>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak z 4 zł zrobić przynajmniej 50??

rajdon 0

rajdon

Użytkownik
widze że wszyscy piszecie na temat i pomagacie koledze w wyborze taktyki są rożni ludzie i rózne poglady a także statystyka i rachunek prowdopodobienstwa, rozumiem mozna o tym wspomnieć ale bez przesady pół tematu to są posty osob ktore nic nie wnosza i umawiają sie na zakłady miedzy sobą (może chodzi o to by Kamilc87 sie z kims załozył tylko że on ma tylko 4zł a nie 100zł) Dla mnie zamienienie 4zł w 50zł jest całkiem realną sprawą i nie cytujcie mnie i piszcie o 7% szansy sam jestem na kierunku matematycznym i umiem sobie policzyć moje szanse ale czy zakłady nie polegają też na szcześciu i analizie czy to jest tylko czysta matematyka?? Czy nigdy nie udało wam sie trafić kursu 12 przeciez szanse sa minimalne a jednak. Niebede tu tworzył żandnych zbędnych teori ani kłucił sie ktory sposob jest lepszy i o to prosze innych by podali koledze sposob a nie toczyli własne spory pozdrawiam
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
jakby miał ktoś podać konkretny sposób to temat by zakończył się na pierwszym poście autora tematu, przeciez oczywisye jest, że nie ma sposobu
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
jeden sposób już podałem wczeszej.ale co tam odkryje tajemnice wygrywania!!! zagraj w ruletke wytypuj 5 razy jaki kolor padnie i masz 50pln.a tak na poważnie jaki poziom pytania takie odpowiedzi......
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
Nie ma sposobu to nie grajmy wogóle w zakłady po co to forum Niie ma metody 100% ale chyba mozna jakos podpowiedziec jak stawiac ile meczy jak gospodarowac kapitłem jakie ako itd ale skoro lepiej gadac o zakładach o 100 czy 300zł do ktorych i tak nie dojdzie to przepraszam moje posty to off top
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
ile osób tyle opini.a pytanie jak 12 krotnie powiekszyc budzet jest co najmnej smieszne i mozna sobie tylko gdybac.mnie bardziej ciekawi czy ghs przyjmie ten zaklad czy wydyga?!
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
jak oczywiste? to chyba dla ciebie.ja to odczytalem jako wiele prob zrobienia z 4 blach 50 zl . proponuje liczbe prób 10 i bez wplat do modow.poprostu jak ktos sie nie wywiaze z zakladu jest forumowo/hazardowym smieciem i tyle.satysfakcja tez sie liczy bo o hajsie od ghs-a to nawet nie licze ze by sie wylacil????
hahaha ????
znaczy już pękasz?
przecież to logiczne, że ghs też by musiał wpłacić ????




i zarobiłby na tym sporo :jezora:
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
to może ty przymiesz zakład skoro uważasz, że by zarobił , bo widze, że ghs coś sie nie kwapi
ja? ????
nie... nie ta liga - ja bym nie miał odwagi ????

ale nie rzucaj się, że on go nagle nie chce przyjąć
po prostu poczekaj spokojnie... ludzie nei siedzą na forum 24h/dobę więc daj mu trochę czasu... i odkładaj już stówę na transfer do Vadera :p
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Nie ma sposobu to nie grajmy wogóle w zakłady po co to forum Niie ma metody 100% ale chyba mozna jakos podpowiedziec jak stawiac ile meczy jak gospodarowac kapitłem jakie ako itd ale skoro lepiej gadac o zakładach o 100 czy 300zł do ktorych i tak nie dojdzie to przepraszam moje posty to off top

a co ma do tego całe forum, które jest potrzebne nie rozumiem

jak można podpowiadac coś o gospodarowaniu kapitałem wynoszącym 4 zl, weź się zastanów, jakie ako też wiadomo 12 albo taśma albo single, to wiadomo, że single, chyba, że się gra w dzień co jest dużo meczy

va bank z 4zł trzeba siekać i tyle, nie ma innego wyjścia

przy dużym farcie może sie udać za pierwszym razem....
 
G 46

ghs

Użytkownik
Oczywiście powtarzać można zakład, a nie ilość prób w ramach zakładów - idiotą nie jestem.
Jeśli ktoś przyjmuje zakład, to wybrać jakiegoś moda i ja pieniążki mu przelewam na konto, druga strona tak samo i po zakończeniu mod wypłaca.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Oczywiście powtarzać można zakład, a nie ilość prób w ramach zakładów - idiotą nie jestem.

Jeśli ktoś przyjmuje zakład, to wybrać jakiegoś moda i ja pieniążki mu przelewam na konto, druga strona tak samo i po zakończeniu mod wypłaca.
to kto ci przyjmie taki zakład jak ako wynosi 12 i wygrana wyszła by 1200 zł , a nie 300

musiał bys podbic stawke 10 krotnie, nawet więcej bo to 3000 do 1200 to tez marnie to wygląda to 100 krotnie

tyle, że skąd bys wziął tyle hajsu
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Oczywiście powtarzać można zakład, a nie ilość prób w ramach zakładów - idiotą nie jestem.
Jeśli ktoś przyjmuje zakład, to wybrać jakiegoś moda i ja pieniążki mu przelewam na konto, druga strona tak samo i po zakończeniu mod wypłaca.
to na sztywno liczba prób 10 i jiedziemy od zaraz
 
G 46

ghs

Użytkownik
No jasne, że nikt nie przyjmie, bo byłby głupi. Tylko, że był tutaj taki jeden, co twierdził, że zrobić 50 zł z 4 zł to dla niego pestka. Propozycja zakładu miała na celu pokazanie mu, że bredził.
to na sztywno liczba prób 10 i jiedziemy od zaraz
Ja proponowałem jeden zakład - jedna próba i całość zakładu powtarzana wielokrotnie, jak ktoś chce.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no przesadził z tą pestką, bo nie jest to takie proste, jesli musi sie to udać za pierwszym razem

jednak przy duzym farcie możliwe

pisałeś na poczatku, że eksperyment może powtarzać ile razy chce, wtedy kwoty zakładu jakie podałeś miały by sens
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
no przesadził z tą pestką, bo nie jest to takie proste, jesli musi sie to udać za pierwszym razem

jednak przy duzym farcie możliwe

pisałeś na poczatku, że eksperyment może powtarzać ile razy chce, wtedy kwoty zakładu jakie podałeś miały by sens
nie mialy be sensu bo wiadomo ze za ktroyms tam razek to kazdy by w koncu trafil taka serie i ghs zawsze by przegrywal
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
wiem własnie, ale tak napisał na poczatku, że eksperyment moze powtarzać ile razy chce

można by też przyjąc np te 10 prób, ale czy komuś bedzie się chciało w to bawić dla 300, jak wtedy też wyjdzie mu przy 10 próbach, nawet jak trafi za ostatnim, praktycznie taka sama wygrana
 
staszko23 0

staszko23

Użytkownik
Przez moją wypowiedz w temacie zrobilo się gorąco:-D
A wszystko przez niefortunnie użyte przeze mnie słowo &quot;pestka&quot;. Tyle że napisałem pózniej że trzeba mieć też szczęscię do wygrania... I po prostu zle dobrałem slowa bo przeciez sam wiem jak trudno wygrac. Ile przecież kasy ja też straciłem.:spokodfhgfh:

p.s a GHS Twoja propozycja zakładu była tak samo &#39;durna&#39; jak moja wczesniejsza wypowiedz (bez napinki of kors):jezora:

pZdr!
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
Dobra już nie moge tego czytać założe temat z kuponami (bedzie w podpisie) w ktorym zaczne od 4zł i dojde do 50zł jesli mi sie to uda to użytkownik ghs przeleje symbolicznie 10zł na pajacyka może chociaż tyle bedzie dobrego z tej całej dyskusji o niczym I dziwi mnie że nikt tego jeszcze nie posprzatał!!
 
Do góry Bottom