>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Muchbetter - dyskusja i opinie

ryczy 10,2K

ryczy

Użytkownik
Doszła mi karta wypłaciłem 300PLN z bankomatu pobrało 2.98 prowizji co jest super wynikiem tylko ten limity wypłaty mały.

I teraz pytanie kolejne 300PLn będę mógł wypłacić z nowym dniem o godzinie 00:01 czy od ostatniej wypłaty musi minąć 24h ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
J
Doszła mi karta wypłaciłem 300PLN z bankomatu pobrało 2.98 prowizji co jest super wynikiem tylko ten limity wypłaty mały.

I teraz pytanie kolejne 300PLn będę mógł wypłacić z nowym dniem o godzinie 00:01 czy od ostatniej wypłaty musi minąć 24h ?
Jakim cudem 3% prowizji pobrało skoro ktoś w temacie muchbetter pisał że przy wypłacie karta z bankomatu pobiera 1% prowizji? Na 100 zł to ponoć 0.99zl? To w końcu jak to jest bo się pogubiłem 1% czy 3% 😂
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Czy w każdym bankomacie można wypłacić kartą MuchBetter, nawet w spółdzielczych?
Druga sprawa po jakim czasie napisaliście do nich o zmianę limitów, ponieważ ciężko przy max 300zł coś konkretniejszego wypłacić?
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
M mejt ja narazie wypłacałem tylko z euronet. W jednym miałem ciągle odrzucanie a w innym idzie bez trudu. Możesz na próbe wypłacić u siebie jakieś minimum i mieć pewność czy się da albo czy przypadkiem nie pobiera jeszcze czegoś oprócz 0,99%.
Co do limitów to najlepiej wyrób te 2000 wypłat miesięcznie i wtedy napisz do nich o zwiększenie.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Faktycznie trzeba mieć 400 zł na saldzie aby móc zamówić kartę? Czy można to jakoś ominąć?
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Może mohery powybieraly już wszystkie pieniądze😆
Sprawdź w Muchbetter apce czy na pewno masz plny ustawione
 
Do góry Bottom