>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

A 861

amigo007

Użytkownik
Witam xxx777xxx niezależnie gdzie wypłacasz to prowizja wyniesie 1.80 euro, przeliczone po kursie dnia na zł. Minimalna kwota wypłaty będzie taka na jaką pozwala bankomat, czyli 10zł lub 20zł. Z tym że przy prowizji 1,80 euro za wypłatę jest to całkiem nieopłacalne. Za drobne rzeczy lepiej bezpłatnie (bez prowizji) płacić kartą, z tym że jest limit chyba 5 tranzakcji na 24h.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Mam dwa pytania:
1. Czy kartą mb można wypłacić pieniądze dosłownie z każdego bankomatu jaki spotkam w Polsce i zawsze będzie taka sama prowizja czyli 1.8 euro?
Wypłacisz tylko w bankomatach obsługujących karty MasterCard. Na bankomatach są naklejki.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wypłacisz tylko w bankomatach obsługujących karty MasterCard. Na bankomatach są naklejki.
Nigdy w sumie nie zwracałem uwagi na naklejki, ale Twoja wiadomość mnie zaciekawiła. Są bankomaty, które nie obsługują kart MasterCard?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Nigdy w sumie nie zwracałem uwagi na naklejki, ale Twoja wiadomość mnie zaciekawiła. Są bankomaty, które nie obsługują kart MasterCard?
Nie wiem czy obecnie są, ale będąc kiedyś na wakacjach, nad morzem moi rodzice nie mogli wypłacić pieniędzy właśnie za pomocą karty MasterCard w jednym z banków spółdzielczych. Kartę wciągnęło, po czym po chwili wypluło i bankomat się zawiesił :razz:
 
simons 646

simons

Forum VIP
Mam dwa pytania:
1. Czy kartą mb można wypłacić pieniądze dosłownie z każdego bankomatu jaki spotkam w Polsce i zawsze będzie taka sama prowizja czyli 1.8 euro?
2.Jaka jest minimalna kwota wypłaty kartą mb z bankomatu? Ogólnie jaką najmniejszą kwotę można wypłacić z bankomatu, nigdy nie wypłacałem mniej niż 100zł i tak się tera zastanawiam jakie jest minimum...
Tak jak wyzej napisali z kazdego obslugujacego mastercarda (ja si nie spotkalem z takim ktory nie obsluguje) MInimum chyab od bankomatu zalezy o ile sie nie myle 20 pln najmniej mozna ...
Oplata wszedzie taka sama chyab ze masz konto MB VIP to masz za darmo wyplaty (aby miec VIPA trzeba miec, o ile dorbze pamietam 2k euro wpłat na miesiac)
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Dzieki za odpowiedzi;) A czy kartą MB da się doładować konto w telefonie?
Wiem że są stronki które oferują doładowania przez internet i na niektórych z tych stron jest opcja płatności kartą czy karta MB się do tego nada? Jeśli tak to może macie jakieś sprawdzone stronki z doładowaniami gdzie działa karta MB
 
favago 69

favago

Użytkownik
Dzieki za odpowiedzi;) A czy kartą MB da się doładować konto w telefonie?
Wiem że są stronki które oferują doładowania przez internet i na niektórych z tych stron jest opcja płatności kartą czy karta MB się do tego nada? Jeśli tak to może macie jakieś sprawdzone stronki z doładowaniami gdzie działa karta MB
Przykładem serwisu oferującego możliwość opłaty za doładowanie telefonu kartą płatniczą jest doladujtelefon.pl, przy czym należy płacić kartą wystawioną przez polski bank. Nie wiem, czy karta MB spełnia ten wymóg.

Jakimi kartami płatniczymi można zaplacić za doładowanie telefonu?

Płatność za Usługę Zasileń Kont Prepaid może być dokonana kartami płatniczymi, które zostały wydane przez polskie banki, działającymi w systemach VISA i Mastercard, dopuszczonymi regulacjami tychże systemów do realizacji płatności bez fizycznej ich obecności.
Takich obwarowań nie ma już w przypadku serwisu kartygsm.pl:

Za elektroniczne doładowanie zapłacisz kartą Visa, MasterCard lub dowolną kartą umożliwiającą płatności online.
Sprawdź jeszcze ofertę doladowania.pl:

Serwis Doładowania.pl we współpracy z eCard uruchomił płatność za doładowania telefonów wszystkich operatorów kartą Visa i MasterCard.

Wystarczy jednorazowa autoryzacja w systemie eCard, a następna transakcja kartą kredytową obciąży ją automatycznie. Dane karty przechowuje eCard.

Płatności dostępne dotychczas w serwisie obejmują wszystkie banki umożliwiające płatność przez Internet. Dostawcą usługi jest firma Unikupon, ogólnopolski dystrybutor systemów sprzedaży elektronicznych doładowań telefonów na kartę.
Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
No niestety żadna ze stron które podałeś nie działa z kartą MB. Rozmawiałem nawet z biurem obsługi jednej z tych stron i dowiedziałem się tyle że serwis który ich obsługuje (ecard) nie działa z kartami MB...
A da się tą kartą płacić na allegro przez PayU?
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Da się, robiłem to już kilka razy i kasa od razu poszła do Allegro.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej karty. Wszystko szybko i przejrzyście. Pieniędzy nie trzeba przelewać do banku. Nigdy nie miałem jeszcze żadnych problemów, że nie przyjęło mi karty itp. Płaciłem już nią w Amazonie, właśnie Allegro, wypłacałem z bankomatu. Jak na razie zdecydowanie polecam zamówienie sobie takiej karty.
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
NIe wiem moze nie doczytalem gdzies, ale czy mozecie w bankomacie sprawdzic saldo albo wydrukowac stan konta? Bo ja probowalem w 2 bankomatach i nie dalo rady, myslalem ze cos nie tak z karta ale jak chcialem wyplacic to normalnie wypłaciłem kase.
 
P 73

peaker87

Użytkownik
ja przelewam kasę z skrila na konto w banku PKO SA. i nie ma żadnych problemów lecz są to kwoty 1.5 - 2,5 tys. zł. i powiem że można większe kwoty wypłacać, spokojnie do 40 tys. takie informacje posiadam od osoby , która pracuje w tym banku i że do tej kwoty nie ma prawa bank żądać dowodów skąd jest i tym bardziej przekazywać informacje innym instytucjom np. US. nie wiem jak jest w innych bankach ale Banki Spółdzielcze monitorują każdą kwotę i przelew powyżej 2 tys. nie wiem czemu ale raz jak tam wypłaciłem na konto dostałem tel. skąd ta kwota jest ale naściemniałem, że kolega z Anglii wysłał mi kasę przez taką firmę ???? i wszystko było ok. i już tam nie wypłacam ;P
 
V 256

vernix

Użytkownik
ja przelewam kasę z skrila na konto w banku PKO SA. i nie ma żadnych problemów lecz są to kwoty 1.5 - 2,5 tys. zł. i powiem że można większe kwoty wypłacać, spokojnie do 40 tys. takie informacje posiadam od osoby , która pracuje w tym banku i że do tej kwoty nie ma prawa bank żądać dowodów skąd jest i tym bardziej przekazywać informacje innym instytucjom np. US. nie wiem jak jest w innych bankach ale Banki Spółdzielcze monitorują każdą kwotę i przelew powyżej 2 tys. nie wiem czemu ale raz jak tam wypłaciłem na konto dostałem tel. skąd ta kwota jest ale naściemniałem, że kolega z Anglii wysłał mi kasę przez taką firmę ???? i wszystko było ok. i już tam nie wypłacam ;P
To jak to jest - jeden bank sprawdza kwoty pow. 2 000 PLN, a drugi &quot;nie ma prawa&quot;? ;)

http://forum.bukmacherskie.com/f197/moneybookers-zwykli-oszusci-53335.html#post2231855
 
P 73

peaker87

Użytkownik
bo znajomy który pracuje w PKO SA mówił że nie maja takiego prawa by kontrolować przelewy z niewiadomych źródeł tzn. do pewnej granicy u nich to 10 tys. euro tak mi mówił a jak to bywa każdy bank ma swoje zasady, które sami ustalają :razz: nie ma lekko w naszym kraju a metoda wypłaty poprzez moneybookers i ich karty za 10 eur. rocznie to chyba najlepsza alternatywa.
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
więc rozumiem, że aby być &quot;całkowicie bezpieczny&quot; dobrze by było, aby nie wypłać bardzo dużych kwot, tylko najlepiej tak ok 2 tys?
a np. jakbym chciał wypłacić 20, i wypłacał codziennie 2 tys to mogę się narazić? czy działa tylko to, że wypłacam 2 tys?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Tak bo przychodzący codziennie przelew na 2 tys. jest rzeczą całkiem normalną i nagminną...Ja naprawdę nie rozumiem skąd bierze się to parcie na przelewy na swoje konta,boicie się trzymać kasy na MB czy jak?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Tak bo przychodzący codziennie przelew na 2 tys. jest rzeczą całkiem normalną i nagminną...Ja naprawdę nie rozumiem skąd bierze się to parcie na przelewy na swoje konta,boicie się trzymać kasy na MB czy jak?
???? nigdy nic nie wiadomo jak masz kase na własnym koncie wiesz że pieniądze są bezpieczne. W przypadku jakichkolwiek problemów odzyskanie pieniędzy z Mb napewno było by dużo trudniejsze , zajęło by dużo więcej czasu i kosztowało więcej nerwów. Kiedyś trzy razy źle wpisałem pin do karty, pieniądze były mi potrzebne na już więc zadzwoniłem więc do MB z prośbą odblokowania karty, żeby mi mogli odblokować kartę musiałem im meila wysłać z danymi a tak się złożyło że akurat nie miałem dostępu do internetu. Po drugie Pani z obsługi powiedziała że odblokują kartę jak najszybciej, że będzie to ciągu paru godzin. Po wysłaniu meila czekałem ponad tydzień na odpowiedź i odblokowanie karty. Nie dziwię się że nie którzy podchodza z rezerwą do MB. Jako alternatywa dla wypłat z bukmacherów Mb jest numerem 1 jednak nie na tyle zeby trzymac tam cały swój majątek.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Tak bo przychodzący codziennie przelew na 2 tys. jest rzeczą całkiem normalną i nagminną...Ja naprawdę nie rozumiem skąd bierze się to parcie na przelewy na swoje konta,boicie się trzymać kasy na MB czy jak?
W regulaminie jest ze MB nie zwaraca pieniedzy w przypadku bankructwa firmy czy jakichs wlaman. Wyjatek stanowia klienci VIP, ktorzy maja token, wtedy juz (bynajmniej teoretycznie) odzyskamy swoje pieniadze, wiec nie do konca nie ma sie o co bac ????
Z tego co słyszalem włamania na MB zdarzają się nie rzadko, więc radze zabezpieczyć się dobrym hasłem i zmieniać co jakiś czas, a przy większej ilości pieniędzy, zamówić token
 
G 621

gruby_czarny

Użytkownik
Czy ktoś próbował kiedyś wpłacać tą kartą MB do buka? Nie bezpośrednio przelewem MB tylko kartą. Jest to możliwe w ogóle? W takim przypadku rozumiem transakcja u buka jest zarejestrowana jako &quot;kartowa&quot; a nie MB,tak?
Na logikę tak to powinno wyglądać ale wolę się upewnić
 
Do góry Bottom