>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Tu macie wszystko rozpisane:
OPŁATY
Płacenie w sklepach, restauracjach oraz przez Internet FREE
Wpłata z banku FREE
Otrzymywanie pieniędzy FREE
Sprawdzenie stanu konta FREE
Wyciąg online z konta FREE
Ponowne wydanie numeru PIN FREE
Wymiania waluty 2.49%
Wypłata pieniędzy 1.80 EUR
Roczna karta członkowska 10.00 EUR
Karta zastępcza 10.00 EUR
LIMITY DZIENNE
Płacenie w sklepach, restauracjach oraz przez Internet 1000 EUR
Wypłata pieniędzy 250 EUR
Uwaga: Ograniczenia podlegają zmianom, w zależności od statusu Twojego konta. Jeżeli Twoje konto w Skrill (Moneybookers) prowadzone jest w innej walucie niż Euro, wszystkie opłaty i limity będą odpowiednio przeliczone.
Czyli jeżeli mamy na mb walutę w PLN-ach to koszt utrzymania takiej karty rocznie wynosi niewiele ponad 40 zeta.
Edit:
Zapomniałem o tym, że każda wypłata to koszt około 8 zeta.
adqs- Tak- &quot;wszystkie opłaty i limity będą odpowiednio przeliczone&quot;, możesz jeszcze się w supporcie polskim zapytać, odpisują z tego co pamiętam dość szybko.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
OPŁATY POBIERANE PRZY WYMIANIE WALUT
W przypadku transakcji wymagających przewalutowania, Skrill (Moneybookers) dodaje 2.49%* do hurtowych kursów wymiany walut obcych. Opłata służy ochronie przed wahaniami kursów walut i ryzykiem związanym z rynkami walutowymi. Kursy wymiany walut stosowane przez Skrill (Moneybookers) są na bieżąco aktualizowane w ciągu dnia.
*1,99% do 25 Maja
Nie płacisz za wymianę waluty kolega źle zrozumiał. Płacisz 2,49% więcej od kursu bankowego dnia np kurs euro jest dzisiaj 4 zł to ty zapłacisz 4,0996 zł + 1,8 euro po tym kursie za wypłatę jeżeli wybierasz pieniądze w bankomacie. Ogólnie jest to opłacalne bo wybierając walutę w innym kraju naprawdę płacisz stosunkowo niewielkie opłaty, nawet czasami bardziej się opłaca wymieniać walutę wypłacając z karty niż w kantorze.
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie. Swój adres zamieszkania potwierdzę wysłaniem skanu odpowiedniego dokumentu a jeśli chodzi o konto bankowe to nie jestem pewien czy dobrze rozumiem...
mam wysłać z mojego konta (normalnym przelewem, nie przez przelewy24/via Moneybookers) kwotę poniżej 50 zł, tak? i wtedy dostanę ten kod?
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Rozumiem, że mogą to być jakieś kwoty groszowe, tak?
i jak wpłacę to mam od razu potwierdzone konto bankowe, tak? wiadomo po jakim czasie to zatwierdzą?
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Zleciłem wypłatę 45 zł na swoje konto bankowe i przyszedł mail, że wpłata zaksięgowana itd i że mam czekać, z poprzedniego maila zrozumiałem, że mam zrobić screena tej transakcji i wysłać im w celu potwierdzenia konta bankowego. czy tak to działa?
dzięki za pomoc.
(jakby cuś - adres zamieszkania już potwierdzony)
 
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Muszę przyznać, że szybko uwinęli się z wysyłką karty. W środę 6 czerwca rano dostałem maila, że &quot;Państwa karta Moneybookers MasterCard została wysłana&quot;, a przed chwilą, czyli w poniedziałek 11 czerwca kartę przyniósł listonosz. Biorąc pod uwagę, że po drodze było Boże Ciało i weekend jest to pozytywnym zaskoczeniem, nie ma się do czego przyczepić. Mam nadzieję, że z PINem będzie podobnie ????
EDIT: Dzisiaj rano, czyli w czwartek 14 czerwca dotarł PIN do karty ???? Czyli ledwie tydzień zajęła przesyłka i karty i PINu.. Myślę, że to jest bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę ile było dni wolnych od pracy po drodze..
 
S 37

spec19883

Użytkownik
a jakie banki obsługuje ta karta? Np jak mam konto w bzwbk to czy mogę podejść tam sobie tam bankomatu i wypłacić i tak samo jak bym nie miał?
 
simons 646

simons

Forum VIP
a jakie banki obsługuje ta karta? Np jak mam konto w bzwbk to czy mogę podejść tam sobie tam bankomatu i wypłacić i tak samo jak bym nie miał?
A jezeli chodzi o platnosci to mozesz placic wszedzie i w kazdym bankomacie wypalcisz kase. Oplata standardowa wszedzie podana na stronie MB
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
czyli co kasę mogę wypłacać w każdym bankomacie? Np idę do bankomatu bzwbk i tam sobię kasę pobieram?
A jeśli Ci chodzi o bankomaty to wszystkie i opłata jest stała 1,8e niezależnie od sumy która wypłacasz.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Karta z banku jest po to żeby wypłacać z konta bankowego a karta MB tylko z konta MB. Napisałem tak bo z Twoich wypowiedzi to mi wychodzi na to że chcesz wypłacać kasę ze swojego konta w banku.
 
S 37

spec19883

Użytkownik
tylko chodziło mi o to czy kartą z mb mogę podejść do jakiegokolwiek bankomatu należącego do obojętnie jakiego banku i stamtąd wypłacić kasę z konta mb ( nie konta banku) ale już rozumiem o co biega
 
simons 646

simons

Forum VIP
Tak jak pisalem wyzej - mozesz wyplacac w kazdym bankomacie, za stala oplata ( 1,8e) przy czym nalezy pamietac ze jest limit na 24h co do wyplaty w bankomacie - sprawdz na koncie bo nie wiem czy kazdy ma taki sam, ktorego niestety nie idzie zmienic (bynajmniej ja nie moglem).
Jeszcze dodam ze limit wyplaty w bankomacie to co innego niz limit platnosci bezgotowkowej (jak placisz karta w sklepie) czyli tego samego dnia mozesz wyplacic max z bankomatu, pojsc do sklepu i jeszcze zaplacic bezposrednio karta. Na ogol limit trans. bezgotowkowych jest spTak jak pisalem wyzej - mozesz wyplacac w kazdym bankomacie, za stala oplata ( 1,8e) przy czym nalezy pamietac ze jest limit na 24h co do wyplaty w bankomacie - sprawdz na koncie bo nie wiem czy kazdy ma taki sam, ktorego niestety nie idzie zmienic (bynajmniej ja nie moglem).
Jeszcze dodam ze limit wyplaty w bankomacie to co innego niz limit platnosci bezgotowkowej (jak placisz karta w sklepie) czyli tego samego dnia mozesz wyplacic max z bankomatu, pojsc do sklepu i jeszcze zaplacic bezposrednio karta. Na ogol limit trans. bezgotowkowych jest sp[oro wiekszy niz wyplaty w bankomacie.
I kolejny szczegol to limity te sa podane w euro, wiec moze sie okazac ze jednego miesiaca bedziesz mogl wyplacic max powiedzmy 1050 pln, a drugiego 1000 pln , zaleznie od kursu EURO/PLN
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z czystej ciekawości. Mam np na koncie 605 zł. I chcę wypłacić z bankomatu 600 zł. Dam radę wypłacić ? Bo 1,80 E to ok. 7,50 zł. Będę miał ujemne saldo czy mi nie wypłaci ? I mniej więcej jak MB teraz liczy 1 euro = 4,20 zł ?
 
Do góry Bottom