Vityaz-em, który w tym sezonie jeszcze nic szczególnego nie pokazał. Tylko jedno zwycięstwo i to po OT z Torpedem na mnie nie robi ani trochę wrażenia. Jeśli Dynamo zagra tak, jak w poprzednim meczu to o wynik jestem spokojny ;). Nie pokoić może jedynie niekorzystne H2H (3:1 dla gospodarzy) lecz dzisiaj jest idealna sytuacja by to zmienić.

SKA St Petersburg - HC MVD Tver
Typ: SKA St Petersburg (-1,5) / over 5,0
Kurs: 1,83 / 1,80
:minus: 2:3 ⛔
SKA dość niemrawo rozpoczęła sezon od 2 porażek. Później zwycięstwo po OT nad Traktorem i wreszcie pewna wygrana w inaugurującym meczu we własnej hali 4:0. We własnej hali są zawsze &quot;hot&quot;. Pokazali to m.in w tamtym sezonie. Ich dzisiejszym rywalem będą gracze MVD. Na koncie gości 2 zwycięstwa po OT. Z mocniejszymi drużynami niestety nie byli w stanie powalczyć. Również dzisiaj wątpię by byli w stanie powalczyć. H2H korzystne dla gospodarzy.
Naprawdę dziwny dzień i dziwne wyniki w KHL. :roll:
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
Avangard Omsk - Traktor Chel
powyżej/poniżej
powyzej 5.5 goli 1.80
bwin
Kolejny mecz w KHL .Dobrze znany wszystkim Avangard zmierzy sie z Traktor-em.Tranktor jest słynny z tego że w jakim meczu by niegrał to na 75-85% jest Over.W tamtym sezonie nieopusciłem ani jednego meczu traktora bez typu zawsze over-over-over-over !!! W tym sezonie narazie tylko raz puściłem over i również trafiłem .Mysle że w tym meczu niebędzie problemów by ten typ wszedł gdyż Avangard równiez strzela duzo bramek więc licze że po 2 tercjach będzie overek ale!!!! hokej to hokej zawsze jest jakaś niewiadoma .Ostatnie mecze tych druzyn w Omsku zakończyły się ośmioma i siedmioma golami więc jest jedno ZA
W tym sezonie Traktor kończył w 5 meczach 3 overkami ,a 2 razy brakło gola więc wszystko na styku co jest drugim ZA.
Avangard również na5 meczy kończył 3 overkami ale jak były Underki to z bardzo niską iloscią bramek z czteroma i trzema.
Traktor jak narazie spisuje się na 150% oczekiwań kibiców gorzej z Avangardem ,który wgrywając u siebie aż 6-0 z Magnitogorskiem napełnił kibiców przekonaniem że łapią forme ale w następnym meczu bolesna porażka u siebie z UFA 1-5.
Troszke dziwią mnie kursy na ten mecz bo aż 5.35 na Traktor to troszke wygórowany kurs no ale my na tym nietracimy tylko buk .Zachęcam więc równiez na typowanie na zwycięstwo Traktora.
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Spotkanie: Avangard Omsk - Traktor Chelyabinsk ✅ 3:6 ????
Typ: 2
Kurs: 4.75
Buk: unibet
Analiza:
Traktor spisuje sie w tym sezonie nadpodziw dobrze. W pieciu dotychczasowych meczach w ogolnym rozrachunku znajduje się na siódmym miejscu z dorobkiem 10 punktów. Gracze z Chelyabinska strzelaja sporo bramek, niestety traca tez duzo. Dlatego ich mecze sa zazwyczaj overowe, szybkie i barwne. Sądze ze w tym sezonie nie jeden przejechal sie juz stawiajac na ich przeciwnika. Traktor prowadzi również w swojej dywizji KHL Tarasov Division. przeciwnicy z Omska natomiast sprawuja sie w tym sezonie odwrotnie. Grają w kratke. Dobre mecze pprzeplataja slabymi i bezbarwnymi. W lidze zajmują 19. pozycję. Ogolnie strzelają sporo bramek.
Ważną informacją jest to że do Obwodu Omskiego goście z Traktora nie mają dalek, można powiedzieć ze nie będą zmeczeni tak bardzo podróża przez co beda bardziej skoncentrowani na meczu.
27/11-07 Superliga Avangard Omsk vs. Tr. Chelyabinsk 3 : 4
12/01-07 Superliga Avangard Omsk vs. Tr. Chelyabinsk 5 : 3
22/09-06 Superliga Avangard Omsk vs. Tr. Chelyabinsk 1 : 1 /2:1 (OT) Jak widać ich ostatnie mecze konczyly sie dwa razy zwycięstwem Avangardu w tym raz po dogrywce. W dwóch meczach padalo dużo goli. Tym razem licze na to samo. I na wyrownanie stanu rywalizacji Traktora na 2:2 w ilosci wygranych meczy.
 
T 0

tomcioomen

Użytkownik
Lada Togliatti - Ak Bars Kazan ⛔ ⛔ ⛔ i bardzo dobrze
typ over 4,5
kurs 1.65
buk-expekt
jakoś nie wychodzi ni pisanie analiz ale jak trzeba to napisze tak w skrócie
wiec taK
Kazan na 4 mecze miał 3 overy a lada tylko 1 ,teraz kazań ma wyjazd
grali już zesobą i lada-kazań 5-4 było ,myśle ze 5 goli powinni stzrelić ,wiadomo kazań dużo stzrela ,i mam nadzieje że na wyjeżdzie potrafią też stzrelać gole nie tylko u siebie
TogliattiKazan5:411.01.2008
taki wynik był
jak źle napisałem to sorka ,nie wychodzi mi pisanie analiz :-| ????
 
V 0

volt

Użytkownik
Spotkanie: Avangard Omsk - Traktor Chelyabinsk
Typ: 1 (1 tercja)
Kurs: 1.85
Buk: bwin
Analiza:
Bardzo fajne spotkanie w Ruskim hokeju. Co prawda chciałem dać typ -1,5 ale ktoś mnie już uprzedził. W dzisiejszym meczu zwycięstwo Omsk jest dla mnie oczywiste, może i nie rozpoczęli oni rewelacyjnie sezonu ale 2 z 3 ich porażek nie powinny nikogo dziwić, porażka na lodowisku Kazania oraz u siebie z Ufą, która to pewnie zakończy rundę zasadniczą na pierwszym miejscu. A na co stać dzisiejszych gospodarzy pokazali w meczu z Magnitogorsk. A goście, no cóż, przegrali z Yaraslovl, z Petersburgiem, a wygrywali raczej z ligowymi średniakami. W bezpośrednich spotkaniach jest 2-1 na korzyść Omsk, z tym że ostatnie spotkanie wygrali goście i nie sądzę żeby udało im się dzisiaj powtórzyć sukces. Myślę że Omsk zwycięży pewnie i szybko.
 
O 0

oraf

Użytkownik
Lada Togliatti - Ak Bars Kazan typ under 5,5✅
kurs 1.6
buk-betgun
Lada w pierwszej kolejce zrobila over 5:4 z
Khimik Voskresensk, ktory obecnie jest na koncu tabeli. Pierwszy mecz przed wlasna publika byl nastawiny na offence stad taki wynik. Kolejne mecze to dobra defensywa i 3 undery, 2 u siebie z mocnymi druzynami (Astana 2:1 i Omsk 1:2) i jeden na wyjezdzie z Neftekhimik 2:1.
Goscmi dzis jest druzyna Bars Kazan, ktora u siebie wygrala 3 i przegrala jedno spotkanie (po dogrywce). W meczach strzelala 3-4 bramki z tym ze wszystkie mecze grali u siebie.
Mysle ze Lada dzis znowu zagra mocno w defensywie a Kazan mecz wyjazdowy odpusci stad moj typ na under. Powodzenia
 
O 0

oraf

Użytkownik
Lokomotiv Yaroslavl - Amur Khabarovsk typy:
1, 1.3 betgun ✅
1 (-1.5), 1.62 bwin ✅
1 pierwsza tercja, 1.55 betgun ⛔

Yaroslavl na fali 4W ( 2H, 2A) 1L w inauguracyjnm spotkaniu z UFA na wyjezdzie. Wygrane mecze pokryte hendi, 4/5 pierwszych tercji nalezy do Lokomotiva (nawet ta z UFA).
Amur jest sredniakiem ligi. U siebie nieznacznie wygrywa roznica jtyednej bramki, wyjazdy oddaje.
Na HW maly kurs ale to raczej 10/10, mozna sie pobawic z handi i pierwsza tercja. U/O odradzam.
Ska St Petersburg - Metallurg Novokuznetsk ⛔
typ: over 5.5
kurs 1.95 betgun

IMO dziwny kurs. Gospodarze slabo, Ostatnia porazka domowa (roznica jednej bramki) powinna ich bardziej zmotywowac do offensu, zwlaszcza ze sa faworytem, a nie zachwycaja w tym sezonie: 2W 3L z czego 1HL.
Z drogiej strony Metallurg ktory idzie jak burza i ma parcie na overy. Ostatnie 6/6 meczy to overy, z czego 5 to ponad 7 bramek.
Powodzenia
 
O 0

oraf

Użytkownik
Hc Barys Astana-Neftehimik Niznekamsk
typ: 1 2.50⛔ (
3:2OT, 0:2 po pierwszej tercji, powtorka z Ufa )
typ: under 5.5 1.75✅
betgun
Barys ostatnio swiatelko w tunelu przegrywali z UFA 0:2,, doszli ich i ostatecznie win w OT. Neftehimik nic ciekawego, malo strzela, malo traci. W domu sobie jakos radzi, ale ostatni mecz wyjazdowy przegrany zVitiaz Chehov 2:1, dobrej formy nie wrozy. Bardziej jestem pewny wygranej Astany niz undera, gdyz goscie mysle wiecej jak 2 bramki nie strzela to Barys moze sie rozpedzic...
Khimik Voskresensk-Salavat Ulaev Ufa
typ 2 1.42✅ (
1:2 zenada..)
betgun
Trzeci mecz wyjazdowy i po 4W i 2 tercjach z Atana chyba opadli z sil. Mysle ze przegrana w OT po zdecydowanym prowadzeniu w ostatnim meczu czegos ich nauczyla, a trener nie szczedzil w slowach... Wyjazd z ostatnia druzyna tabeli i tu nie moze byc niespodzianki chodz to ruski hokej :jezora:. Gospodarze 1W 4L 7:17... kazdy inny wynik jak hendi gosci po 2 tercjach bedzie porazka.
Ska St Petersburg-Sibir Novosibirsk
typ 1 1.42✅ (
4:0 Ska reaktywacja:-D)
betgun
To co Ska wyprawia moge opisac krotko... LOL. Co prawda mieli niesamowicie mocnych rywali na starcie (Ufa, Traktor) a wczoraj ich dobil Metallurg ktory jest rewelacja sezonu jesli chodzi o strzelanie bramek a mimo to urwal jedna bramke. 2 HL i czas na win z gosmi ktorzy nic nie graja. Wyjazdy w plecy i jakis dziwny win z Riga najpierw OT 2:1 a dzien pozniej 6:1 (musieli ich niezle wymeczyc). Licze na wygrana gosci ale to nie bedzie hendi.
Vityaz Chekhov-Cska Moscow ???
odradzam granie cokolwiek
 
O 0

oraf

Użytkownik
Hc Barys Astana-Ak Bars Kazan
typ: over 5.5 2.08
✅ (2:7)
typ 1 4.15 ⛔ (gdyby nie oddali I tercji 0:4, mogloby byc goraco)
betgun
Mysle ze Astana ma niesamowity potencjal i dzis sie objawi. Wczoraj sracili 2 bramki w ciagu 2 minut... ale najwazniejsze ze tylko dwie, wyrownali i wygrali w OT. Ta sama sytuacja byla z Ufa. Do 3 razy sztka! Patrzac na statystyki mozna by napisac ze under 5.5 i remis morowany, ale niezapominajmy ze to ruski hokej i nie takie cuda sie dzialy :-D Kazan wyjazdowa porazka z Lada w OT 3:2, mysle ze nie srzeli dzis wiecej niz 2-3 bramki. Heh, analiza dosc osobista, dalbym 3/10 bo jednak moze byc tak ze to jeszcze nie ten mecz, padnie under i bedzie powtorka z rozrywki 3:2 OT.
4 fun &amp; risk :spokodfhgfh:
Dynamo Moscow-Torpedo Nizhny Novgorod
typ 1 1.45
✅ (4:1)
betgun
Tu raczej pewny typek, Dynamo mial serie ciezkich meczykow wyjazdowych, gdzie jakos sobie radzil glownie w OT. Powrot do domu i wygrana 3:2 z HK MVD Tver (droga tercja 3:1 ), a dzis IMO gorszy przeciwnik (wyjazdowy). Torpedo jak strzela to strzela duzo, jak traci to traci duzo stad moze byc fajny meczyk overowy, ale to musi sie jescze dynamo chciec grac... wiec dla odwaznych over 5.5 1.98 (tak na przekor bukom :jezora: )
Hk Dinamo Minsk-Hk Mvd
typ 2 2.10
⛔ ( 3:2OT w sumie zagralem tutaj z podporka i poszlo na ✅, no ale tak juz podalem wczesniej)
typ under 5.5 1.57 ✅
betgun
Fajny kurs na Hk Mvd, ktora zle nie gra imo od poczatku sezonu starcia z mocnymi druzynami 2HW i 3AL. Dinamo lezy seria 4L, 3HL 10:22 - zenada, musza walczyc ale Mvd im putow nie odda, licze na skromne zwyciestwo gosci 0:3, 1:3 (mozna z podporka x2 albo 2 OT bo w sumie Dinamo musi sie kiedys przelamac)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom