>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak zarabiam na progresji

K 326

kurekq

Użytkownik
I jak mamy dyskutować to ja jestem bardzo za. Lecz używajmy argumentów rzeczowych, a nie zachowujmy się jak dzieci w piaskownicy.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 5 - do odrobienia 5 kuponów
Kupon 42
Brynäs IF FK - Rengsjö SK X2 2,10 2-4
12,47 x 2,10= 26,19 ✅

Kupon 43
Chemnitzer FC - Hertha BSC Am. X2 2,25 3-1
12,47 x 2,25= 28,06 ⛔

Kupon 44
Preußen Münster - Fortuna Düsseldorf Am. X2 2,20 0-1
12,47 x 2,20= 27,43 ✅

Kupon 45
Lørenskog - Eidsvold TF X2 2,40 0-0
12,47 x 2,40= 29,93 ✅

Kupon 46
BK Olympic - IFO Bromolla IF X2 2,20 4-1
12,47 x 2,20= 27,43 ⛔

Próg 3 - do odrobienia 4 kupony
Kupon 47
Newport County - Histon X2 2,30 2-2
3,06 x 2,30= 7,04 ✅

Kupon 48
Tauras - Kruoja X2 2,10 2-2
3,06 x 2,10= 6,43 ✅

Kupon 49
Marseille - Lorient X2 2,25 2-0
3,06 x 2,25= 6,88 ⛔

Kupon 50
Varaždin - NK Hrvatski Dragovoljac X2 2,10 2-0
3,06 x 2,10= 6,43 ⛔
Zysk: ⛔ - 34,63 ⛔
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 6 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 51
FC Vestsjælland - FC Fyn X2 2,20
24,26 x 2,20= 53,37

Kupon 52
Cremonese - Gubbio X2 2,20
24,25 x 2,20= 53,37

Próg 4 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 53
Fulham - Manchester United 1X 2,35
6,29 x 2,35= 14,78

Kupon 54
Benevento - Gela X2 2,10
6,29 x 2,10= 13,21
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Jak dajesz ludziom rady &quot;graj na pewniaków&quot; to dobrze się zastanów nad taką radą. Bo właśnie bukmacherzy nad takimi graczami zbierają największe kokosy. Statystyki pokazują, że 99% graczy jest na minusie. Jak myślisz, grają oni pewniaki, czy progresję?
Powiem ci tylko tyle że mało jest graczy profesjonalnych którzy grają za grubszą kase i mają z tego spore zyski , większość to ludzie którzy grają taśmy na kurs 30 i liczą na to że wejdzie.
Progresja nie jest w niczym lepsza od stawiania na mecze które uważa się za pewne , jeśli jesteś dobrym typerem i znasz się na sporcie który stawiasz to będziesz wygrywał , jeśli nie to nie , prosta logika , nie ma złych systemów gry są tylko źli typerzy i tego się trzymam.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Powiem ci tylko tyle że mało jest graczy profesjonalnych którzy grają za grubszą kase i mają z tego spore zyski , większość to ludzie którzy grają taśmy na kurs 30 i liczą na to że wejdzie.
Progresja nie jest w niczym lepsza od stawiania na mecze której uważa się za pewne , jeśli jesteś dobrym typerem i znasz się na sporcie który stawiasz to będziesz wygrywał , jeśli nie to nie , prosta logika , nie ma złych systemów gry są tylko źli typerzy i tego się trzymam.
Nie zgadzam się z Tobą. Mnóstwo ludzi, którzy naprawdę znają się na sporcie po prostu przegrywają grube pieniądze.

Progresji i Twojej gry nie stawiałbym na równi, dlatego, że w progresji, aby zarabiać wystarczy utrzymywać skuteczność przeciętną, lub nawet troszkę gorsza niż przeciętną. Jeśli chcesz wygrywać grając normalnie musisz mieć bardzo dobrą skuteczność - lepszą niż bukmacher niwelując marże bukmachera.

Widać to dobrze w Twoim teście. Jednego dnia jesteś 3000 na plusie, a później prawie na zerze. Taka gra jest bardzo stresogenna.

Statystyki u bukmachera mówią wszystko. Tasiemce gra część graczy, część gra na &quot;pewniaki&quot;, a nieliczne osoby progresję przeobrażoną (klasyczna to dziadostwo). A przegrywa 99% ludzi. Wygrywający to tacy ludzie, którzy potrafią urzymać świetną skuteczność i większość którzy grają progresją.

Ja grając kiedyś na pewniaki, grałem NBA i piłkę nożną, a na pewno laikiem nie byłem. I przegrywałem.

Grę którą preferujesz według mnie może zastosować bardzo nieliczna grupa (inaczej bukmacherzy szli by z torbami), a progresja jest zyskowna dla wielu.

Progresja zapewnia 5-10% kapitału w skali miesiąca. To 300% w rok. Wystarczy zacząć z kapitałem np. 2000, czy nawet tysiąc, aby po 5 lat już żyć tylko z bukmacherki i to na bardzo dobrym poziomie.

Popatrz na typerów na różnych stronach. Typerzy, którzy utrzymują yeld na stałym, dobrym, dodatnim poziomie to nieliczni. Większość przegrywa.
Jeszcze lepszym przykładem na to jest popatrzeć na konkursy najlepszych typerów. Grupa nielicznych, najlepszych graczy utrzymuje 5-10% yeld. Reszta ma bilans mniej więcej na równi, lub duży ujemny. Nie sądze, żeby oni nie znali się na tym co stawiają. Po prostu mają straty wynikające z chociażby marży bukmachera.

Uważam, że nie powinieneś skreślać tak szybko progresji. Poczekaj co przyniesie mój test. Poczytaj może mój blog. Nie mówię, żebyś przekonał się do progresji w tym stopniu, żeby w nią grać, ale uważam, że Twoje słowa, że progresja to ***** wynikają po prostu z niedoinformowania.

Pozdrawiam.
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
A ja ci powiem że takie granie nie ma sensu , możliwe że po iluś tam stopniach progresji będziesz na plus ale taka gra przynosi bardzo mało zysków. Jeśli masz budżet 2500 zł to nie baw się w takie głupoty tylko graj sobie po 500 zł na pewniaki i tyle.
Pewna jest tylko śmierć i podatki....
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Widać to dobrze w Twoim teście. Jednego dnia jesteś 3000 na plusie, a później prawie na zerze. Taka gra jest bardzo stresogenna
Chyba nie powiesz mi że grając progresją zawsze jesteś na plusie.

Mnóstwo ludzi, którzy naprawdę znają się na sporcie po prostu przegrywają grube pieniądze.
Widocznie znają się za słabo , nie można przegrywać dobrze typując , to nie logiczne . Jeśli dobrze znasz się np. na piłce to owszem , możesz mieć raz czy dwa dołek i troche stracić (wiadomo że w sporcie nie ma nic pewnego) ale jeśli znasz się dobrze to i tak zawsze w końcowym rozrachunku będziesz na plus.

Progresji i Twojej gry nie stawiałbym na równi, dlatego, że w progresji, aby zarabiać wystarczy utrzymywać skuteczność przeciętną, lub nawet troszkę gorsza niż przeciętną. Jeśli chcesz wygrywać grając normalnie musisz mieć bardzo dobrą skuteczność - lepszą niż bukmacher niwelując marże bukmachera.
Tylko jest mała różnica , moja gra jeśli dobrze zatypuje potrafi przynosić OGROMNE zyski a stosunku do zainwestowanej kasy , co do progresji to przy przeciętnej skuteczności może i będziesz na plus ale będzie to plus mały.

Wygrywający to tacy ludzie, którzy potrafią urzymać świetną skuteczność i większość którzy grają progresją
No tak , bo pewnie ty masz oficjalne statystyki ile osób wygrywa , ile przegrywa , ile gra progresją a ile nie...

Uważam, że nie powinieneś skreślać tak szybko progresji. Poczekaj co przyniesie mój test. Poczytaj może mój blog. Nie mówię, żebyś przekonał się do progresji w tym stopniu, żeby w nią grać, ale uważam, że Twoje słowa, że progresja to ***** wynikają po prostu z niedoinformowania.
Nie zamierzam się przerzucać na inny system gry bo jest mi to zupełnie nie potrzebne , na obecnym zarabiam dużo kasy i to mi w zupełności wystarcza.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Chyba nie powiesz mi że grając progresją zawsze jesteś na plusie.
Po tej wypowiedzi wiem, że nie bardzo znasz podstawowe koncepcje progresji którą gram, dlatego porzućmy tą dyskusję, bo nie widzę sensu rozmawiać z kimś kto kompletnie jest zamknięty na moje słowa...

Pisze Ci, że przynosi 300% w roku, a Ty, że to mały zysk...

Pisze Ci, żebyś się zapoznał dla samej opinii o tej grze, że nie musisz wcale grać progresją, a Ty mi odpowiadasz, że nie masz zamiaru porzucać swojej gry, jakbym Cię o to prosił...

Po co mi oficjalne statystyki? Popatrz na forum. Popatrz na testy ludzi, którzy grają progresją tak jak ja, a zobaczysz tam same plusy. Zobacz &quot;typerów&quot;. Tylko nieliczni są na plusie. Prosty schemat.

Tłumaczę, Ci, że aby wygrywać Twoją grę trzeba utrzymywać bardzo dobrą skuteczność, a nieliczni tylko taką utrzymują (podałem przykłady na przykład konkursów na najlepszych typerów), a moją nie trzeba wygrywać jakoś wybitnie tylko po prostu przeciętnie...

Typowanie to czynnik losowy, w mniejszym czy większym stopniu. Mogłeś wiedzieć dużo o piłce, ale nie byłeś w stanie przewidzieć, że Lech wygra 1-0 na wyjeździe z Dniepro. Może trafiasz inne wyniki. Ale podkreślam Ci 1000 razy, że to może być dobre dla Ciebie, a nie dla ogółu, bo mało kto taką skuteczność utrzymuje. Nie jest to chyba trudne do zrozumienia.

A Ty wchodzisz i piszesz mi, żebym typował pewniaki. Patrzysz na wszystko ze swojej perpektywy. To tak jakby piłkarz zawodowy przyszedł do domu górnika i powiedział głowie rodziny &quot;stary, nie zajmuj się tym g... tylko zacznij kopać piłkę i podpisuj milionowe kontrakty. Ja tak to robię&quot;. Ja patrze na sprawe z szerszej perspektywy.

Zobaczysz, że w tym teście, jak osiągnę zysk około 50zł, a to nastąpi niedługo to nie pojawi się już u mnie w teście czerwony kolor, chyba, że przegram progresję, a jeszcze NIGDY mi się to nie zdarzyło i biorę sobie za punkt honoru, aby w tym teście się nie zdarzyło. ???? Na tym polega progresja. Albo przegrywa się wszystko, ale wygrywa.

Progresja to nie system, który przynosi wielkie zyski w krótkim okresie czasu. To system dla cierpliwych graczy, którzy nie mają szczególnego talentu do przewidywania meczów, a chcą zarabiać u bukmachera. Można zarabiać bardzo dużo, ale do tego potrzeba mozolnego zbierania kapitału z wygranych sum. I tyle.
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Pisze Ci, że przynosi 300% w roku, a Ty, że to mały zysk...
W porównaniu do tego ile można zarobić na dobrych typach grając &quot;normalnie&quot; jest bardzo mały zysk .

Po co mi oficjalne statystyki? Popatrz na forum. Popatrz na testy ludzi, którzy grają progresją tak jak ja, a zobaczysz tam same plusy. Zobacz &quot;typerów&quot;. Tylko nieliczni są na plusie. Prosty schemat.
Fajnie tylko że progresją gra może 1 człowiek na 200 więc trudno się dziwić że jak wchodzisz do tematu &quot;typera&quot; to często jest tam minus , ja też moge ci podać mnóstwo graczy którzy nie grają progresją i są na dużym plusie.

Zakończmy już tą dyskusje , najpierw udowodnij że w ogóle można na progresji wygrywać jakąś sensowną kase a potem dopiero możesz przechwalać swój system , czekam aż wkońcu wyjdziesz na plus ;)

Pozdrawiam.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 6 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 51
FC Vestsjælland - FC Fyn X2 2,20 4-1
24,26 x 2,20= 53,37 ⛔

Kupon 52
Cremonese - Gubbio X2 2,20 5-1
24,25 x 2,20= 53,37 ⛔

Próg 4 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 53
Fulham - Manchester United 1X 2,35 2-2
6,29 x 2,35= 14,78 ✅

Kupon 54
Benevento - Gela X2 2,10 2-1
6,29 x 2,10= 13,21 ⛔
Zysk: ⛔ -95,71 PLN ⛔
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Wg. mnie dwight18 ma dużo racji . W tej progresji jakoś dużych zysków nie widzę na przyszłość . A co do pewniaków to one są . Mogę Ci pisać przez rok jeden pewniak na PW i zobaczymy czy nie ma xD Dobrze Ci radzę za taką kase na start możesz w inny skuteczny sposób pomnożyć majątek . Stawiaj od przyszłego miesiąca po 200 zł na każdy mój typ w Typach Dnia . Piszę o tym dlatego iż tam podając typy to 40 % to pewniaki !!
 
T 0

tomcioomen

Użytkownik
Albo wybieraj 1 mecz i graj za ile ci odpowiada kapitał ,albo sprubój na live grać
Ale wiadomo każdy gra jak uważa ,a my tylko ci doradzamy a nie musisz kożystać
Pozdrawiam i życze dużo wygranych
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 7 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 55
Torpedo Zhodino - Dinamo Minsk 1X 2,15
46,76 x 2,15= 100,53

Kupon 56
Ljungskile SK - FC Trollhättan X2 2,30
46,76 x 2,30= 107, 55

Próg 5 - do odrobienia 1 kupon
Kupon 57
Torino - Varese X2 2,25
12,47 x 2,25= 28,06
 
P 0

prokubik

Użytkownik
#GolkeeperSuczi
w 40% pewniaki, w 60% przegrane mecze.

Zapamiętaj to, że w Piłce NIGDY, ale to PRZENIGDY nie ma pewniaków. Nawet jakby Real Madryd grał z Olimpią Elbląg.

#edit
Może śmiejecie się z jego systemu, ale po głębokiej analizie - ja jako mat-fiz mogę wam powiedzieć, że mu się uda ;)
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Skończcie z tymi pefniakami, bo mnie głowa boli. Pisałem już do dwighta, że aby zarabiać na stałej stawce trzeba mieć większą wiedzę niż bukmacher, przy wiedzy tej samej będziemy mieli stratę wynikającą z marży. Nie typuje tak dobrze, żeby grać tym systemem. I co to znaczy, że dwight ma rację, tzn. że lepsze dla mnie będzie, jak będę stawiał stałą stawką? Wcześniej czy później stracił bym kase.
 
T 0

tomcioomen

Użytkownik
Przepraszam nikt sie nie śmieje kazdy gra jak uważa po swojemu ,napewno mu sie uda bo tak już grał i miał zyski dlatego tak gra a nie inanczej ????
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
#GolkeeperSuczi
w 40% pewniaki, w 60% przegrane mecze.

Zapamiętaj to, że w Piłce NIGDY, ale to PRZENIGDY nie ma pewniaków. Nawet jakby Real Madryd grał z Olimpią Elbląg.

#edit
Może śmiejecie się z jego systemu, ale po głębokiej analizie - ja jako mat-fiz mogę wam powiedzieć, że mu się uda ;)
To Ci podam jednego : UnirA - Hajduk
Awans : Hajduk
Kurs: 1.04
Pierwszy mecz : 4-1 dla Hajduka !!
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Ja was nie rozumiem. Wchodzicie w kogoś temat i zabraniacie mu grać jego sposobem. Na chwile obecną mu bardzo dobrze idzie zostały mu 3 kupony do odrobienia i jeszcze 5 i 7 kolejek. Jest to fajny eksperyment i proszę prowadzącego by go nie przerywał. Każdy gra jak uważa a ten system jest wart zgłębienia.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Próg 7 - do odrobienia 2 kupony
Kupon 55
Torpedo Zhodino - Dinamo Minsk 1X 2,15 2-0
46,76 x 2,15= 100,53 ✅

Kupon 56
Ljungskile SK - FC Trollhättan X2 2,30 4-2
46,76 x 2,30= 107, 55 ⛔

Próg 5 - do odrobienia 1 kupon
Kupon 57
Torino - Varese X2 2,25 1-2
12,47 x 2,25= 28,06 ✅
Zysk: ⛔-73,11 ⛔
 
Do góry Bottom