>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Mówię Ci, że wpłaciłem dwa razy po 50 zł. Nie wiem czy mam screeny tutaj wstawić czy jak to udowodnić. Co mi to zależy tak mówić. U mnie to normalnie przechodzi.
Dla mnie to jest naturalne, wpłacam dostępną metodą Jeton obracam to zgodnie z regulaminem po minimalnym kursie i wypłacam dostępną metodą czyli w moim przypadku Eco.
Podobnie robię na przykład u ruska. Wpłacam metodą Jeton a zawsze wypłacam w kryptowalucie i zawsze bez problemu.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Mówię Ci, że wpłaciłem dwa razy po 50 zł. Nie wiem czy mam screeny tutaj wstawić czy jak to udowodnić. Co mi to zależy tak mówić. U mnie to normalnie przechodzi.
Dla mnie to jest naturalne, wpłacam dostępną metodą Jeton obracam to zgodnie z regulaminem po minimalnym kursie i wypłacam dostępną metodą czyli w moim przypadku Eco.
Podobnie robię na przykład u ruska. Wpłacam metodą Jeton a zawsze wypłacam w kryptowalucie i zawsze bez problemu.
U jakiego buka wpłacasz jetonem a wyplacasz na Eco?
 
maarcin14 667,5K

maarcin14

Użytkownik
siema , mam pytanie odnośnie jeton , czy akceptują oni wypłaty na konto bankowe w weekendy ?? oraz zauważyłem że przelew z jeton na konto przychodzi z banku ING , czyli automatycznie jeśli bym zlecał kase z jetona na ing pieniądze powinny być zdecydowanie szybciej na koncie niż w przypadku innych banków ? z góry dzięki za odpowiedzi , miłego weekendu :)
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
siema , mam pytanie odnośnie jeton , czy akceptują oni wypłaty na konto bankowe w weekendy ?? oraz zauważyłem że przelew z jeton na konto przychodzi z banku ING , czyli automatycznie jeśli bym zlecał kase z jetona na ing pieniądze powinny być zdecydowanie szybciej na koncie niż w przypadku innych banków ? z góry dzięki za odpowiedzi , miłego weekendu :)
Nie. W weekendy nie pracuja. Jak zlecam wyplate w piatek to akceptuja dopoero w poniedzialek. Co do konta to to pewnie maja ich wiele. Po akceptacjii kasa jest u mnie na drugi dzien czy to ing czy revo.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Mówię Ci, że wpłaciłem dwa razy po 50 zł. Nie wiem czy mam screeny tutaj wstawić czy jak to udowodnić. Co mi to zależy tak mówić. U mnie to normalnie przechodzi.
Dla mnie to jest naturalne, wpłacam dostępną metodą Jeton obracam to zgodnie z regulaminem po minimalnym kursie i wypłacam dostępną metodą czyli w moim przypadku Eco.
Podobnie robię na przykład u ruska. Wpłacam metodą Jeton a zawsze wypłacam w kryptowalucie i zawsze bez problemu.
Przyklad z dzisiaj przy probie wyplaty na jetona kiedy zawsze wplacalem eco. Wyskakuje komunikat, ze jak depozyt jest składany za pośrednictwem innych metod to należy podejmować srodki proporcjonalne do wartości depozytów. Czyli jak jetonem wplacilem 100 i ja obrocilem to moge tylko wyplacic 100 i to co nia ugralem.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Przyklad z dzisiaj przy probie wyplaty na jetona kiedy zawsze wplacalem eco. Wyskakuje komunikat, ze jak depozyt jest składany za pośrednictwem innych metod to należy podejmować srodki proporcjonalne do wartości depozytów. Czyli jak jetonem wplacilem 100 i ja obrocilem to moge tylko wyplacic 100 i to co nia ugralem.
Temat ogarniety
Jezeli nie mozecie wyplacic na jetona pieniedzy bo wplacaliscie wczesniej tylko eco, to wplaccie jakies pieniadze jetonem na ruska i obroccie je po min kursie@1,1. Moze to byc np 100zl. Potem wypelnijcie caly formularz osobowy jezeli tego jeszcze nie zrobiliscie i napiszcie na czacie do nich prosbe o wyplate pieniedzy na jetona. Poprosza was o screen konta jeton, ew zrobienie weryfikacjii konta 22bet (ale nie koniecznie) i bedziecie mogli wszystko na jetona wyplacic.
 
N 1,3K

nika888

Użytkownik
hej
Jestem nowa na forum oraz na Jeton. Wczoraj zleciłam pierwszą wypłate i dziś koło 12 mi ją zaakceptowali. Kiedy dojdzie na konto bankowe? Mam alior bank
 
N 1,3K

nika888

Użytkownik
I jeszcze chciałam dodać, może ktoś też jest nowy tak jak ja. Na pierwszą akceptację wypłaty czekałam 24 godziny. Natomiast teraz zleciłam drugą (pierwsza była testowa) i po jakiejś godzinie mi zatwierdzili:)
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
I jeszcze chciałam dodać, może ktoś też jest nowy tak jak ja. Na pierwszą akceptację wypłaty czekałam 24 godziny. Natomiast teraz zleciłam drugą (pierwsza była testowa) i po jakiejś godzinie mi zatwierdzili:)
Nie ma znaczenia ktora to wyplata. Nieraz jest po godzinie a nieraz po 20. I powiem Ci, ze strasznie marudna jestes. Wlasnie przez takie osoby az nie chce sie nic pisac w temacie. Pisalem Ci ze wyplata bedzie do poludnia a Ty o 10 juz placzesz ze jeszcze nie ma.
 
N 1,3K

nika888

Użytkownik
Nie ma znaczenia ktora to wyplata. Nieraz jest po godzinie a nieraz po 20. I powiem Ci, ze strasznie marudna jestes. Wlasnie przez takie osoby az nie chce sie nic pisac w temacie. Pisalem Ci ze wyplata bedzie do poludnia a Ty o 10 juz placzesz ze jeszcze nie ma.
Dlatego, że bałam się, że źle wpisałam dane banku. Nie byłam pewna co to branch code i nawet nie byłam pewna co tam wpisałam,a niestety nie mogłam edytować ani zobaczyć.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Zamierzam założyć konto w Jeton Wallet bo muszę jakoś wypłacić pieniądze z 22bet a opcja Ecopayz jest w 22bet niedostępną ( tymczasowo ?). W 22bet ma konto w złotówkach. Nie wiecie jak to jest w Jeton odnośnie przewalutowania ? Mogę założyć konto w Jeton w polskiej walucie czy tylko w Euro ? Jak tylko w Euro to w przypadku już wypłaty bezpośrednio z Jeton na polskie konto w ING (konto w złotówkach) też biorą za przewalutowanie czy po prostu dobrze by było dla uniknięcia kosztów przewalutowania założyć konto w Ing z waluta w euro ?
 
Do góry Bottom