>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak zarabiam na progresji

K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 7 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 86
Dover Athletic - Thurrock X2 2,15
46,76 x 2,15= 100,53

Kupon 87
HJK - IFK Mariehamn X2 2,40 (bardzo niska marża)
46,76 x 2,40= 112,22

Próg 2 - do odrobienia 3 kupony
Kupon 88
FC Karpaty - Volyn X2 2,20
1,36 x 2,20= 2,99

Kupon 89
Bologna - FC Internazionale 1X 2,30
1,36 x 2,30= 3,13

Kupon 90
Atletico Madrid - Sporting Gijón X2 2,50
1,36 x 2,50= 3,40
 
G 0

grzgrzgrz3

Użytkownik
Po 80 kuponach tak niski zysk, bo nie ukończyłem wszystkich progresji. Po ukończeniu wszystkich progresji zysk powinien wynieść ponad 100 PLN.
Przed rozpoczęciem gry progresją mam już cały kapitał do gry, który nie jest pożyczką itp. tylko jest moją wolną gotówką, którą chcę zainwestować.
Może Ciebie nie zadowala zysk 5% w skali miesiąca, a taki przynosi ta progresja, ale mnie owszem. Inwestycje mają to do siebie, że jest dany stopień ryzyka, więc nie pytaj &quot;a jaką masz pewność&quot;. Mnóstwo ludzi dorabia się na giełdzie, bądź forexie, albo na zakładach. Nikt z nich nie ma pewności.
Zysk 5% w skali miesiąca to około 250% w rok, czyli z 2,500 po czterech latach kapitalizując zyski i nie przegrywając progresji mam 100,000. Mały zysk?
A progresji jeszcze w całej swojej grze nigdy nie przegrałem. Zobaczymy, czy nastąpi to w tym teście.
Skoro satysfakcjonuje Cię zysk 5% w skali miesiąca to jaki sens jest grania progresji. Pomimo tego, że Ty tak grając nigdy nie przegrałeś to nie znaczy, że jest to pewne w 100%. Wystarczy spojrzeć iż doszedłeś do 8 poziomu skoro trafiła się seria 8 przegranych dlaczego ma sie nie trafic seria 12? Zwarzywszy na to iż Twój plan zakłada granie przez 5 lat tym systemem bez mega szczęścia zbankrutujesz prędzej czy później. Oczywiście moja krytyka będzie konstruktywna. Skoro interesują Cię zyski 5% w skali miesiąca proponuje zainteresować się tematem surebetow. Grając surebety byłbyś w stanie w przeciągu tygodnia uzyskać zakładany zysk 5% kapitału. Przy tym oczywiście nie ryzykując całego kapitału grając zdarzenia tylko w 100% pewne. Zakładany zysk 5% w skali tygodnia i tak jest minimalny i poświęcając więcej czasu niż 1 godzinkę dziennie będzie można uzyskać znacznie lepszy wynik. Z czasem po nabraniu doświadczenia mógłbyś grać ryzykowniejsze jednocześnie zyskowniejsze zdarzenia. Oczywiście w miarę z powiększającym się kapitałem aby osiągać ustalony zysk musiałbyś poświęcać więcej czasu.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Może Ciebie nie zadowala zysk 5% w skali miesiąca, a taki przynosi ta progresja, ale mnie owszem. Inwestycje mają to do siebie, że jest dany stopień ryzyka, więc nie pytaj &quot;a jaką masz pewność&quot;. Mnóstwo ludzi dorabia się na giełdzie, bądź forexie, albo na zakładach. Nikt z nich nie ma pewności.
Zysk 5% w skali miesiąca to około 250% w rok, czyli z 2,500 po czterech latach kapitalizując zyski i nie przegrywając progresji mam 100,000. Mały zysk?
A progresji jeszcze w całej swojej grze nigdy nie przegrałem. Zobaczymy, czy nastąpi to w tym teście.
zysk nie mały. ale chyba sam w to nie wierzysz że przez 4 lata czyli ponad 1200dni nie przytrafi sie czarna seria. do tego dochodzi sprawa że zeby wygrac 100zl czyli 4% kapitału musisz ryzykować i cały budżet. ciekawi mnie tez a co jak nie wejdzie 12 poziom. grasz dalej czy pogadasz sie z wtopą 2500pln dla 100zl. wystarczyło by pohandlować troche kursami na betfair by ten zysk osiągnąć bez ryzyka. nic mi do tego bo każdy gra jak lubi. ale zgrywasz znawce progresji.a kazdy logicznie myslacy powie ci ze progresja predzej czy poznej konczy sie banructwem. a zakladanie grania bez wtopy 4 lata. to mało co nie spadłem z łóżka :]
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 7 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 86
Dover Athletic - Thurrock X2 2,15 1-0
46,76 x 2,15= 100,53 ⛔

Kupon 87
HJK - IFK Mariehamn X2 2,40 (bardzo niska marża) 3-1
46,76 x 2,40= 112,22 ⛔

Próg 2 - do odrobienia 3 kupony
Kupon 88
FC Karpaty - Volyn X2 2,20 1-0
1,36 x 2,20= 2,99 ⛔

Kupon 89
Bologna - FC Internazionale 1X 2,30 0-0
1,36 x 2,30= 3,13 ✅

Kupon 90
Atletico Madrid - Sporting Gijón X2 2,50 4-0
1,36 x 2,50= 3,40 ⛔
Zysk: ⛔ -143,94 PLN ⛔
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 8 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 91
Shinnik Yaroslavl - Volgar-Gazprom Astrahan X2 2,10
89,72 x 2,10= 188,41

Kupon 92
Coritiba - Icasa X2 2,10
89,72 x 2,10= 188,41

Próg 3 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 93
Figueirense - Guaratinguetá X2 2,20
3,06 x 2,20= 6,73

Kupon 94
Ponte Preta - Brasiliense X2 2,10
3,06 x 2,10= 6,43
 
K 0

kml171

Użytkownik
Czytam cały temat i badzo zainteresował mnie Twój sposób grania progresji. Bardzo pomysłowe i zysk - jak dla mnie ładny.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 8 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 91
Shinnik Yaroslavl - Volgar-Gazprom Astrahan X2 2,10 2-0
89,72 x 2,10= 188,41 ⛔

Kupon 92
Coritiba - Icasa X2 2,10 3-0
89,72 x 2,10= 188,41 ⛔

Próg 3 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 93
Figueirense - Guaratinguetá X2 2,20 2-2
3,06 x 2,20= 6,73 ✅

Kupon 94
Ponte Preta - Brasiliense X2 2,10 2-0
3,06 x 2,10= 6,43 ⛔
Zysk: ⛔ -178,83 ⛔
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 9 - do odrobienia 2 kupny
Kupon 95
SC Freiburg Am. - FSV Frankfurt X2 2,10
171,75 x 2,10= 360,67

Kupon 96
Letohrad - Caslav 1X 2,20
171,75 x 2,20= 377,85

Próg 4 - do odrobienia 1 kupon
Kupon 97
Kopparbergs/Göteborg FC - Tyresö FF X2 2,25
6,29 x 2,25= 14,15
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No i potwierdziło się że progresja to po prostu marne zero :/

Przechwalasz koleś tak tą metoda a jak narazie nic ale to nic na tym nie ugrałeś , mało tego , praktycznie ciągle jesteś na minus :/

Daj sobie z tym spokój bo jak tak dalej pójdzie to twój budżet na tym bardzo ucierpi.

Męczysz się , robisz po 100 kuponów a na koniec i tak jesteś na minus :/ , a nawet jak byłbyś na plus to ten plus po prostu nie mógł by być duży (no chyba że wszystko byś trafiał ale takie szczęścia to nie sądzę abyś miał)
 
K 326

kurekq

Użytkownik
No i potwierdziło się że progresja to po prostu marne zero :/

Przechwalasz koleś tak tą metoda a jak narazie nic ale to nic na tym nie ugrałeś , mało tego , praktycznie ciągle jesteś na minus :/

Daj sobie z tym spokój bo jak tak dalej pójdzie to twój budżet na tym bardzo ucierpi.

Męczysz się , robisz po 100 kuponów a na koniec i tak jesteś na minus :/ , a nawet jak byłbyś na plus to ten plus po prostu nie mógł by być duży (no chyba że wszystko byś trafiał ale takie szczęścia to nie sądzę abyś miał)
Narazie nic się nie potwierdziło. Ciągle jestem na minus, bo nie skończyłem dwóch progresji, które ciągle są w grze. Czy Wy tego nie czujecie, że albo przegrywam wszystko, albo wygrywam? Póki nie przegram całego kapitału to można powiedzieć, że jestem na plus...

A mój budżet nie ucierpi ani grosza, bo to tylko test, więc daj mi szanse.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 9 - do odrobienia 2 kupny
Kupon 95
SC Freiburg Am. - FSV Frankfurt X2 2,10 1-4
171,75 x 2,10= 360,67 ✅

Kupon 96
Letohrad - Caslav 1X 2,20 1-0
171,75 x 2,20= 377,85 ✅

Próg 4 - do odrobienia 1 kupon
Kupon 97
Kopparbergs/Göteborg FC - Tyresö FF X2 2,25 2-1
6,29 x 2,25= 14,15 ⛔
Zysk: ✅ + 65,96 ✅ (w poprzednim źle policzyłem zysk)
 
K 326

kurekq

Użytkownik
:]( niemożna było wkleić samej emotki )
No to jak masz wklejać samą emotke żeby wyrazić swój cynizm to lepiej nie zaśmiecaj mi mojego tematu... Bo jeśli nie masz nic do powiedzenia poza krytyką to lepiej się nie odzywaj tutaj, bo komu ta krytyka potrzebna? Na pewno nie mi.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 5 - do odrobienia 1 kupon
Kupon 98
Santos - Avaí X2 2,15
12,47 x 2,15= 26,81

Próg 1
Kupon 99
Singapore Armed Forces - Sengkang Punggol X2 2,10
0,50 x 2,10= 1,05

Kupon 100
Sao Paulo - Atlético Goianiense X2 2,35
0,50 x 2,35= 1,17

Kupon 101
GBK - FC OPA X2 1,90
0,50 x 1,90= 0,95
 
G 0

grzgrzgrz3

Użytkownik
Przyglądając się kursom jakie wstawiasz wnioskuje, że grasz na 1 bukmacherze. Proponował bym abyś to zmienił to znacznie zwiększy Twoje wygrane. Przy tym systemie gry bez problemu poradzisz sobie z przelewaniem pieniędzy. Wcześniej zresztą napisałeś, że grasz wirtualnie więc chyba nie bedzie problemu. Proponowal bym też wzrocić uwage niektórzy bukmacherzy nie wystawiaja kursów z podporka niekiedy warto sobie zrobić podpórkę samemu stawiając na 2 rożne wyniki zdarzenia.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
No to jak masz wklejać samą emotke żeby wyrazić swój cynizm to lepiej nie zaśmiecaj mi mojego tematu... Bo jeśli nie masz nic do powiedzenia poza krytyką to lepiej się nie odzywaj tutaj, bo komu ta krytyka potrzebna? Na pewno nie mi.
hehe może to i cynizm. ale stwierdzenie że nawet jak przegrywasz póki nie wszystko to tak jakby być na plusie nadaję sie do złotych mysli pogromcy buków ;).zeby nie było tak że krytykuje tylko to faktycznie dobrze sobie odpalic stronke betxplorer np lub soccerway. i tam sprawdzać kursy gdzie jest najwiekszy tam grac zwiekszyło by to ewentualne , zaznaczam ewentualne zyski mysle z 10-20%.no i powodzenia bo widze ze chcoiaż na moment zazieleniło sie w temacie✅
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Tak, to co mówicie jest prawdą, jednak nie robię tego, ponieważ jest to tylko test, a nie gra realna, dlatego nie szukam najelpszych kursów. Jeśli ktoś jest tego świadom, to jak pisał &quot;squnisz&quot; dodać 10-20%, żeby wiedzieć, jak realny zysk by wyglądał.

Robię ten test po to, aby wykazać, że progresja jest dobrym rozwiązaniem na którym można spokojnie zarobić, a już ile to jest kwestia płynna i może o kilka, lub kilkanaście złotówek się różnić.

Squnisz: progresja polega właśnie na tym - wygrywam, albo przegrywam WSZYSTKO. Nie ma czegoś takiego jak stracić 200zł przy progresji o kursie 2000zł. Jeśli nie przegrał całych 2500zł to znaczy, że wygrywam. Obojętnie na którym progu, ważne żebym wszystkie progresje kończył. Oczywiście to co napisałem wcześniej, że póki nie przegrywam wszystkich progresji to wygrywam jest pewnym uproszczeniem, aby dokładnie to opisać musiałbym poświęcić dłuższą chwilę, a do tego służy mój blog, a nie to miejsce - tutaj jest test.

Co do słów squnisza wcześniejszych, że grać 4 lata i nie przegrać to prawie z łóżka spadł: rzeczywiście może się to wydawać dość trudne, ale na pewno wykonalne i to duży procent osób jest w stanie wykonać. Wyobraź sobie, że na pewnym forum istnieje konkurs &quot;przegraj progresję&quot; w której gracze próbują specjalnie przegrać progresję (oczywiście przy pewnych założeniach). Jeśli ktoś przegra progresję to dostaje nagrodę pieniężną. Przez 2 lata udało się to JEDNEJ osobie, pomimo, że grało ich naprawdę dużo. To świadczy o tym, że progresję nie jest łatwo przegrać, nawet jeśli taki zamiar mamy.

Pozatym nie trzeba wygrywać wszystkich progresji. Progresja grana w rok daje 250% kapitału, więc grając 5 progresji z 5 kapitałami wystarczy wygrać w ciągu roku 3, aby być na plusie, a żeby nie stracić wystarczy wygrać 2/5 (2x2,5=5). A żeby stracić na progresji trzeba przegrać 4 lub 5 z 5 w roku, a jest to naprawdę bardzo, bardzo trudne i mało prawdopodobne.

W progresji oczywiście dzieje się tak, że wpada się na wyższe progi i wtapia się kapitał, dlatego chwilowo mogą być minusy w bilansie, ale te minusy nie wiele oznaczają, po jakimś czasie, gdy wypracuje się już dany kapitał to minusów nie ma w ogóle... Chciałbym, aby choć jedna osoba z forum nie skreśliła systemu i sprawdziła na własnej skórze zakładając podobny temat, grając metodami jakie opisuje czy też przedstawiam powyżej.

To nic nie kosztuje, a nawet jak się jest przeciwnikiem progresji, to można sobie samemu udowodnić, że progresja to bzdura, a może będzie miłe zaskoczenie?

Pozdrawiam.
 
G 0

grzgrzgrz3

Użytkownik
Progresja przynosi zyski - super ale dalej nie rozumiem jaki jest sens jej grania skoro są inne systemy, sposoby, zwał jak chciał, grania. Inne mniej lub bardziej ryzykowane przynoszące wieksze zyski.

Jeśli nie przegrał całych 2500zł to znaczy, że wygrywam.
Piszesz o tym, że jak nie przegrasz calego kapitału to jesteś na plusie jakby to była zaleta grania progresja, a to jest właśnie najsłabsza strona tego systemu.

Progresja grana w rok daje 250% kapitału, więc grając 5 progresji z 5 kapitałami wystarczy wygrać w ciągu roku 3, aby być na plusie, a żeby nie stracić wystarczy wygrać 2/5 (2x2,5=5). A żeby stracić na progresji trzeba przegrać 4 lub 5 z 5 w roku, a jest to naprawdę bardzo, bardzo trudne i mało prawdopodobne.
Jest to jakiś sposób ale tak grając musimy podzielić swój budżet na kilka częsci co ogranicza i tak małe zyski jakie przynosi progresja.

Chciałbym, aby choć jedna osoba z forum nie skreśliła systemu i sprawdziła na własnej skórze zakładając podobny temat, grając metodami jakie opisuje czy też przedstawiam powyżej.
Myślę, że nie ma takiej potrzeby. Wystarczy spojrzeć jakie zainteresowanie wzbudza Twój temat. Napewno wiele osób &quot;skusi&quot; się lub już się &quot;skusiło&quot; na rozpoczęcie gry tym systemem. Dla jednych skończy sie to dobrze jednak ja uważam, że dla więlszości nie najlepiej.

To nic nie kosztuje, a nawet jak się jest przeciwnikiem progresji, to można sobie samemu udowodnić, że progresja to bzdura, a może będzie miłe zaskoczenie?
Jeśli o mnie chodzi to wole wyliczyć sobie rachunek prawdobodobieństwa niż sprawdzać to w praktyce.

Pozdrawiam

Edit.
Wracając jeszcze do tego, że większość osób skreśla Twój sposób grania. Myślę, że ta krytyka nie jest skierowane w strone sposobu Twojej gry tylko w to jak pewny jesteś w jej powodzenie. Tam gdzie jest chodz gram elementu losowego nigdy nie można być pewnym, a tutaj jest ich z 10 deko. Według mnie i tak jest to lepsze rozwiązanie niż &quot;normalna&quot; gra np. z płaską stawką.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Co do słów squnisza wcześniejszych, że grać 4 lata i nie przegrać to prawie z łóżka spadł: rzeczywiście może się to wydawać dość trudne, ale na pewno wykonalne i to duży procent osób jest w stanie wykonać. Wyobraź sobie, że na pewnym forum istnieje konkurs &quot;przegraj progresję&quot; w której gracze próbują specjalnie przegrać progresję (oczywiście przy pewnych założeniach). Jeśli ktoś przegra progresję to dostaje nagrodę pieniężną. Przez 2 lata udało się to JEDNEJ osobie, pomimo, że grało ich naprawdę dużo. To świadczy o tym, że progresję nie jest łatwo przegrać, nawet jeśli taki zamiar mamy.
Pozatym nie trzeba wygrywać wszystkich progresji. Progresja grana w rok daje 250% kapitału, więc grając 5 progresji z 5 kapitałami wystarczy wygrać w ciągu roku 3, aby być na plusie, a żeby nie stracić wystarczy wygrać 2/5 (2x2,5=5). A żeby stracić na progresji trzeba przegrać 4 lub 5 z 5 w roku, a jest to naprawdę bardzo, bardzo trudne i mało prawdopodobne.
W progresji oczywiście dzieje się tak, że wpada się na wyższe progi i wtapia się kapitał, dlatego chwilowo mogą być minusy w bilansie, ale te minusy nie wiele oznaczają, po jakimś czasie, gdy wypracuje się już dany kapitał to minusów nie ma w ogóle... Chciałbym, aby choć jedna osoba z forum nie skreśliła systemu i sprawdziła na własnej skórze zakładając podobny temat, grając metodami jakie opisuje czy też przedstawiam powyżej.
To nic nie kosztuje, a nawet jak się jest przeciwnikiem progresji, to można sobie samemu udowodnić, że progresja to bzdura, a może będzie miłe zaskoczenie?
Pozdrawiam.
ok tylko jaki mają wirtualny kapiatał na gre ? a druga sprawa jesli wchodza duże poziomy a buk daje limity mas zna to jakieś zabezpieczenie. wiadomo można grac w kilku alemoże nie byc jakiegoś zdarzenia w danym buku i wtedy co ? jesli to ma byc test wiarygodny to może rozkmin w ktorych bukach sa jakie mecze bo praktycznie w każdym poza mysle angielskimi limity sa predzej czy pózniej tym bardziej że ich oddsemkerzy połapią sie ze grasz progresje i beda chcieli Ci to &quot;utrudnić&quot; czego jestem wrecz pewien
 
Do góry Bottom