>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

jaki bukmacher internetowy

P 0

priamusx

Użytkownik
Witam, chciałbym w niedalekiej przyszłości założyć konto u jakiegoś bukmachera internetowego, mam jednak wątpliwości jakiego wybrać. Otóż zastanawiam się czy wybrać któregoś z polskich czyli STS/Fortuna, czy jednak jakiegoś zagranicznego bet365/bet-at-home, słyszałem że grająć w bah wysyłają pisma z wezwaniami itd, jak wygląda sprawa u innych zagranicznych bukmacherów też takie sytuacje się zdarzają czy raczej nie ?
+ czy wpłaty przez np. skrilla jakoś ograniczają ryzyko ?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zależy od tego jakie masz obroty, jak tego dokonujesz na początku zacznij sobie w STS lub Fortunia zobacz jak to jest czego oczekujesz, jeśli masz chęć rozpocząć u zagranicznego wybierz takiego z odpowiednim bonusem, i przede wszystkim przemyśl to którą drogę wybierasz wtedy dobierzemy buka pod Ciebie, dodatkowo napisz jakie dyscypliny grasz i stawki bo to też ważne.
 
P 0

priamusx

Użytkownik
Dyscypliny najczęściej piłka nożna, koszykówka, czasem tenis.
W sts i fortunie konta już mam, ale oferta często jest niestety mocno okrojona, sporo wydarzeń brakuje.
Ze stawkami raczej szału nie ma, kapitał początkowy 100-150 zł, stawki myślę koło dyszki może trochę więcej i zobaczymy jak pójdzie dalej.
 
adiasz 0

adiasz

Użytkownik
Możesz grać w BAH tylko nie rób przelewów z konta bankowego, do wpłat używaj Skrilla. bet365 jest super, będziesz zadowolony, Expekt/Betclic jest też ok szczególnie na ich cachback powitalny.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zależy od tego jakie masz obroty, jak tego dokonujesz na początku zacznij sobie w STS lub Fortunia zobacz jak to jest czego oczekujesz, jeśli masz chęć rozpocząć u zagranicznego wybierz takiego z odpowiednim bonusem, i przede wszystkim przemyśl to którą drogę wybierasz wtedy dobierzemy buka pod Ciebie, dodatkowo napisz jakie dyscypliny grasz i stawki bo to też ważne.
Po co ma zaczynać od przegrywania pieniędzy? co to za debilna rada.

Niech zacznie od razu od Pinnacle i niech gra na poziomie, lepiej zacząć od razu od profesjonalnej gry niż oddać bukmacherom odpowiednią ilość hajsu a dopiero potem zacząć grać w Pinnacle ???? bo jaki to ma cel niby
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Po co ma zaczynać od przegrywania pieniędzy? co to za debilna rada.
Niech zacznie od razu od Pinnacle i niech gra na poziomie, lepiej zacząć od razu od profesjonalnej gry niż oddać bukmacherom odpowiednią ilość hajsu a dopiero potem zacząć grać w Pinnacle ???? bo jaki to ma cel niby
Zależy jak na to patrzysz skoro kolega sam nie wie czy chce grać w ziemniakach, czy zagranicznych to niech gra tak a potem sam stwierdzi co jest lepsze:]
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Każdy bukmacher oferuje różne palety zakładów. Jeżeli masz jakiś ulubiony sposób gry to poszperaj po bukmacherach i zacznij grać tam gdzie znajduje się oferta z Twoim ulubionym zakładem. Od siebie proponuję Bet365. Mega bogata oferta, dobre bonusy, lojalnościówki co jakiś czas, wiele sposobów wpłat/wypłat, duża ilość streamów, mocno rozbudowana oferta live. ;)
 
H 0

habbit54321

Użytkownik
Nie ma jednego super bukmachera, zastanów się co jest ci potrzebne, jeden oferuje fajny bonus, inny możliwość gry za bardzo małą stawkę minimalną, jeszcze inny wysokie limity czy wysoki poziom bezpieczeństwa/wypłacalności. Ogólnie jak zależy ci na wszystkim po trochu to polecam bet365. ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Czy granie w internecie w Fortunie lub Totolotku jest legalne ?
Czy ktoś posiada informację na ten temat np. z kancelarii prawnej, a nie zasłyszaną gdzieś od kogoś ?
Granie u buków zagranicznych jest w PL nielegalne - to oczywistość, ale czy granie w Fortunie np. jest legalne ?
Ja nie jestem o tym przekonany...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jest legalne granie obojętnie czy to w internecie czy w punkcie. Te firmy odprowadzają odpowiedni podatek, podobnie jak STS, Fortuna i Millenium.
Tych 5 firm ma monopol na cały rynek w Polsce. Z jednej strony to dobrze, z drugiej źle.
Dlaczego dobrze?
Bo nasze pieniądze, pieniądze grających zostają w kraju (patriotyzm gospodarczy), a nie są transferowane na zachód co powodowałoby w jakimś stopniu mniejszym bądź większym - nieważne, ale osłabianie krajowej gospodarki. Tak oto pieniądze zostają w kraju, STS sponsoruje reprezentację czy Lecha Poznań, a Fortuna przykładowo Legię. Jakieś dziedziny życia, przede wszystkim sportu, rozwijają się dzięki polskim firmom.
Nie psioczcie na polskie firmy, że granie u nich jest bardzo nieopłacalne z powodu nałożonego podatku, tylko miejcie pretensje do rządzących którzy ustanowili takie prawo, a nie inne.
No właśnie Aka Shakal jesteś pewien tego na 100% … ?
Jestem pewny na 100%. Gdyby byłoby inaczej, te strony online już dawno przestałoby istnieć, a odpowiednie organy ścigania dobrałby się tym firmom do przysłowiowej d***.
Gra w internecie u polskich bukmacherów które są zarejestrowane na terenie RP jest w 100% legalna.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
No właśnie Aka Shakal jesteś pewien tego na 100% … ?
Ja nie jestem tego pewien dlatego pytam… wiem, że była jakaś wzmianka, że w PL w ogóle nie można grać w gry hazardowe w internecie. Co za tym idzie, nawet fortuna, czy totomix są nielegalne w graniu online…mimo, że odprowadzają podatek.
Zastanawiam się nad poradą jakiejś kancelarii, która się specjalizuje w prawie gospodarczym…chyba, ze ktoś jest o tym przekonany na 1000% ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nole, poczytaj coś co ostatecznie rozwieje wszelkie Twoje obawy:
Ustawa hazardowa
Art. 29a.
1. Zakazane jest urządzanie gier hazardowych przez sieć Internet.
2. Zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet.
3. Zakazy określone w ust. 1 i 2 nie dotyczą urządzania zakładów wzajemnych przez sieć Internet na podstawie udzielonego zezwolenia.
http://www.przepisy.gofin.pl/przepisyno,1105,101528,29,151,20150506,2,1.html
http://www.stopnielegalnemuhazardowi.gov.pl/przepisy-prawne/strefa-gracza

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie
działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet.


1/ FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie
– zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

2/ Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu
- zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

3/ Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach
- zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

4/ TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie
- zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
.....................
a ostatnio
https://etoto.pl/sport/

5/ E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
- zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Edi8, a skąd jest ten zapis ? Ze strony MF ?
Mi chodziło o jedną drobną kwestię.
Czy jest legalne i można grać u takich bukmacherów jak Fortuna, czy Totolotek w internecie.
Bo to, że oni mają zezwolenie i mogą urządzać tzw. gry hazardowe to ja wiem.
Pytanie, czy zwykły Kowalski w tych grach może uczestniczyć ?
Czy taki jest gdzieś zapis… wiem, że to jest różnica i pytanie, czy ktoś ma jakąś pewną informację na ten temat z kancelarii prawnej.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Czy ktoś coś może napisać na ten temat ?
Edi8…dopiero teraz zauważyłem edycję Twojego posta…ok to rzeczywiście wygląda, że można grać w Fortunie przez internet.

Josef39 na przyszłość pisz konstruktywnie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
no niestety pisał na poważnie. aż dziwne że takie pytania tutaj padają, co nie? a podobno mogą tu pisać tylko osoby pełnoletnie ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Naprawdę byłem święcie przekonany że Ty sobie żarty robisz ale widzę że to na poważnie.
No przecież ewidentnie nabija sobie tylko posty
Czy granie w internecie w Fortunie lub Totolotku jest legalne ?
Czy ktoś posiada informację na ten temat np. z kancelarii prawnej, a nie zasłyszaną gdzieś od kogoś ?
Granie u buków zagranicznych jest w PL nielegalne - to oczywistość, ale czy granie w Fortunie np. jest legalne ?
Ja nie jestem o tym przekonany...
:zoltakartka:
Edi8, a skąd jest ten zapis ? Ze strony MF ?
Mi chodziło o jedną drobną kwestię.
Czy jest legalne i można grać u takich bukmacherów jak Fortuna, czy Totolotek w internecie.
Bo to, że oni mają zezwolenie i mogą urządzać tzw. gry hazardowe to ja wiem.
Pytanie, czy zwykły Kowalski w tych grach może uczestniczyć ?
Czy taki jest gdzieś zapis… wiem, że to jest różnica i pytanie, czy ktoś ma jakąś pewną informację na ten temat z kancelarii prawnej.
Nie dla jaj wykupili koncesje za pare baniek. Proszę Cię 3 lata na forum BUKMACHERSKIM a wiedza jak dziecko z przedszkola.
 
Do góry Bottom