>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jak kraść to miliony !

berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
#21 Termalika Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa
Bramkowy Remis 5,00 2j 3:0

Może to tylko moje domniemania, ale czuję ze Legia nie wygra dziś.
Partnerem Legii jest fortuna, w pierwszym meczu padł remis 1:1. Wszyscy grają na Legie, buki dały dobry kurs na to, a tu krach. Legia ma mistrza w kieszeni, pokonali Ruch brutalną grą, sędzia nie widział nic, Piast odpada z walki o tytuł, innego rywala nie mają. Pójdą na ugodę z bukiem będą wciąż liderem a i partner strategiczny zarobi.
Taka moja teza na ten mecz, a kurs ładny na taki typ.
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
#21 Termalika Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa
Bramkowy Remis 5,00 2j 3:0


Może to tylko moje domniemania, ale czuję ze Legia nie wygra dziś.
Partnerem Legii jest fortuna, w pierwszym meczu padł remis 1:1. Wszyscy grają na Legie, buki dały dobry kurs na to, a tu krach. Legia ma mistrza w kieszeni, pokonali Ruch brutalną grą, sędzia nie widział nic, Piast odpada z walki o tytuł, innego rywala nie mają. Pójdą na ugodę z bukiem będą wciąż liderem a i partner strategiczny zarobi.
Taka moja teza na ten mecz, a kurs ładny na taki typ.
⛔ 2j tego sie nie spodziewałem :razz:
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
#22 Real Madryt -AS Roma
Suma kartek over 3 1,875 ⛔ 10j


No jak dla mnie bet dnia, wg. Mnie linia powinna byc 4,5. W prawdzie Real ma awans praktycznie w kieszeni, strzela 1 gola i powinno być po emocjach i po meczu.
Mam dwie wizje tego meczu, albo Real miażdży Włochów 5:0, albo Roma strzela gola jako pierwsza i jest stres w szeregach Królewskich. W pierwszym wypadku kartki zbiera sfrustrowana Roma, która chce już wrócić do Rzymu po pierwszej połowie, ale musi jakoś dograc ten mecz, faulujac w każdym momencie gdy Ronaldo jeździ między nimi, jakis karny lub/i czerwień liczona u buka x2. W drugim przypadku widzimy Rome która poczuła krew, walczy o drugiego gola, mamy otwarty mecz jak i wynik dwumeczu, krew pot i łzy każdej drużyny, kartki w obie strony.
Statystki sędziego Marciniaka w załączniku, jak widać kieszonka zaszyta nie jest ;)
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
Bank początkowy: 50j
Bank: 76,81j
Zysk/Strata: ✅ 26,81j

Słabo ostatnio idzie mi typowanie, jakiś kryzys mam, jutro trzeba odbić ;)
 
Do góry Bottom