>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Tu macie wszystko rozpisane:
OPŁATY
Płacenie w sklepach, restauracjach oraz przez Internet FREE
Wpłata z banku FREE
Otrzymywanie pieniędzy FREE
Sprawdzenie stanu konta FREE
Wyciąg online z konta FREE
Ponowne wydanie numeru PIN FREE
Wymiania waluty 2.49%
Wypłata pieniędzy 1.80 EUR
Roczna karta członkowska 10.00 EUR
Karta zastępcza 10.00 EUR
LIMITY DZIENNE
Płacenie w sklepach, restauracjach oraz przez Internet 1000 EUR
Wypłata pieniędzy 250 EUR
Uwaga: Ograniczenia podlegają zmianom, w zależności od statusu Twojego konta. Jeżeli Twoje konto w Skrill (Moneybookers) prowadzone jest w innej walucie niż Euro, wszystkie opłaty i limity będą odpowiednio przeliczone.
Czyli jeżeli mamy na mb walutę w PLN-ach to koszt utrzymania takiej karty rocznie wynosi niewiele ponad 40 zeta.
Edit:
Zapomniałem o tym, że każda wypłata to koszt około 8 zeta.
adqs- Tak- &quot;wszystkie opłaty i limity będą odpowiednio przeliczone&quot;, możesz jeszcze się w supporcie polskim zapytać, odpisują z tego co pamiętam dość szybko.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
OPŁATY POBIERANE PRZY WYMIANIE WALUT
W przypadku transakcji wymagających przewalutowania, Skrill (Moneybookers) dodaje 2.49%* do hurtowych kursów wymiany walut obcych. Opłata służy ochronie przed wahaniami kursów walut i ryzykiem związanym z rynkami walutowymi. Kursy wymiany walut stosowane przez Skrill (Moneybookers) są na bieżąco aktualizowane w ciągu dnia.
*1,99% do 25 Maja
Nie płacisz za wymianę waluty kolega źle zrozumiał. Płacisz 2,49% więcej od kursu bankowego dnia np kurs euro jest dzisiaj 4 zł to ty zapłacisz 4,0996 zł + 1,8 euro po tym kursie za wypłatę jeżeli wybierasz pieniądze w bankomacie. Ogólnie jest to opłacalne bo wybierając walutę w innym kraju naprawdę płacisz stosunkowo niewielkie opłaty, nawet czasami bardziej się opłaca wymieniać walutę wypłacając z karty niż w kantorze.
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie. Swój adres zamieszkania potwierdzę wysłaniem skanu odpowiedniego dokumentu a jeśli chodzi o konto bankowe to nie jestem pewien czy dobrze rozumiem...
mam wysłać z mojego konta (normalnym przelewem, nie przez przelewy24/via Moneybookers) kwotę poniżej 50 zł, tak? i wtedy dostanę ten kod?
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Rozumiem, że mogą to być jakieś kwoty groszowe, tak?
i jak wpłacę to mam od razu potwierdzone konto bankowe, tak? wiadomo po jakim czasie to zatwierdzą?
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Zleciłem wypłatę 45 zł na swoje konto bankowe i przyszedł mail, że wpłata zaksięgowana itd i że mam czekać, z poprzedniego maila zrozumiałem, że mam zrobić screena tej transakcji i wysłać im w celu potwierdzenia konta bankowego. czy tak to działa?
dzięki za pomoc.
(jakby cuś - adres zamieszkania już potwierdzony)
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Muszę przyznać, że szybko uwinęli się z wysyłką karty. W środę 6 czerwca rano dostałem maila, że &quot;Państwa karta Moneybookers MasterCard została wysłana&quot;, a przed chwilą, czyli w poniedziałek 11 czerwca kartę przyniósł listonosz. Biorąc pod uwagę, że po drodze było Boże Ciało i weekend jest to pozytywnym zaskoczeniem, nie ma się do czego przyczepić. Mam nadzieję, że z PINem będzie podobnie ????
EDIT: Dzisiaj rano, czyli w czwartek 14 czerwca dotarł PIN do karty ???? Czyli ledwie tydzień zajęła przesyłka i karty i PINu.. Myślę, że to jest bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę ile było dni wolnych od pracy po drodze..
 
S 37

spec19883

Użytkownik
a jakie banki obsługuje ta karta? Np jak mam konto w bzwbk to czy mogę podejść tam sobie tam bankomatu i wypłacić i tak samo jak bym nie miał?
 
simons 646

simons

Forum VIP
a jakie banki obsługuje ta karta? Np jak mam konto w bzwbk to czy mogę podejść tam sobie tam bankomatu i wypłacić i tak samo jak bym nie miał?
A jezeli chodzi o platnosci to mozesz placic wszedzie i w kazdym bankomacie wypalcisz kase. Oplata standardowa wszedzie podana na stronie MB
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
czyli co kasę mogę wypłacać w każdym bankomacie? Np idę do bankomatu bzwbk i tam sobię kasę pobieram?
A jeśli Ci chodzi o bankomaty to wszystkie i opłata jest stała 1,8e niezależnie od sumy która wypłacasz.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Karta z banku jest po to żeby wypłacać z konta bankowego a karta MB tylko z konta MB. Napisałem tak bo z Twoich wypowiedzi to mi wychodzi na to że chcesz wypłacać kasę ze swojego konta w banku.
 
S 37

spec19883

Użytkownik
tylko chodziło mi o to czy kartą z mb mogę podejść do jakiegokolwiek bankomatu należącego do obojętnie jakiego banku i stamtąd wypłacić kasę z konta mb ( nie konta banku) ale już rozumiem o co biega
 
simons 646

simons

Forum VIP
Tak jak pisalem wyzej - mozesz wyplacac w kazdym bankomacie, za stala oplata ( 1,8e) przy czym nalezy pamietac ze jest limit na 24h co do wyplaty w bankomacie - sprawdz na koncie bo nie wiem czy kazdy ma taki sam, ktorego niestety nie idzie zmienic (bynajmniej ja nie moglem).
Jeszcze dodam ze limit wyplaty w bankomacie to co innego niz limit platnosci bezgotowkowej (jak placisz karta w sklepie) czyli tego samego dnia mozesz wyplacic max z bankomatu, pojsc do sklepu i jeszcze zaplacic bezposrednio karta. Na ogol limit trans. bezgotowkowych jest spTak jak pisalem wyzej - mozesz wyplacac w kazdym bankomacie, za stala oplata ( 1,8e) przy czym nalezy pamietac ze jest limit na 24h co do wyplaty w bankomacie - sprawdz na koncie bo nie wiem czy kazdy ma taki sam, ktorego niestety nie idzie zmienic (bynajmniej ja nie moglem).
Jeszcze dodam ze limit wyplaty w bankomacie to co innego niz limit platnosci bezgotowkowej (jak placisz karta w sklepie) czyli tego samego dnia mozesz wyplacic max z bankomatu, pojsc do sklepu i jeszcze zaplacic bezposrednio karta. Na ogol limit trans. bezgotowkowych jest sp[oro wiekszy niz wyplaty w bankomacie.
I kolejny szczegol to limity te sa podane w euro, wiec moze sie okazac ze jednego miesiaca bedziesz mogl wyplacic max powiedzmy 1050 pln, a drugiego 1000 pln , zaleznie od kursu EURO/PLN
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z czystej ciekawości. Mam np na koncie 605 zł. I chcę wypłacić z bankomatu 600 zł. Dam radę wypłacić ? Bo 1,80 E to ok. 7,50 zł. Będę miał ujemne saldo czy mi nie wypłaci ? I mniej więcej jak MB teraz liczy 1 euro = 4,20 zł ?
 
Do góry Bottom