>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jordania, Kuwejt, Oman + mniej znane (Temat zbiorczy)

dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Indie - Super League
Godz: 15:30
Spotkanie: Mumbai City FC - Kerala Blasters FC
Typ: Mumbai City FC
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Indii gdzie w tamtejszej Super League w 10 kolejce ligowej na Mumbai Football Arena zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Mumbai City Football Club a w gości przyjedzie drużyna Kerala Blasters Football Club.
Mumbai City FC w tym sezonie ligowym w swoich 9 meczach zdobyło 14 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast Kerala Blasters FC plasuje się na 7 pozycji w indyjskiej Super League zdobywając 11 oczek w swoich 9 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 3 zwycięstwa oraz przegrana i bilans bramek 9-2 zaś goście na wyjazdach wygrana, remis oraz porażka z bilansem bramkowym 6-7.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają lepiej i potrafią strzelać sporo bramek swoim rywalom co widać po ich bilansie u siebie w tym sezonie a goście na wyjazdach ograli tylko najgorszy zespół tabeli ligowej który do tego nie potrafi zdobywać oczek u siebie i moim zdaniem w tym konkretnym spotkaniu Mumbai City FC pokona gości na swoim Mumbai Football Arena.
naprawdę daleko jestem od krytykowania,bo i moje typy nie są doskonałe,ale grając Twoje typy odwrotnie niż podajesz naprawdę można niezłe zarobić,non stop grasz według jednego schematu który wogóle się nie sprawdza ale dalej w to brniesz,nie szkoda Ci pieniędzy?? nie piszę tego żeby Ci dowalić tylko od dłuższego czasu widzę jak podajesz typy i naprawdę mam ochotę grać je na odwrót bo można na tym lepiej wyjść
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
naprawdę daleko jestem od krytykowania,bo i moje typy nie są doskonałe,ale grając Twoje typy odwrotnie niż podajesz naprawdę można niezłe zarobić,non stop grasz według jednego schematu który wogóle się nie sprawdza ale dalej w to brniesz,nie szkoda Ci pieniędzy?? nie piszę tego żeby Ci dowalić tylko od dłuższego czasu widzę jak podajesz typy i naprawdę mam ochotę grać je na odwrót bo można na tym lepiej wyjść
Ja po prostu mam taki system niby najprostszy ale jednak, fakt może teraz ciężko mi się wstrzelić ale jak trafiałem to potrafiłem seriami trafiać takie kursy jakie podaje a to też zależy od wielu czynników czasami czerwona kartka ustawia cały mecz a czasami szybko strzelona lub stracona bramka.
Dzięki za opinie i Pozdrawiam.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Nie wiem, czy temat odpowiedni, ale nie znalazłem nic otwartego o AFC Cup.
Dyscyplina: Piłka nożna - Azja, Puchar AFC
Data i godzina: 27.02.2018 r. 12:30
Spotkanie: Boeung Ket Angkot FC - Shan United FC
Typ: Shan United FC
Kurs: 1.65
Bukmacher: iforBET
Stawka - 2/10
Wynik - 1-2 FT ✅
Pierwsze wyjazdowe spotkanie dla debiutantów w AFC Shan United i niepowtarzalna szansa, by wywieźć komplet punktów z Kambodży. Gospodarze do tej pory w rozgrywkach grupowych zdobyli punkty jedynie z Magwe z Birmy w zeszłym roku, a w tym rozpoczęli od porażki 0-9 z Ceresem z Filipin - polecam zobaczyć powtórki (
) i piękną bramkę samobójczą strzeloną przez Suna Sovanrithiego - biorąc pod uwagę jakość boiska i warunki panujące na nim, można się byłoby spodziewać, że w normalnych byłoby jeszcze wyżej. Shan United z drugiej strony przegrał u siebie z Home United, gdzie przez całe spotkanie prowadzili grę, bramkarz uratował gości kilkukrotnie przed utratą bramki, a stracili gola po jednej z nielicznych kontr -
. Jutro powinniśmy zobaczyć dość pewną wygraną gości, pewnie nie tak okazałą, jak zespołu z Filipin, ale spodziewam się łatwego i przyjemnego spotkania.
Docelowy zakład będzie wyglądał następująco - Shan United + Al Wahda, bo pojedynczo Shan to przy podatku będzie ciężko coś zarobić.
Wcale tak łatwo nie było, chociaż bramka dla Boeung z rzutu wolnego z kapelusza.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Azja, Puchar AFC
Data i godzina: 28.02.2018 r. 09:30
Spotkanie: Sông Lam Nghệ An - Johor Darul Ta’zim
Typ: ?
Kursy na gospodarzy nie utrzymają się zbyt długo na takim poziomie - wszystko przez problemy Johoru. W sobotę odszedł trener Ulisses Morais, klub przejął jego asystent, Raúl Longhi, a wczoraj w nocy z hotelu uciekł Jorge Pereyra Diaz, kluczowy strzelec klubu - uciekł to dobre słowo, ponieważ zgodnie z raportami zamiast polecieć z drużyną z Singapuru do Wietnamu, zniknął z hotelu i najprawdopodobniej będzie grał w Indonezji.
Problem w tym, że SLNA wcale nie znajduje się w dużo lepszej sytuacji - ich wygrana z Tampines niewiele znaczy, bo wygrać z Tampines powinien każdy z tej grupy - brakuje jednak kapitana, bramkarza, Trầna Nguyêna Mạnha, który jest kontuzjowany, Võ Ngọc Toàna, kontuzjowanego pomocnika. Do tego dochodzi jeszcze porażka w superpucharze z QNK Quảng Nam w poprzedni weekend i sam nie wiem, co tutaj zagrać.
Co do drugiego spotkania - Persija Jakarta nie powinna mieć problemów z wygraną z Tampines, pomimo tego, że Novri Setiawan (tyfus) i Gunawan Dwi Cahyo (gorączka) nie zagrają na pewno w jutrzejszym spotkaniu. Pamiętajmy, że Tampines w składzie ma wielu zawodników, którzy należą do grupy U-23 i dla których to będzie pierwszy raz spotkanie na takim stadionie przy takich trybunach - kibice gospodarzy na pewno spowodują, że będą stremowani - pytanie, czy trema ta nie podziała na nich motywująco...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Składy:
SLNA: Văn Hùng, Ngọc Hải, Văn Khánh, Ngọc Toàn, Xuân Mạnh, Khắc Ngọc, Phúc Tịnh, Mạnh Hùng, Văn Đức, Xuân Toàn, Olaha.
Johor: Farizal, Fazail, Safiq, Hazwan, Luciano, Azrif, Harris Harun, La’Vere, Hadhli, Insa, Safawi.
Biorąc pod uwagę składy, postanowiłem spróbować niewielką stawkę na Johor Darul Ta’zim. Wietnamczycy swoich szans (zgodnie z artykułem na stronie SLNA) upatrują również w pogodzie, którą określają jako zimną - rzeczywiście, dzisiaj w Nghệ An jedyne 24 stopnie... ;)
Johor Darul Ta’zim @ 2.65 1/10 iforBET
Sông Lam Nghệ An - Johor Darul Ta’zim 2-0 FT ⛔ - trzeba było zgodnie z wczorajszymi wypocinami zostawić ten mecz w spokoju ;)
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Jutro przestrzegam przed graniem na Sông Lam Nghệ An - do listy kontuzjowanych dołączył Văn Hùng, kolejny bramkarz SLNA, co powoduje, że w składzie najprawdopodobniej pojawią się Tran Van Tien i Le Quang Dai, obydwaj bez doświadczenia w AFC Cup i kurs, który na papierze może wydawać się oczywistym, takim już nie jest. Gospodarze nadal będą również musieli sobie radzić bez Võ Ngọc Toàna.
Boeung Ket wzmocnione jutro nowymi dwoma zawodnikami tez raczej powinno nie dać się łatwo ograć drużynie Home.
Jutrzejsze mecze AFC Cup ciężkie do typowania, na środę świetnie wygląda Altyn Asyr, a całkiem dobrze Abahani.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Azja, Puchar AFC
Data i godzina: 07.03.2018 r. 09:00
Spotkanie: FC Alay Osh - Altyn Asyr FK
Typ: Altyn Asyr FK
Kurs - 2.35
Bukmacher: iforBET
Stawka - 4/10
3-6 FT ✅
Alay na zgrupowanie przed sezonem udał się Turcji, gdzie mecze kontrolne grali z zespołami z Gruzji - przegrali z FC Rustavi, obecnymi beniaminkami ligi, 0-3 oraz 3-4 z 3cim miejscem ostatniego sezonu najwyższej klasy rozgrywkowej, FC Samtredia. Wcześniej przegrali 0-1 z Istiqlolem (który stracił przed sezonem bardzo wielu zawodników), z którym będą grać w grupie AFC oraz wygrali 2-1 z Narynem z Uzbekistanu. Wcześniej było jeszcze gorzej - 0-13 z FK Qo&#39;qon 1912 oraz 1-5 z Mashal Muborak z Uzbekistanu. Przed sezonem do zespołu dołączył Amiruddin Sharifi, wcześniej występującego w Shaheen Asmayee F.C. w Afganistanie, do tego dołączył jeszcze Tahir Avchiev z Kirgistanu oraz Kojo Joel i Eboungue Achil z Afryki (informacji o tych 2 ostatnich nie da się w ogóle znaleźć)
Jeśli mówimy o Altynie, to jest ciężko znaleźć jakieś informacje w temacie tego zespołu - oprócz tego, że w zeszłym roku prawie awansowali z grupy (przegrali z Istiqlolem 0-1 w decydującym o awansie spotkaniu), tracąc na dodatek bramkę w 90 minucie. Przed sezonem również trenowali w Turcji, zremisowali 0-0 z Balkanami Zorya (11 miejsce w 2 lidze Ukrainy), a wcześniej pokonali FC Helsingør (Superligaen z Danii) 2-1 oraz FC Olimpiyets Nizhny Novgorod 1-0 - w zeszłym sezonie dwukrotnie pokonywali Alay Osh w rozgrywkach grupowych AFC Cup - 2-1 na wyjeździe i 4-1 u siebie.
Ciężko jest tak naprawdę dobrze umotywować zakład tego rodzaju, jeśli chodzi o pierwszą rundę rozgrywek AFC Cup między tak egzotycznymi zespołami - w obecnym wypadku Asyr jest drużyną o klasę lepszą od Alay i jutro o 9 będziemy mogli to zaobserwować na własne oczy - mam nadzieję, że mecz będzie dostępny przez Sportzone.
Mecz bardzo otwarty, w pierwszej połowie Altyn mógł zrobić i 6-0, a w drugiej całkowicie siedli i przy stanie 3-4 Alay nie był daleki od wyrównania - widać jednak było różnicę między tymi dwiema ekipami, tak jak przewidywałem.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Jeśli chodzi o pozostałe mecze drużyn, które jeszcze nie grały:
April 25 - Hwaebul - nie mam pojęcia, co tutaj zagrać - całkowity brak informacji z DPR powoduje, że wolę nie dotykać tego spotkania. Obydwie drużyny wygrały swoje wszystkie mecze w lidze do tej pory (4-0-0 April 25 i 3-0-0 Hwaebul), ale jeśli chodzi o kasę, to jest to dobry mecz, żeby coś zarobić dla kraju bez łatwego dostępu do dewiz.
Abahani Limited - New Radiant - miałem się skusić na Abahani, klepisko w Bangabandhu National Stadium jest niesamowite - kiedyś miałem okazję obejrzeć kilka spotkań ligi Bangladeszu, nie polecam - w zeszłym sezonie gospodarze sprawili sporo problemów u siebie z drużynami z Indii i to miało być kluczem do gry. Problem w tym, że New Radiant rozpoczęli już sezon - wygrali 3-0 z TC Sports Club i 1-0 z Maziya SRC, do tego przed sezoniem ściągneli do zespołu kilku graczy ze swojej ligi - Umaira, Nasheeda, Saleema, do tego jeszcze obrońcę Zohiba Islama Amiriego, kapitana reprezentacji Afganistanu, który grał wcześniej w Chennai FC, FC Goa, Dempo SC, Mumbai FC, a rozstał się ze swoim klubem po kłótni z trenerem. Podejrzewam, że mecz będzie ciężki, jeśli ktoś chce spróbować, to można celować w gospodarzy, ale przy niskich stawkach.
Benfica - Fu Jen University - Mecz między drużynami z Makau i Chińskiego Tajpei, nie ma na to spotkanie kursów, a co dopiero doszukiwać się sensownych informacji...
Istiqlol Dushanbe - Ahal - bardzo duże nadzieje pokładane są w Ahalu, Istiqlol, jak wspominałem wcześniej, stracił wielu zawodników z pierwszego składu - nie mogę jednak zagrać przeciwko drużynie, która u siebie miała w zeszłym sezonie wynik 9-2-0 30:9.
Jeśli chodzi o jeszcze jeden zakład:
Dyscyplina: Piłka nożna - Azja, Puchar AFC
Data i godzina: 07.03.2018 r. 10:00
Spotkanie: Yangon United - Global
Typ: Yangon United
Kurs - 2.15
Bukmacher: iforBET
Stawka - 3/10
3-0 FT ✅
Nie wiem dlaczego Global kolejny raz dostaje całkiem niskie, jak na swoje możliwości, kursy. Global gra słabo, po meczu z Bali powinni być szczęśliwi, że udało im się utrzymać remis, po tym, jak goście w końcówce zmarnowali rzut karny i byli zdecydowanie lepszą drużyną. Yangon w tej edycji AFC Cup zaskakuje bardzo pozytywnie, po przyjściu z GFC świetnie odnalazł się Ikechukwu, a jutro odegrać się będzie mógł Sekou Sylla, który w zespole Global w zeszłym roku pograł zaledwie 3 miesiące, a następnie w grudniu podpisał kontrakt właśnie z Yangonem. Gospodarze tą wygraną mogą zapewnić sobie komfortową sytuację w grupie przed meczami rewanżowymi, nie spodziewam się, by Global był w stanie specjalnie zagrozić drużynie z Mjanmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Bardzo dobry dzień w AFC Cup za nami, Yangon nie miał problemów z Globalem - oglądałem tylko fragmentami, poczekam na powtórki, Sylla się odegrał strzelając 2 gole.
Jakby ktoś szukał wyniku z Północnej Korei, to było 1-0 po golu An Il-boma z 84 minuty.
Abahani ciągle jeszcze remisuje, Radiant jest lepszą ekipą w tym spotkaniu, ale zobaczymy, co przyniesie koniec spotkania.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Malezja, Premier League
Data i godzina: 09.03.2018 r. 09:15
Spotkanie: Sarawak FC - PDRM FA
Typ: PDRM FA
Kurs - 4.00
Bukmacher: iforBET
Stawka - 3/10
2-1 FT ⛔
Niewiele trzeba pisać o tym spotkaniu - kurs jest na tyle zachęcający, że nie mogę nie spróbować go wziąć. Gracze Sarawaku bez wypłat od 3 miesięcy, poziom frustracji przekracza wszelkie granice - widać to mimo wszystko po wynikach - jutro PDRM ma swoją szansę na to, by pokonać gospodarzy w meczu, gdzie ich motywacja oraz morale będą na bardzo niskim poziomie.
Edit - to nie koniec problemów Sarawaku - dostają karę 500000 RM, nie mogą ściągać piłkarzy, w lidze zostanie im odjętych 6 punktów. W późniejszym terminie zostanie podjęta decyzja, czy zostaną wycofani z ligi. Ukarani zostali dodatkowo Kelantan, Penang i Kuantan - o ile mecz Kelantanu jutro wygląda ciekawie, o tyle Penang i Kuantan pozostawiam bez zakładu. Po takich wiadomościach nie może być dobrze, dodaję dodatkową jednostkę na wygraną gości.
Nawet sędzia nie pomógł PDRM - karny i czerwona kartka dla gospodarzy nie wpłynęła na ich skuteczność od 35 minuty - grali strasznie chaotycznie, bez pomysłu i bez wykończenia...
Edit 2 - jeśli ktoś będzie wątpił w informacje, które tu podałem - polecam stronę https://sarawakcrocs.com/, a dokładniej wpisy:
https://sarawakcrocs.com/sarawak-fa-kian-parah-kini-didenda-rm500k-boleh-dipotong-6-mata/
https://sarawakcrocs.com/mysterious-caller-made-serious-allegations-sarawak-fa/
Polecam również https://sarawakcrocs.com/sarawak-fa-players-not-paid-yet-still-stick-around/ ze zrzutami SMS-ów z agencją, która prowadziła jednego z piłkarzy.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Malezja, Premier League
Data i godzina: 09.03.2018 r. 09:15
Spotkanie: UKM FC - Terengganu FC 2
Typ: Terengganu FC 2
Kurs - 2.70
Bukmacher: iforBET
Stawka - 1/10
1-2 FT ✅
Warto za drobne spróbować zwycięstwa gości w tym spotkaniu - co prawda Terengganu ma bardzo trudny mecz w Super League przeciwko Johorowi, więc nie ma co liczyć na zawodników z pierwszego składu, ale UKM FC ma w nogach 120 minut meczu przeciwko MISC-MIFA w Pucharze, gdzie wygrali dopiero po karnych, a bramkę na remis strzelili w 90+5. Drugi zespół Terengganu FC dobrze się ostatnio postawił UiTM, wcześniejsze mecze - właśnie z MISC-MIFA oraz Sarawakiem nie były najgorsze.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Jeszcze nie wygrzebałem się z zaległości, ale dzisiaj nie sposób nie spróbować Yangon United po 2.60-2.70 (miejscami po 2.96). Niewiele się zmieniło od zeszłego tygodnia w tym zakresie, goście powinni być w tym spotkaniu faworytami, obydwa zespoły nie musiały grać w lidze w ten weekend, do tego w Globalu nie zagra jeszcze obrońca Casambre (w Yangonie obrońca Thein Zaw też pauzuje). Wiem, że Global jest u siebie zdecydowanie mocniejszy, niż na wyjazdach, ale spróbować zespołu z Mjanmy nie sposób - wygrana praktycznie gwarantuje im pierwsze miejsce w tabeli.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Szkoda, że dzisiaj Maradona nie zagra w meczu Istiqlolu, ładna próba z jego strony:


Co do samego meczu - ciężko się zdecydować, chyba spróbuję gości po 3.20 - całkiem przyzwoity kurs, tutaj podobnie jak w pierwszym meczu Altynu - goście jednak są drużyną zdecydowanie lepszą od Asyru, nie powinno być więcej niż 2.70 na wygraną.
Od przyszłego tygodnia mam nadzieję, że będę miał trochę więcej czasu na zastanowienie, więc teraz to tak na szybko niestety jeszcze. Johor DT do jakichś taśm powinien pasować, w rewanżu z Tampines nie powinni mieć problemów z wygraną.
Istiqlol w żadnym wypadku nie zasłużył na zwycięstwo, Asyr był drużyną zdecydowanie lepszą, mogą być niezadowoleni z remisu (chociaż i tak uratowali go w ostatnich minutach, a mogło być 3-2 - Stosic ratował gości jak się dało.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna - Iran
Data i godzina: 27.04.2018 r.
Godzina: 14:30
Spotkanie: Naft Tehran - Zob Ahan
Typ: Zob Ahan
Kurs - 1.6✅
Gospodarze są drużyną która ma już pewny spadek z ligi, więc walczyć nie ma o co. Przegrali 5 ostatnich meczów i nie zanosi się aby w jutrzejszym meczu mogli urwać punkty drużynie gości która ma o co walczyć, Zob Ahan jest na 2 miejscu w tabeli i ma tylko 1 punkt przewagi na drużyną Esteghlal F.C oraz Saipa które są na odpowiednio 3 i 4 miejscu, wygranie tego meczu to konieczność jeśli nie chcą oglądać się na rywali i zajać miejsce premiowane grą w AFC. Powodzenia!
Dodatkowo polecam zagrać Esteghlal FC. po kursie 1.75 ✅, również powinni zdobyć 3 pkt. grając z drużyna Sepahan która ma pewne utrzymanie, mimo tego że jest jednym z najbiedniejszych zespołów w lidze, i nie walczy już o nic.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Oman - Professional League
Godz: 20:00
Spotkanie: Saham - Oman
Typ: Saham
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Omanu gdzie w tamtejszej Professional League w 23 kolejce ligowej na Sohar Regional Sports Complex zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Saham Club a w gości przyjedzie Oman Club.
Saham w tym sezonie ligowym w swoich 22 meczach zdobyło 23 punkty co daje obecnie przedostatnie 13 miejsce w tabeli ligowej natomiast Oman plasuje się na 12 pozycji w tabeli Professional League w Omanie zdobywając 25 oczek w swoich 22 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 17-18 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 6 remisów oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 8-7.
Mecz się zapowiada ciekawie gdyż oba zespoły walczą o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej i moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ewidentnie mają patent na gości do tej pory ogrywając ich na swoim terenie w każdym spotkaniu w którym się z nimi u siebie mierzyli strzelając im 10 goli i tracąc tylko 2 bramki do tego Saham u siebie zdobywa dużo bramek a goście na wyjazdach niby lepiej niż w tym sezonie ligowym u siebie lecz akurat na terenie tego gospodarza zawsze zaliczają wyraźne przegrane i patrząc na to ile bramek w tym sezonie na wyjazdach strzelają to pewnie znowu zaliczą 3:0 lub 3:1 w plecy na tym niedostępnym dla nich terenie gospodarzy gdyż Saham będzie też bardzo zmotywowane aby ich w tabeli wyprzedzić i moim zdaniem im się to uda po tym spotkaniu.
⛔1:1
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Kuwejt - Premier League
Godz: 15:15
Spotkanie: Al Tadhamon SC - Al-Jahra SC
Typ: Al Tadhamon SC
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Kuwejtu gdzie w tamtejszej Premier League na Farwaniya Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 9 kolejce ligowej miejscowe Al Tadhamon Sporting Club a w gości przyjedzie zespół Al Jahra Sporting Club.
Al Tadhamon SC w tym sezonie ligowym w swoich 8 meczach zdobyło 7 punktów co daje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej natomiast Al-Jahra SC plasuje się na ostatniej 10 pozycji w Premier League w Kuwejcie ze zdobytymi 1 oczkiem w swoich 8 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie remis oraz 3 przegrane i bilans bramek 1-8 zaś goście na wyjazdach remis oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 6-14.
Moim typem na to spotkanie co by nie mówić słabszych zespołów w Premier League w Kuwejcie jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie choć lepiej grają w delegacjach to jednak z tak słabym zespołem na wyjazdach jak ich dzisiejszy przeciwnik powinni sobie poradzić i zdobyć komplet 3 ligowych oczek u siebie zresztą pierwszych w tym sezonie ligowym na swoim terenie a goście no cóż będą musieli przełknąć kolejną porażkę w tym sezonie ligowym.
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Al Saad-Al Duhaili,Katar Stars Liga
Godzina 16:30

Dziś spotkanie na szczycie ligi Katarskiej.
Są to drużyny a zdecydowanie największym potencjalne ofesywnym w całej lidze. Mało tego gospodarze w 14 rozegranych meczach zdobyli 62 Bramki! Co daje 4,42 bramki na mecz. Ich spotkania zawsze obfitowały w grad bramek tylko 4 razy na 21 rozegranych spotkań mieliśmy wynik poniżej 3 bramek.
Dodajmy do tego,że w obu zespołach grają 3-ej najlepsi strzelcy ligi którzy razem mają na koncie 59 bramek!:gool:
Historia jak i potencjał ofesywny obu ekip skłania mnie wyłącznie do jednego:

Over 2,5 w meczu @1,37 (Uni)
FT:3-1
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League


Dyscyplina: Piłka Nożna - Jordania - Jordan League

Godz: 22:00

Spotkanie: Al-Ahli SC - Al-Baqa'a

Typ: Al-Ahli SC✅2:1

Kurs: 2.25

Bukmacher: Fortuna



Analiza:



Zapraszam do Jordanii gdzie w tamtejszej Jordan League na Amman International Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w ostatniej 22 serii gier miejscowe Al-Ahli Sports Club a w gości przyjedzie drużyna Al-Baqa'a Club.



Al-Ahli SC w tym sezonie ligowym w swoich 21 meczach zdobyło 19 punktów co daje obecnie przedostatnie 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast Al-Baqa'a plasuje się na 10 pozycji w tabeli jordańskiej Joradan League ze zdobytymi 21 oczkami w swoich 21 spotkaniach ligowych tego sezonu.



Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 6-12 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 3 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 7-12.



Jest to ostatnia kolejka ligowa Jordan League i moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo u siebie w tym spotkaniu na swoim terenie gospodarzy bo tylko zwycięstwo uratuje ich od spadku w tym sezonie ligowym a tego by nie chcieli do tego gospodarze ogrywali dzisiejszych gości w 3 spotkaniach z rzędu na swoim terenie ostatnio a goście na wyjazdach grają słabo i moim zdaniem po dzisiejszej przegranej spadną do niższej klasy rozgrywkowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
don_dario11 66

don_dario11

Nie ma rzeczy niemozliwych!
Dyscyplina: Piłka nożna - Thailand: Thai Premier League
Godz: 14:00
Spotkanie: Muang Thong Utd - Bangkok Utd
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.54
Bukmacher: Etoto

Bangkok Utd - Muang Thong Utd, 1:0 (0:0), 02.03.2019, Thailand: Thai Premier League
Muang Thong Utd - Bangkok Utd, 0:0 (0:0), 07.10.2018, Thailand: Thai Premier League
Bangkok Utd - Muang Thong Utd, 2:3 (1:0), 10.02.2018, Thailand: Thai Premier League
Muang Thong Utd - Bangkok Utd, 4:0 (1:0), 20.09.2017, Thai premier league
» Bangkok Utd - Muang Thong Utd, 2:4 (1:2), 03.05.2017, Thai premier league
» Bangkok Utd - Muang Thong Utd, 3:3 (1:2), 10.07.2016, Thai premier league 2016
Muang Thong Utd - Bangkok Utd, 2:3 (0:1), 30.03.2016, Thai premier league 2016
» Bangkok Utd - Muang Thong Utd, 3:5 (2:1), 13.09.2015, Thai premier league 2015
Muang Thong Utd - Bangkok Utd, 1:1 (0:0), 26.04.2015, Thai premier league 2015
» Muang Thong Utd - Bangkok Utd, 2:3 (1:2), 02.11.2014, Thai premier league 2014
» Bangkok Utd - Muang Thong Utd, 1:3 (0:2), 22.06.2014, Thai premier league 2014
Muang Thong Utd - Bangkok Utd, 3:2 (1:0), 25.08.2013, Thai premier league 2013
Bangkok Utd - Muang Thong Utd, 1:1 (1:0), 05.05.2013, Thai premier league 2013
Bangkok Utd - Muang Thong Utd, 0:3 (0:0), 14.08.2010, Thai premier league 2010
» Muang Thong Utd - Bangkok Utd, 5:1 (3:0), 17.04.2010, Thai premier league 2010

Jak widać w ostatnich dwóch meczach mało goli. Dlatego uważam, że dziś postrzelają. Typ bardziej na przełamanie serii.

3-2  
 
O 143

okuka79

Użytkownik
Piłka Nożna - Filipny
Green Archers-  Global FC   17.08.2019  13:00
typ :eek:ver 5,5
kurs 2.55 STS

Jedna z moich ulubionych lig do szukania overów....tym razem skupiamy się na spotkaniu pomiędzy drużyną ze środka tabeli i absolutną czerwoną latarnią tamtejszej ligi czyli drużyną Global FC.....i własnie w drużynie gości a właściwie jej słabości widzę szansę że padnie dzisiaj sporo bramek wyniki 0-9 czy 0-8 z jej udziałem wcale nie były ostatnio rzadkością ...chociaż trzeba tez uczciwie napisać że bywało że przegrywali też po 1-0 .

1-1   ( kurs na gospodarzy był 1,02:)  )
 
Do góry Bottom