>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Japonia - J1 League

stanley-63 971,8K

stanley-63

Typer
Sobota 19.08 / godzina 12:30
- Yokohama Marinos : FC Tokio
- Yokohama powyżej 2.5 gola
- kurs : 2.41

- Bukmacher : Fortuna

10 kolejek do końca sezonu i praktycznie 3 zespoły mają szansę na ten tytuł mistrzowski , wśród nich jest Yokohama któa broni tego tytułu , liderem jest rewelacyjne Kobe jednak Yokohama tylko gorszym stosunkiem bramek jest na drugim miejscu 3 Nagoya ma 2 punkty mniej , Yokohama w osttniej kolejce zdybyła jakże cenne 3 punkty pokonując u siebie niewygodną Gambę i to zwycięstwo upewniło mnie aby w tej końcówce sezonu bardziej przyjrzeć się własnie Yokohamie , w tym meczu podejmują FC Tokio z którym Yokohama potrafi zgarniać komplet pkt , na ostatnie 6 wspólnych meczy 5 razy górą Yokohama i 1 remis , te zwycięstwa były dosyć okazałe bo najwyższe to aż 8:0 , w pierwszym meczu w Tokio Yokohama wygrywa 3:2 i myślę że i te 3 bramki powinni powtórzyć u siebie w końcu na tą chwilę chłopaki są najskuteczniejsi i strzelili do tej pory aż 46 bramek co daje dokładnie 2 bramki na mecz .
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Shonan – Urawa
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 3.80
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Shonan zamyka ligową stawkę ale nie tracili za wiele punktów do bezpiecznych pozycji a w tym roku z ligi spada tylko jedna ekipa. Mimo ostatniego miejsca jest za co chwalić tą ekipę a mianowicie naprawdę grają odważną piłkę i naprawdę prezentują bardzo dużą jakość w ofensywie bo strzelili aż 30 bramek to jest wynik wręcz świetny patrząc na pozycję w tabeli. Prosto są domyślić jednak jeśli zajmuje się z takim bilansem ostatnie miejsce to wiadomo że są ogromne problemy w grze defensywnej bo to aż 48 bramek straconych czyli średnio 2 na mecz. Dziś rywal trudny ale jestem pewien że nie będąc w żadnym wypadku faworytem zagrają odważnie nie mają nic do stracenia a spróbują wykorzystać zmęczenie Urawy która w tym tygodniu praktycznie nie miała za wiele czasu na porządny trening oraz regenerację bo t dni temu grali mecz eliminacyjny Ligi Mistrzów. Urawa też chce walczyć o tytuł i każdym mecz musi traktować jako walkę o komplet punktów bo mają co odrabiać i też wyjdą tutaj z ofensywny nastawieniem w pierwszym meczu tego sezon u siebie Urawa wygrała wysoko 4:1
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Urawa Red Diamonds 1,75
Urawa wygląda jakby byli w lepszej formie niż ich dzisiejsi przeciwnicy, czyli ekipa ze starej stolicy, tj. Kyoto. Gospodarze zajmują 5. miejsce i mogą włączyć się do gry o wyższą pozycję w tabeli, natomiast Kyoto piastuje odległe 14. miejsce. Na wyjazdach są dość słabi, czego nie można powiedzieć o Urawie grającej na swoim boisku. U siebie są mocno skupieni i bojowi. Urawa na tę chwilę prezentuje się lepiej i to na nich dzisiaj stawiam, co polecam innym typerom.
 
Ostatnia edycja:
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Godzinna: 10:00
Spotkanie: Gamba Osaka – Urawa - WYNIK 1:3
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 3.90
Bukmacher: lvbet

Analiza:

Powoli wkraczamy w decydującą cześć sezonu w Japonii i jest zacięta walka o tytuł i miejsca pucharowe w tym gronie jest oczywiście Urawa, która jedzie do Osaki na mecz z tutejszą Gamba. Gospodarze są spokojni, miejsce w środku stawki, nic groźnie z dołu im nie grozi ani z przodu. Świetnie dysponowani w ostatnim czasie u siebie to tylko jeden punkt stracony w ostatnich pięciu spotkaniach w lidze, z ba[J1] rdzo dobrą skutecznością bo to 9 bramek strzelonych w tych spotkaniach ale też tylko jedne czyste konto. Tutaj będą bardzo zmotywowani na ten mecz bo ostatnio to właśnie Urawa wyeliminowała ich z pucharu, jest chęć rewanżu i spodziewam się odważnej ryzykownej gry bo jak wspomniałem nic niebezpiecznego w lidze im nie grozi, a to Urawa dziś musi być zespołem który atakuje bo tutaj nie ma innego celu jak zwycięstwo bo trzeba wywierać presję na liderze ale jest też druga ważniejsza sprawa wczoraj Nagoya traci punkty, dziś będą znać wyniki rywalizacji Kashima z Yokohama czyli ktoś i tak traci punkty a to będzie oznaczać być może awans na podium a na pewno odrobienie tych strat. Urawa gra co prawda nie równo szczególnie w ofensywie miewają różne mecze ale dziś i tak będą musieli mocno atakować i liczę że tej skuteczności nie zabraknie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1957
jozzy22 642,1K

jozzy22

Użytkownik
Spróbujmy zaglądnąć do 2 ligi
Dziś zapowiada się (chyba) dość ciekawe Spotkanie

Tokushima - Kumamoto

Typ: X. Kurs: 3.50

STS

Obie ekipy jeszcze nie są pewne bytu , że do końca sezonu coraz bliżej to pkt potrzebne "na gwałt ". Dodatkowo dosyć ciekawe H2H pod tym względem więc kto wie może pociągną Serie dalej. Myślę, że można spróbować bo i Kurs zacny i szanse na remis również spore (po mojemu)

Wynik: 0:1
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 642,1K

jozzy22

Użytkownik
Znów spróbuje zaglądnąć do 2 ligi

Omiya Ardija - Renofa Yamaguchi

Typ: X2 Kurs: 1.54

Omiye przed spadkiem może uratować już tylko cud , goście powiedzmy są blisko. Obie ekipy sa po 2 winach i ten pkt dla gości będzie zbawienny.

Shimizu - Iwata

Typ: obie strzelą Kurs: 1.58

Tutaj mamy walke o bezpośredni awans tak więc liczę , że obie ekipy wiedzą o co chodzi. Kazdy walczy o win a żeby wygrywać trzeba strzelać

Verdy - Oita

Typ: obie strzelą Kurs: 1.85

Tutaj równiez obie ekipy mają o co walczyć więc celuje w bramki. Tutaj może byc trudniej niż wyżej ale to jest Japonia ....

Wszystko grane z STS - zobaczymy rankiem co z tego wyjdzie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +694
jozzy22 642,1K

jozzy22

Użytkownik
Japonia 3

Toyama - YSCC Yokohama

Typ: 1. Kurs: 1.55

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.44

STS

Ostatni mecz. Gospodarze jeśli chcą awansować to muszą wygrać i liczyć na porażkę Kagoshimy ale podstawa to zwycięstwo bo tylkotaki wynik daje nadzieję. Goście już na luźno więc liczę że nie będą się stawiać

Wynik: 2:1
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 642,1K

jozzy22

Użytkownik
Albirex Niigata - Cerezo Osaka

Typ: X Kurs: 3.30

STS

Tym razem zaglądam do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Mecz o "czapkę gruszek" ostatnie spotkanie nikomu nic nie grozi więc trzeba dograć i HOLIDAY
A więc próbuje remisik. Zobaczymy czy pomysł bedzie trafiony

Wynik:
 
stanley-63 971,8K

stanley-63

Typer
Dyscplina : Piłka nożna / Japonia / J-League
Godzina 8:00
Spotkanie : Kashima : Yokohama F Marinos
Typ : Anderson Lopez strzeli gola
Kurs : 2.80
Bukmacher : ETOTO

Yokohama odpadła już z Azjatyckiej Ligi Mistrzów i to upadła głośnym hukiem bowiem w dwumeczu z Al-Ain najpierw u siebie wygrali 2:1 ale już rewanż dostali baty 5:1 i teraz pozostaje im tylko skupić się na rozgrywkach krajowych , po tej bolesnej porażce grali u siebie z Kashiwą i wygrali zdecydowanie 4:0 , w tym meczu swój dzień miał Anderson Lopez , ten już 30 latek z Brazylii w 12 meczach w których grał zdobył już 6 bramek zaliczył asystę no i ta gorsza wiadomość otrzymał już 4 żółtka ale skupmy się na bramkach , Kashima gra na razie dobrze i chłopaki po 16 kolejkach są wiceliderm ze stratą zaledwie 3 oczek do Machidy ale wiadomo jeszcze sporo kolejek do zakończenia sezonu i wszystko się jeszcze może odwrócic , Yokohama z dzisiejszym rywalem potrafi ostatnio wygrywać i to nie tylko u siebie , ostatnie 4 mecze to 4 zwycięstwa Yokohamy , dwa u siebie 2:1 i 2:0 i tutaj na Kashima Soccer Stadium (Kashima) 2:1 i 3:0 . liczę że dziś goście z Yokohamy powalczą o komplet pkt i awans w tabeli wyżej , są co prawda na dalekim 13 miejscu ale też strata do np trzeciego miejsca to 9 oczek , liczę na marsz w stronę podium gości którzy poprzedni sezon zakończyli na drugim miejscu a wcześniej przecież byli mistrzem J-League . no i dziś stawiam na rozpędzonego po osttnim meczu Lopeza , może ? i dziś dołoży cegiełkę do wygranej Marinos !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1574
stanley-63 971,8K

stanley-63

Typer
Dyscplina : Piłka nożna / Japonia / J-League
Godzina 12:00
Spotkanie : Kashiwa : Hiroshima
Typ : Hiroshima over 2.5 gola
Kurs : 4.10
Bukmacher :
betters

Dotarliśmy do półmetka rozgrywek w J-League , mnie interesuje zespół Sanfrecce Hiroshima bo chłopaki w tym sezonie grają napradę dobrze , co prawda nie są w TOP-3 bo zajmują piątą pozycję jednak strata do Gamby to 5 oczek , wrócę może do ich ostatniego meczu kiedy to grali wyjazd z Yokohamą i to było spotkanie bardzo emocjonujące . Yokohama nie spisuje się tak jak w ostatnich sezonach ale w takie spotkania jak z Hiroshimą potrafią wejść na wyżyny swoich możliwości , Hiroshima strzeliła bramkę już w 2 minucie spotkania i wydawało by się że następne gole to kwestia czasu jednak takie plany pokryżowała czerwona kartka już na poczatku drugiej połowy dla Hiroshimy , jednak chłopaki potrafili strzelić drugiego gola w 77 min gry i prowadzili 2:1 jednak brak jednego zawodnika okazał się widoczny i Yokohama najpierw w 87 minucie wyrównuje na 2:2 by w doliczonym czasie ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę , i pytanie ? jak ta porazka wpłynęła na piłkarzy Sanfrecce . myślę że nie podcięła im skrzydeł a wręcz przeciwnie doda skrzydeł , Sanfrecce do tej pory jest najskuteczniejszą ekipą w J-League i ma po 18 kolejkach 34 bramki , gospodarze natomiast nie grają nic ciekawego , zajmują 13 miejsce i wygrali do tej pory 5 meczy a ostatnie 3 kolejki to porazki , ostatni mecz u siebie podejmowali Avispa Fukuoka i polegli 0:2 , liczę że dziś Hiroshima powinna dopisać komplet pkt , ostatnie występy tutaj na Kashiwa piłkarzy z Hiroshimy to remis 0:0 i dwie wygrane 3:2 i 3:0 a że w tym sezonie są jak na teraz najskuteczniejsi to liczę na 3 bramki gości .
 
stanley-63 971,8K

stanley-63

Typer
Dyscplina : Piłka nożna / Japonia / J-League
Godzina 12:00
Spotkanie : Avispa Fukuoka : Yokohama M
Typ : zawodnik strzeli gola / Anderson Lopez
Kurs : 2.60
Bukmacher :
betters


Wydaje mi się że Yokohama weszła na właściwy tor i powoli będzie zmierzać ku górze tabeli , na tą chwilę po 18 meczach zajmuje dalekie 12 miejsce ale własnie liczę że teraz powinno być lepiej , ostatnio dwa mecze na + a wszystko zaczeło się meczem u siebie z Hiroshimą i wygraną 3:2 , potem skromna ( liczyłem na więcej ) wygrana z Sapporo 1:0 i dziś kolejny wyjazd do Avispy która jest na 8 miejscu ale z przewagą 3 oczek nad Yokohamą , duzy udział w tych wygranych meczach miał właśnie 30-latek rodem z Brazylii Anderson Lopez , w obu wymienionych meczach zdobył gola a w sumie grał w 16 meczach i zdobył w nich 11 bramek i dltego liczę że w ciągu tych 3 dni od ostatniego meczu chłopak nie stracił nic ze swojej skuteczności i dziś przynajmniej raz umieści piłkę w bramce Avispy .
 
stanley-63 971,8K

stanley-63

Typer
Dyscplina : Piłka nożna / Japonia / J-League
Godzina 12:00
Spotkanie : Yokohama M : Sagan Tosu
Typ : Yokohama over 2.5 gola
Kurs : 2.51
Bukmacher :
betters


Konsekwentnie idę w kierunku Yokohamy , myślałem , że te dwa zwycięstwa a szególnie te pierwsze z Hiroshimą u siebie 3:2 zrobiło na mnie wrażenie i już myślałem o ich marszu w górę a tu masz porażka z Avispą no i te ostatnie u siebie z Verdy pokrzyżowało moje myślenie ale nie tracę wiary i liczę że teraz znowu wejdą w tą dobrą drogę i dziś powinni wygrać , wiem że łatwo sie mówi "powinni" ale liczę na bramki w tym meczu , TOP 3 bardzo mocno się od nich oddaliło bo do trzeciego miejsca które zajmuje Gamba tracą aż 12 oczek ale mam przed oczami że do końca sezonu jeszcze dużo meczy , Sagan Tosu i mecze wyjazdowe to niestety tragedia bo 9 meczy 1 zwycięstwo 1 remis i 7 porażek no i bramki 7 strzelonych i 25 straconych i dlatego liczę przede wszystkim na przebudzenie się po raz kolejny Andersona Lopeza i przynajmniej 3 bramki Yokohamy .
 
stanley-63 971,8K

stanley-63

Typer
Dyscplina : Piłka nożna / Japonia / Emperors Cup
Godzina 12:00
Spotkanie : Yokohama M : Mito
Typ : Mito over 1.5 gola
Kurs : 3.05
Bukmacher
: Fortuna

1/16 Pucharu Japonii , ja wybieram spotkanie pomiędzy Yokohamą a przedstawicielem J2-League Mito , odpuściłem dwa mecze Yokohamy w lidze przyglądając się czy wyjdą z tego kryzysu czy też nie i okazuje sie że jeszcze nie , nie wiem dlaczego u nich taki kryzys ale może i to jakiś protest przeciwko komuś ale zostawiam to na bocznym torze , w 1/32 fianłu który odbył się 12 czerwca czyli prawie miesiąc temu Yokohama gościła zespół z 3 ligi Japonii Gifu , w regulaminowym czasie gry 2:2 , jakby tego było mało to Yokohama bramkę na 2:2 strzela w 95 minucie gry , dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy i po karnych Yokohama melduje się w 1/16 dziś jak wspomniałem goszczą drugoligowca i liczę że Mito zagra podobnie jak Gifu miesiąc wcześniej myślę że ten gigantyczny kryzys jeszcze u Yokohamy potrwa i dziś po raz kolejny tylko wyjdą na boisko , nie zdziwi mnie też zwycięstwo Mito w tym meczu bo uważam że chłopaki grający szczebel niżej i mając okazję grać z topowym zespołem J-League dadzą z siebie 200% , Yokohamie w ostatnim czasie strzelenie dwóch bramek przez tywali nie sprawia żadnego problemu to może dla Mito też tak będzie !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1157
stanley-63 971,8K

stanley-63

Typer
Dyscplina : Piłka nożna / Japonia / J-League
Godzina 7:00
Spotkanie : Sapporo : Kobe
Typ : Kobe over 2.5 gola
Kurs : 2.60
Bukmacher :
betters

Obrońca tytułu zespół Vissel Kobe w tym sezonie chyba znowu chce być numerem 1 , po 22 kolejkach są co prawda na 4 miejscu ale do rewelacyjnie grającej Machida tracą 6 oczek a do końca jeszcze dosyć sporo meczy , Sapporo z kolei gra fatalnie , są na ostatnim miejscu z zaledwie 16 pkt no i bramki 16:43 i jest to odpowednio najgorsza defensywa i ofensywa w J-League , Wisel z kolei na wyjazdach to druga ekipa w Japonii , ostatnio wygrali na Hiroshimie 3:1 , w 5 kolejce Vissel podejmowało Sapporo u siebie i urządzili sobie nie złe strzelanie wygrywając 6:1 stąd liczę że te 3 bramki obrońcy tytułu nie będą stanowić dla nich większego problemu !
 
stanley-63 971,8K

stanley-63

Typer
Dyscplina : Piłka nożna / Japonia / J-League
Godzina 11:00
Spotkanie : Machida Zelvia : Yokohama M
Typ : Machida wygra / obie strzelą
Kurs : 3.10
Bukmacher :
betters


Aż trudno uwierzyć że beniaminek po 23 kolejkach J-League jest numerem 1 i ma 5 punktów nad Gambą dla której tej sezon też jest bardzo dobry , co do Yokohamy to trudno wyczuć jak zagrają bo nie raz już na nich liczyłem a tu masz grają jak grają dla mnie fatalnie , po ostatniej kolejce Yokohama znowu budzi jakąś nadzieję dla swoich fanów że może to ten moment w którym w końcu ruszą w górna część tabeli bo jak dotąd to zajmują 12 miejsce i mają ąz 20 pkt straty do dzisiejszego rywala ( niewiarygodne ale prawdziwe ) w pierwszym meczu w Yokohamie Mechida wygrała aż 3:1 , obie ekipy nie miały dużo okazji aby grać ze sobą bo to zaledwie 3 mecz , ten pierwszy miał miejsce rok temu ale był to mecz 1/16 EMPERORS CUP , mecz odbył się na Nissan Stadium (Yokohama) i górą Machida wygrywając i to 4:1 , tak jak pisałem pod wielkim znakiem zapytania jest to jak zagra Yokohama ale widząc jak gra Mechida to chyba warto zaryzykować że to oni będą schodzić z Nissan Stadium (Yokohama) jako zwycięzcy ale liczę również na gola ze strony Marinos .
 
C 41,8K

CrossType

Użytkownik
Shonan - Avispa Fukuoka
Shonan wygra przynajmniej jedną połowę - 1,73
Fortuna

Zmierzy się ze sobą szesnasta drużyna ligi(gospodarz) z ósma drużyną ligi japońskiej(goście). Goście pomimo wyższej pozycji nie są faworyzowani w tym meczu, bo mają trzy porażki z rzędu w lidze, a ogólnie cztery bo jeszcze odpadli z Emperors Cup w 1/16 i są w lekkim kryzysie. Z drugiej strony drużyna Shonan która wygrała trzy mecze z rzędu w lidze i na chwile wydostała się z strefy spadkowej. Ogólnie cztery mecze z rzędu wygrane bo jeszcze w Emperors Cup wygrali w 1/16. Na pewno nabrali wiatru w żagle, bo pierwsze z tych trzech zwycięstw w wyjątkowych okolicznościach bo do 90 minuty przegrywali 2-1 i strzeli odpowiedni w 90 i 92 minucie i udało im się wygrać. Potem pewna wygrana 5-0 u siebie z drużyną z dołu stawki. I ostatnie zwycięstwo, skromne bo skromne 1-0 na wyjedzie z drugą drużyną w lidze. Dodatkowo gospodarze przerwali passę trzech porażek z rzędu u siebie. W h2h drużyna Shanon od 7 meczy nie znalazła sposobu na pokonanie dzisiejszych rywali. Forma i atut własnego boiska po stronie Shonan.

Inne typy:
Shonan over 0,5 - 1.33
Shanon wygra pierwszą połowę lub mecz - 1,97
Fortuna

Aj było blisko gol na 1:1 w 92minucie
 
Ostatnia edycja:
bfred 471,9K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Japonia J-Legue
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kashima - Sagan Tosu
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ekstraklasa Japonii. Gra 3 drużyna z 19 przedostatnią. Gospodarze tylesamo pkt co 2 miejsce premiowane grą w azjatyckiej lidze mistrzów. Goście w strefie spadkowej z 2 pkt straty do bezpiecznego miejsca. Jest więc o co grać dla obu drużyn. Co zastanawia mają ciekawe bilanse bramkowe lubią strzelać i tracić: gospodarze 39-30 a goście jeszcze lepiej bo 31-44 druga najgorsza defensywa ligi. Gospodarze w ostatnich 5 meczach 4 razy notowali over 2,5 a goście 3 razy. W meczach h2h mamy 4/5 więc mecze pomiędzy nimi często kończą się kilkoma golami. Mam nadzieję, że tak będzie i dzisiaj. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1171
Do góry Bottom