>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

jaki bukmacher internetowy

B 8

bukmacher06

Użytkownik
Aby nie zakładać niepotrzebnie nowego tematu zadam tu pytanie. Którzy bukmacherzy w miarę szybko uzupełniają ofertę o nową kolejkę ekstraklasy, 1 ligi? Czy może jakiś bukmacher daje możliwość typowania następnej kolejki, gdy trwa jeszcze poprzednia?
Dla przykładu bet-at-home,bet365 wystawiło dopiero dzisiaj kursy na najbliższe mecze ekstraklasy. Mniej popularne rivalo czy otobet ekstraklasę i 1 ligę miało w ofercie już kilka dni temu.
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
Interesuje mnie bukmacher, ktory ma bogata oferte na mecze pilki noznej - chodzi mi o niezle kursy tj Bet365 (tam niestety nie moge grac) i duzo zakladow + czyli rzuty rozne i tym podobne tak jak na bet365. Sprawdzalem Betano, ale wyczytalem, ze sporo osob mialo tam problemy, bo tam sa podobne kursy i zaklady jak na bet365, ktos cos?

Dziekuje
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Interesuje mnie bukmacher, ktory ma bogata oferte na mecze pilki noznej - chodzi mi o niezle kursy tj Bet365 (tam niestety nie moge grac) i duzo zakladow + czyli rzuty rozne i tym podobne tak jak na Bet365. Sprawdzalem Betano, ale wyczytalem, ze sporo osob mialo tam problemy, bo tam sa podobne kursy i zaklady jak na Bet365, ktos cos?
Dziekuje
Betano wcale takie tragiczne nie jest. Niemniej jest wielu bukmacherów, którzy powinni zagwarantować satysfakcję. Dla przykładu choćby rzuty rożne spokojnie zagrasz w takich firmach jak:
- Unibet,
- Betsafe,
- Betsson,
- Expekt,
- Sportingbet,
- I czasami BAH
Ponadto niezłe zakłady LIVE są w Sportingbet, w pozostałych bukmacherach wygląda to różnie. Ale przejrzyj tę listę, a na pewno jeden z nich powinien być odpowiedni ;)
 
Do góry Bottom