>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Chodzi mi o to czy jeżeli wypłacam te pieniądze ze skrilla z bankomatu to łatwiej wykryć to niż np. podczas płacenia za zakupy w sklepach internetowych.
Mowa tutaj oczywiście o US
Jak Ty sobie to wyobrazasz? Pracownik US chodzi za toba krok w krok i sprawdza jak wydajesz pieniadze czy wyciagasz z bankomatu czy placisz w sklepach? Nie rozsmieszaj mnie oni nawet nie wiedza jaki masz numer konta. Kiedys jak oddawalem pit babka w urzedzie zapytala mnie gdzie chcialbym otrzymac ewentualny zwrot podatku, odpowiedzialem ze moze byc na konto a ona do mnie zebym wpisal numer konta w odpowiednie pole. Jak to do chu.. skarbowka takich rzeczy nie wie ? ????
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
a jak mam napisane: &quot;Brązowy VIP&quot; to już mam gratis ? bo ja raczej tam vipem nie jestem bo max 3-4 tysie przez ostatnie 3 miechy &quot;przeszło&quot; przez niego
edit: a to nie zależy od banku / bankomatu czy jest prowizja przy wypłacie a nie od skrilla ?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
a jak mam napisane: &quot;Brązowy VIP&quot; to już mam gratis ? bo ja raczej tam vipem nie jestem bo max 3-4 tysie przez ostatnie 3 miechy &quot;przeszło&quot; przez niego

edit: a to nie zależy od banku / bankomatu czy jest prowizja przy wypłacie a nie od skrilla ?
nie, w wypadku skrilla zawsze jest stała opłata jak nie masz vipa. Bez znaczenia w jakim bankomacie wypłacasz. Płatność kartą jest tylko darmowa bez znaczenia na status.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

spowen

Użytkownik
witam mam problem, jestem nowym posiadaczem skrill, moje konto jest zweryfikowane jednak gdy chce wplacic na skrilla kase poprzez przelewy 24h za kazdym razem mam taki blad ... ktos wie o co chodzi /

 
Q 49

quru

Użytkownik
Jeśli ktoś by się zastanawiał nad walutą karty to ja właśnie niedawno dostałem kartę, a zamawiałem w walucie EUR. Sam gram na bukach za €.
Wypłata z bankomatu: 150PLN (34,92EUR + 1,80EUR)
Zapłata za zakupy w sklepie: 11,17PLN (2,72EUR)
Zapłata za zakupy w internecie: 6PLN (1,41EUR)
Na pewno karta się opłaca, ponieważ za wypłatę na konto bankowe płaci się 2,95EUR prowizji. Ja na wypłacie z bankomatu zaoszczędziłem na prowizji 1,15EUR, oraz na zakupach 6,90EUR. W sumie 7,05EUR (przy 10EUR/rok opłaty za kartę), a dopiero rok się zaczął.
Nie wiem co się bardziej opłaca złotówki czy euro. Widzę, że płacę te kilka % więcej, ale ogólnie jestem zadowolony. W kwietniu wybieram się do Wiednia, więc tam może sobie wypłacę € i ewentualnie później rozmienię w kantorze na złotówki oszczędzając tą kilku procentową prowizję.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie wiem co się bardziej opłaca złotówki czy euro. Widzę, że płacę te kilka % więcej, ale ogólnie jestem zadowolony. W kwietniu wybieram się do Wiednia, więc tam może sobie wypłacę € i ewentualnie później rozmienię w kantorze na złotówki oszczędzając tą kilku procentową prowizję.
Jasne że bardziej opłacalne są złotówki bo po co masz płacić podwójnie za przewalutowanie ? Jezeli mieszkasz w Polsce i wypłacasz w złotówkach to karta tylko w złotówkach, najtaniej wychodzi. Skrill ma ten plus że zarówno konto i karta może być w złotówkach.
 
S 0

spowen

Użytkownik
Panowie mozecie sprawdzic czy mozecie zrobic depozyt w skrill ? ja wchodze na konto/doladuj/wybieram bank poprzez przelewy24/ wpisuje kwote i wyskakuje komunikat &quot; Zasilenie mBank (mTransfer) nie powiodło się. Spróbuj ponownie &quot;......

i tak mam od dluzszego czasu ,.. cos chyba jest nie tak
 
Z 26

zlatanxd

Użytkownik
W bukach/kasynach w spisie metod wpłaty/wypłaty są opcje ,,skrill&quot; i ,,karta mastercard/visa&quot;. Czy to jest obojętne w jaki sposób zrobi się wpłatę ? Czy robiąc wpłatę przez kartę, a nie bezpośrednio przez skrill można potem dokonać wypłaty na karte prepaid mastercard ?
 
Do góry Bottom