>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak grać aby w końcu odnosić sukcesy, nowy użytkownik.

mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Jak grać aby w końcu odnosić sukcesy, nowy użytkownik - wybór bukmachera.
Witam!

trafiłem na to forum wczoraj. Widzę, że na prawdę bardzo dobrze Wam idzie. Mam 15 lat, gram z ojcem w STS. No i ostatni rok to koszmar, żadnych sukcesów. Gramy za małe stawki 2-5zł, no ale i tak można by przecież jakoś wygrać. Ojciec pomału będzie przestawał jakby w to inwestować bo w ogóle nie zwraca się. Dlatego postanowiłem to odmienić i przyłożyć się, aby zawsze coś wpadało.

Na forum jest strasznie dużo działów, co radzicie poczytać? Jakie konkretne tematy? Jak radzicie grać ? (obstawiam piłkę nożną) Może warto otworzyć po zapoznaniu się z wiedzą konto internetowe w jakimiś serwisie ? byłbym zadowolony miesięcznymi wygranymi rzędu 50-100zł. To na prawdę było by nieźle po ostatnich nie powodzeniach, które muszę przerodzić w sukces. Czy w normalnym STS da się wygrać? ile potrzebowałbym zainwestować ?

Liczę na porady.

Pozdrawiam
Mateusz
 
S 0

szmal

Użytkownik
Wedlug mnie nie ma jednej, jedynej recepty na sukces. Po tym co napisales, to wydaje mi sie ze grasz kupony po 2 pln i zapewne glownie tasmy. Zobacz sobie dzial vipow, tam najczesciej grane sa single, duble, triple. Osobom z ranga typer taka gra przynosi zyski, wiec moze tobie rowniez. Duzo osob gra w ziemniakach i wygrywaja, czyli tam tez da sie cos ,,zarobic&quot;, ale lepiej zacznij grac w netowych. nie ma podatku, o kazdej godzinie mozesz puscic kupon, nie musisz sie ruszac z domu. Same zalety. Co powinienes przeczytac? ,,Systemy Bukmacherskie&quot; i kilka tematow z tego dzialu, znaljdziesz tam ciekawe informacje dotyczace zakladow. mam nadzieje ze chociaz troche pomoglem
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
na forum sporo jest wartościowych tematów ????
sądząc po stawkach 2-5 zł gracie pewnie taśmy, przerzućcie się na wyższe stawki (przynajmniej z 20 zł) i ako 1,5-2 złożone z 1-2 spotkań
mało kuponów - max 2 dziennie i wyniki powinny przyjść
przeglądnij dział vip typy i zobacz jak oni typują ;)
Powodzenia ;)
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Gramy mało kuponów dwa razy na weekend. Tylko zawsze ponad te 5 spotkań, 6 najczęściej. Stawki no tutaj różnie bo tutaj jak sami wszędzie mówicie nie ma pewniaków. Nie raz niby pewniaki po 1,4 mnie wydymały. Widzę że trzeba w tym ostro siedzieć, czytać prognozy lepszych znawców i ich typy. Tylko tłumaczcie tak zrozumiale bo np. &quot;taśmy&quot; to nie za bardzo wiem ocb :p Trzeba wejść w Wasz świat bardziej.
 
snajp 538,7K

snajp

Użytkownik
Taśmy są to kupony składające się z pięciu, sześciu zdarzeń na jednym kuponie.Też tak kiedyś grałem i mało było zysków.Nie powiem od czasu do czasu puszczę sobie taśmę,,bo lubię :-D nawyk pozostał.
Teraz gram po dwa,trzy zdarzenia na kuponie,też za niskie stawki,a jak coś wygram to próbuje singla za większą stawke i jakoś idzie.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Singiel ma się rozumieć pojedyncze zdarzenie za wysoką stawkę ?
No tak czyli widzę trzeba grać 2-3 spotkania za stawki 10-20zł np.
 
snajp 538,7K

snajp

Użytkownik
I o to chodzi.Zawsze analizuj wszystkie możliwe opcje,podglądaj vipów ,patrz co się dzieje na forum,szukaj stron ze statystykami(choć czasem one zawodzą!!!!!!!!!ale w większości przypadków pomogą)
Zacznij grać w necie.Też nie miałem do tego przekonania ale wszystko jest OK,lepiej i wygodniej :spokodfhgfh::spokodfhgfh:
POZDRO I POWODZENIA ????
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
tylko w necie trzeba mieć jednak konkretną kasę (bo wpłacić 30zł i je obrócić to trzeba być niezłym, a z grubszą kasą nawet 100zł trochę ryzykownie przy moich nie powodzeniach, więc chyba najpierw na miejscu w sts;p) , stawiając nawet po 5zł na 3 spotkania trochę ciężko uzbierać coś większego. No ale zobaczymy narazie czytam forum jak mogę co się dzieje, jak typujecie itd.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
w STSie też mozna skubać kasę...ja w tym miesiącu jestem jakieś 550-600 zł na plusie, a inwestuje zwykle 30-40 zł...bo takie granie za 3 zł to się nie opłaca, grałem tak i teraz mi została tylko sterta kuponów...lepiej poanalizować typy aby AKO było 2.0 wrzucić to za 40 zl i masz zysku kolejne 40 zł czyli dniówka...j atam gram i nie żałuję bo nawet jak jest wtopa to gram na drugi dzień dwa podobne kupony i wszystko się wraca z nawiązką...co do internetowych bukmacherów też można wygrywać i to sporo, ale za 2-3 zł raczej nie ma sensu grać, lepiej piwo wypić hehe Pozdro
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Gramy mało kuponów dwa razy na weekend. Tylko zawsze ponad te 5 spotkań, 6 najczęściej. Stawki no tutaj różnie bo tutaj jak sami wszędzie mówicie nie ma pewniaków. Nie raz niby pewniaki po 1,4 mnie wydymały. Widzę że trzeba w tym ostro siedzieć, czytać prognozy lepszych znawców i ich typy. Tylko tłumaczcie tak zrozumiale bo np. &quot;taśmy&quot; to nie za bardzo wiem ocb :p Trzeba wejść w Wasz świat bardziej.
????

Co do pytań to właściwie wszystko już zostało powiedziane...
Prócz jednej rady - Masz 15 lat i nie ma bata, żebyś się nie napalił na wygrane... Wszyscy w tym wieku tak mają. Jeśli cokolwiek wygrasz to nie inwestuj wszystkiego w ciągu 2 dni i przemyśl pierwsze kupony po takiej wygranej - bo po początkowej wygranej można bardzo szybko dużo stracić ????
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Oj wiem żeby się nie podpalać, na początku ładnie mi wchodziło, miałem wygrane po 180zł, 120zł i mniejsze parę razy poniżej setki, lecz ostatnim czasy no masakra. będę patrzył na typy Wasze sam narazie w STS stawiał. Na weekend usiądę i pomyślę. Chyba wiem jak zagrać po przeglądnięciu forum, chociaż kokosów to ja wygrywac nie będę. Ale chyba będę stawiać dwa spotkania.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Oj wiem żeby się nie podpalać, na początku ładnie mi wchodziło, miałem wygrane po 180zł, 120zł i mniejsze parę razy poniżej setki, lecz ostatnim czasy no masakra. będę patrzył na typy Wasze sam narazie w STS stawiał. Na weekend usiądę i pomyślę. Chyba wiem jak zagrać po przeglądnięciu forum, chociaż kokosów to ja wygrywac nie będę. Ale chyba będę stawiać dwa spotkania.


dam Ci radę jeśli pozwolisz: co do działu VIP to owszem są tam dobre typy z dobrą skutecznością, ale to nie wygląda tak różowo że jak zagrasz coś dziś czy jutro z tamtąd to Ci to wejdzie, bo widzisz każdy ja, Ty czy Vipy mamy pasmo zwyciestw czy skuteczność bardzo wysoką a potem przychodzi pasmo porażek...mówię to po to abyś jeśli zagrasz czyjeś typy z forum i nie wejdzie nie zniechęcał się do jego typów bo po prostu trafiłeś na słabszy dzień typera czy słabszy okres gry. Kluczem do sukcesu jest fakt że typy takich gości z forum jak Filip, Verti, Sparta, Robson (ten to ostatnio ma same wygrane:-D) i jescze kilku innych są najbardziej opłacalne do grania jeśli gra się ich typy dłuższy okres czasu, ponieważ jest tak że żadko który typer (nawet zawodowi) osiąga na dłuższą metę skuteczność ponad 70procent trafnych typów. Bardzo ważny w tym wszystkim jest kapitał i dobór stawek, bo jeśli masz okazyjnie kilka złotych i za to grasz to jesteś skazany tylko i wyłącznie na szczęście - raz wejdzie 2 razy nie wejdzie czy odwrotnie. Uwierz mi że wtopiłem na poczatku zeszłegosezonu NBA ok 5tys złotych, poprzez złe stawkowanie, i gonienie przegranych typów (najgorsze co można robić, umysł się wyłacza i zostaje tylko sama chęć jak najszybszego odkucia się co w krótkim czasie prowadzi właśnie do bankructwa). Teraz podchodzę do tego inaczej, najlepiej nie grać za więcej niż 2,5-3procent swojego kapitału jeden kupon. Wtedy nawet pasmo liku porażek nie będzie tak bardzo odczuwalne, trzeba to traktować po prostu jak stałą inwestycję i nie ma miejsca na emocje typu &quot; o to jest zaje....sty typ to zagram sobie za całość i pewnie podwoje swój kapitał&quot; , wiadomo jak to się może skończyć. Mówię to wszystko tak na przyszłość jeślibyś zdecydował się kiedyś zająć tym bardziej poważnie - można zarabiać na tym konkretne pieniądze ale trza to robić z głową. Na forum jest gdzieś temat pt &quot; czy da się żyć z bukmacherki&quot; i tam dobrzy typerzy z tego forum piszą o bezpiecznym stawkowaniu i w ogóle ciekawy temat więc polecam poczytać.
Jeszcze jedna kwestia: moim zdaniem nie warto grać w naziemnych bukach, po pierwsze trzeba codziennie czy kilka razy w tygodniu ruszać tam dupsko (niektórzy może wolą tak ,dla mnie to strata czasu) a po drugie kursy są bardzo kiepskie w tych bukach, internetowe nie biorą 10procent podatku co od razu skutkuje większą wygraną. W internetowych jest teraz wiele promocji także wpłacając powiedzmy 100zł dostaniesz drugie 100zł gratis, są oczywiście haczyki które zobowiązują Cie do ileś tam krotnego obrotu sumą którą wpłacisz plus depozyt ale cierpliwie nie grając na siłę za jakiś czas postawisz określoną w regulaminie buka łączną kwotę na zakłady i jeśli oczywiście wcześniej nie przegrasz kasy to bonus będzie Twój.
To chyba tyle &quot;mądrości&quot; ???? z mojej strony jeśli miałbyś pytania to dawaj na PW, chętnie odpowiem....pozdrawiam i życzę powodzenia:spokodfhgfh:
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Witam Ponownie!
W końcu szczęście się uśmiechnęło do mnie. Wygrałem małe pieniądze w sts - nareszcie się przełamałem.
Postanowiłem wpłacić dzisiaj sobie pieniądze do bukmachera w sieci. Lecz jest taki wybór, że szok, i każdy ma jakieś minusy.
Chcę wpłacić na początek 40zł, dobrze by było żeby bukmacher miał minimalną wpłatę trochę większą. Konto zakładałbym na siostrę. Ma konto w Bz Wbk, więc spokojnie mógłbym robić przelewy. Czyli bukmacher musi mieć darmowe do polskich banków przelewy, i mieć konto w Polsce. Posiadać niezłe kursy, która nie odbiegają znacznie od najlepszych, oferta to piłka nożna, tenis, siatkówka, f1,koszykówka i inne. Chętnie zakłady live, nie muszą być jakoś super rozwinięte. Nie może kręcić wałków, mieć miłą obsługę i szybkie wypłaty.
Moglibyście poradzić tak szybciutko ? Co i dlaczego. Z góry ogromne dzięki.

aha i o co chodzi z bonami. Często czytam, ze ktoś dostał jakiś bon za darmo. Gdzie można takie bony dostawać/wygrywać ?
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
Myślę, ze dobrym bukmacherem dla Ciebie będzie Expekt. Bardzo dobre kursy,dużo zakładów na mecze tj. czas pierwszej bramki,liczba goli itp. Wpłata od 5 zł, a wypłata od 10zł. Sam tam gram i narazie nie narzekam. Natomiast jeżeli bardziej interesuje Cię livebetting (zakłady na żywo) to z czystym sumieniem polecam bukmachera Bet365.

Mam nadzieję,że Ci trochę pomogłem,pozdrawiam i życze wysokich wygranych.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Opinie o Expekt nie są jakieś super. Niby słaba oferta, powolne rozliczanie kuponów, i robią wałki przy zakładach live. Eh i na co tutaj się zdecydować, muszę coś wybrać w 30 minut żeby zrobić przelew przed 12.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
I tak patrze to wielu zakładów nie ma w expekt, np. nie widzę na dzisiaj Lech&#39;a, nie ma paru tenisowych. Kurcze co tu wybrać, bah ma słabsze kursy ale jakoś lepszą ofertę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komarr 4

komarr

Forum VIP
mniejsza oferta w Expekt? Jak zaczynalem przygode z bukiem mialem do wybrania bah vs expekt vs bwin, wybralem expekt i nie zaluje. Tobie na poczatek polecam Betgun / Expekt.
 
Do góry Bottom