>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jaka sieć komórkowa ?

princeas 11

princeas

Użytkownik
ja ide do play&#39;a. po 10 latach w Plusie uswiadomilem sobie, ze maja stalych klientow za nic.
play natomiast ma bezkonkurencyjna oferte, zdecydowanie, za te same pieniadze, 2x wiecej minut, 2x wiecej internetu i 2x tansze smartfony - a i szeroki ich wybór! i do playa za darmo:] a w plusie kombinuja z tymi pakietami, cos za cos, albo 5 darmowych w plusie, albo extra 50 minut do wszystkich:] 500 minut przez 4 miesiace do wszystkich... smiech na sali. przechodzac za 75pln/msc mam 650 minut/ponad 1000 sms, 1GB netu, do playa za darmo, NK, FB i LinkedIn za free, i jak juz wspomnialem tanszy o polowe smartfon.
a teraz najlepsze - konsultanci, ktorzy do mnie dzwonia i oferuja swoja &quot;atrakcyjna oferte&quot;, ktora jest rzekomo &quot;skrojona&quot; pode mnie, sa nieco zaskoczeni, ze ja TAK DOBRZE ta oferte znam, skad? z pierwszej lepszej ulotki, ktora moge wziac z salonu. A gdy porównam im oferte plusa i playa mówią: &quot;Niestety, nic nie mozemy z tym zrobic&quot;.
Kilka dni po tym, jak zlozylem dyspozycje zmiany operatora dostalem list od Plusa, ze otrzymali moja rezygnacje i w zwiazku z tym maja dla mnie cos EXTRA! i ze mam zadzwonic. Heh, chcecie mnie zatrzymac - dzwoncie sami, a nie, ja bede jeszcze placil za polaczenie z konsultantem, niedoczekanie:]

Dla porównania, 4 lata temu, kiedy przedluzalem umowe, dostalem zupelnie cos innego niz moglem znalezc w jakiejkolwiek ulotce. I telefon w atrakcyjnej cenie. Plus sie sypie, niestety.

Mojej żonie natomiast konsultantka krzyczala do telefonu : ZOBACZY PANI, NIEDLUGO SIE SKONCZY OKRES OCHRONNY W PLAYU, TO PANI POZALUJE! a co sie zmieni? a to, ze ceny polaczen do playa beda takie jak do wszystkich innych:] taka gadka.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ja na temat Play&#39;a powiem tylko jedną rzecz, która dyskwalifikuje tą sieć na dobre- ZASIĘG. Niby korzystają z nadajników PLUSa i Orange ale x razy już się nasłuchałem jak rozmowy się przerywają lub telefony tracą zasięg.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Ja na temat Play&#39;a powiem tylko jedną rzecz, która dyskwalifikuje tą sieć na dobre- ZASIĘG. Niby korzystają z nadajników PLUSa i Orange ale x razy już się nasłuchałem jak rozmowy się przerywają lub telefony tracą zasięg.
czy ja wiem mam Playa od ponad roku mieszkam na wsi korzystam z zasiegu Plusa i sobie chwale, wczesniej miałem Ere i miałem gorszy zasięg ale wszytsko zalezy gdzie kto mieszka i podstawą jest tez jaki kto ma telefon bo duzo zalezy od anteny w telefonie gdzie jest umieszczona ja posiadam Samsuga Wave 8500 i tam jest troszke lipa z antena bo jest z tyłu pod bateria i jak sie trzyma tel w czasie rozmowy jak sie ma słaby zasieg to rozłancza.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja od roku jestem w Play i nie narzekam na koszty.Narzekać za to można faktycznie na zasięg-wcześniej miałem w Erze i nie było problemów z tym.Teraz nawet w Bydgoszczy dość często tracę zasięg podczas rozmowy(telefon jest ten sam więc to nie jego wina).Jeśli komuś zależy na cenie to śmiało do Playa.Jak na komforcie rozmów-to już niekoniecznie;)
 
disvolrest 8,3K

disvolrest

Użytkownik
Ja również mam w Playu i sobie go chwalę. Faktycznie do zasięgu można się przyczepić ale mi najbardziej odpowiadają doładowania, które przedłużają ważność konta o rok. Na gwałt nie muszę wykorzystać całej kwoty w określonym terminie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
co do Playa , jeszcze przez 2-3 lata moim zdaniem bedzie an topie , takie są tendencje .Pozniej wszystko sie wyrówna .Jak wszystkie siedzy wprowadza darmowe rozmowy to czym pozniej beda sie bić? cenami i lepszymi telefonami (dodatkami) .Ale trzeba przyznac ze najlepiej cenowo wychodzi obecnie play , pozniej jest t-moba . Orange ofertowo chyba najgorzej teraz wypada.
 
Do góry Bottom