>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
no dobra bo wlasnie to wypelniam taka formulke , podanie banku itp a jaki jest swift z revoluta , bo bic wiem i co wpisac w polu currency ? i branch kode - kod oddzialu
Bic to jest Swift. Kod oddziału to juz ciezka sprawa. Wpisz co chcesz i tak przelew przyjdzie. Ja wpisałem ponownie BIC w kod oddziału banku, bo w moim banku twierdzili ze nie maja branch code
 
B 648

brof123

Użytkownik
dobra chyba dobrze zrobiłem bo dostałem pozytyw odpowiedz "You can now withdraw to the bank account you have added."

znalazlem w necie w kod odzialu


REVOLUT
LTD

swift


REVOGB2LXXX


a w curenncy zlotowki wiec chyba bedzie grac
Post automatycznie złączony:

to dobrze wpisales , bo ja mam bic revolut 21 a kod oddzialu po prostu revolut utd , jeden grzyb

a prowizja za wypłaty z Jeto na revo są jakieś?
 
Ostatnia edycja:
B 648

brof123

Użytkownik
U mnei tez , zrobilem depozyt na 20bet . nie moge robić depozytu na 1xbet i na 22bet a na tym mi zależao , oni posiadają Jeton , ale wyskakuje błąd , możecie deponować ruskich bukmacherow przez jeton?
 
P 0

piecia14

Użytkownik
To dziwne bo ja tak wpłacam i wypłacam w Betssonie a to jest to samo. Tzn wpłacam tam Jetonem, obracam po 1,01 i wypłacam całą kwotę na ecopayz
Nie mam pojęcia jak ty to robisz. Ja jeśli wpłacę Jetonem i obrócę, to wypłacić mogę tylko jetonem. Wpłaciłem przez Eco ok. 100zl i nawet jeśli wygram to na Eco mogę wypłacić tylko tyle ile wcześniej wpłaciłem. Weź powiedz jak to robisz
 
B 648

brof123

Użytkownik
Kochani mam pytanie , bo na unibet jest bonus darmowy zaklad 50% od depozytu , wiec wplacilem na unibet przelewem bankowym , na eco tam minus prowizja to mam 97 zl darmowy zaklad , ale ogolnie nei chce grać na unibecie , bo ma malo meczy , czy ktoś wie jak to wymanewrowac że jak obroce kwote całą , wyplacić na revoluta albo jeton , bo z revoluta normalnie mozna na jeton przelać . więc jak to zrobić by przelać srodki na unibecie , na jetona albo revoluta., aha no i bez wpłat do banku.

ogolnie jak wszedzie byl eco to se normalnie przelewalem na eco wyplaty , a potem z eco na 1xbet lub 22 bet . no ale sie porobilo , darmowy zaklad 100 to dla mnei duzo wiec tak zrobilem po prostu.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Nie mam pojęcia, może jest jakiś błąd ale nawet wczoraj rano tak zrobiłem.
Jak to jest z tym ecopayz, bo mam konto dopiero od miesiąca u nich. Piszecie, że mogę wypłacić tylko tyle ile wpłaciłem ?Jak wpłaciłem do nich 2k i później przelałem do unibet i 22bet i tam powygrywałem więcej to co ? Teraz jak wypłacę od buka do ekopayz z zyskiem 6k to mogę kartą wypłacić lub zapłacić za 2k a reszta czyli 4 koła co ? Przecież eco służy głownie do buka. To co z zyskiem ?
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Jaka jest opłata za przelew bankowy normalny (SWIFT) z Jeton na Revo? Piszą, że darmowy, ale czy na pewno?
Chcę przelać tylko 300 zł.
Mając konto Revo zarejestrowane w GB, to mam IBAN do salda PLN zaczynającego się od GB...
Czy dostając przelew z Jeton na ten IBAN, dostanę złotówki bez przewalutowania?
I czy nie lepiej wypłacić z buka na Rvo wykorzystując w buku przelew SEPA? Bo depozyt robiłem z karty Revo, ale na kartę Revo wypłacić nie można, więc pomyślałem, że właśnie użyję SEPA, aby prosto na Revo poszło, można tak?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Nie mam pojęcia jak ty to robisz. Ja jeśli wpłacę Jetonem i obrócę, to wypłacić mogę tylko jetonem. Wpłaciłem przez Eco ok. 100zl i nawet jeśli wygram to na Eco mogę wypłacić tylko tyle ile wcześniej wpłaciłem. Weź powiedz jak to robisz
Bo tak jest. Jezeli wplacisz do jakiegokolwiek buka 1000zl np jetonem. To zeby to potem wyplacic inna metoda, np eco to eco tez musisz wplacic 1000zl. Jak wplacisz 200zl to bedziesz mogl 200wyplacic. Kazdy buk tak ma. Nie licze wygraej oczywiscie odcwplaconej kwoty. Czyli jak wolacisz te 200 i wygrasz 2ts to eco bedziesz mog wyplacic 1200zl. Calosc minus te 800 z jetona.
Post automatycznie złączony:

Jak to jest z tym ecopayz, bo mam konto dopiero od miesiąca u nich. Piszecie, że mogę wypłacić tylko tyle ile wpłaciłem ?Jak wpłaciłem do nich 2k i później przelałem do unibet i 22bet i tam powygrywałem więcej to co ? Teraz jak wypłacę od buka do ekopayz z zyskiem 6k to mogę kartą wypłacić lub zapłacić za 2k a reszta czyli 4 koła co ? Przecież eco służy głownie do buka. To co z zyskiem ?
Zle zrozumiales. To sie tyczy wyplaty od buka a nie wyplaty z eco.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Ziemba, no w moim przypadku ostatnio wpłaciłem jetonem do Betssona 1300 zł, zagrałem live kurs 1,01 i wypłaciłem normalnie na Eco i kasa w godzinę. Od 3 miesięcy tak robię. Wcześniej, na samym początku wpłaciłem do Betssona przez Eco 2 razy po 50 zł.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ziemba, no w moim przypadku ostatnio wpłaciłem jetonem do Betssona 1300 zł, zagrałem live kurs 1,01 i wypłaciłem normalnie na Eco i kasa w godzinę. Od 3 miesięcy tak robię. Wcześniej, na samym początku wpłaciłem do Betssona przez Eco 2 razy po 50 zł.
Moze kiedys kiedys wplacales eco i nie pamietasz. Chyba zadem buk nie pozwoli wplacic Ci Jetonem 1000zl a potem wyplacic tego tysiaka eco skoro eco wplaciles tylko 50zl. Wyskakuje info, ze wartosc wyplat dana metoda musi sie mniej wiecej pokrywac z wartoscia wplat. I na betsonie tez to obowiazywalo napewno do niedawna.
 
B 648

brof123

Użytkownik
reszty nie wiem ale wiem ze za wyplaty z bankomatu 7zl nawet jak 1k wyplacic to tyle co nic , za przelewy z eco do polskiego buka chyba placilem miedzy 20 a 45 zl nie pamietam bo dawno nie robilem ale spora prowizja
 
Do góry Bottom