>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jakie piwo

kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Zazwyczaj piję w Sopocie. Tu marża na wszystko alkoholowe, jest narzucona taka, że głowa mała, więc przeważnie Żubr, albo Specjal. 4 Pilsnery potrafią w niektórych miejscach kosztować około 20 złotych...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jak byłem młodszy uwielbiałem Warkę czerwoną, teraz pije głównie &quot;zimnego Leszka&quot; albo Łomże Export. Była moda na Perłę - pamiętam jak raz kupiliśmy dwie kryńki a z tych Perełek tak zalatywało bimberkiem i spirytem że głowa mała ???? ale pyszne było ????
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Przede wszystkim musie być schłodzone, a tak to ostatnio Ciechan wyborny (niepasteryzowane), Tyskie, czasami dla smaku jedno Ciechan miodowe ????
 
K 0

krakk

Użytkownik
Ja wybieram żywca, obojętne czy lany, puszka czy butelka (choć wiadomo że butelka najlepsza). Jeśli lany to na rynku pod parasolkami. Jeżeli coś innego to może być Lech, wiadomo że wszystko można wypić ale te 2 najbardziej smakują.
 
other 60

other

Użytkownik
???? Albo sie pije piwo albo siki weroniki wiec nie gadaj , że nie ma różnicy ????
Okk, niech będzie. No to lecimy Harnaś, Warka, Karpackie Super Mocne, Okocim, Ciechan, Perła, Łomża, Special, Żywiec, Żubr, Dębowe Mocne, Desperados, Kasztelan, Strong, Tatra. Niewykluczone, iż któreś pominąłem, lecz każde z nich uwielbiam;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś popijałem Ciechany Mocne, są bardzo podobne smakowo do Kasztelanów, ale ogólnie są bardzo dobre ;) W takie noce jak dzisiaj, po robocie na fajrancie mmm :grin: Teraz tylko kobiet brak :grin::grin:
 
zloty-typer 0

zloty-typer

Użytkownik
Lech, Specjal, Warka, Żubr, Żywiec, Dębowe Mocne, Carlsberg-ostatnio w Tesco zauważyłem promocję 8+4gratis za bodaj 18.99 albo 19.99 ???? Pewnie coś tam jeszcze by się znalazło. Z soczkiem gdzieś na miejscu czasem mile wskazane ;)
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Bosman Niepasteryzowany &amp; Corona Extra (od czasu do czasu) i holenderski Amstel = kombinacja wręcz doskonała :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom