>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jetbull

staszko23 0

staszko23

Użytkownik
@up:
Jest dokładnie tak jak piszesz... Po uzbieraniu min. 152 pln ---&gt; wpłacasz 76 pln ---&gt; czekasz 10 dni od daty wpłaty ---&gt; wypłacasz
 
staszko23 0

staszko23

Użytkownik
Witam. Ja mam takie pytanie. Omyłkowo mam zaznaczone zamiast 27 luty to mam 27 grudnia ? co mam zrobić w tym wypadku ??
Wystarczy, że prześlesz im na [email protected] e-mail ze skanem swojego dowodu os. Wyjaśniasz, że omyłkowo wpisałeś złą datę. Po paru godzinach powinieneś mieć zmieniąną datę :spokodfhgfh:
 
staszko23 0

staszko23

Użytkownik
Nie wiecie może jak wyglada procedura zmiany adresu email?
Wysyłasz im wiadomość na e-mail [email protected] z informacją, że chcesz zmienić adres e-mail. Podajesz nowy e-mail oraz login swojego konta. Chociaż osobiscie nie zmieniałem adresu e-mail to wydaje mi się, że jesli zmieniają takie dane jak data ur. czy miejsce zamieszkania to z email&#39;em nie będzie problemu ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mam jakiś błąd na JB.
Loguję się, wchodzę w jakąkolwiek ofertę...i nie mogę wybrać żadnego meczu.
Klikam na kurs i ani jedno spotkanie nie chce się dodać do kuponu
Zna ktoś rozwiązanie?
 
D 5

dami21

Użytkownik
Ile czekaliscie na wypalte mb bo koles na czacie napIle czekaliscie na wypalte mb bo koles na czacie nap[isal ze 3-5 dni roboczych:zoltakartka: masakra ....
 
maniurra 0

maniurra

Użytkownik
Od 9 dni czekam na wypłatę na konto . Moim zdaniem to jest skandal. Ciekawe czy zostałem okradziony czy mają taki bałagan. W każdym razie nie polecam tego syfu
 
maniurra 0

maniurra

Użytkownik
właśnie rozmawiałem na livechacie.Oto rozmowa:
K: poprosze o pana nick
J: Witam mój nick ...........
K: Przed chwila support przesłał panu e-mailDrogi J
K: Dziękujemy za skontaktowanie się z naszym biurem obsługi klienta Jetbull w sprawie wypłaty .
K: Jesteśmy świadomi faktu, że Twoja wypłata jest opóźniona i przepraszam za niedogodności.
K: Niestety, ze względu na duże ilości wniosków, obecnie mamy zaległości z kartami kredytowymi i przelewami bankowymi.
K: Nasz zespół jest również w trakcie opracowywania nowej procedury bezpieczeństwa, która będzie zwiększać nasze zabezpieczenia dla użytkowników kart kredytowych i przyspieszać przyszłe wypłat.
K: Kombinacja procedury poprawy zabezpieczeń i dużej liczby wniosków dotyczących wypłaty pieniędzy z konta doprowadziła do zaistniałych zaległości z wypłatami .
K: Przepraszamy za niedogodności, nasz zespół Finansowy zajmuje się tą sytuacją, pracuje nad problemem i stara się aby wypłaty jak najszybciej trafiły na konto użytkownika.
K: Chcielibyśmy podziękować Państwu za cierpliwość.
K: Twoja Jetbull support team
K: takie informacje otrzymalismy z dzialu finansowego
K: nie mamy wiecej informacji
K: dotyczących wypłaty z konta
J: dobrze, to są wasze problemy. Mnie interesuje przybliżony termin w ,którym otrzymam pieniądze.
K: niestety nie otrzymalismy dokladnego terminu
K: wszystkie informacje jakie dostalismy otrzymal pan w e-mialu
K: przepraszam wiecej informacji nie posiadam
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Jak wygląda krecz w Jetbullu? Jak oni to rozliczają?
Ja grałem mecz Zverev - Henrych. Postawilem na Zvereva. Przy stanie 4-3 dla Henrycha w 1 secie skreczowal Zverev i przyznali mi zwrot wiec plus za to dla nich ???? bo np. u buka naziemnego w takiej sytuacji mialem przegrany kupon ????
 
F 0

fixy71

Użytkownik
Czy u bukmachera Jetbull występują limity w stawkowaniu nakładanych na poszczególnych graczy.Jakiej wysokości są te limity?Taki maksymalny limit nałozony na gracza?
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Witam. Mam pytanko. Czy kopię swojego dowodu osobistego można wysłać bezpośrednio na adres [email protected] czy jednak trzeba poprzez stronę i ten &quot;formularz&quot; ?? Pytam, bo na stronie przy wysyłaniu wyskakuje błąd i nie mogę przesłać kopii dowodu.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
L 0

leszczu.

Użytkownik
Co teraz z wypłacaniem?
PS. Czy może jako dowód tożsamosci posłużyć legitymacja szkolna? ???? Mam 18 lat, ale nie dostałem jeszcze dowodu ????
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Nie może być legitymacja.
Dowód albo paszport.
Najlepiej to pierwsze, ale jak nie masz to sprobuj z paszportem, powinno przejść.
 
L 0

leszczu.

Użytkownik
Spoko, mam paszport ????
Kurde, pomnożyłem na tym jetbull 4zl z Happy Hour do 70zł prawie, ale muszę wpłacić, żeby móc wypłacić. Tylko że jak mówicie, że są jakieś przekręty to nie wiem co robić... Olać te 70zł? Gram za małe stawki, więc 7 dyszek jednak robi różnicę. Co radzicie?
 
Do góry Bottom