>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak obliczyć prawdopodobieństwo progresji?

A 0

alegretto

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak &quot;prawdopodobieństwo 7poziomowej progresji&quot;, poczytaj o paradoksie hazardzisty.

Wcześniejsze typy 3,0 nie mają wpływu na kolejne, każdy kolejny ma 33% szans na wejście.

Oczywiście przyjmując że kurs nie jest obciążony marżą.
 
S 49

slon89

Użytkownik
Możesz obliczyć prawdopodobieństwo nie wejścia 7 razy pod rząd kursu 3 musisz to zrobić tak: kurs 3 to około 30% szans na wejście typu i teraz bierzesz 0,7*0,7*0,7*0,7*0,7*0,7*0,7=? Sam sobie policz. Dlaczego 0,7? bo tyle masz szansy że typ Ci nie wejdzie a wynik tego mnożenia to prawdopodobieństwo nie trafienia 7 razy pod rząd kursu 3. Oczywiście w przybliżeni bo w zakładach jest coś takiego jak marża zawyżone i zaniżone kursy.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Możesz obliczyć prawdopodobieństwo nie wejścia 7 razy pod rząd kursu 3 musisz to zrobić tak: kurs 3 to około 30% szans na wejście typu i teraz bierzesz 0,7*0,7*0,7*0,7*0,7*0,7*0,7=? Sam sobie policz. Dlaczego 0,7? bo tyle masz szansy że typ Ci nie wejdzie a wynik tego mnożenia to prawdopodobieństwo nie trafienia 7 razy pod rząd kursu 3. Oczywiście w przybliżeni bo w zakładach jest coś takiego jak marża zawyżone i zaniżone kursy.
Bzdura kompletna. To by miało miejsce gdyby te zdarzenia były w jakiś sposób od siebie zależne, czyli wynik jednego spotkania miałby wpływ na wynik drugiego i tak dalej, a tak nie jest. Prawdopodobieństwo zawsze masz takie same, nie ważne na jakim progu progresji
 
S 49

slon89

Użytkownik
Sikor jest takie powiedzenie &quot;Wyglądał na idiote, odezwał się i rozwiał wszelkie wątpliwości&quot; o czym Ty piszesz ja koledze pokazałem jak policzyć prawdopodobieństwo nie wejścia 7 razy pod rząd kursu 3 ja wiem że jedno zdarzenie nie ma nic wspólnego następnym. Jakie jest prawdopodobieństwo wyrzucenia trzech orłów pod rząd? 12,5% chociaż przed każdym rzutem masz 50% szans na orła. Tu kolego chodzi o ciąg np. 3 orłów mam nadzieje że już zrozumiałeś ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam koledzy! Jak można obliczyć procentowo czy np. 7 poziomowa progresja o kursie 3.00 wejdzie ? Pozdrawiam.
Rozumiem , że Twoje pytanie dotyczy z góry liczonego przedmeczowego prawdopodobieństwa zaistnienia sytuacji , że po kolejnych grach nie trafisz także zdarzenia # 7 , a każde z nich ma stałe
prawdopodobieństwo oddane kursem 3.0 , a zatem interesuje Cię prawdopodobieństwo wystąpienia tu takiej ściśle określonej serii 7 kolejnych przegranych pod rząd.

W necie i na tym forum było to już omawiane masę razy i to dość niedawno np:

http://forum.bukmacherskie.com/f57/pierwsze-pytanie-99422.html

http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-nhl-55136-9.html

Podstawową sprawą przy obliczaniu prawdopodobieństwa jest rozróżnienie i zrozumienie tego , czy ma ono dotyczyć 1 zdarzenia ( wtedy jest to prawdopodobieństwo warunkowe ) czy też prawdopodobieństwa wystąpienia serii , gdyż w tym drugim przypadku nie zajmuje nas już jego stała wartość prawdopodobieństwa trafienia 1 zdarzenia wynosząca tu 30% - a iloczyn prawdopodobieństw wszystkich zdarzeń na długość serii się składających.

Znając na podstawie kursu prawdopodobieństwo warunkowe 1 zdarzenia , można także policzyć , jakie są szanse przystępującego do grania serii zdarzeń na to , że grę zakończy przegraną bądź przegraną - w zależności co go interesuje.

Dlatego odpowiedź na pytanie o prawdopodobieństwo uzyskania samych porażek w serii 7 kolejnych gier o prawdopodobieństwie sukcesu każdego z nich ( warunkowym ) wynoszącym 30% a więc o prawdopodobieństwie przegranej każdego z nich 100-30=70 , stanowi 0.7*0.7*0.7*0.7*0.7*0.7*0.7=0.08235*100=8.235%

Czyli podejmując 100 takich samych gier ( o serii 7 w każdej z nich i z tym kursem 3 ) średnio 8.235 z nich nie uda Ci się zakończyć w 7 progach.

Mam nadzieję że to zrozumiałeś , bo już prościej się nie da tego chyba objaśnić - że po np. 6 poprzednich przegranych oddzielnie liczone prawdopodobieństwo rozstrzygnięcia 7. zdarzenia ma tu wciąż to samo co i przy 1. zdarzeniu prawdopodobieństwo warunkowe 30% na trafienie i 70% na porażkę , to jednak z uwagi na to , że Ciebie interesuje prawdopodobieństwo przegranej nie oddzielne dla jednego meczu a samych porażek w ramach całej tej serii 7 zdarzeń , to dlatego wynosi te 8.235%

.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Sikor jest takie powiedzenie &quot;Wyglądał na idiote, odezwał się i rozwiał wszelkie wątpliwości&quot; o czym Ty piszesz ja koledze pokazałem jak policzyć prawdopodobieństwo nie wejścia 7 razy pod rząd kursu 3 ja wiem że jedno zdarzenie nie ma nic wspólnego następnym. Jakie jest prawdopodobieństwo wyrzucenia trzech orłów pod rząd? 12,5% chociaż przed każdym rzutem masz 50% szans na orła. Tu kolego chodzi o ciąg np. 3 orłów mam nadzieje że już zrozumiałeś ????

Ok, zgodzę się. Źle zrozumiałem pytanie ???? Mój błąd
 
Do góry Bottom