>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kasyna sieci RIVAL => bonusy bez depozytu

Status
Zamknięty.
K 0

karamba131

Użytkownik
Już korzystałem chyba z 10ciu promocji tego kasyna i nigdy nic nie potrafiłem obrócić zawsze schodziłem do zera i dziekuje. Widzę, że część osób już wypłaciło z 2 może 3 razy. Doradźcie co. Pozdrawiam
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dzisiaj po raz drugi się udało obrócić ich bonus.
Te 7€ poszło na czerwone-czarne-czerwone i jak miałem wtedy 56€ to grałem na czarne i czerwone po 25€, zielone mi nie wypadło. Kiedyś mnie zweryfikowali i kasa leci do wypłaty ????
 
chwo 12

chwo

Użytkownik
Panowie jesli chce kase wyplacic to depozyt wplacam i od razu moge kase wyplacic czy jakis obrot dodatkowy?&gt;
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W Da Vinci&#39;s Gold w Cashierze owszem, mam 14$ Free, ale gdy chcę użyć tej promocji, to mi pisze : &quot;Promotion could not be claimed Error 30. (jakiś numer)&quot;. Na koncie mam 0,00, więc na pewno nie chodzi o to, że mam jakieś środki z poprzedniej promocji.
 
nales 2

nales

Użytkownik
W Da Vinci&#39;s Gold w Cashierze owszem, mam 14$ Free, ale gdy chcę użyć tej promocji, to mi pisze : &quot;Promotion could not be claimed Error 30. (jakiś numer)&quot;. Na koncie mam 0,00, więc na pewno nie chodzi o to, że mam jakieś środki z poprzedniej promocji.
mam ten sam problem, zna ktoś rozwiązanie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom