>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Jeton Wallet - opinie

T 671

ThandalBTC

Użytkownik
Nie polecam patentu z revolutem na siebie jeśli jesteście PL podatnikami:) US ma wgląd w Revoluta i karte sprawdzenia was 5 lat wstecz - pamiętajcie o tym
 
M 0

Majkelo987

Użytkownik
Siemka mam pytanko kiedyś wpłaciłem 9000zl z Jeton na konto bankowe a teraz znów mi się uzbierało około 13000zl czy to dalej wyplacic na konto czy jakoś to rozłożyć na dwa razy na przykład ktoś coś doradzi?
 
psychol32 481,3K

psychol32

Użytkownik
Siemka mam pytanko kiedyś wpłaciłem 9000zl z Jeton na konto bankowe a teraz znów mi się uzbierało około 13000zl czy to dalej wyplacic na konto czy jakoś to rozłożyć na dwa razy na przykład ktoś coś doradzi?
Wypłacaj śmiało. Jak będą mieli się przyczepić to i do 100 zł się przyczepią. Mniej podejrzane będzie jak raz wypłacisz większą sumę niż kilka razy mniejszą
 
T 671

ThandalBTC

Użytkownik
Siemka mam pytanko kiedyś wpłaciłem 9000zl z Jeton na konto bankowe a teraz znów mi się uzbierało około 13000zl czy to dalej wyplacic na konto czy jakoś to rozłożyć na dwa razy na przykład ktoś coś doradzi?
Ja jednak polecam cashout przy użyciu crypto - fee 1% + fee za transakcje (btc obecnie transakcja okolica 1-2 dolarów). Po co zostawuać ślady:)
 
T 671

ThandalBTC

Użytkownik
Po co ma lądować na koncie i wystawiać się na 5 lat do przodu US i posiadać potencjalny problem. Crypto cashujesz do gotówki bez użycia konta bankowego - nie zostawiasz śladu, nie ma haka
To, że portfel Jeton jest legal to nikogo obchodzić nie będzie, zobaczą wpływy to będzie pytanie o pochodzenie środków, a dodatkowo ujawnią jetona, z którego również historie transakcji będziesz musiał ujawnić. Z US domniemanie niewinności nie istnieje - to Ty musisz się wybraniać. Lepiej być poza radarem
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
qbala 7

qbala

Użytkownik
Na podstawie własnych obserwacji również stwierdzam, że wypłaty krypto to obecnie najlepsza opcja wypłat biorąc pod uwagę aspekty jak prędkość/opłaty/anonimowość
 
D 0

ddnonac

Użytkownik
Czy mógłby ktoś opisać w taki sposób mniej więcej jak wyżej damian09 jak realizować wypłaty z buka poprzez kryptowaluty ? Jestem kompletnie zielony w tym temacie. Nie posiadam żadnego konta do krypto. Gdzie je najlepiej założyć, jak to potem spieniężać itd jak się to odbywa do momentu gotówki;)
 
T 671

ThandalBTC

Użytkownik
Czy mógłby ktoś opisać w taki sposób mniej więcej jak wyżej damian09 jak realizować wypłaty z buka poprzez kryptowaluty ? Jestem kompletnie zielony w tym temacie. Nie posiadam żadnego konta do krypto. Gdzie je najlepiej założyć, jak to potem spieniężać itd jak się to odbywa do momentu gotówki;)
Opcji masz multum ja Ci opiszę jedną z kilku na szybko.
1. Wallet crypto na telefon - TrustWallet - jest to multicoinowy wallet z wieloma adresami - łatwy i przejrzysty (pobrać, założyć konto, zapisać na kartce 20 słów w danej kolejności i schować)
2. Opcja kupna crypto - giełda Binance (trzeba założyć konto i zrobić KYC) Wpłacasz EUR i kupujesz stablecoina czyli odpowiednik USD 1:1 i operujesz w parach do tego stable (polecam BUSD z racji benefitów na binance) kupujesz/sprzedajesz na giełdzie oraz wysyłasz/odbierasz na/z TrustWallet.
Kolejną opcją bardziej anonimową - kupno crypto przez kantor np KangaExchange - do 10k bez dowodu.
3. Wpłacasz na buki jakąś walute - są szybsze i wolniejsze, droższe i tańsze. Tu polecam LTC i TRX - turbo tanie i szybkie w przesyle - skupiaj się na tych walutach czy są dostępne na bukach
4. Wpłacasz jak wszystko inne, jest to zajebiście intuicyjne.
5. Omijasz przy bukowej weryfce wymaganych zdjęć portfeli itd.
6. TrustWallet możesz używać jednego do wielu buków, a nawet do tego samego 2x - wystarczy, że zmienisz walute np z LTC na TRX i już masz nowy adres.

Kwestia tego czy jest potrzebny Ci binance, ja osobiście korzystam z giełdy KuCoin z racji braku KYC - polecam używać giełdy i cashować walute wypłaconą z buka do $ dla zabezpieczenia profitu - crypto to jednak rynek bardzo ruchomy i można w moment być kilka/kilkanaście % w dupe lub w góre:)

Pewnie o czymś zapomniałem, wyjdzie w praniu
 
Otrzymane punkty reputacji: +222
D 3,1K

damian09

Użytkownik
T ThandalBTC dobry opis ale brakuje mi tylko w tym jak potem najlepiej wypłacać z giełd i kryptowalletów? Bo z tego co się orientuje to tylko Binance posiada kartę. Wiadomo że lepiej unikać wypłacania na polskie konto bankowe. Ja z Revolutem dałem tylko mały przykład, bo tam jest i tak limit 5000 zł miesięcznie wymiany po najlepszym kursie bez prowizji. Jak ktoś chce koniecznie używać Jeton w EUR to można ich kartą doładować wiele innych fintechów, kont zagranicznych. Kwestia dobrego rozpoznania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
T 671

ThandalBTC

Użytkownik
T ThandalBTC dobry opis ale brakuje mi tylko w tym jak potem najlepiej wypłacać z giełd i kryptowalletów? Bo z tego co się orientuje to tylko Binance posiada kartę. Wiadomo że lepiej unikać wypłacania na polskie konto bankowe. Ja z Revolutem dałem tylko mały przykład, bo tam jest i tak limit 5000 zł miesięcznie wymiany po najlepszym kursie bez prowizji. Jak ktoś chce koniecznie używać Jeton w EUR to można ich kartą doładować wiele innych fintechów, kont zagranicznych. Kwestia dobrego rozpoznania.
Ja bym unikał Binance bo obstawiam, że albo już albo w niedalekim czasie US będzie miało wgląd w konto. Osobiście cashuje crypto z walleta poprzez sprzedaż p2p lub kantor/bitomat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
psychol32 481,3K

psychol32

Użytkownik
Ja przez chwilę korzystałem z crypto to MuchBetter doładowywałem z portfela i wypłacałem kartą w bankomacie. Zakończyłem przygodę bo dwa pierwsze buki w których używałem crypto okazały się niewypłacalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 0

ddnonac

Użytkownik
Opcji masz multum ja Ci opiszę jedną z kilku na szybko.
1. Wallet crypto na telefon - TrustWallet - jest to multicoinowy wallet z wieloma adresami - łatwy i przejrzysty (pobrać, założyć konto, zapisać na kartce 20 słów w danej kolejności i schować)
2. Opcja kupna crypto - giełda Binance (trzeba założyć konto i zrobić KYC) Wpłacasz EUR i kupujesz stablecoina czyli odpowiednik USD 1:1 i operujesz w parach do tego stable (polecam BUSD z racji benefitów na binance) kupujesz/sprzedajesz na giełdzie oraz wysyłasz/odbierasz na/z TrustWallet.
Kolejną opcją bardziej anonimową - kupno crypto przez kantor np KangaExchange - do 10k bez dowodu.
3. Wpłacasz na buki jakąś walute - są szybsze i wolniejsze, droższe i tańsze. Tu polecam LTC i TRX - turbo tanie i szybkie w przesyle - skupiaj się na tych walutach czy są dostępne na bukach
4. Wpłacasz jak wszystko inne, jest to zajebiście intuicyjne.
5. Omijasz przy bukowej weryfce wymaganych zdjęć portfeli itd.
6. TrustWallet możesz używać jednego do wielu buków, a nawet do tego samego 2x - wystarczy, że zmienisz walute np z LTC na TRX i już masz nowy adres.

Kwestia tego czy jest potrzebny Ci binance, ja osobiście korzystam z giełdy KuCoin z racji braku KYC - polecam używać giełdy i cashować walute wypłaconą z buka do $ dla zabezpieczenia profitu - crypto to jednak rynek bardzo ruchomy i można w moment być kilka/kilkanaście % w dupe lub w góre:)

Pewnie o czymś zapomniałem, wyjdzie w praniu
Dzięki, już dzięki Twojemu opisowi coś wiem. Co do konkretów: Na Kanga jak chce wpłacić 60 EUR czy nawet 60 PLN to wyskakuje komunikat, że ta metoda wpłaty wymaga weryfikacji konta - coś źle robię, albo coś się zmieniło w stosunku do tego co napisałeś (do 10 k bez dowodu)?
Edit :

Na Trust Wallet też mam problem żeby kupić ltc/wpłacić kasę, nie idzie, mieli i jest cały czas "quote updates in..." Rozumiem, że jak mam jakąś wygraną i do tej pory korzystałem z innych opcji wypłat to żeby to zmienić na wypłaty w krypto to muszę wpłacić minimalny depozyt do "buka" (chce w ltc co umożliwia mój "buk" i to trzeba tam wpłacić za minimum 50 EUR, potem obrócić żeby ta metoda zaczac wypłacać) z Trust Wallet, następnie wypłaty będą szły właśnie na Trust Wallet w ltc, a dalej to handluje na Kanga gdzie zamieniam ltc na walutę (dobrze rozumuje ? ) i co dalej, żeby zrobiła się z tego fizyczna gotówka ?
 
Ostatnia edycja:
T 671

ThandalBTC

Użytkownik
Dzięki, już dzięki Twojemu opisowi coś wiem. Co do konkretów: Na Kanga jak chce wpłacić 60 EUR czy nawet 60 PLN to wyskakuje komunikat, że ta metoda wpłaty wymaga weryfikacji konta - coś źle robię, albo coś się zmieniło w stosunku do tego co napisałeś (do 10 k bez dowodu)?
Edit :

Na Trust Wallet też mam problem żeby kupić ltc/wpłacić kasę, nie idzie, mieli i jest cały czas "quote updates in..." Rozumiem, że jak mam jakąś wygraną i do tej pory korzystałem z innych opcji wypłat to żeby to zmienić na wypłaty w krypto to muszę wpłacić minimalny depozyt do "buka" (chce w ltc co umożliwia mój "buk" i to trzeba tam wpłacić za minimum 50 EUR, potem obrócić żeby ta metoda zaczac wypłacać) z Trust Wallet, następnie wypłaty będą szły właśnie na Trust Wallet w ltc, a dalej to handluje na Kanga gdzie zamieniam ltc na walutę (dobrze rozumuje ? ) i co dalej, żeby zrobiła się z tego fizyczna gotówka ?
W Kandze nic się nie zmieniło, wczoraj cashowałem 2k$, przyjechał gość do kawiarni i w 10min załatwiliśmy sprawe.
Co do kwesti LTC - tak, wiadomo, musisz wpłacić, zrobić ewentualny obrót i dopiero wypłacać.
TrustWallet to tylko portfel - nie przeprowadzasz tam swapów ani handlu/wymiany. Portfel tylko do wysyłania i odbierania. Cashout do dolara tylko na giełdzie lub do gotówki poprzez kantor.

Generalnie nawet giełdy KYC są bezpieczne ponieważ prawo wskazuje na utworzenie się obowiązku podatkowego w momencie wyjścia do waluty fiducjarnej więc w momencie cashowania jakiejś waluty crypto cashujesz ją do stablecoina czyli 1:1 USD to właściwie podejmujesz transakcje crypto-crypto, która nie tworzy obowiązku podatkowego. Jak dobrze to ogarniesz i kantor zcashujesz w drodze np. Binance - TrustWallet - Kanga to US nie zobaczy wyjścia do fiat waluty więc nie będzie miał punktu zaczepienia. Co prawda lepiej dmuchać na zimne i korzystać z nonKYC
 
Do góry Bottom