>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

jak zacząc wygrywac ?

A 2

adamosky

Użytkownik
Czesc,od czasu mojej rejestracji na forum puscilem troche kupownow i nic nie wygralem. Jednak w sobote na prawde się zdenerwowalem, gdyz puscilem 4 kupony i zaden nie wszedl ;/ Nie wiem jakie błędy robie, ale co mi radzicice zagrac za tydzien na przelamanie ?
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Było milion takich tematów. Nie ma żadnego złotego sposobu na wygraną u buka. Kombinuj, ucz się na błędach. Ewentualnie rzuć to w cholerę.
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
Skąd mam wiedzieć jakie błędy robisz?? Skoro nawet nie podałeś kuponów jakie postawiłeś.
To tak jak bym teraz napisał, że nie wchodzi mi żaden kupon a na tym kuponie było 20 meczy i kurde dlaczego to nie weszło ? ???? Przecież same pewniaki ???? Ale teraz tak na serio, znajdź sobie jakąś dyscyplinę w której czujesz się mocny którą, co najważniejsze się interesujesz analizuj, rób zestawienia, baw się tym. Naprawdę jeśli chcesz coś osiągnąć niestety musisz na to poświęcić trochę więcej czasu niż tylko zajrzeć w ostanie 5 meczy danych zespołów.

Napisałem rzeczy stare jak świat no ale niestety nikt Ci nie napisze nic nowego ????

Pamiętaj w tej zabawie zawsze trzeba mieć choć troszkę szczęścia przy sobie

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej grze.
 
A 2

adamosky

Użytkownik
Stoke-Man Utd 2
Chelsea-Swansea 1
Real-Rayo 1
Pogon-Dolcan 1
Zawisza-Polkowice 1
Chojniczanka-Zaglebie 1

2zł -&gt; 9,70 zł

Wisla Plock-Katowice X
Sandecja-Grudziadz X
Zawisza-Polkowice 1
Pogon-Dolcan 1
2zł-&gt;35,40 zł

Chojniczanka-Sosnowiec 1
Miedx-Baltyk 1
Arka-Leczna 2
Real-Rayo 1

3zł-&gt; 17,70
To postawilem w sobote, co zrobilem zle ?
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
Nie martw się też tak zaczynałem ;) Nawet gorzej u mnie wygrane z 2 zł szybowały do kilkuset złotych.

Odpowiedz sobie na takie pytanie czy jesteś w stanie uciułać powiedzmy 15 zł i postawić to na 1-2 góra 3 mecze.?? Pamiętaj tutaj nie chodzi o jak najwyższy kurs tylko o postawione pieniądze które można pomnożyć. Ale powracając do tematu kuponów widzę, że stawiasz 1 polską ligę. I teraz widać, że patrzyłeś tylko na statystyki po czym wnioskuje? Wisła Płock-Katowice.

Wisła z Katowicami na 8 meczy 5 remisów niby można powiedzieć trop dobry lecz jeśli stawiasz na polską ligę czy problemem jest żeby wejść na jedno czy oba fora obu drużyn?? I poczytać jaki stosunek kibice mają do swojego klubu w danym czasie?

A teraz zagranica:

Mecz Stoke-Man.Utd niby faworyt pewny ale niektóre mecze mają to do siebie, że jakby drużyna zaeybyście nie grała no to niestety są to ciężkie mecze do wytypowania niby Man.Utd rok po roku mecze wygrywane na Britannia Stadium no pewniak 100% jakby się kto jeszcze pokusił handi na Diabły ale zobaczmy na poprzednie mecze drużyny Stoke u siebie, Liverpool odprawiony, Chelsea gubi punkty. Ale jak to pewnie zapytasz? Chelsea odprawiona przez Manu 3-1 no z live nie grali ale Arsenal 8-2?To co głupiego Stoke nie pokonają?Ale tutaj trzeba głębiej się przyjrzeć graczom Stoke którzy do jakichś wirtuozów futbolu nie należą, są to tak zwani &quot;drwale&quot; I tutaj za bardzo technicznej gry nie można oczekiwać.

Oczywiście łatwo tak pisać po meczu ale chce Cię nakierować na tok myślenia/przemyśleń jaki trzeba obrać przy analizowaniu spotkań ;) Wiadomo czasami nawet jak nie wiadomo jak byś przeanalizował spotkania to i tak ono nie wejdzie ale to już tutaj pomaga szczęście ????
 
A 2

adamosky

Użytkownik
Dzięki, w sobote pochwale się swoimi typami oraz...analizami czego nie robilem wczesniej i mam nadzieje wkoncu cos ugram. Dzięki jeszcze raz, teraz nie będę obstawiał na pałe
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Lepiej, postaw po kursie 2 poskładanego z dwóch meczy, 9 zł niż za 2 zł kurs 9... to nigdy nie przyniesie Ci zysków, lepiej jest zainwestować więcej w jeden mecz niż minimalną kwote w kilka.
 
X 1

xxdawidek92xx

Użytkownik
Nie masz co sie martwić ze cie nie wchodzi. Każdy na początku przegrywa tyle co ja juz wtopiłem pieniędzy w fortune i Bet-at-home to głowa boli,choć raz w udało mi się wygrać porządną sumkę na BAH to zmądrzałem i gram nie tak jak ty ze 6 meczy bo prawdopodobieństwo wygranej jest mniejsze niż 3mecz. Lepiej zagrać 3 mecze od 1,40 do 1,80 Kursy za np 20 lub 15 zł i potem dalej mnożyć sobie kasę za większe stawki jak będzie wchodziło. Dlatego głowa do góry i graj dalej ;)
a co do Polskiej Ligi to można sie przejechać ostro ;)
Wisła 0-1 Lechia
Podbeskidzie 1-0 Lechia ;)
więc lepiej odpuść sobie tą ligę;)
 
X 1

xxdawidek92xx

Użytkownik
A teraz zagranica:
Mecz Stoke-Man.Utd niby faworyt pewny ale niektóre mecze mają to do siebie, że jakby drużyna zaeybyście nie grała no to niestety są to ciężkie mecze do wytypowania niby Man.Utd rok po roku mecze wygrywane na Britannia Stadium no pewniak 100% jakby się kto jeszcze pokusił handi na Diabły ale zobaczmy na poprzednie mecze drużyny Stoke u siebie, Liverpool odprawiony, Chelsea gubi punkty. Ale jak to pewnie zapytasz? Chelsea odprawiona przez Manu 3-1 no z live nie grali ale Arsenal 8-2?To co głupiego Stoke nie pokonają?Ale tutaj trzeba głębiej się przyjrzeć graczom Stoke którzy do jakichś wirtuozów futbolu nie należą, są to tak zwani &quot;drwale&quot; I tutaj za bardzo technicznej gry nie można oczekiwać.
Oczywiście łatwo tak pisać po meczu ale chce Cię nakierować na tok myślenia/przemyśleń jaki trzeba obrać przy analizowaniu spotkań ;) Wiadomo czasami nawet jak nie wiadomo jak byś przeanalizował spotkania to i tak ono nie wejdzie ale to już tutaj pomaga szczęście ???? [/quote]
Po każdej serii zwycięstw przychodzi wpadka.
 
A 2

adamosky

Użytkownik
Panowie poratujcie. Odkad napisalem ten temat nie nauczylem sie niczego. Puszczalem tasmy po 6-10 meczy za 2-3zł i ludzilem sie ze cos ugram...nic nigdy jeszcze nie wygralem ⛔wiec czas na zmiany . takie 3 kupony chce puscic jutro :

Bate-Milan 2
Inter-Lille 1
Lyon-Real 2

puscilbym za 10 zl w totomixie

2 kupon:

Valencia-Leverkusen 1
Villareal-Man.City 2
Bayern - Napoli 1

za 10 z, totomix

3 kupon:


Genk-Chelsea 2
Benfica-Basel 1
Ajax-Dinamo 1

5 zl totomix

i mam pytanie - oplaca sie cos takiego grac ?
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jak grasz sto lig świata to nigdy nic nie wygrasz bo masz za mało informacji i nie znasz drużyn . Najlepiej wybierz sobie jedną albo dwie i wtedy graj bo to jedyny klucz do sukcesu. Jak nie masz czasu na poważną zabawę zawsze możesz grać czyjeś typy ale przy odpowiedniej selekcji i własnej analizie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
jutro musi cos wejsc :0
złe myślenie

Najlepiej typować jest single, trafisz, wygrywasz. Z kuponami dużo zależy od szczęścia, bo możesz ułożyć na przykład dwa nietrafione typy na jednym kuponie, ale możesz rozłożyć je na dwa kupony, czyli oba stracisz. Trzeba mieć jakąś tam wiedzę na temat tego jak rozkładać te typy, stawkowanie (jeśli masz dobrą trafialność typów, radzę grać singlami z płaską stawką), jeśli ktoś nie potrafi stawkować, to zapewne prędzej czy później straci swoje pieniądze. Trzeba ogarnąć daną dyscyplinę sportu, najlepiej jeszcze jedną ligę i w niej się specjalizować (jest łatwiej, masz więcej wariantów gry paradoksalnie, bo wiesz więcej i więcej typów ciekawych widzisz). Swoje też trzeba przegrać, żeby w końcu nauczyć się grać.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
ja proponuje intensywnie grac na live
oglądac, oglądac i oglądac tenis, siatkę, kosz itp.
po to, żeby się nauczyć samemu oceniać sytuację a nie liczyc tylko na statystyki
to procentuje później, ale na prawdę trzeba oglądać z kilka godzin dziennie, żeby się fachu poduczyć (cyfra sport, eurosport itp. również)
jak już będzie się wyczuwać kto może być faworytem itp. itd.
to wtedy można z większym spokojem stawiać na live
a także single czy duble poza lifem itp, itp
po prostu będzie lżej ze wszystkim
no bo bukmacherka klasyczna polega na wyczuwaniu sytuacji
no i patrzeć na forum, bo jak 4/5 ludzi napisze, że będzie taki a taki rezultat, no to szanse sa absolutnie większe
podsumowując: ci co są mistrzami bukmacherki klasycznej to kilka lat siedzieli i oglądali różne mecze itp. i dlatego właśnie są tacy dobrzy, Ty oglądając dużo spotkać na live i stawiając na nie czasami nauczysz się dużo szybciej
a jak sie już nauczysz mniej więcej wszystkiego co potrzebne to nie będziesz nikogo prosił na forum o typy i płakał jak teraz wiele osób od kiedy swą działalność zakończył Sałata i ostatnio Filip_R2
a byc może staniesz się właśnie Sałatą lub Filipem
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
To ja od siebie dodam:
  • nie warto patrzeć na statystyki typu ilość remisów/wygranych/przegranych w ostatnich x latach
  • warto patrzeć ilość wygranych/przegranych w ostatnich kilku spotkaniach
  • warto patrzeć na barki kadrowe, na rotacje składem czy jest to prowadzone ciągle i jakie daje efekty
  • warto skupić się na jednej lidze i bardzo uważnie obserwować kilka drużyn.
 
Do góry Bottom