>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kasyna sieci RIVAL => bonusy bez depozytu

Status
Zamknięty.
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Z Vegas Regal będzie na depo do Da Vinci tylko czekam na odpowiedz w sprawie dokumentów : P\
Dostałem odpowiedź że nie muszę wysylać wystarczy depozyt i mogę wyplacić , chociaż oczywiście mogą o dokumenty poprosić. Ja tam wysyłam teraz jutro depo i wypłacam więc nie ma co się bać , to że nie dla polaków to dotyczyło sign up bonusu ????
To samo pisali mi w Vegas Regal. Tzn. niby mogą nie chcieć dokumentów, ale jak już zlecisz wypłatę to raczej się upomną. Chociaż niby ta sama stajnia to może się obejdzie?
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Nie wiem właśnie wysłałem dokuemnciki mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze ???? dam znać ...
Obrót najlepiej dla mnie na Cleopatra coins , stawka 0.30 i jazda ????
W Vegas Regal tak już 4 razy obróciłem...
W Da Vinci to co innego tu grałem jak wariat po 3-5 euro stawka :p
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
mam prośbę.
Pierwszy raz coś ukułem i nie wiem jak to z tymi procedurami. Stron w temacie jest sporawo, także jeśli ktoś wie co i jak, to bardzo bym prosił aby napisał. (zawsze milion stron a konkretów zero :|)
hmm
-Przedtem robię depozyt przez MB w wysokości ... ?
-Blokuję na czacie jakieś promocję depozytowe etc ... ??
-Wysyłam skany przed wpłatą czy jak ? i gdzie ? (pytać support pewnie )
-Po depo konto powiększą się o jego sumę. Weryfikacja z głowy ... wypłacam all ?

bardzo dziękuję ;)
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Więc tak , max cashout 60 , czyli mając na koncie 60 wypłacisz 40 bo odejmują bonus.
Żeby wypłacić maxa musiałbyś mieć 80euro.
Wpłacasz minimalne depo 25euro i zlecasz wypłatę nie blokując nic na czacie bo tu sam wybierasz sobie bonusy przed depozytem w cashierze.
Więc po wpłacie masz 60+25 do wypłaty minus 20 za bonus (na 99% )
O dokumenty mogą poprosić i z reguły to robią lecz nie koniecznie.
A więc gz ????
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Ja radze najpierw wysłac im dokumenty. poszukaj w tym temacie powinien byc adres email do nich. Wiem bo mi 1 wypłatę strasznie to wydłużyło. Po depozycie możesz wypłacic te 60 euro maksymalnie + depozyt swoj. Zadnych promocji nie blokujesz. Bo żeby je wdrożyc w zycie musisz w cashier je aktywowac. wypłaty do 5 dni roboczych. Różnie się czeka raz czekałem 2 a raz własnie 5
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Mi właśnie na BJ najlepiej idzie. Jak widzę ze za dużo wygrywa cwaniak to wyłączam i wracam za jakiś czas ;) Na BJ moim zdaniem najszybciej da się wykonać obrót. Bo na slotach jak nie trafisz większej wygranej to ciężko z obrotem.
Blackjack (1/10) tylko przykładowo na slocie puszczasz za 10E to masz 10 E obrót już a na BJ za 1 E dopiero
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
mam takie pytanie odnośnie bonusu &quot;777% ThanksGiving warm up&quot; w Vegas Regal. Minimalny depozyt to 25e, czyli przykładowo taki depozyt wpłacam i mam 192,50 + 25 depozyt = 217.50. Obrót jest x50 więc musze postawić 10875e. W &quot;Claim promotion&quot; jest napisane &quot;The bonus will be deducted from your next withdrawal.&quot;. Rozumiem, że kiedy zlecę wypłatę z mego konta zostanie zabrane 192.50e, a wszystko ponad to po spełnionym obrocie trafia do mnie. Jeżeli się myle niech ktoś mnie poprawi.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
mam takie pytanie odnośnie bonusu &quot;777% ThanksGiving warm up&quot; w Vegas Regal. Minimalny depozyt to 25e, czyli przykładowo taki depozyt wpłacam i mam 192,50 + 25 depozyt = 217.50. Obrót jest x50 więc musze postawić 10875e. W &quot;Claim promotion&quot; jest napisane &quot;The bonus will be deducted from your next withdrawal.&quot;. Rozumiem, że kiedy zlecę wypłatę z mego konta zostanie zabrane 192.50e, a wszystko ponad to po spełnionym obrocie trafia do mnie. Jeżeli się myle niech ktoś mnie poprawi.
Zgadza się, przy wypłacie potrącą Ci tą kwotę.
 
K 0

kosa001111

Użytkownik
wydaje mi sie ze zabiorą Ci również to wszystko co wygrasz ponieważ nie spełnisz wymagań obrotu wiec kase Ci całą zabiorą;] oczywiscie zostanie tylko depo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom