>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jedyny najpewniejszy sposób

I 0

iras1983

Użytkownik
Cześć! pozwólcie że podzielę się z wami moją refleksją. NIE MA czegoś takiego jak system (ani nadsystem czy podsystem) na typowanie. Typowanie meczów jest jak wróżenie z fusów. I tyle. Nic tego nie zmieni. Jeśli w 68. minucie obstawiam że nie będzie czerwonej kartki (mecz na szczycie, raczej nikłe prawdopodob. że będzie) a czerwona kartka pada w 90&#39; + 1&#39; to nic mnie już nie zaskoczy.
A więc co obstawiać? Moim zdaniem największe prawdopodobieństwo daje obstawianie w poczatkowych minutach pierwszej połowy bramka powyżej 0,5. Kurs jest marny (od 1.02 do 1.05) ale przy 500 zł to już daje 25 zł. A wiadomo, że ziarnko do ziarnka...
Obstawiam tak od kilku dni i tylko średnio 2 na 7 meczów trafia się remis 0:0.
To jest jedyny sposób na zarobek i tyle. ???? )
 
I 0

iras1983

Użytkownik
Grasz kurs 1.05 ze skutcznością 5 na 7 i mówisz że zarabiasz? Co za brednie ????
Nie zawsze wchodzi , ale stawkę dzielę sobie na małe kawałki, to co zarobię, raczej pokrywa straty. Ale tak jak mówię to bardzo wolna progresja. No ale nie oszukujmy się, prawie w każdym meczu pada minimum 1 bramka.
 
I 0

iras1983

Użytkownik
Zauważyłem, że jeśli w ciągu pierwszych 20 minut pada bramka to jest duża szansa że padnie jeszcze jedna, że drużyna się &quot;wstrzeliła&quot;. A jeśli do 60 miunutyu jest 0:0 to lepiej nie ryzykować.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
różne &quot; systemy &quot; już widziałem, ale ten sposób gry to jeden z ..... &quot; mniej mądrych &quot; :)
najlepiej grać go dodatkowo w naziemnym, z 12% podatkiem
 
M 27

milt

Użytkownik
Kręcisz jak wiatr suchą wierzbą. Granie kursów 1.05 sposobem na wygrywanie?! Masz 71% skuteczność i wygrywasz? A z tą progresją to hit. Progresja na 1.05 i piszesz że stawki wolno rosną. Za chwilę może napiszesz jeszcze że grasz to u naziemnych.
 
I 0

iras1983

Użytkownik
różne &quot; systemy &quot; już widziałem, ale ten sposób gry to jeden z ..... &quot; mniej mądrych &quot; :)
najlepiej grać go dodatkowo w naziemnym, z 12% podatkiem
Gram w Expekt.
Ale ja nie mówię o wygranych rzędu kilkaset zł.
Chodzi o ilość.
załóżmy że stawiam 50 zł na to że padnie minimalnie 1 bramka w meczu . kurs 1,02. wygrywam po kilkunastu minutach 51 zł, potem szybko stawiam na kolejny mecz, który się rozpoczyna. itd itd.. Chodzi o ilość. po 10 meczach z 50 zł mam niecałe 11 zł, ale depozyt się stopniowo powiększa .
Stawiając 500 zł na jeden mecz o kursie 1,05 mam 25 zł. Nie jestem pazerny. Chodzi mi o NAJPEWNIEJSZY sposób wygrania jakichkolwiek pieniędzy.
Pewnie dla wielu to idiotyczne, ale mam dość już wróżenia. Próbowałem grać na podstawie tutjeszych typów.. Ufając intuicji.. z coverem.. i g.. z tego wychodzi.
Czy ktoś obliczał jakie jest prawdopodobieństwo że padnie w meczu przynajmniej 1 bramka? Są jakies statystyki ile jest remisów 0:0?
 
M 27

milt

Użytkownik
Statystyki występowania wyników w poszczególnych ligach są na stronie
fcstats.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
jeżeli nie chcesz &quot;wróżyć &quot; to zagraj na bramkę np do 50 minuty. czasami łapię kurs ok 1,5 a skuteczność to ok 75% czyli wyjdziesz na dłuższą metę na plus. możesz dołożyć do tego jakąś rozsądną progresję , ewentualnie zagrać pow 0,5 przy wyniku 0 - 0 w 51 minucie ....
nie musisz niczego analizować tylko trochę przypilnować i statystycznie będziesz do przodu
przy Twoim systemie możliwe , że się uda 10 razy pod rząd trafić ale statystycznie ok 8% zakończy się bezbramkowym remisem. tego się nie da wygrać chyba że zakładasz zagranie 1 spotkania, wygranie swoich 5% i zakończenie kariery
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Najpewniejszy system to granie wtedy kiedy mamy przewage u bukmachera. Zeby miec przewage to do kazdego meczu trzeba sie przygotowac i miec statystyki wieksze,niz ostatnie 5 meczy. Po drugie mozna grac live jesli wiemy co moze sie wydarzyc na podstawie statystyk. Jesli ktos ogladal &quot; breaking vegas by MIT students&quot; to wie ze takim systemem jest tzw card counting. Im wiecej niedobrych kart (2,3,4,5,6) tym lepiej dla grajacego. Stawkowanie jest zalezne od sumy. https://youtu.be/QflVqavHHM0 Polecam ogladnac od 45 do 49 minuty jesli ktos chce bardziej zrozumiec o co chodzi a nie ma czasu ogladnac calego filmu. Nie inaczej jest z bukmacherka.
 
C 2

carlo__geko

Użytkownik
JAK dla mnie to ten sposób zeby grać u naziemnego mecz z kursem 1.05 to jakaś lipa , klej dać mu, chorej babci co pod sklepem zbiera na chleb
 
Do góry Bottom