>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jak Bwin okrada ludzi

theboss 199

theboss

Użytkownik
postawilem dzisiaj 3 zaklady na wioslarstwo dwa na pojedynek AUS-ITA, i jeden na zwyciestwo ITA (czworki) Pojedynki (zwyciestwo ITA) zostaly usuniete, natomiast przegrany zaklad rozliczony
SKANDAL, to zwykli zlodzieje
nie grajcie u palantow

odpowiedz bwin
Dziękujemy za Pana email.

Uprzejmie informujemy, iż zakład Olympics - Day 8, Head-to-Head Italy/Australia, Włochy został anulowany ze względu na błąd jaki wystąpił podczas jego wystawiania - zły head to head.

kurs na pojedynek byl 1.55 co bylo uzasadnione-dobre starty AUS(KANDYDAT DO MEDALU). Po zakonczeniu wyscigu uznaja ze sie pomylili. Pewnie gdyby ITA przegrala zaklad bylby rozliczony, a tak go sobie najzwyczajniej po zakonczeniu wyscigu usuneli mi z konta. Zwykle zlodziejstwo i nic wiecej.
 
R 125

roger12

Użytkownik
niestety Bwin ma prawo tak zrobić przy rejestracji podpisywałeś regulamin w regulaminie pisze wyraźnie że jak wystąpi jakiś błąd maja prawo nie zaliczyć i nie masz racji że tylko złe anulują ja miałem też mi anulowali Juventus chodź przegrał i dzięki anulowaniu kupon mi siadł takze to nie ma do rzeczy czy siadł czy nie jak jest błąd to oni osuwają
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
osobiscie nie polecam tego bukmachera, jak trafisz wysoki kurs to oni go usuwaja i anuluja po kursie 1.0. Sam postawilem kiedys, ze Jonas Davidsson wygra jeden z wyscigow podczas DPŚ po kursie 5,50 a oni potem go usuneli, poniewaz Joonas mial wyjatkowo dobry dzien i zaliczyl cztery trojki przez co bardzo stracili. Moj Kolega ogladal kiedys mecz Lecha i postawil po kursie 8.0 za 100 zl ze padnie bramka w 90 minucie, gol byl ale potem mu takze usuneli zaklad i rozliczyli po kursie... 1.0
 
rss05 3

rss05

Użytkownik
a ja postawilem ze Boston Celtics zdobeda tytul mistrza NBA za 50zl i do wygrania bylo bodajze 500zl a tu nagle po 2 meczach finalowych zaklad mi zniknal z konta a razem z nim moje 50zl ktore na niego postawilem. SKANDAL!
 
V 256

vernix

Użytkownik
niestety taka prawda; dla mnie buk kompletnie nie wiarygodny dlatego nie gram u niego za swoją kasę, jedynie za tą z konkursów... ????
 
0 0

0vers

Użytkownik
Placze i lamenty dzieci, ktore maja jeszcze mleko mamy na ustach. Buk tak jak kazdy inny, wiadomo kursy sa niskie, ale plusem jest duzo zakladow live. Nie ukrywam , ze tez nie raz mialem problemy, ale po rozmowie z supportem zawsze wszystko bylo ok.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Placze i lamenty dzieci, ktore maja jeszcze mleko mamy na ustach. Buk tak jak kazdy inny, wiadomo kursy sa niskie, ale plusem jest duzo zakladow live. Nie ukrywam , ze tez nie raz mialem problemy, ale po rozmowie z supportem zawsze wszystko bylo ok.
Jak żaden inny buk bwin odstawia takie numery swoim klientom; i chce Ci sie ciągle z supportem gadać?! Mnie by się to znudziło...
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Niestety tak dziala bwin . inni tez ale bwin zdecydowanie najwiecej robi tzw wałkow. mowie to widzac na swoim przykladzie. anuluja mecze po wysokim kursie piszac ze wystapil blad przy wystawianiu oferty -ok ich blad ale czemu ja mam za to ponosic kare skoro oni sie pomylili dajac wysoki kurs niech zwolnia goscia ktory jest za to odpowiedzialny a nie anulujac spotkanie. najgorsze swinstwo zrobili mi w takim przypadku

siatkowka plazowa -zeszly rok world tour nie pamietam kto z kim gral ale kurs nie byl zbyt wysoki jak pamietam 2,6 czy 2,8. postawilem ze wygra zespoł A. po kilku pilkach zespol A prowadzil w 1 secie 8-2 wchodze na konto wszytsko ok mecz nie anulowany zespol A ciagle zdecydowanie prowadzi w 1 secie az tu widze mecz anulowany i oddana stawka. lekko sie wkurzylem ale czasami tak sie zdaza , szybko napisalem maila do tych gamoni i poszedlem w miasto . wracam po kilku godzinach , otwieram maila i widze standartowa gadke ze mecz zostal anulowany ze wzgledu na blad techniczny przy wystawianiu oferty na te spotkanie. pamietam to byla sobota. z ciekawosci wchodze na strone gdzie sa wyniki z tych meczy i o dziwo moj zespol A przegral mecz 1-2 . wiec zacieram rece ze dziady z bwin chcieli byc cwansi ode mnei i anulowali mecz zebym nie wygral tego zakladu - stawka byla ok 400zl . w niedziele wchodze na konto bwin chcac obstawic jakis meczyk patrze na saldo i ......cos mi tu kur....nie gra . brakuje kilku stowek , nie zakumalem o co chodzi na samym poczatku wiec patrze na ostatnie rozliczone zaklady i domyslacie sie co zobaczylem . MOJ ZAKLAD NA ZESPOL A ZOZSTAL UZNANY JAKO PRZEGRANY!!!!!!!!!!!!!!
to juz od razu mi cisnienie podskoczylo do gory bo jak tu sie nie wkur,,.,,,,,,,,napisalem im maila krok po kroku jak to bylo , poczatkowo nie odpisywali ale po kilkunastu moich mailach odpisali mi . nie pamietam dokladnie ale sens byl taki ze zaklad ze blednie mi ten mecz anulowali i po sprawdzeniu uznali go za dobrze wystawiony i niesteyty z przykroscia musza stweirdzic ze mecz jest poprawnie rozliczony i wyslqali mi linka z wynikiem tego meczu. wiec ONI moga wszytsko i nie potzrebnie sie z nimi klocimy bo to w sumie nic nie daje, pisalem wyklinalem na nich ze mnie okradli i ze podam sprawe do konsumenta a oni totalnie mnie olali a po kilku dniach dostalem bana na zakaldy na 70 zl na zaklad .
to jest BWIN


na olimpiadzie wszedl mi kurs 32 na stanjames - za 32 euro i po rozliczeniu tego zakladu mam bana na 10 euro
 
Do góry Bottom