>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak narazie 100% system

Status
Zamknięty.
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
Witam. Po wielu latach gry wkońcu udało znaleźć mi się pewien system. Był on sprawdzany na 300 zakładach i sprawdzał się w 100%. Co prawda trzeba poświęcić dużo czasu ale jeśli zysk jest pewny to chyba nie będzie z tym problemu. Minusem jest to że zapewne będzie można osiągnąć z niego jedynie ok. 5.000zł gdyż jest on do zrealizowania w bwin, a więc jak wiadomo w miare z większym zyskiem stawiają limit stawek, no może jeszcze w bet365 ale tam szło by to naprawde mozolnie. Polegan on na grze live, nie żadnym wyłudzaniu bonusów, korzystaniu z błędów technicznych strony. Nie potrzebujesz tutaj wkładu 10.000 zł wystarczy jedynie 40(minimalna wpłata) choć przy zmniejszonej wpłacie oczywiście w późniejszym terminie osiągniesz swój cel. Sposób jest dla ludzi którzy mają silną wolę tzn. nie ulegają emocją i kierują się ciągle wg podanych zasad. System jest płatny. Kosztuje 200zł. Z czego 10zł na początek, 40zł po podaniu systemu, a reszta 150zł wpłata po 2 tygodniach korzystania z systemu z porządanych skutkiem. Jeśli ktoś byłby zainteresowany lub miał pytania prosze pisać pod tematem albo na gg: 4745753(często niewidoczny).
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
No nie. Kolejny system 100% w ciągu 5 dni. Kurcze ale obrodziło. To chyba ten świąteczny duch..... ech...no comments
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Nie mam pytan chyba czwarta osoba w ciagu ostatniego tygodnia?
Czyzby wszyscy dostali nagle boskiego oswiecenia ? ???? ????
E tam wszyscy. Karlos chyba tylko my esteśmy jakimis półmózgami i nie możemy rozkminić takich systemów. Jednak nie zamierzam popadać z tego powodu w depresje:jezora:
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Nie dajcie się nabrać ???? napisałem nawet krótkiego arta na swoim blogu o systemach 100%

Macie tu o takich deklach jak ten wyżej ????

PHP:
[URL='http://ramzixp.blogspot.com/2007/12/o-systemach-100-nie-daj-si-oszuka.html']http://ramzixp.blogspot.com/2007/12/o-systemach-100-nie-daj-si-oszuka.html[/URL]
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
gdyby system był 100%... a taki nie istnieje, na 100% ???? ???? ???? ????
to delikwent nie sprzedawałby systemu...bo nie chciałoby mu się tym zajmować ????
stawiałby i to by mu wystarczyło
Jedyny 100% system to - NIE STAWIAĆ ????
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
???? Jednej rzeczy nie rozumiesz. 100% system nie znaczy, że za 100zł wygrasz na jednym zakładzie 100000zł... wygrane oscylują praktycznie tak jak surebety 1-10%. Pamiętaj też, że u buków dają po pewnym czasie limity... Dlatego czasem system opłaca się sprzedać :]
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Wiesz? Typerzy to raczej myślący ludzie i coś co chcesz sprzedać, albo nie działa lub wiedzą o tym wszystkim, bo jest to oczywiste...
Nie naciągaj ludzi, bo raczej trafiłeś w zła grupę docelową ????
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
sirmavi kolejorz i ten jeszcze jeden crazyboy chyba załóżcie sobie gang każdy wniesie swoj system 100procent, to razem bedziecie mieli 300 procent ???? wiec zyski lepsze od chłopaków z pruszkowa będziecie zgarniać ???? ???? D:
 
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
Wiem że z doświadczenia jesteście bardzo ostrożni a nawet nie wierzycie w takie systemy. Również widząc wiele ogłoszeń, typów nie byłem skłonny uwierzyć, że istnieje system który przyniesie dochód w każdej sytuacji. Pare miesięcy temu zauważyłem pewną regularność i postanowiłem ją wykorzystać. Dlaczego sprzedaje 100% system? Ponieważ nie można na nim za dużo ugrać gdyż w pewnej fazie poprostu zakładają limit na konto. W sumie ten system nie jest rzeczą zbyt skomplikowaną, ale poprostu musimy szukać okazji tam gdzie inni jej nie dostrzegają. Niestety tym systemem nie jesteś w stanie wyciągnąć 500% dziennie bo zaledwie 10-20% w zależności od Waszego czasu spędzonego na graniu. Zapraszam ponownie zainteresowanych. Ponadto pare osób mnie zna tutaj na forum miałem udane wymiany także wiedzą że jestem osobą kompetentną jak i również posiadają moje namiary w celu wszelkich roszczeń związanych ze sprzedażą systemu
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Zróbmy to tak!! ????
dajesz mi ten system za friko...jestem bardzo sceptyczny:|
na PW...
gdy widzę jakiś sens tego systemu (policze sobie wszystko odpowiednio)
potwierdzam na tym forum, ze warto kupic...
nie koniecznie muszę to być ja...ale niech będzie to ktoś bardziej zaufany, a nie osoba z 10 postami glupimi...
DAJĄC MI SYSTEM;P INWESTUJESZ ????
nie dajesz? nie mamy o czym gadac, bo nikt raczej nie kupi kota w worku, wiedzą w dodatku, że on nie istnieje...
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
ramzi genialny pomysł ;) niech koleś przekaże system komuś z vipów, on to przetestuje poza forum i da odpowiedź czy to faktycznie jest skuteczne. Kolejorz1980r dla Ciebie to będzie super reklama bo napewno wiele osób to kupi ;) idziesz na taki układ? ????
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Nie zgodzi się na to, bo woli sobie zrobić jakiegoś początkującego w ch.... ????
A jeśli istnieje system 100% to nawet go nie chcę za kasę, nie kupiłbym i tyle...mam łeb i liczyć potrafię, umiem sobie sam wymyślić system, który przyniesie mi małe straty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom