>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

D 5

dami21

Użytkownik
Kartą MasterCard netller i moneybookers nie można płacić na bukmacherke , ale można np za aukcje allegro ( PzA) przez kartę czy coś innego ...
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Takie głupie pytanie. Aktywowałem kartę i nie wiem czy mam oderwać czerwoną nalepkę która jest naklejona na przodzie karty czy nie
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Odnośnie opłaty :


Szanowny Panie ***,

Dziękujemy za kontakt z Obsługą Klienta Moneybookers.

W odpowiedzi na Pana pytanie możemy potwierdzić, iż nasza opłata w
wysokości 10 EUR która jest pobierana przy składaniu wniosku zostanie
zaliczona jako opłata roczna. Następna opłata (10 EUR) będzie pobrana
za rok.


Odnośnie wysyłania dokumentu podczas składania wniosku :


Szanowny/a ***,

Dzięki wysłanym do nas dokumentom tożsamości, Pana/Pani NAZWISKO
zostało zweryfikowane, a limit transakcji wychodzących zwiększył się o
15 000 EUR.

Jeśli chce Pan/Pani sprawdzić swoje aktualne limity, prosimy wejść na
stronę Moje konto &gt; Zobacz limit.

Dziękujemy za wybranie Moneybookers!

Zespół Moneybookers
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
OSTRZEŻENIE!!!
Dziś podczas wypłaty kartą MB z bankomatu(WBK) wyskoczył komunikat: brak autoryzacji(lub podobnie). Wracam sobie do domu, a kasa z konta pobrana. Oczyścicie pierwsze co to napisałem do supportu, lecz przez 24h nie raczyli odpisać. Poszukałem w google(&quot;moneybookers bankomat&quot; - jakby ktoś chciał się przekonać) i wyskoczyło mi masę ludzi, którzy mieli ten sam problem, i to nie tylko z WBK, ale i innymi bankomatami. Też pisali maile jednak nikt nie odpisywał, ale kasa po pewnym czasie wracała na konto, ale tu też nie jest różowo. Pewni szczęściarze już następnego ranka mieli uaktualnione saldo, ale byli i tacy, którzy wypłacali 10 lipca i do tej pory pieniędzy nie otrzymali. Podobnie jest także z wypłatami na konto bankowe - czas oczekiwania nawet 14 dni(niezależnie od banku). Powiem tyle, wypłacam kasę i po wakacjach mój stopień korzystania z usług tej firmy drastycznie spadnie. I innym też radze się nad tym zastanowić. No chyba, że czekanie na przelew 2 tygodnie(na stronie jest napisane, że 2-5 dni) nie sprawia im problemu.
 
fifaraul 0

fifaraul

Użytkownik
Na pewnym forum przeczytałem wczoraj, że BZ WBK zablokowało gościowi konto, argumentując, że przelewy z/do moneybookers, jak również do różnych bukmacherów to działanie przestępcze.
 
H 3

hugoboss24

Użytkownik
witam panowie mam pytanie!! czy grajac w polce w buka i jadac do angli i zakladajac tam konto bankowe mozna wyplacic kase z buka legalnie i 0% podatku czy tam przy wyplacie kasy z buka na angielskie konto zabieraja podatek od sumy wyplacaniej czy tam wogule to nie jest opodatkowane i legalne w 100% pozdrawiam!!
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Dziś rano na szczęście pieniądze pojawiły się na koncie i wypłaciłem je w bankomacie PKO i każdemu polecam te bankomaty, ponieważ przeczytałem, że z nimi nie ma takiego problemu i na szczęście w moim przypadku to się potwierdziło.

@hugoboss24
Jedyne co wiem, to to, że e-hazard jest tam legalny, a jeśli tak jest to znaczy, że musisz zapłacić grzywnę państwu, jak w każdym demokratycznym(tfu!) państwie. Nie wiem w jaki sposób ten haracz się płaci, ale pewnie będziesz musiał się udać do jakiejś placówki i zapłacić. Ale pewny nie jestem. Ale wiem, że państwo nie przepuści ŻADNEJ okazji aby okraść swego obywatela:?
 
H 3

hugoboss24

Użytkownik
a kolego powiedz mi ile czekales na ta karte od czasu zlozenia podania i na pin i czy w kazdym bankomacie mozna wyplacic czy tylko w pko i czy niema lipy z tym ze wyplacasz siano w bankomacie a on ci niewyplaca pozdro
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
1. Na kartę czekałem jakieś 10 dni, a PIN jak pamiętam przyszedł 2 dni wcześniej albo później.
2. Można wypłacać w każdym bankomacie.
3. Ja wypłacałem jakieś 10 razy i pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja, ale z doświadczenia własnego i innych wiem, że kasa prędzej czy później na konto wróci, przeważnie na następny dzień, lecz nie jest to reguła. A co do bankomatów to czytałem, że przy wypłacie z PKO rzadko zdarzają się takie numery, za to WBK omijałbym szerokim łukiem, bo nie tylko ja miałem z nimi problemy.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Limit dzienny na wypłaty: 250 euro(lub ekwiwalent w innej walucie)
Limit dzienny na płatności w sklepach 1000euro( lub ekwiwalent w innej walucie)
Opłata za wypłatę z bankomatu: 1,8 euro( około 7zł)
Wszystko masz dobrze odpisane na ich stronie w zakładce &quot;Moja karta MasterCard&quot;, czy jakoś tak. ????
 
H 3

hugoboss24

Użytkownik
to super i kase moge wybrac odrazu po wyplaceniu z buka? tak apropo czytalem o bukach w angli i niema tam zadnego podatku i w kazdym panstwie gdzie to jest legalne miedzy innymi hiszpnaia anglia malta itd poozdro
 
P 0

piotrsts

Użytkownik
Lukas napisz czy jest możliwość powiększenia dziennego limitu wypłaty.
edit:
=
Ostatnio zainteresowałem się kartą mb dlatego mam pytanie.
Czy jeśli będę wypłacał kartą mb z bankomatu pieniądze to rozumiem że us nie ma jak tego sprawdzić?Czy dobrze myślę?
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Limity niestety jak mi wiadomo powiększyć nie możesz. A jeśli dobrze rozumiem to jest 0% szansy, że US lub jakaś inna instytucja się tym zainteresuje. Przecież wypłata idzie z konta zagranicznego, na zagraniczną kartę i tylko w bankoamcie polskim wypłacasz, a bank też nie ma nic do tego bo nie jesteś jego klientem, a to bank może zgłosić do US. A poza tym kwoty do paru tysięcy są jak najbardziej bezpieczne do wypłacania.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W jakim bankomacie i jak zmienić pin karty moneybookers?
Temat był poruszany wielokrotnie i zdaje się, że nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie... Teoretycznie można/istnieje taka możliwość. Ale nikt chyba jeszcze nie znalazł takiego bankomatu, który pozwalałby na zmianę PINu.
Chyba, że ktoś wyprowadzi mnie z błędu ;)
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Dzisiaj chciałem wypłacić pieniądze za pomocą karty,ale wyskoczył mi niesympatyczny komunikat,że transakcja nie może zostać zautoryzowana.W sklepie również nie udało mi się nią zapłacić,toteż pojawia się moje pytanie-czy ktoś miał podobną sytuację albo wie gdzie leży problem?Wcześniej normalnie wypłacałem nią pieniądze i płaciłem w sklepach tylko dzisiaj jakieś cyrki są.
 
Do góry Bottom