>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jaki bukmacher bez weryfikacji ?

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
nie wiem, jak jest teraz, ale w Expekcie nigdy nie prosili mnie o żaden dowód tożsamości.
Ja miałem od razu w expekt weryfikację przy pierwszej wypłacie.
Każdy bukmacher może w każdej chwili zażądać weryfikację.
Bah weryfikuje przy większych wypłatach. W pinnacle sports i marathonbet gram od dłuższego czasu i nie wymagali weryfikacji. W dafabet czytałem w regulaminie że weryfikacje przeprowadzają ale tylko u graczy co grają na duże stawki okazjonalnie innych graczy. W odds ring i tipico grałem za małe kwoty mniej niż 10 euro i nie wymagali weryfikacji przy wypłacie. Przy pierwszej wypłacie weryfikacje wymagały ode mnie nastepujące buki bwin, betclick, expekt, bet365, betfair, william hill, sportingbet, betsson, DOXXbet (weryfikacja wieku + konto bankowe). Weryfikacje za którąś z rzędu wypłatą Tobet (po 2 latach grania). Paddy power weryfikuje głównie graczy co grają za większe stawki.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
kupiłem karte ukash za 20zł jakie buka wybrac na spróbę ?
Zależy to od minimalnych depozytów u danego buka. Do unibet betsson betclick oddsring oraz bet365 powinieneś spokojnie wpłacić ukash 20 zł.
A jeszcze jedno jak wpłacasz musisz całość wartości karty wpłacić bo jak np wpłacisz 15 zł kartą ukash która ma nominał 20 zł to 5 zł ci przepadnie. Na początek polecam ci unibet ze względu na mały próg wypłaty na konto bankowe który wynosi 65 zł.
 
K 0

krychu90

Użytkownik
a jak bym założył w bet365 to jak założe i wpłace przez ukash to bd mógł wypłacić na konto bankowe lub mb ?
i jakie wtedy wypłaty minimalne ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
W bet365 to chyba wypłata będzie tylko na konto bankowe. Pamiętam, że mięli wysokie minima. Kiedyś 400zł, teraz chyba zmniejszyli do 200zł. Raczej wybierz innego buka. W betclic mięli kiedyś minimum do wypłaty tylko 30zł. Nie pamiętam jak jest teraz.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Bez weryfikacji to chyba tylko Pinnacle. W Unibet również nie wymagają dokumentów ale przy większej wypłacie już tak.
Zresztą skoro masz 18 lat to jaki problem zweryfikować konto ?
 
Do góry Bottom