>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

jak zacząc wygrywac ?

marian78 20

marian78

Użytkownik
To nie jest tak, że Henio oszukiwał ... bo nawet po zamknięciu jego tematu odezwał się jeden niby pokrzywdzony i sprostował sprawę. Po prostu sprawa taka, że jakiekolwiek złe światło mogące spaść na forum może być końcem forum i początkiem kłopotów dla władnych - wiadomo jak jest z tymi ustawami : &gt;
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
To ja i cos od siebie dodam , tez tak zaczynalem grajac robiac tasmy za male stawki i nigdy nic nie trafialem.Dlatego postawilem zaczac gra single i dobrze na tym wychodze, dlatego Tobie tez radze grac sobie single. Ja gram single z siatkowki , kosza , NFL , staram sie omijac pilke nozna poniewaz duzo razy tracilem bo padaly remisy jesli juz pilka nozna to tylko i wylacznie na live. Single single i jeszcze raz single, zero tasmy ???? ???? Polecam bo odkad przestaleem grac tasmy a gram single wychodze na duzym plusie ale nigdy nie ma kolorowo bo to sport i raz sie wygrywa , raz przegrywa. NIe ma zlotego srodka na wygrywanie. hmm a moze na poczatku zacznij sobie grac typy na sucho, czytaj forum , zrob sobie wirtualny portfel i graj typy i po jakims czasie zobaczysz jak Ci idzie i czy jest sens sie pakowac w granie. Inaczej to wyglada jak grasz tasmy po 2 czy 3 zl a inaczej jak grasz single za wieksze stawki wtedy ryzyko przegranej jest duzo mniejsze ale nie zawsze pewniejsze. Tak ja uwazam , ze lepiej zagrac singla za wieksza stawke niz tasme za mniejsza , duzo razy juz to przetestowalem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To nie jest tak, że Henio oszukiwał ... bo nawet po zamknięciu jego tematu odezwał się jeden niby pokrzywdzony i sprostował sprawę. Po prostu sprawa taka, że jakiekolwiek złe światło mogące spaść na forum może być końcem forum i początkiem kłopotów dla władnych - wiadomo jak jest z tymi ustawami : &gt;
Jesteś ślepo zapatrzony w swojego &quot;Boga&quot;. Nie dość że wydoił tyle osób, jest oszustem to Ty masz czelność go jeszcze bronić :?:
Ciągle nie dowierzam i zadaję sobie pytanie czy w naprawdę myślicie, że typy które sałata podwał w swoim temacie były jego :?: Ale co ja tam wiem i pewnie mnie zjedziecie że nie mam racji, prawda. Ale co poniektórzy jeszcze mało wiedzą.
Teraz już trzymajcie się tematu &quot;jak zacząć wygrywać&quot;
 
L 6

liroy27

Użytkownik
Wiem, że to OffTopic (z góry sorka) ale mógłbyś wytłumaczyć mi o co chodzi z Heniem ? On sprzedawał typy kradł je czy ocb? Sorry bo widziałem, że zbanowany jest, ale nie mam pojęcia dlaczego.
Co masz na myśli pisząc WYDOIŁ TYLE OSÓB ? Okradł ich czy co ?
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Wiem, że to OffTopic (z góry sorka) ale mógłbyś wytłumaczyć mi o co chodzi z Heniem ? On sprzedawał typy kradł je czy ocb? Sorry bo widziałem, że zbanowany jest, ale nie mam pojęcia dlaczego.

Co masz na myśli pisząc WYDOIŁ TYLE OSÓB ? Okradł ich czy co ?
w jedo zamknietym temacie masz wszystko wyjasnione.
off top mozna usunac..
 
C 0

combo-77318

Użytkownik
Stawka: 703.79 PLN Wygrana: 505.99 PLN
Jak widać przesrałem już 200zł ;p Na początku grałem po 7-8 meczy, później po 3-4 (czasem siadało), albo po 5-6 (po ~2pewniaki + system). Nie wiem dlaczego nie idzie mi to ;p Dziś mi tylko benfica nie siadła, miałem do wygrania 150zł ;/ W sumie to z poczatku obstawialem jakies 2-3 ligii włoskie, brazylijskie- już się oduczyłem. Radzicie raczej odpocząć, czy dalej grac?:p Jak grac to czy zostac w expekt?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jak zacząć wygrywać, chyba najtrudniejsze pytanie w naszym fachu, nie sądzicie?
Postaram się dodać coś od siebie, lecz będę unikał bycia - wujkiem dobra rada.

podaję nazwy naszych ludzi, potem dogłębnie powiem dlaczego.
Ajax (liga Holenderska), Redwitz (Siatkówka), Kudłaty (liga Hiszpańska), Kapszti (Brazylia), Benek (Belgia, Holandia), Ramzes (Polska), Odisio (NHL) - mógłbym wymieniać do rana, ale tylu starczy.

Wszyscy z nich mają swoje ukochane, ulubione i przynoszące im duże zyski sporty, oraz ewentualnie wyznaczone w nich ligi. Na tek przykład dajmy naszego Ajaxa. Człowiek, który o Eredivisie wie więcej niż ja na temat swojego kompa, moderator ligi holenderskiej, wierny telewidz co weekend kilku spotkań. Lecz przede wszystkim on nie gra na siłę, nie szuka typów byle zagrać, bo taka jest prawda. Widzę go i jego typy tylko wtedy, kiedy gra liga Holenderska, ew. Ajax Amsterdam w LM ;) Wie wszystko co kolejkę, ogółem jeden ze wzorów do naśladowania.

Klucz jego sukcesu? Jest banalny, ale święty - po prostu ciężko pracuj, jak to powiada Ferguson. Wątpię, że od pierwszych dni grania był tym, kim jest teraz. Ale jest wzorem, podjął się tego, co umie najlepiej. Musiał spędzić nad tą ligą wiele miesięcy, dokładnego oglądania, uczenia się krok po kroku wszystkiego co najważniejsze, ale także małych drobnostek - by nic w trakcie &#39;pracy&#39; go nie zaskoczyło.

Zaczepie o kudłatego, w jego temacie można znaleźć typy z każdej dziedziny, ale jak ktoś dokładnie go śledzi to jest nie do zastąpienia w BBVA.

Nie można też się zniechęcać przy porażkach, one tylko uczą i nadają pokory w przyszłości. Jesteś wtedy o jedną wtopę do przodu jeśli chodzi o myślenie.

Przykładowo ja. Mimo, że wyznaje zasadę o której piszę, to wczoraj zagrałem Mainz BTS, jutro gram Granollersa, lecz w ogień za tymi typami bym nie poszedł. Swoimi najmocniejszymi stronami określam LE, LM i eliminacje do nich. Nie znaczy to, że jestem nieomylny, choćby w ostatniej kolejce CL zaliczyłem dwie wtopy - lecz to nic, dalej uważam się za jednego z lepszych w owych kwestiach.

Ważne, by nigdy nie zwątpić w swoje umiejętności, wiedzę i rzeczy, które chce się robić. Niektórzy z pewnością będą negować to co nabazgrałem, jednym może się to przydać. Ale jak już każdy pisał swoje poglądy to i ja w czasie przerw w walce Majewskiego coś tam napisałem :p
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
trzeba grac grac i grac przynajmniej z rok
nie ma mozliwosci zeby szybko wygrywac
na poczatku trzeba duzo stracic, nie ma innej opcji
czym wiecej stracisz tym szybciej sie nauczysz, gdyz bedziesz po prostu czesciej gral a przez to powoli acz skutecznie wszystkiego sie uczyl

mozna tez grac wirtualnie ale to zadna gra w porownaniu z pieniedzmi
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
powiedzmy że mamy 20.000 zł, więc 5000 przeznaczamy na grę na kilka miesięcy ... prawdopoodbnie będą to stracone pieniądze, ale najważniejsze żeby w tym czasie uczyć się .. nie patrzeć na innych, tylko obrać z czasem własny kierunek we własnych dyscyplinach i własną metodą
ponieważ ten kto sam sie nauczy, będzie mógł później mieć wszystko ... będzie rządził i tyle ... chyba że ktoś ciągle chce jechać na typach innych
wtedy proszę bardzo, można jechać na typach innych nie ucząc się praktycznie niczego
a przeciez o to chodzi wielu ludziom na tym forum abyś był takim koziołkiem matołkiem - przerabiałem już to na innych forach :&gt;
albo inaczej, ludziom na forum nie chodzi o to żebyś się jako początkujący rozwijał ... to znaczy jest takich ludzi bardzo mało
 
piatddz 64,9K

piatddz

Użytkownik
Jak zacząć wygrywać, chyba najtrudniejsze pytanie w naszym fachu, nie sądzicie?
Postaram się dodać coś od siebie, lecz będę unikał bycia - wujkiem dobra rada.

podaję nazwy naszych ludzi, potem dogłębnie powiem dlaczego.
Ajax (liga Holenderska), Redwitz (Siatkówka), Kudłaty (liga Hiszpańska), Kapszti (Brazylia), Benek (Belgia, Holandia), Ramzes (Polska), Odisio (NHL) - mógłbym wymieniać do rana, ale tylu starczy.

Wszyscy z nich mają swoje ukochane, ulubione i przynoszące im duże zyski sporty, oraz ewentualnie wyznaczone w nich ligi. Na tek przykład dajmy naszego Ajaxa. Człowiek, który o Eredivisie wie więcej niż ja na temat swojego kompa, moderator ligi holenderskiej, wierny telewidz co weekend kilku spotkań. Lecz przede wszystkim on nie gra na siłę, nie szuka typów byle zagrać, bo taka jest prawda. Widzę go i jego typy tylko wtedy, kiedy gra liga Holenderska, ew. Ajax Amsterdam w LM ;) Wie wszystko co kolejkę, ogółem jeden ze wzorów do naśladowania.

Klucz jego sukcesu? Jest banalny, ale święty - po prostu ciężko pracuj, jak to powiada Ferguson. Wątpię, że od pierwszych dni grania był tym, kim jest teraz. Ale jest wzorem, podjął się tego, co umie najlepiej. Musiał spędzić nad tą ligą wiele miesięcy, dokładnego oglądania, uczenia się krok po kroku wszystkiego co najważniejsze, ale także małych drobnostek - by nic w trakcie &#39;pracy&#39; go nie zaskoczyło.

Zaczepie o kudłatego, w jego temacie można znaleźć typy z każdej dziedziny, ale jak ktoś dokładnie go śledzi to jest nie do zastąpienia w BBVA.

Nie można też się zniechęcać przy porażkach, one tylko uczą i nadają pokory w przyszłości. Jesteś wtedy o jedną wtopę do przodu jeśli chodzi o myślenie.

Przykładowo ja. Mimo, że wyznaje zasadę o której piszę, to wczoraj zagrałem Mainz BTS, jutro gram Granollersa, lecz w ogień za tymi typami bym nie poszedł. Swoimi najmocniejszymi stronami określam LE, LM i eliminacje do nich. Nie znaczy to, że jestem nieomylny, choćby w ostatniej kolejce CL zaliczyłem dwie wtopy - lecz to nic, dalej uważam się za jednego z lepszych w owych kwestiach.

Ważne, by nigdy nie zwątpić w swoje umiejętności, wiedzę i rzeczy, które chce się robić. Niektórzy z pewnością będą negować to co nabazgrałem, jednym może się to przydać. Ale jak już każdy pisał swoje poglądy to i ja w czasie przerw w walce Majewskiego coś tam napisałem :p
fajnie tylko lizanie dupy az niesmacznie sie robi.

Gdy nie stracicie swoich pieniedzzy na 90% nie nauczycie sie grac. te 10% to osoby naprawde z silnym charakterem i bardzo rzadko spotykane
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jan-zbedny 22

jan-zbedny

Użytkownik
Ktoś dobrze napisał, że nie można grać wszystkiego .. chyba, że dobrze przeanalizujesz dane spotkanie. Doszedłem do wniosku, że nie opłaca się grać taśm, bo z pozoru najpewniejszy kupon przeważnie zawala.
Pokarze na swoim przykładzie:

Chinki były gospodarzem tego turnieju .. o ile dobrze pamiętam przegrały 0:3
Takich kuponów mogę pokazać mnóstwo, że najpewniejsze spotkanie zawala wszystko.
Dobrze jest też się skoncentrować na takich dyscyplinach sportu, gdzie nie padają remisy, bo automatycznie szanse z 33% podnoszą się na 50%.
Trzeba poświęcić masę czasu, aby jakieś efekty były widoczne i nie grać głupich spotkań, bo kasę stracić bardzo łatwo, a odegrać się już gorzej.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
fajnie tylko lizanie dupy az niesmacznie sie robi.

Gdy nie stracicie swoich pieniedzzy na 90% nie nauczycie sie grac. te 10% to osoby naprawde z silnym charakterem i bardzo rzadko spotykane
Nie ma tu żadnego lizania, po prostu nazwanie rzeczy po imieniu. Czy będę miał jakieś korzyści ze naskrobałem pochwał dla jednego z modów? Chyba nie, więc nie na miejscu Twoje uwagi - albo po prostu prosty tryb myślenia.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
tak jak mówię, ważne żeby nie przekraczać, mieć silna wolę swoich 20-30% zaoszczędzonego kapitału
dla jednego który może mieć 1000 zl jest to 300 zł
dla innego jest to 3000 zł
bo tak to idzie sie wyeliminowac na długie miesiące :&gt;
 
Do góry Bottom