>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak Bwin okrada ludzi

theboss 199

theboss

Użytkownik
postawilem dzisiaj 3 zaklady na wioslarstwo dwa na pojedynek AUS-ITA, i jeden na zwyciestwo ITA (czworki) Pojedynki (zwyciestwo ITA) zostaly usuniete, natomiast przegrany zaklad rozliczony
SKANDAL, to zwykli zlodzieje
nie grajcie u palantow

odpowiedz bwin
Dziękujemy za Pana email.

Uprzejmie informujemy, iż zakład Olympics - Day 8, Head-to-Head Italy/Australia, Włochy został anulowany ze względu na błąd jaki wystąpił podczas jego wystawiania - zły head to head.

kurs na pojedynek byl 1.55 co bylo uzasadnione-dobre starty AUS(KANDYDAT DO MEDALU). Po zakonczeniu wyscigu uznaja ze sie pomylili. Pewnie gdyby ITA przegrala zaklad bylby rozliczony, a tak go sobie najzwyczajniej po zakonczeniu wyscigu usuneli mi z konta. Zwykle zlodziejstwo i nic wiecej.
 
R 125

roger12

Użytkownik
niestety Bwin ma prawo tak zrobić przy rejestracji podpisywałeś regulamin w regulaminie pisze wyraźnie że jak wystąpi jakiś błąd maja prawo nie zaliczyć i nie masz racji że tylko złe anulują ja miałem też mi anulowali Juventus chodź przegrał i dzięki anulowaniu kupon mi siadł takze to nie ma do rzeczy czy siadł czy nie jak jest błąd to oni osuwają
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
osobiscie nie polecam tego bukmachera, jak trafisz wysoki kurs to oni go usuwaja i anuluja po kursie 1.0. Sam postawilem kiedys, ze Jonas Davidsson wygra jeden z wyscigow podczas DPŚ po kursie 5,50 a oni potem go usuneli, poniewaz Joonas mial wyjatkowo dobry dzien i zaliczyl cztery trojki przez co bardzo stracili. Moj Kolega ogladal kiedys mecz Lecha i postawil po kursie 8.0 za 100 zl ze padnie bramka w 90 minucie, gol byl ale potem mu takze usuneli zaklad i rozliczyli po kursie... 1.0
 
rss05 3

rss05

Użytkownik
a ja postawilem ze Boston Celtics zdobeda tytul mistrza NBA za 50zl i do wygrania bylo bodajze 500zl a tu nagle po 2 meczach finalowych zaklad mi zniknal z konta a razem z nim moje 50zl ktore na niego postawilem. SKANDAL!
 
V 256

vernix

Użytkownik
niestety taka prawda; dla mnie buk kompletnie nie wiarygodny dlatego nie gram u niego za swoją kasę, jedynie za tą z konkursów... ????
 
0 0

0vers

Użytkownik
Placze i lamenty dzieci, ktore maja jeszcze mleko mamy na ustach. Buk tak jak kazdy inny, wiadomo kursy sa niskie, ale plusem jest duzo zakladow live. Nie ukrywam , ze tez nie raz mialem problemy, ale po rozmowie z supportem zawsze wszystko bylo ok.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Placze i lamenty dzieci, ktore maja jeszcze mleko mamy na ustach. Buk tak jak kazdy inny, wiadomo kursy sa niskie, ale plusem jest duzo zakladow live. Nie ukrywam , ze tez nie raz mialem problemy, ale po rozmowie z supportem zawsze wszystko bylo ok.
Jak żaden inny buk bwin odstawia takie numery swoim klientom; i chce Ci sie ciągle z supportem gadać?! Mnie by się to znudziło...
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Niestety tak dziala bwin . inni tez ale bwin zdecydowanie najwiecej robi tzw wałkow. mowie to widzac na swoim przykladzie. anuluja mecze po wysokim kursie piszac ze wystapil blad przy wystawianiu oferty -ok ich blad ale czemu ja mam za to ponosic kare skoro oni sie pomylili dajac wysoki kurs niech zwolnia goscia ktory jest za to odpowiedzialny a nie anulujac spotkanie. najgorsze swinstwo zrobili mi w takim przypadku

siatkowka plazowa -zeszly rok world tour nie pamietam kto z kim gral ale kurs nie byl zbyt wysoki jak pamietam 2,6 czy 2,8. postawilem ze wygra zespoł A. po kilku pilkach zespol A prowadzil w 1 secie 8-2 wchodze na konto wszytsko ok mecz nie anulowany zespol A ciagle zdecydowanie prowadzi w 1 secie az tu widze mecz anulowany i oddana stawka. lekko sie wkurzylem ale czasami tak sie zdaza , szybko napisalem maila do tych gamoni i poszedlem w miasto . wracam po kilku godzinach , otwieram maila i widze standartowa gadke ze mecz zostal anulowany ze wzgledu na blad techniczny przy wystawianiu oferty na te spotkanie. pamietam to byla sobota. z ciekawosci wchodze na strone gdzie sa wyniki z tych meczy i o dziwo moj zespol A przegral mecz 1-2 . wiec zacieram rece ze dziady z bwin chcieli byc cwansi ode mnei i anulowali mecz zebym nie wygral tego zakladu - stawka byla ok 400zl . w niedziele wchodze na konto bwin chcac obstawic jakis meczyk patrze na saldo i ......cos mi tu kur....nie gra . brakuje kilku stowek , nie zakumalem o co chodzi na samym poczatku wiec patrze na ostatnie rozliczone zaklady i domyslacie sie co zobaczylem . MOJ ZAKLAD NA ZESPOL A ZOZSTAL UZNANY JAKO PRZEGRANY!!!!!!!!!!!!!!
to juz od razu mi cisnienie podskoczylo do gory bo jak tu sie nie wkur,,.,,,,,,,,napisalem im maila krok po kroku jak to bylo , poczatkowo nie odpisywali ale po kilkunastu moich mailach odpisali mi . nie pamietam dokladnie ale sens byl taki ze zaklad ze blednie mi ten mecz anulowali i po sprawdzeniu uznali go za dobrze wystawiony i niesteyty z przykroscia musza stweirdzic ze mecz jest poprawnie rozliczony i wyslqali mi linka z wynikiem tego meczu. wiec ONI moga wszytsko i nie potzrebnie sie z nimi klocimy bo to w sumie nic nie daje, pisalem wyklinalem na nich ze mnie okradli i ze podam sprawe do konsumenta a oni totalnie mnie olali a po kilku dniach dostalem bana na zakaldy na 70 zl na zaklad .
to jest BWIN


na olimpiadzie wszedl mi kurs 32 na stanjames - za 32 euro i po rozliczeniu tego zakladu mam bana na 10 euro
 
Do góry Bottom