>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

Q 0

qfqfvd

Użytkownik
Panowie, mam konto skrill w $. Jaką walutę karty wybrać?
Rozumiem, że jeśli wybiorę kartę w $ to przewalutowania będzie dokonywał bankomat i do tego dochodzi prowizja 1.75% do skrilla?
A jeśli będę miał kartę w PLN to przewalutowania dokona skrill i również doliczy prowizję?
Co bardziej się opłaca?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Pobiegaj po bankomatach, bo różne bankomaty różne kursy oferują. Różnica jest widoczna. Podobno euronet przelicza najbardziej złodziejsko.
 
awrukimdom 0

awrukimdom

Użytkownik
Witam, nie wiecie może państwo, jak się skontaktować ze skrillem? Alternatywny adres e-mail czy coś. Wykonuje od rana wszystkie procedury krok po kroku i nic, napisze im zaraz co o nich myślę. Chyba czas zmienić dostawce..

EDIT 1.Przez telefon wszystko sprawnie poszło, jeszcze raz dziękuje ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam, nie wiecie może państwo, jak się skontaktować ze skrillem? Alternatywny adres e-mail czy coś. Wykonuje od rana wszystkie procedury krok po kroku i nic, napisze im zaraz co o nich myślę. Chyba czas zmienić dostawce..
Najszybciej jest zadzwonić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Miał ktoś problemy dziś? Kartą z bankomatu jeszcze rano wypłaciłem, ale za transakcje w sklepach już miałem odmowę.
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Mam tak samo niestety.
Na infolinii jakas ruska powiedziała, że mają problemy techniczne i w ciągu 24h powinno zostać to naprawione.
 
B 19

baggio.r09

Użytkownik
Widzę, że nie tylko ja dzwoniąc do Skrilla słyszałem dziwny akcent... Mysle ze to bardziej Ukraina... Rok temu tego nie było... Wracając do karty, już wszystko ok a też nie działała 8/02. Z fartem!!!
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Widzę, że nie tylko ja dzwoniąc do Skrilla słyszałem dziwny akcent... Mysle ze to bardziej Ukraina... Rok temu tego nie było... Wracając do karty, już wszystko ok a też nie działała 8/02. Z fartem!!!
Ja ten akcent słyszałem jakieś pół roku temu i to także stawiam na Ukrainę, zarówno męskie jaki damskie głosy co do PL języka. Za to dzwoniąc na UK bądź USA w większości dobry english leci.
 
S 26

shithead

Użytkownik
Witam!
Szukam i szukam - w temacie pojawiło się wiele pytać o kwestię podobną do mojej. Jednakże - jednoznacznej odpowiedzi na swoje pytania nie uzyskałem. A więc serdeczna prośba o pomoc do Was.
Sytuacja:
mam konto skrill w € razem kartą w tejże walucie
Chcę:
Wypłacić to jak najkorzystniej. Załóżmy że chodzi o kwotę 2k €
Jakie mam możliwości?
Teoretycznie dwie: a) przelać na konto skrill w złotówkach, do którego mam podpięte konto bankowe.
b) wypłacić z bankomatu
Wariant A to koszt: przelewu na polskie konto 1,75%, przewalutowania skrillowego 3,99% , wypłata na konto bankowe [niechętnie, bo niechętnie, ale najtaniej](35 + 80+12.50=127.5)
Wariant B
No i tu mam wątpliwości - rozumiem, że mogę wypłacić pieniądze w złotówkach (€-&gt;PLN), ale wtedy przewalutowanie będzie kosmiczne, bo raz, że obciąży mnie skrill (3.99%/80zł) a dwa bank/bankomat przewalutowaniem, bądź bandyckim kursem. Zakładam że też zapłaciłbym znacznie ponad 100zł.
A więc ciekawsze wydaje mi się opcja wypłaty bezpośrednio w € z uniknięciem przewalutowania i poniesieniem kosztów 1,75% (skrillowych) + ew. jeszcze jakichś niewielkich związanych z obsługą.
Sprawdzałem czy w Polsce da się to zrobić (tj. wypłacić €) - na stronie euronetu można wypłacić Euro, ale paradoksalnie mając kartę w INNEJ walucie - nie w €. (http://www.euronetpolska.pl/p,282,_wyplata_eur.html).
Innej opcji nie znalazłem.
Tak więc może Wy wiecie, co mi się najbardziej opłaci? Zaznaczam, że do granicy mam kawałek, a pieniądze wypłacić muszę (nie ma opcji wydawania) Czy jest w tym kraju możliwość wypłaty w € kartą skrill (mieszkam w dużym mieście)?
Będę wdzięczny za każdą pomoc.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam!
Szukam i szukam - w temacie pojawiło się wiele pytać o kwestię podobną do mojej. Jednakże - jednoznacznej odpowiedzi na swoje pytania nie uzyskałem. A więc serdeczna prośba o pomoc do Was.
Sytuacja:
mam konto skrill w € razem kartą w tejże walucie
Chcę:
Wypłacić to jak najkorzystniej. Załóżmy że chodzi o kwotę 2k €
Jakie mam możliwości?
Teoretycznie dwie: a) przelać na konto skrill w złotówkach, do którego mam podpięte konto bankowe.
b) wypłacić z bankomatu
Wariant A to koszt: przelewu na polskie konto 1,75%, przewalutowania skrillowego 3,99% , wypłata na konto bankowe [niechętnie, bo niechętnie, ale najtaniej](35 + 80+12.50=127.5)
Wariant B
No i tu mam wątpliwości - rozumiem, że mogę wypłacić pieniądze w złotówkach (€-&gt;PLN), ale wtedy przewalutowanie będzie kosmiczne, bo raz, że obciąży mnie skrill (3.99%/80zł) a dwa bank/bankomat przewalutowaniem, bądź bandyckim kursem. Zakładam że też zapłaciłbym znacznie ponad 100zł.
A więc ciekawsze wydaje mi się opcja wypłaty bezpośrednio w € z uniknięciem przewalutowania i poniesieniem kosztów 1,75% (skrillowych) + ew. jeszcze jakichś niewielkich związanych z obsługą.
Sprawdzałem czy w Polsce da się to zrobić (tj. wypłacić €) - na stronie euronetu można wypłacić Euro, ale paradoksalnie mając kartę w INNEJ walucie - nie w €. (http://www.euronetpolska.pl/p,282,_wyplata_eur.html).
Innej opcji nie znalazłem.
Tak więc może Wy wiecie, co mi się najbardziej opłaci? Zaznaczam, że do granicy mam kawałek, a pieniądze wypłacić muszę (nie ma opcji wydawania) Czy jest w tym kraju możliwość wypłaty w € kartą skrill (mieszkam w dużym mieście)?
Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Masz może konto VIP? Jeśli tak to możesz napisać do supportu o wypłatę euro na konto walutowe. Wtedy ponosisz opłatę tylko za wypłatę. Żadnych przewalutowan. Kilka lat temu tak wypłacalem
 
S 26

shithead

Użytkownik
Masz może konto VIP? Jeśli tak to możesz napisać do supportu o wypłatę euro na konto walutowe. Wtedy ponosisz opłatę tylko za wypłatę. Żadnych przewalutowan. Kilka lat temu tak wypłacalem
Dzięki za odpowiedź. Niestety nie mam ani karty VIP, ani konta walutowego. Trzeba kombinować.
:confused:
Szukam sposobu na wypłacenie tego w walucie oryginalnej (w €)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Niestety nie mam ani karty VIP, ani konta walutowego. Trzeba kombinować.
:confused:
Szukam sposobu na wypłacenie tego w walucie oryginalnej (w €)
Zamów sobie kartę euro do konta i wypłacisz za granicą z bankomatu. Jedynie prowizja bodajże 1.75% o ile dobrze pamietam
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Próbował ktoś ostatnio używać karty Skrilla na Booking.com? Właśnie dostałem maila, że invalid card, to samo miałem przy rezerwowaniu na majówkę. Wcześniej używałem jej bez problemu, w sklepach mogę płacić normalnie.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
dzieki, wogole nie pamietam bym w bankomacie byl ????
I prosilbym o numer na infolinie w jezyku polskim, dzieki wielkie !
 
Do góry Bottom