>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kara za niekorzystanie z konta?!

crashowerride 2

crashowerride

Użytkownik
Witam już jakieś 1.5 roku nie robiłem wpłaty na konto bwinu a tu nagle otrzymuje takiego e-maila
&quot;Nadszedł czas byś powrócił do gry z bwin. Zaloguj się ponownie do swojego konta i odbierz 20 PLN bonusu.

Teraz albo nigdy! Wkrótce zaczniemy pobierać z Twojego konta opłatę za nieaktywność w wysokości 20 PLN miesięcznie. Aby jej uniknąć, wystarczy zalogować się ponownie do swojego konta do końca miesiąca i zagrać za prawdziwe pieniądze.&quot;

Czy ktoś wie czy takie coś ma jakieś podstawy prawne i skoro nie mam nic na koncie to z czego będą ściągac?No chyba ze będą mi ściągac z wypłaty:-D
 
L 147

luminat

Użytkownik
Ta &quot;promocja&quot; dotyczy kont które nie są używane przez 12 miesięcy i na których znajdują się środki finansowe. Nie ma możliwości zrobienia debetu.
Grunt to przeczytanie regulaminu.
Pozdrawiam
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
chyba żartujecie z tym co napisaliście :/ ... jeżeli tak jest w istocie to się w głowie nie mieści :eek: ... na szczęście na bwinie nie gram ,ale mam nadzieję, że inne buki nie pójdą za przykładem :jezora:
 
R 125

roger12

Użytkownik
ta to nie jest tak że ktoś kiedyś grał i teraz nie gra przez parę miechów i już minus. Tylko jak ktoś założył konto i wogóle nie grał wtedy tak bo bwin ma racje niedługo im się nie będą mieścić userzy na tym serwie i musieli coś zrobić kto tak ma jak ja wyżej napisałem to niech po prostu sobie zamrozić konto na jakis czas jak na razie nie ma zamiaru wpłacać i po kłopocie potem jak sobie będziecie chcieli wpłacić i możecie odblokować i macie
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...)bwin ma racje niedługo im się nie będą mieścić userzy na tym serwie (...)
Ale wymyśliłeś ???? . Większość osób wie, że oni to sobie mogą pobierać opłaty z zerowego stanu konta, hehe. Ale na pewno znajdą się &quot;naiwniacy&quot;, którzy po takim mailu zrobią depozyt i wrócą do gry aby czasami nie doczekać się wyimaginowanego komornika.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Albo zrobią sobie depozyt, bo poprostu przypomną sobie o tym bukmacherze, a 20PLN piechotą nie chodzi ???? są dwie wersje tego problemu ????
 
V 256

vernix

Użytkownik
Konto na Bwin założyłem ponad 2 lata temu. Nigdy tam nie wpłacałem, a stan konta nadal wynosi 0.00 PLN. Jakiś pic z tym debetem :-D
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Wy to macie pojęcie co niektórzy...
Zacznijcie czytać regulaminy bukmacherów a nie posty postronnych osób bo potem takie głupoty wam wychodzą...
Debet , ta może jeszcze komornik ci przyjdzie za to że nie grasz ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
wbiłem teraz na bwin , nie gram tam w ogóle od długiego czasu , ale miałem jakieś resztki, chciałem włączyć czat patrze a tu wyzerowane konto

to sa oporowi złodzieje, na kursach wałuja i wszystkim czym się da
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ja nie wiem naprawdę jakie wy problemy z tym bwin macie nie wiem czy wy to wszystko wymyślacie czy naprawdę gram ponad 3 lata na bwin i żadnych problemów nie miałem dziwne że wy macie
 
Do góry Bottom