>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Muchbetter - dyskusja i opinie

B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Witam. Założyłem to coś, jescze sie nie zweryfikowałem. Czy da się doładować to Revolutem obojętnie czy wirtualną czy fizyczną ? z góry dzięki
 
ryczy 10,2K

ryczy

Użytkownik
Revolutem doładowywałem bez problemu ostatnio, tylko trzeba było zaznaczyć ze kasa idzie na gry hazardowe bo inaczej chyba zablokują i nie będziesz mógł do buka przelać
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"
Dziękujemy za wiadomość.

Sprawdziliśmy twoje ostatnie transakcje wypłat z bankomatu i chcielibyśmy potwierdzić, że powodem ostatniej nieudanej próby był wykorzystany limit częstotliwości transakcji. Należy pamiętać,że jest on ograniczony do 5-ciu transakcji dziennie oraz 15-stu miesięcznie. Limity na karcie są resetowane co 30 dni od każdej dokonanej transakcji. Pamiętaj, że twój miesięczny limit nie został jeszcze przekroczony i przedstawia się następująco:

Wypłaty w bankomatach (ATM):
5 transakcji dziennie - maksymalna kwota: 1 200,00 PLN (0.00 wykorzystane)
15 transakcje miesięcznie (31 dni) - maksymalna kwota: 9 000,00 PLN (4200.00 wykorzystane)
180 transakcji rocznie (365 dni) - maksymalna kwota: 90 000,00 PLN (4500.00 wykorzystane)

Płatności w punktach sprzedaży (POS):
100 transakcji dziennie - maksymalna kwota: 20 000,00 PLN (0.00 wykorzystane)
3100 transakcji miesięcznie (31 dni) - maksymalna kwota: 50 000,00 PLN (240.00 wykorzystane)
ponad 32000 transakcji rocznie (365 dni) - maksymalna kwota: 200 000,00 PLN (278.00 wykorzystane)

Informacje na temat limitów znajdziesz także bezpośrednio w aplikacji MuchBetter, po prostu zaloguj się i przejdź do Karta ⇾ Limity karty.

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

Życzymy miłego dnia! "

"Dzien dobry, chcialbym zwiekszyc limity na swojej karcie muchbetter. Wykorzystalem juz miesieczny limit na karcie, ktory byl bardzo niski. Dzienny limit 300zl na wyplaty z bankomatu tez byl bardzo niski, chodzenie przez 7 dni w tygodniu codziennie do bankomatu aby wyplacic 2000zl to strata czasu. Prosze o zwiekszenie mojego limitu na karcie (limity mozna zwiekszac wnioskujac o to), pozdrawiam "

Po godzinie odpowiedz, to jakby kogos interesowalo co mozna napisac, zeby zwiekszyc limity ;)
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Probowal ktos placic karta muchbetter w jakims STSie czy tym podobne? W eco pobierali sobie prowizje za platnosc karta w instytucji hazardowej a w sklepie za zakupy juz nie. Ciekawi mnie jak to jest w much.
 
Do góry Bottom