>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : AK Bars Kazan - Dynamo Moskwa
Typ : Dynamo Moskwa
Kurs : 2,60
Buk.: Bwin
Analiza : Na jutro wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek KHL , czyli najwyższej ligi Hokeja na lodzie w Rosji . W spotkaniu półfinałowym zespół AK Bars Kazan , będzie na własnej tafli podejmował zespół Dynama Moskwy . Jak na razie mamy bilans 2:2 , a w tym sezonie gra się do 4 zwycięstw . Pierwsze spotkanie dosyć łatwo wygrało na własnej tafli AK Bars Kazan 4:1 . Dzień później już za to przegrali u siebie 2:3 po dogrywce . I następnie nadeszły dwa spotkania w Moskwie , gdzie w pierwszym spotkaniu 0:1 wygrał Kazan . Natomiast już na następny dzień wygrał zespół Dynama 4:1 . Oglądam każde spotkanie półfinałowe tych zespołów i mogę jedynie stwierdzić , że zespół z Kazania , może mówić o wielkim szczęściu , że mają jeszcze szanse na grę w Finale rozgrywek KHL . Z mojego punktu widzenia to Dynamo po prostu przewyższa klasą zespół z Kazania . I udowodnił to ewidentnie w ostatnim spotkaniu gdzie pokonał Kazan 4:1 . Mogę powiedzieć tak zespół z Kazania nie wiedział co sie praktycznie dzieje w tym ostatnim spotkaniu . Dynamo po prostu zagrało rewelacyjne spotkanie i liczę , że jutro będzie podobnie . Kazan nałapał w ostatnim spotkaniu tyle głupich kar . Naprawdę jutro nie spodziewam się innego wyniku jak zwycięstwa zespołu Dynama . Dynamo już w ćwierćfinale udowodniło , że jest w wybornej formie pokonując odwiecznego rywala czyli CSKA bilansem 3:0 , pokonując ich na wyjeździe aż 1:7 ! Natomiast AK Bars Kazań męczyło sie ze słabym Avangardem Omsk , gdzie wygrali bilansem 3:2 , mimo , że ostatnie spotkanie przegrywali 1:2 na 17 sekund przed końcem , ale jednak zdołali strzelić na 2:2 i ostatecznie po dogrywce wygrać 3:2 . A wiec zespół z Kazania powinien się wogóle cieszyć , że zaszedł aż do półfinału . Jutro jednak stawiam na zdecydowane zwycięstwo zespołu z Moskwy , i ułatwienia sobie drogi do Finału .
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
AK Bars Kazan - Dynamo Moskwa 2
Dokladnie tak...zgadzam sie wpelni z moim przedmowca! Osobiscie bede zaskoczony dzisejsza porazka Dynama, tym bardziej ze po odpadnieciu Ufa sa jednym z glownych pretendentow do mistrza, chociaz jak pisalem lika watkow temu moim zaworytem jest Lokomotiva...Dzis mecz o wielka stawke poniewaz kto wygrywa ten jest jedna noga w Finale, ponadto rewanz bedze w Moskwie wiec jesli dzis Dynamo wygra , a wygra ;) to beda mogli milym akcentem zakonczyc zmagania polfinalowe, a w finale czekac bedzie na nich Lokomotiva;) Kurs mam ciut wyzszy bo 2.8 Expekt, kusi! Moj typ Dynamo Moscow 60&#39;
pozdrawiam.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Ja chyba odpuszczę aż do finału typowanie,szkoda mi Magnitogorska ale wydaje mi się , że że Jarosław im wyjątkowo nie leży,
Tutaj wolałbym Dynamo Moskwa w finale i wtedy pograć na nich w konfrontacji z Jarosławiem,jeżeli wejdzie Kazań to gram w finale na Kazań
pozdro.....choć ten kursik na Dynamo dziś kuszący
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.

AK Bars Kazan - Dynamo Moscow (wynik 3-0)✅
typ 1 2.30 Betway

Typ na szybciutko,bo nie mogę się zgodzić z analizami powyżej.
Stanislav Galimov jest lepszym goalies od Witalija Jeremiejewa.Lepszy blok defensywny zespołu z Tatarstanu.Choć nie czaruje już w zespole Bars magiczny trójkąt fenomenalnych napastników Morozov ,Zaripov i Zinowiev,byli drugą drużyną pod względem strzelonych bramek w sezonie zasadniczym.
Zinowiev strzela teraz bramki dla dzisiejszego rywala Kazania zespołu moskiewskiego Dynama ,gdzie jednak nie spisuje sie tak fantastycznie jak w Bars.We wspólnej rywalizacji w Divisions Chernyshev z Dynamem wyszli hokeiści Kazania zwycięsko z pierwszego miejsca.Dziś Zinowiev i Morozow ,którzy w sezonie zasadniczym strzelili wspólnie 66 bramek i mieli 69 asyst powiekszą swoje zdobycze punktowe i wyprowadzą swój zespół na prowadzenie w fazie PO - 3-2.Biorąc po uwagę ,że w Moskwie gra im się fantastycznie co udowodnili w trzech ostatnich meczach wyjazdowych z Dynamem,gdzie pokonywali ich dwukrotnie 1-0 i 5-2.Mój typ pewna jedynka.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Lokomotiv Jarosławl - Magnitogorsk
Typ : Więcej niż 5,5
Kurs : 2,55
Buk.: Bwin
Analiza : Na jutro wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek KHL , czyli pierwszej ligi Hokeja na lodzie w Rosji . Gospodarzami spotkania będą zawodnicy Lokomotiwu Jarasław , którzy na własnej tafli będą podejmować zespół Magnitagorsk . Jest to spotkanie półfinałowe . Jak razie mamy bilans 3:1 na korzyść Lokomotiwu i to oni są już praktycznie jedną nogą w finale rozgrywek Rosyjskiej KHL.
Zespół z Magnitagorska jedynie w pierwszym spotkaniu zdołali wygrać na wyjeździe 0:3 , natomiast następne 3 spotkania spokojnie wygrywał Lokomotiv odpowiednio 6:1 u siebie , oraz 2 razy na wyjeździe 2:4 i 0:4 i to oni są faworytami tego jutrzejszego spotkania . Ja jednak postanowiłem zagrać w tym spotkaniu over 5,5 , ponieważ spodziewam się dużej ilości goli w tym spotkaniu . Są dwa warianty . Jeżeli Lokomotiv strzeli bardzo szybko gola to zespół z Magniatagorska może zacząć grać bardzo nerwowo i mogą stracić bardzo dużo goli tak jak to było już gdzie Lokomotiv wygrał 6:1 . Albo może być wyrównane spotkanie z dużą ilością goli tak jak to było np : w Magnitagorsku , gdzie padł wynik 2:4 . Moim zdaniem w ostatnich spotkaniach decydujących zawsze pada sporo goli , i kurs na over 5,5 aż 2,55 jest bardzo zawyżony , a ja z tego prezentu od bukmacherów skorzystam . Myślę , że tym jest bardzo realny , tak jak zwycięstwo zespołu Lokomotiv Jarosław .
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk X⛔

A ja dzis mam inny pomsyl na to spotkanie! Genralnie zagram na remis kurs jest kosmiczny 4.8! W rywalizacji nie mielismy jeszcze remisu i sadze ze jest to najlepszy moment zeby go zagrac dlaczego...?! Poniewaz ten mecz jest najwazniejszy dla obu ekip. Lokomotiva prowadzi 3-1 i jesli wygra awansuje dalej, jesli przegra da szanse na rewanz Magnitogorskowi u siebie i szans na wyrownanie stanu na 3-3. Obie zespolem ktory rzuci sie do walki bedzie bez watpienia Magnitogorsk bo to on musi wygrac MUSI! Lokomotiva moze ale nie ma noza na gardle, jednoczesniej widac ze obu zespolom nie kleji sie rywalizacja, Magnitogorsk ktory szedl jak burza, rozbil sie na Lokomotivie ktora nie czarowala w sezonie zasadniczym. Sadze ze jest to najlepszy moment zeby sprobowac remisu. Ponadto Magnitogorsk jak ma odpasc to wypadalo by zrobic to z twarza! Bo narazie mamy spora sensacje! Ufa z burta, Magnitogorsk juz wylatuje a Dynamo jedna noga z nim ;) Kurs 4.8 kusi! Moj typ Remis 60&#39;

pozdrawiam.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Dynamo Moskwa - AK Bars Kazań
Typ : Dynamo Moskwa -1,5
Kurs : 2,95
Buk.: Bwin
Analiza : Witam . Niektórzy mogą stwierdzić , że wciąż uparcie bez sensu gram ten mecze , ale ja jednak zostanę przy swoim . Na dzisiaj wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek rosyjskiej ligi czyli KHL . W spotkaniu półfinałowym zespół ze stolicy Rosji , czyli Dynamo , będzie podejmować na własnej tafli zespół AK Bars Kazań . Będzie to już 6 spotkanie . Jak na razie jest bilans 3:2 na korzyść zespołu z Kazania i to oni są jak na razie jedną nogą w finale rozgrywek Rosyjskiej KHL . Oglądam bardzo uważnie wszystkie spotkania i wciąż nie mogę uwierzyć , że to Kazań jest bliższy finału , a nie Dynamo . Dzisiaj zespół z Moskwy na pewno zrobi wszystko , aby wygrać to spotkanie . W pierwszym spotkaniu dosyć pewnie wygrał AK na własnej tafli aż 4:1 i to było jedyne spotkanie , które powinien wygrać zespół z kazania . W drugim spotkaniu Dynamo wygrało na wyjeździe po dogrywce 2:3 . W trzecim spotkaniu po niesamowicie dużej przewadze zespołu z Moskwy , to jednak Kazań wygrał na ich tafli 0:1 . Natomiast już dzień później pewnie Dynamo wygrało 4:1 na własnej tafli , po prostu dominując w tym spotkaniu , a szczególnie w 2 tercji . Natomiast już w ostatnim spotkaniu AK wygrało na własnym terenie 3:0 . Niestety szybko stracona bramka , przez zawodników z Moskwy ułożyła to spotkanie na korzyść , zespołu z Kazania , mimo , że to Dynamo dominowało przez całe spotkanie . Dlatego dzisiaj gram na pewne zwycięstwo Dynama na własnej tafli w graniach 4:1 tak jak to miało już miejsce . Dlatego gram na nich z Handicapem . Myślę , że Dynamo udowodni na własnej tafli , że to oni są lepsi , wygra pewnie i będzie się mogło spokojnie przygotowywać do ostatniego decydującego spotkania w Kazaniu !
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Wiem ze to nie nalezy do dzialu, ale chcialem sie podzielic pewna opinia na temat meczy Dynamo Moscwa - Bars Kazan...
Nie ogladalem poprzednich meczy tych druzyn w PO ale dzis mialem zaszczyt widziec caly mecz i powiem ze jestem lekko zaskoczony i pokusze sie o kilka slow...Kazan bardzo meczyl sie z druzynami w cwierc finale a z Dynamem poszlo mu dosc gladko, mozna stwierdzic ze Kazan poprostu nie lezal, duzynie z Moscwy. Ja troche odnioslem wrazenie ogladajac mecz ze druzyna z Kazania byla faworyzowana...Byc moze jestem w bledzie ale mowie to co widzialem i zaopserwowalem z gry. . .
Przewaga Dynama byla w pierwszej tercji olbrzymia, do tego stopnia ze Kazan nie potrafil grajac w PP zamknac hokejowego zamka do kupy, a Dynamo w 4 vs 5 bylo blizsze zdobycia bramki i oddalo wiecej strzalow niz Kazan. Kary dla gospodarzy w 1t byly ok zasluzone i bylo ich sporo. Jednak po wyjsciu na druga tercje i strzeleniu bramki przez Dynamo...Kazan zaczal grac! ( wreszcie) a sedziowie okropnie znecali sie nad Dynamem dajac kare za kare...w sumie dziwnie bo za te same popchniecia przez Kazan PP dla Dynama nie bylo, publika gwizdala a sedziowie robili swoje...kary dla Dynama byly tak czeste ze w 2t chlopaki troszke padli kondycyjnie i dla przykladu bramka dla Kazania padla to nie dokladnym podaniu defensywy gospodarzy, ktorzy grali przez 6 min 4 vs 5 ( 3 kary po 2min jedna za druga)...Poprostu zgroza...Druzyna Dynama rozleciala sie kompletnie i od wyrownania gral krazkiem glownie Kazan i on stwarzal grozne sytuacje bo sedziowie nadal karali Dynamo karami po 2min. Koniec 2t konczy sie 2min kara, poczatek 3t 15sekund pozostalej kary, zaczeli grac w 5-ciu i znow kara 2min, zaczeli grac w 5-ciu i znow kara 2 minuty! Dynamo zaczelo grac w 3t w full sila ognia od 6 minuty!? Potem kolejne kary dla gospodarzy i stracona bramka na 1-2 ... Od tego momentu sedziowie juz lagodniej rozdawali kary bo nie bylo ich praktycznie wogole dla Dynama ani jednej dla Kazania ktory kontrolowal gre...
W calym meczu mielismy moment gry 5vs 3 czyli super PP dla Dynama i co zrobili sedziowie...?! Wyslali centra Dynama do Penalty Box, zeby wyrownac mecz?! ;)
Nie wiem czy ktos zauwazyl ale nawet sam trener Kazania smial sie, w przeciwienstwie do trenera Dynama ktory rwal sobie wlosy z glowy wykrzykujac na sedziego;)
Koncowka byla dla Dynama ale przypominalo to walenie glowa w mur...i w efekcie w 19 minucie lub 59 jak kto woli gol na 1-3 dla Kazania, strzal z prawego skrzydla do pustej bramki;/...
Tak to wygladalo, troszke taki nie smak sportowej rywalizacji.
Moze ktos podzieli moje zdanie...
pozdrawiam.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-04-02 17:00, Continental Hockey League - Play-off, Rosja
AK Bars Kazan ( - 1,5 ) - Lokomotiv Jarosławl
Typ: 1
Kurs: 2,55
Buk: Bwin
Dzisiaj odbędzie się 1 mecz finału Play Off Rosyjskiej ligi Hokeja na lodzie KHL. AK Bars Kazan podejmować będzie Lokomotiv Jaroslav. Gra się do 4 zwycięstw. Mój typ na ten mecz to AK Bars Kazan. Pierwszym atutem na AK Bars Kazan jest to że grają na własnej tafli, jest to zdecydowany plus ponieważ w PO bardzo często wygrywają gospodarze, jeżeli do tego dodać że AK w rundzie zasadniczej u Siebie wygrali 20 meczy i tylko 8 przegrali to pokazuje nam faworyta. Kazan w PO u Siebie gra równie świetnie poniósł tylko 2 porażki na 8 meczy. Jest to dobry bilans jak na PO. AK Bars w tym sezonie grali z Lokomotiv 2 razy i dwa wygrali u Siebie 2-1 na wyjeździe 1-0. Lokomotiv wielka sensacja poniewaz nie byli faworytami. O tyle Kazan był brany pod uwagę to Jaroslaw nie. Lokomotiv na wyjazdach w tym sezonie średnio 15 zwycięstw i 13 porażek. Jeśli dodać do tego że Jaroslaw już się cieszy z finału a w Kazaniu czekają na tytuł to wydaje mi się że to zawodnicy AK Bars będą pod presją i to im pomoże. Typuję 3-0 dla AK.
 
ficklash 0

ficklash

Użytkownik
Spotkanie:Kazan vs Yaroslavl
Typ:1
Kurs:2,00
Bukamcher:Bwin

Analiza:
Dzisiaj o 17.00 czasu polskiego odbędzie się pierwsze finałowe spotkanie play-off rosyjskiej ligi KHL, pomiędzy dwoma silnymi ekipami jakimi nie wątpliwie są kazan i lokomotiv. Moim zdaniem atut własnej tafli odegra tu dużą rolę. Moim pretendentem do tytułu jest drużyna gospodarzy.
Ostatnie mecze Kazania:
27.03.09 Dynamo Moscow vs Kazan 1:3
25.03.09 Kazan vs Dyn. Moscow 3:0
23.03.09 Dynamo Moscow vs Kazan 4:1
22.03.09 Dynamo Moscow vs Kazan 0:1
20.03.09 Kazan vs Dyn. Moscow 2:3 (po dogrywce)
19.03.09Kazan vs Dyn. Moscow 4:1

Wynik konfrontacji z Dynamem 4:2
gole zdobyte :14
gole stracone : 9

U siebie:
gole zdobyte:9
goel stracone: 4
bilans:+5 bramek
2 z 3 meczy u siebie zakończyły się zwyciestwami

Ostatnie mecze Lokomotivu
26.03.09 Lokomotiv vs Magnitogorsk 2:0
24.03.09 Magnitogorsk vs Lokomotiv 0:4
23.03.09 Magnitogorsk vs Lokomotiv 2:4
21.03.09 Lokomotiv vs Magnitogorsk 6:1
20.03.09 Lokomotiv vs Magnitogorsk 0:3

Wynik konfrontacji z Magnitogorskiem : 4:1
gole zdobyte:16
gole stracone:6

Wyjazd:
bramki zdobyte:8
bramki stracone:2
dwa mecze wyjazdowe zakończone zwycięstwem

Dlaczego typuje na Kazań??
1.Własna tafla
2.grali moim zdaniem z mocniejszym pzreciwnikiem w półfinale niż Lokomotiv
3.Lokomotiv ma passę 4 meczy wygranych a każda passa kiedyś się musi skończyć
4.Gracze Kazania wiedzą, żę na wyjeździe będzie ciężko więc trzeba wygrywać u siebie.
Mój typ: 4:2 dla Kazania
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
2009-04-02 17:00, Continental Hockey League - Play-off, Rosja
AK Bars Kazan ( - 1,5 ) - Lokomotiv Jarosławl
Typ: 1
Kurs: 2,55
Buk: Bwin
Dzisiaj odbędzie się 1 mecz finału Play Off Rosyjskiej ligi Hokeja na lodzie KHL. AK Bars Kazan podejmować będzie Lokomotiv Jaroslav. Gra się do 4 zwycięstw. Mój typ na ten mecz to AK Bars Kazan. Pierwszym atutem na AK Bars Kazan jest to że grają na własnej tafli, jest to zdecydowany plus ponieważ w PO bardzo często wygrywają gospodarze, jeżeli do tego dodać że AK w rundzie zasadniczej u Siebie wygrali 20 meczy i tylko 8 przegrali to pokazuje nam faworyta. Kazan w PO u Siebie gra równie świetnie poniósł tylko 2 porażki na 8 meczy. Jest to dobry bilans jak na PO. AK Bars w tym sezonie grali z Lokomotiv 2 razy i dwa wygrali u Siebie 2-1 na wyjeździe 1-0. Lokomotiv wielka sensacja poniewaz nie byli faworytami. O tyle Kazan był brany pod uwagę to Jaroslaw nie. Lokomotiv na wyjazdach w tym sezonie średnio 15 zwycięstw i 13 porażek. Jeśli dodać do tego że Jaroslaw już się cieszy z finału a w Kazaniu czekają na tytuł to wydaje mi się że to zawodnicy AK Bars będą pod presją i to im pomoże. Typuję 3-0 dla AK.
Powiem tylko tyle, że znajomość tematu wynosi u Ciebie praktycznie nic. KHL to już nie jest liga rosyjska, tylko liga kontynentalna czyli biorą w niej udział, także zespoły z poza Rosji. Zdaniem, że Lokomotiv jest sensacją tylko pokazałeś, że w ogóle nie śledzisz tej ligi i nie znasz rozkładu oczekiwań i umiejętności. Czy wiesz, że Lokomotiv był 4 po reguralnym, a Kazań 3? Pewnie nie wiesz. Nie zawsze presja ma dobre działanie, więc nie wiem skąd taki argument. Ogólnie bardzo wyrównany finał się szykuje. I nie typowałbym pierwszego meczu. W zasadniczym średnio, ale w PO wygrali wszystkie swoje mecze na wyjazdach!
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam

Pietaszek89 ma racje, Lokomotiva to nie sa chlopcy do bicia, a kolega ktorego zdissowal nie grzeszy wiedza jak widac;)...Ponadto jak juz pisalem wiele postow temu ze sa moim faworytem do tytulu;) Osbiscie zagralem ML na Kazan po kursie 1.7 ( unibet). Fakt faktem final jest zawsze rowny i nie ma tur aczej faworyta, bo wkoncu nie ma slabych w finale...Jednak ja sadze ze dzis wygra Kazan, widzialem do w Polfinale z Dynamem, i prucz ich umiejetnosci i gry naprawde z glowa! Maja poparcie sedziow;) Troszke taki typ tutaj jak wczoraj podawalem na HV w finale szwedzkim...poprostu mimo ze to pierwszy mecz to gdzie nie wygrywac jak u siebie? W Jaroslawcu nie bedzie lzej! a jak Jaroslawiec uwali to zawsze moze sie odegrac na Ukrainie! Moj zdaniem zdecydowanie Kazan ML!

pozdrawiam.
 
lukaspol 8

lukaspol

Użytkownik
Powiem tylko tyle, że znajomość tematu wynosi u Ciebie praktycznie nic. KHL to już nie jest liga rosyjska, tylko liga kontynentalna czyli biorą w niej udział, także zespoły z poza Rosji. Zdaniem, że Lokomotiv jest sensacją tylko pokazałeś, że w ogóle nie śledzisz tej ligi i nie znasz rozkładu oczekiwań i umiejętności. Czy wiesz, że Lokomotiv był 4 po reguralnym, a Kazań 3? Pewnie nie wiesz. Nie zawsze presja ma dobre działanie, więc nie wiem skąd taki argument. Ogólnie bardzo wyrównany finał się szykuje. I nie typowałbym pierwszego meczu. W zasadniczym średnio, ale w PO wygrali wszystkie swoje mecze na wyjazdach!
oto kilka slow ode mnie do Pana znawcy,
widze lubisz pognebic innych wytykajac im bledy, ale sam je robisz, Kazań był 2 !! nie trzeci po sezonie zasadniczym, chwila refleksji i mala rada, zanim zaczniesz krytykowac innych spojrz najpierw na siebie
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.

AK Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl (wynik 0-3)⛔

typ 1 2.20 Betsafe lub Doxxbet 1,72 ML.

Typ na szybko.

Dziś w Tatneft Arena odbędzie się pierwszy mecz finałowy PO KHL.Finaliści wygrali w sezonie zasadniczym swoje Dywizje -Kazań -Division Chernyshev ,Lokomotiv - Division Kharlamov.Oba teamy spotkały się dwukrotnie w sezonie zasadniczym.Oba spotkania wygrał Kazań ,jedno po OT.
Mimo,że najwiekszym budżetem w całej lidze KHL dysponuje zespół z Yaroslavla,wydali w tym sezonie na płace dla zawodników 482 milionów rubli w przeliczeniu na złotówki-ponad 48 milionów złotych,ja upatruję w dzisiejszym meczu pewne Win ,zespołu z Tatarstanu.
Morozow,Zaripow,M&amp;aring;rtensson eltiarna trójka, sieje spustoszenie w szeregach rywali.Stanislav Galimov ze swoim GAA 1,81 robi niesamowite wrażenie.
W bramce Yaroslavl imponuje również doskonałą formą George Gelashvili GAA 1,86 .Alexei Yashin oraz Czesi Zbyněk Irgl i Joseph Vashichek są siła napędową zespołu z Yaroslavla,jednak ja w dniu dzisiejszym stawiam na AK Bars Kazań.


P.S Prosze autorów powyższych postów o poprawienie nazw zespołów oraz błędów ortograficznych.Jarosławiec jak sie nie mylę to miasto nad Bałtykiem a Yaroslavl jest położony 250 km na północny wschód od Moskwy
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
oto kilka slow ode mnie do Pana znawcy,
widze lubisz pognebic innych wytykajac im bledy, ale sam je robisz, Kazań był 2 !! nie trzeci po sezonie zasadniczym, chwila refleksji i mala rada, zanim zaczniesz krytykowac innych spojrz najpierw na siebie
Tylko i wyłącznie, dlatego, że wygrał swoją dywizję. Gdyby nie było dywizji to byłby 3 i przegrałby różnicą bramek, Więc nie bądź taki przemądrzały. A ja nikogo nie gnębię tylko najzwyczajniej w świecie pokazałem, że jego argumenty są nietrafne.

Także bez napinki. Peace!

Grzecho // lukaspol mam wrażenie że poczułeś się urażony, że ktoś poprawił Twoje błędy, które mogły wprowadzić userów w błąd. Nie powinieneś się tak unosić od razu, bo kolega Pietaszek89 pisząc swojego posta na pewno nie chciał nic więcej osiągnąć jak tylko pokazać Ci to, że trochę mijasz się z prawdą. I Przyłączam się do jego apelu - bez napinki koledzy.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Moim zdaniem warto stawiac na Lokomotiv Bukmacherzy dalej w roli faworyta stawiają Kazan co chyba jest błedem Limit szczescia wykorzystali - z omskiem kilkanascie sekund przed koncem bramka na wyrównanie, z Dynamem tez nie prezentowali sie najlepiej. Yaroslawl to solidna drozyna ktora powinna poradzic sobie z Kazaniem a z przbiegu sezonu zasługuje na zwyciestwo ????
 
T 1

tomek15911

Użytkownik
Spotkanie : Bars Kazan-Lokomotiv Y. 1/3
Typ :2
Kurs 2.85
Bukmacher : Bwin
Analiza:
Mecz ten zapowiada sie niezwykle ciekawie. Stan rywalizacji w finale wynosi 2-2.
Lokomotiv to aktualny mistrz kraju. Natomiast drużyna z Kazania w tamtej edycji dotarła do półfinału. To było wprowadzenie.
Lokomotiv powinien rzucić się od samego początku do ataku ponieważ jak w 1 tercji zdobędą przewagę to łatwiej będzie kontrolować im resztę spotkania.
Gdyż gdy wygrają te spotkanie, to stan rywalizacji wynosił bedzie 3-2 dla mistrzów kraju. Zostanie im wtedy mecz na własnej tafli. A u siebie Lokomotiv potrafi grac.
 
R 0

rahuene

Użytkownik
Spotkanie: AK Bars Kazan - Lokomotiv Jarosławl
Typ: AK Bars Kazan -1,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: BWIN

Jest to 5 finałowy mecz tych drużyn i jak na razie w serii jest remis 2-2. Kazan jest zdecydowanym faworytem tych rozgrywek ale w 1 meczu niespodziewanie przegrali u siebie 0-3. Lokomotiv i tak już daleko doszedł i myślę, że nie mają dziś szans z drużyna z Kazania. Jeśli Bars chce wygrać te rozgrywki musi dziś wygrać przed własną publicznośćią, bo nie wyobrażam sobie aby przegrali i przy stanie 3-2 grali mecz wyjazdowy. Myślę, żę gospodarze powinni spokojnie dziś wygrać 2 bramkami a po za tym kurs 2,7 jest wart zagrania.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Spotkanie: Lokomotiv Yaroslavl - AK Bars Kazan
Typ: 2
Kurs: 2,85
Buk: Bet-at-home
Dziś o godzinie 17:00 czasu środkowo-europejskiego wyjadą na lód w Yarosłaviu hokeiści Lokomotivu i Barsu Kazan. Goście po ostatniej porażce w PO u siebie (2:3) dołożą wszystkich starań zeby dziś nie przegrali w finale KHL, stan rywalizacji jest 3:2 dla ekipy z Yarosłavia. Drużyna przyjezdnych ma przysłowiowy nóż na gardle i muszą dziś wygrać, żeby przedłużyć marzenia o wygranej w lidze. Hokeiście Barsu potrafią wygrywać na niemal na każdym lodowisku, pokazali talent wygrywając z Dynamem Moskwa (1:3) na wyjeździe i awansowali do finału, ostatni mecz w Yarosłaviu, który odbył sie 4dni temu też wygrali (2:5), i historia spotkań też jest za ekipą przyjezdnych. Bilans meczy jest taki 4zwycięstwa Lokomotivu 4remisy i 6zwysięstw Kazania. Po statystykach można śmiało stawiać dziś na drużyne AK Bars Kazan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom