>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak Expekt oszukał mnie na prawie 3 tyś zł

M 0

michalgd

Użytkownik
Dzieki. Od dzisiaj robie screen kazdego zakladu. To chyba mimo wszystko troche mniej uciazliwe niz uzeranie sie z niewidzialnymi cwaniakami..
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak to jest jak się nie czyta całego tematu tylko pierwszy post.
Expekt to uczciwa firma. koledze oddała te 3 tysiące złoty. W porównaniu do innych firm oddają pieniądze.
Tak jak Doberman napisał, warto nad tą firmą się zastanowić, bo raczej warto u nich grać.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ciekawa historia, tylko te rozważania czy expekt jest uczciwy czy nie są trochę nietrafione. Fajnie że opisano tą sprawę i śledziliśmy walkę z bukiem ale chyba nikt nie zakłada ani że expekt jest super uczciwy i chwała mu za to że oddał kase po dłuuuugim maileoaniu ani też że inne buki tak nie postępują... Tak to jest z internetem: wszystko podlega doskonałej inwigilacji a kłucić sie jest cięzko... Dlatego uważam że gra kwotami naprawdę dużymi a co za tym idzie o duze wygrane to się odbywa u naziemnych buków i to na kilku małych kuponach - wtedy to oni się muszą pomęczyć.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Czekając 15 min na potwierdzenie przelewu około 5 minut przed końcem czasu wyskoczył błąd i strona się zamknęła.
Nie bardzo rozumiem tego zapisu :-? To była strona Przelewy24, czy Expekta? Bo jeśli tego pierwszego to do nich powinieneś pisać...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Expekt oszukał mnie o 1000zł!! Ja chcialem opisac dwie sytuacje jak expekt mnie oszukał. Pierwsza sytuacja była podobna jaka czytałem już wcześniej. Postawiłem zakład Live na kwotę 70zl. Zakład dotyczył która drużyna strzeli kolejnego gola. Było około 5 min do końca meczu i postawiłem na dana drużynę o kursie 4.5. Zakład był widoczny jeszcze przez kilka minut aż w ostatnich sekundach padł gol. Po godzinie sprawdzam rozwiązanie kuponu i ze zdziwieniem patrzę ze kupon został rozliczony po kursie 1 i następuje zwrot stawki. Odpowiedz jaka otrzymałem od suportu „ zakład za długo był przetrzymywany w ofercie” co jest absolutnie nie prawda gdyż mecz oglądałem na żywo w komputerze i od złożenia zakładu do strzelenia bramki upłynęło kilka min. Gdyby jednak bramka nie padła kwota 70zł została by pobrana z mojego konta a kupon został by normalnie rozliczony. To jest jednak nic z sytuacja jaka spotkała mnie w ostatnim czasie. Wpłaciłem na konto expekt przelewem 24 kwotę 1000zł. Dokładnie upewniłem się o poprawności danych. Czekając 15 min na potwierdzenie przelewu około 5 minut przed końcem czasu wyskoczył błąd i strona się zamknęła. Wysłałem e-mail do suportu ze screenem przelewu bankowego potwierdzającego dokonanie wpłaty po czym otrzymałem odpowiedz ze pieniadze do nich nie dotarły. Od tamtej pory nie otrzymałem już odpowiedzi na żadnego e-mail. Chciałbym przestrzec wszystkich użytkowniku forum przed graniem u tego bukmachera. Kusi on wyższymi kursami niż u konkurencji oraz szybkimi przelewami. Jednak prędzej czy później oszuka i Was. Zastanówcie się czy warto???
Zadzwoń sobie na przelewy24 i zapytaj co się stało z kasą, a po drugie powiedz po jaką cholerę pisałeś 4 takie same posty w różnych tematach?
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Konkurencja (inny bukmacher) próbuje zabrać klientów i dlatego wypisuje tyle negatywów o Expekt hehe, bo komu by się chciało tyle razy pisać to, po co? Co to komuś może dać?
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Takie sprawy zapewne nie raz trafiły do sądu a to dla buka nie działa zbyt korzystnie więc oddali kase. Natomiast nie można bagatelizować pewnych przekrętó expektu bo one są oczywiste. Że wspomne np o dziwnym anulowaniu meczów. Np niedawno był taki mecz w lidze siatkówki kobiet pomiędzy którymś z czołowych zespołów (bodajże Aluprofem) a Gedania Zukowo. Zagrałem sobie w trakcie 2 seta ze gedania go wygra po kursie 2,45 i gdy set został zakończony wygrana Gedanii ukazało się tak pięknie że zakład został anulowany. To w grze w expekcie jest juz codziennoscia.

Warto wspomniec ze buk ten ma bardzo wąską oferte meczy.
 
Do góry Bottom