>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kara za niekorzystanie z konta?!

crashowerride 2

crashowerride

Użytkownik
Witam już jakieś 1.5 roku nie robiłem wpłaty na konto bwinu a tu nagle otrzymuje takiego e-maila
&quot;Nadszedł czas byś powrócił do gry z bwin. Zaloguj się ponownie do swojego konta i odbierz 20 PLN bonusu.

Teraz albo nigdy! Wkrótce zaczniemy pobierać z Twojego konta opłatę za nieaktywność w wysokości 20 PLN miesięcznie. Aby jej uniknąć, wystarczy zalogować się ponownie do swojego konta do końca miesiąca i zagrać za prawdziwe pieniądze.&quot;

Czy ktoś wie czy takie coś ma jakieś podstawy prawne i skoro nie mam nic na koncie to z czego będą ściągac?No chyba ze będą mi ściągac z wypłaty:-D
 
L 147

luminat

Użytkownik
Ta &quot;promocja&quot; dotyczy kont które nie są używane przez 12 miesięcy i na których znajdują się środki finansowe. Nie ma możliwości zrobienia debetu.
Grunt to przeczytanie regulaminu.
Pozdrawiam
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
chyba żartujecie z tym co napisaliście :/ ... jeżeli tak jest w istocie to się w głowie nie mieści :eek: ... na szczęście na bwinie nie gram ,ale mam nadzieję, że inne buki nie pójdą za przykładem :jezora:
 
R 125

roger12

Użytkownik
ta to nie jest tak że ktoś kiedyś grał i teraz nie gra przez parę miechów i już minus. Tylko jak ktoś założył konto i wogóle nie grał wtedy tak bo bwin ma racje niedługo im się nie będą mieścić userzy na tym serwie i musieli coś zrobić kto tak ma jak ja wyżej napisałem to niech po prostu sobie zamrozić konto na jakis czas jak na razie nie ma zamiaru wpłacać i po kłopocie potem jak sobie będziecie chcieli wpłacić i możecie odblokować i macie
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...)bwin ma racje niedługo im się nie będą mieścić userzy na tym serwie (...)
Ale wymyśliłeś ???? . Większość osób wie, że oni to sobie mogą pobierać opłaty z zerowego stanu konta, hehe. Ale na pewno znajdą się &quot;naiwniacy&quot;, którzy po takim mailu zrobią depozyt i wrócą do gry aby czasami nie doczekać się wyimaginowanego komornika.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Albo zrobią sobie depozyt, bo poprostu przypomną sobie o tym bukmacherze, a 20PLN piechotą nie chodzi ???? są dwie wersje tego problemu ????
 
V 256

vernix

Użytkownik
Konto na Bwin założyłem ponad 2 lata temu. Nigdy tam nie wpłacałem, a stan konta nadal wynosi 0.00 PLN. Jakiś pic z tym debetem :-D
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Wy to macie pojęcie co niektórzy...
Zacznijcie czytać regulaminy bukmacherów a nie posty postronnych osób bo potem takie głupoty wam wychodzą...
Debet , ta może jeszcze komornik ci przyjdzie za to że nie grasz ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
wbiłem teraz na bwin , nie gram tam w ogóle od długiego czasu , ale miałem jakieś resztki, chciałem włączyć czat patrze a tu wyzerowane konto

to sa oporowi złodzieje, na kursach wałuja i wszystkim czym się da
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ja nie wiem naprawdę jakie wy problemy z tym bwin macie nie wiem czy wy to wszystko wymyślacie czy naprawdę gram ponad 3 lata na bwin i żadnych problemów nie miałem dziwne że wy macie
 
Do góry Bottom