>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak kraść to miliony !

berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
Witam, obserwuje forum już od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz postanowiłem założyć swój wątek. Gram u buków od ok. 9 lat, postaram się tutaj wrzucać swoje typy i czasami coś skrobnę. Typy nie są tylko moje, ale również od kolegów z forum i nie tylko. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ????
Bank początkowy: 50
Bukmacher: bet365
#1 Mersin - Galatasaray 1,66 2:1 6j
Mersin z probemami finansowymi, co za tym idzie słaba gra w lidze. Do tego dziś bez ważnych graczy Khalili, Cetin, Ceylan i Wellinton.
Galatasaray bez takich pillkarzy jak Yilmaz, Gumus, Kaya, za to wracają po kontuzjach Umut Bulut, Balta i Rodriguez. Galata czuje oddech na plecach drużyn, którym brakuje już zaledwie 1-2 punktów do ekipy ze Stambułu. Takie mecze trzeba wygrywać, jednak bez szaleństw ze stawką, bo to Turcja.
⛔ 6
#2 Wolfsburg -0,5 -1 - Ingolstadt 1,97 4j 2:0

Na szybko, bo czas goni napisze tylko że wg. mnie czas na przełamanie Wilków.
✅ 3,88
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
Bank: 43,88

Wilki zgodnie z planem, turasów już nie tykam, bo to moje kolejne potknięcie na tej lidze więc leci na czarną listę.

#5 Chicago Blackhawks ML - Anaheim Ducks 1,71 6j
#6 Chicago Blackhawks -1,5 - Anaheim Ducks 3,10 3j


Kaczory prawdopodobnie bez Ryana Getzlafa.


#7 Carolina Hurricanes -NY Islanders ML 1,74 4j


Wyspiarze ostatnio w wyśmienitej formie, najpierw zniszczyli Oilers 8-1, później na wyjeździe pokonali Kurtki po karnych, jednak powinni to wygrać w w 60&#39;, no i kolejny świetny mecz u siebie z Królami pokonując ich 5-1. Liczę na podtrzymanie świetnej formy również dziś. Play offy w zasięgu ręki.

#8 Vancouver Canucks ML - Toronto Maple Leafs 1,62 4j
#9 Vancouver Canucks -1,5 - Toronto Maple Leafs 2,80 2j


Orki wygrały u siebie z Leafs ostatnie 7 meczy. Ostatnio przegrali u siebie 3 ostatnie mecze, jednak chyba wskoczyli na dobre tory i wygrali 2 ostatnie wyjazdowe spotkania, czas swoim fanom udowodnić, że mały kryzys za nimi. Dodam tylko,że Liście w ostatnich 10 meczach zanotowali 8 porażek.

⛔ 19j ????
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
Bank: 24,88j
Wstyd... -.- To dziś odrabiam.
#10 Thuringer-Kobiety - Larvik-Kobiety -2 20-28 1,66 7j
Piłka ręczna kobiet. W Thuringer nie zagra kontuzjowana Luzumova. Niemki z 1 ptk już nie mają żadnych szans na awans.
✅ 4,62
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
#11 AZS Koszalin - Start Lublin over 155 2.00 84:76 10j


Zapraszam do działu PLK. Analiza kolegi Obserwator (M) Dodam od siebie tylko, że w ostatnich 5 meczach Koszalin tylko raz nie pokrył tej linii w swoim meczu.

✅ 10j
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
#12 Barcelona - Celta Vigo Luis Suarez to score 1,40 10j
Barcelona chyba pamięta wyjazdowy mecz w tym sezonie na de Balaidos, sądzę że kilkakrotnie wyciągnie piłke z siatki bramkarz Celty, a jednym ze strzelców będzie Suarez, który z każdej praktycznie pozycji próbuje coś ukłuć.
Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - SergiRoberto Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar
✅ 4j
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
Bank początkowy: 50j
Bank: 43,5 j
Zysk/Strata: -6,5j
O to chodziło dziś, żeby jak najszybciej odrobić tę fatalną noc w moim wykonaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
#13 New York Rangers 60&#39; - Philadelphia Flyers 2.05 3j 3:1

&quot;Flyers are 19-44 in their last 63 road games.
Rangers are 4-1 in their last 5 overall.&quot;

✅ 3,06j
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
Bank początkowy: 50j
Bank: 56,66j
Zysk/Strata: ✅ 6,66j

W końcu ✅ i to jeszcze :twisted: dobra selekcja typów i jest jak ma być ;) później jeszcze coś na noc wrzucę ????
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
#15 Chicago Blackhawks - Toronto Maple Leafs
Która drużyna strzeli 3 gole jako pierwsza? 1,80 10j 7:2

Myślałem nad handi na Blackhawks, ale ten kurs mnie satysfakcjonuje i do tego wcale nie muszą wygrywać tego meczu 2 bramkami. Chociaż nie wierzę w 4 z rzędu porażkę u siebie Hawks, myślę że wyjdą głodni wygranej, szczególnie że grają dziś z drużyną, która w ostatnich 5 meczach straciła 19 bramek.
&quot;Maple Leafs are 10-21 in their last 31 games following a win.
Blackhawks are 52-13 in their last 65 vs. a team with a winning % below .400.&quot;
✅ 8j
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
#16 Ebden M. - Chardy J. -4,5 gema 1,66 0:2 (2:6 1:6)
Berankis R. / Mannarino A. - Marach O. / Martin F. 1,40 0:2 (4:6 2:6)

AKO: 2,33 5j


Nie jestem żadnym znawcą tenisa, więc nie będę się tu mądrzył, na Chardego gram, bo wg. mnie jest przepaść między tymi zawodnikami, H2H 2:0 dla francuza oba mecze wygrane gładko, mam nadzieję że dziś również 30 w rankingu ATP Jerremy pokona Australijczyka, który jest poza pierwszą setką.

Drugi mój typ na podbicie kursu po przeczytaniu krótkiej analizy kolegi z forum:

http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-rio-de-janeiro-marseille-delray-beach-15-02-21-02-2016-a-129487-2.html#post5938775

✅ 6,65j
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
Bank początkowy: 50j
Bank: 74,31j
Zysk/Strata: ✅ 24,31

Dziś nie było czasu na cokolwiek, mały plusik jest więc jest ok.
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
#19 Man Utd. - Midtjylland
Suma kartek - over 4 1,90 10j


Lubię takie mecze kiedy faworyt dwumeczu przegrał pierwszy mecz i rewanż gra u siebie. Dlaczego? A no, dlatego ze Man Utd w tym meczu musi wygrać, musi strzelić nie jednego, a conajmniej 2 gole, bo jeśli będą trzymać 1:0 rywal w każdym momencie może również trafić i wyrzucić ich za burtę. Midtjylland znowu zrobi wszystko by zatrzymać Diabły i awansować, co jak wiadomo będzie mała sensacja. Fala krytyki ze stron mediów, bylych piłkarzy Man U jak i innych osób związanych z tym klubem spadła po porażce w Danii, czara goryczy przeleje, sie jeśli United przejdą po prostu obok tego meczu. Jak wiadomo LE to łatwiejsza droga dla Diabłów, niż PL. Muszą ruszyć do przodu, obojętnie jakim składem, bo jak wiadomo w Manchesterze jest mały szpital. Teraz troche o statystykach. W pierwszym meczu padły 3 kartki, wszystkie dla zawodników Man U. W zalaczniku statystyki sędziego Pan Istvana Vada. Jak widac, nie boi się sięgać do kieszonki. Reasumując, liczę na mecz pełny walki z obu stron, w końcówce mogą puścić i jednym i drugim nerwy, czerwona liczona x2, a Pan Vad lubi być pierwszoplanową postacią i nie boi się pokazać czerwieni.

✅ 9j
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
#20 Fleury Loiret W - Larvik W 1,55 10j 28-31
Po raz kolejny stawiam na kobiety z Norwegii. Fleury Loiret już nie mają szansy na PO. Larvik muszą wygrać żeby utrzymać swoja 2 pozycję w grupie, poza tym u siebie przegraly pierwszy mecz co było niespodzianką. Więc podwójną motywacja, będą chciały się dziś zrewanżować za tamtą porażkę, tym bardziej ze francuski mogą zagrać rezerwowym składem. Zagrane juz wczoraj dzisiaj kurs juz spadl.
✅ 5,5j
 
Do góry Bottom