>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jakie macie sposoby/metody gry na livie?

valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
Tak jak w temacie, ciekaw jestem jak i na co gracie na livie.
Pytam, bo mówi się, że np. taki unibet 70% zysków ma z gry na livie czyli rozumiem, że graczom gorzej idzie taka gra na żywo? na pewno dochodzą do tego emocje, szybka chęć odegrania się i zwiększanie stawek
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Wszystkie systemy zawierają w sobie jakieś założenie np. pod tytułem gol kiedyś padnie, w ruletce, że po serii np. czerwonych musi być czarne itd. W praktyce i tak można mieć np. pecha i przegrać wszystko.
 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
tak, wiem o tym doskonale, a ja mając na myśli sposoby/metody miałem na myśli po prostu co z powodzeniem obstawiacie na livie, jak dobieracie mecze do gry itp.
Nie miałem na myśli żadnych systemów martingale itp.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Ja gram czasami w ten sposób, że typy które zagrałem przedmeczowo poprawiam na live za dużo większy kurs. Przykład to dwa &quot;pewniaki&quot; ostatniej kolejki w Championship. Albo jest jeszcze większa wygrana, albo jeszcze większa wtopa.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ja mam taką metodę na live, że jak wiem, że wygram, to obstawiam. A jak nie jestem pewny, to nie. Efekty sa znakomite.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
????
live to ryzyko ale wiekszy fun, polecam za drobne bardziej, osobiscie unikam ale czasami cos zagram.
Pomysl nad grą na pewniaki, po kursie 1,20 - 1,50 przed spotkaniem, ogladasz live i po pewnym czasie sam ocenisz czy zespol ktory jest pewniakiem rzeczywiscie cisnie i lada chwila padnie bramka czy jest wrecz odwrotnie ... czekasz do 20-30 minuty, wtedy kurs nie bedzie juz powiedzmy 1,40 jak przed spotkaniem ale urosnie do 1,70 wtedy warto grac. Minusem tej metody jest to ze jak padnie bramka to juz po wszystkim, kurs leci z 1,40 do 1,05 i mozna szukac juz innego spotkania bo obstawianie po kursie 1,05 jest bezsensu (zbyt duze ryzyko w stosunku do potencjalnych zyskow).
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Wybierasz ligę która jest overowa.
Czekasz do 30 minuty (jak jest 0-0) i w zależności grasz over 0.5 czy 1.5 - kursy są niskie jednak przy odpowiednim wybraniu ligi czy zespołu z czasem przyjdą efekty.

Jakie to ligi ? Np. 2 liga holenderska, liga juniorów czeskich, niskie norweskie, ligi maltańskie.
Oczywiście że nie wszystko wejdzie i to monotonne jednak przy uważnym graniu, obserwowaniu poszczególnych zespołów można co nieco zarobić.

Stawkowanie różne - możesz np. 10% budżetu przeznaczać na takie coś i zobaczysz czy będziesz miał efekty.
Powodzenia :razz:
 
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
Ja mam taką metodę na live, że jak wiem, że wygram, to obstawiam. A jak nie jestem pewny, to nie. Efekty sa znakomite.
A podaj przykłady takich meczy ze wiedziałeś, że wygrasz i wygrałeś. Jak wyglądała wtedy twoja analiza, czym się sugerowales obstawiajac te typy?
 
Do góry Bottom