>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

jaimeq wygrywa

jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Statystyki

Turcja TBL
TED Ankara(-1.5) 2.01 4/10 Pinnacle⛔

Australia NBL PlayOffs
New Zealand Breakers(-1) 2.23 4/10 Pinnacle
✅

Liga americas
Flamengo(-6.5) 1.85 4/10 Bet365
✅

Hiszpania ACB
Badalona(-2) 1.98 4/10 Pinnacle
✅

NBA
Cavs(-3.5) 1.96 4/10 Pinnacle
⛔
Bulls(-4) 1.85 5/10 Pinnacle✅
GSW(-2) 1.98 4/10 Pinnacle✅
OKC 3.09 4/10 Pinnacle
⛔
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Włochy
Roma(-7) 1.94 5/10 Pinnacle⛔????????????????????????
NBA
Pistons(+3.5) 2.00 5/10 Pinnacle⛔
Atlanta(-5) 1.93 5/10 Pinnacle
⛔ brawa za ostatnie 40sek i wzorowe uwalenie hcp
Spurs(-1.5) 2.15 6/10 Marathonbet✅
Grecja
Aris 2.25 4/10 Pinnacle
✅
Argentyna
Obras - Argentino over 156.5 1.93 4/10 Pinnacle
✅
Czechy
Ostrava(-1) 2.19 4/10 Pinnacle
✅
Francja
Cholet-Strasbourg over 149 1.93 4/10 Pinnacle
⛔ mega fail z mojej strony, over vs Strasbourg to sie nie mogło udać????
Węgry
Zalakeramia ZTE 2.50 4/10 Bet365
⛔
Liga americas
Flamengo(-11.5) 1.85 5/10 Bet365
✅
Koniec marzeń o playoff błaznów z Romy hahah siedze i nie mogę sie powstrzymać taką mam pizde z tych debili.To co odwala ta ekipa nie mieści się w głowie, jak można z genialnej ekipy jaką była Roma dwa lata temu ulepić takie g ówno.Nie wiem też jakim cudem tyle czasu Dalmonte jest trenerem.Przecież ten sezon to jest jedna wielka jebana tragedia.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Hiszpania ACB
Laboral Kutxa 2.20 4/10 Pinnacle
⛔ juz nawet nie będe komentował, przemilcze to...
Jutro derby a Laboral w konkretnym gazie, David Bertans zalatwi Bilbao
KBL
Goyang(-4.5) 1.84 4/10 Pinnacle✅
KCC Egis 2.43 4/10 Pinnacle
⛔ haha pierwsza myśl Sonic z handi
Kuźwa, ciężka kolejka ???? Goyang pobieram bo ciężko mi przejść obojętnie obok ekipy która teraz gra kompletny basket.Wpada im wszystko, bronią świetnie, po drodze zniszczyli Sakers i Mobis.
Dongbu-Knights to hit o drugie miejsce, Knights bardzo dobry mecz z Anyang i kto wie czy to nie był ten moment kiedy się na dobre przebudzili.Dlatego odpuszczam ten mecz, Promy wyglądali fatalnie z sakers.
KCC są słabi ale na koniec sezonu chcą coś jeszcze wygrać.Pod wodzą nowego coacha grają zdecydownaie lepiej, przegrali jeszcze nie tak dawno z Mobis ale mecz był na styku.Ostatnio po walce ograli słonie.Stać ich na wygraną bo Sonic już raczej jest psychicznie roz****** po tym jak przegrali ważny mecz z Sakers o playoffy na początku lutego.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Australia NBL PlayOff
Perth Wildcast(-3) 1.97 4/10 Pinnacle
⛔
To jest zdecydowanie bardziej wyrównana seria, Perth wygra tą serie!
Niemcy
Ludwigsburg(-3) 1.93 5/10 Pinnacle
✅
VTB
Vołgograd(-4) 1.91 5/10 Pinnacle✅
Turcja TBL
Istanbuł BB(-1.5) 2.09 4/10 Pinnacle
⛔
Polska
Dąbrowa Górnicza 3.11 4/10 Pinnacle
⛔ zajebiście zaczeli 3Q, 40:44 --&gt;&gt; 40:55
Wlochy Lega2
Biella(-1.5) 2.06 4/10 Pinnacle
⛔
Jutro wyjeżdżam a więc dzisiaj zapodaje.
Fuck, Wildcast są dzisiaj fatalni... szybkie 2-0 się szykuje.
Na 4min przed końcem Wildcast rzucają trójke na remis 61:61 i od tej pory staneli SIC!!!!!!!!!!! Taipans dwie szybkie trójki, dwie straty perth i run 10-0, ja pierdole co za dramat.Przegrali to w najgorszy sposób, wyszli na 4Q odrobili straty i zamiast pójść za ciosem to rozjebali swoje szanse.
No i pozamiatane, nie spodziewałem się takiego wpierdolu, nic nie wskazywało na to, że wildcast tak szybko odpadną.Plus jest taki, że na NZB będa większe kursy w finale
Ponownie zaczyna się to co jakiś czas temu, wtopa za wtopą.Muszę ograniczyć się do dwóch maks trzech typów na dzień i grać to co siedzi mi najbardziej.Za dużo grania dogów i gównianych europejskich lig, za dużo szukam niespodzianek.Nie wiem jeszcze co zmienić, jak ktoś ma pomysły to walić na pm.Najchętniej to bym olał ten temat, wrzucam tutaj typy na siłe.
Popełniam błedy ale szcześcia też ostatnio nie mam, notoryczne utapianie na czwartej kwarcie to już przecież normalka u mnie.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Korea KBL
Incheon Elephants(-1) 2.23 4/10 Pinnacle⛔

Argentyna
Boca juniors(-3) 1.95 5/10 Pinnacle
✅

Izrael
Maccabi Rishon Lezion(-4) 1.82 4/10 Pinnacle
✅

Włochy Lega A
Trento(-8) 1.96 4/10 Pinnacle
✅

Varese dzisiaj bez Rautinsa i Deana któy opuścił klub.Doszedł Lehto ale prawdopodobnie jeszcze dzisiaj nie zagra.Powinien był łatwy win w wykonaniu gospodarzy.

Powell jest w stroju meczowym ale siedzi na ławce więc raczej jest już pozamiatane.
Edit: Powell gra ale troche za póżno go wpuścił pajac
Na czwartą kwarte wyszedł Leather i odrazu Mobis powiększył przewage do 11pkt.Bez powella słonie nie istnieją.Było już tylko -2 ale niestety, wygląda na to że zarówno Knights jak Mobis odradzają sie powoli, akurat na playoffy.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Brazylia LDB 2nd round
Brasilia(+6.5) 1.85 4/10 Bet365
⛔
Meksyk
Fuerza Regia 2.69 4/10 Pinnacle
⛔ 80:81
Eurocup
Kubań(-4) 1.85 4/10 Pinnacle
Euroliga
Żalgiris(+4) 1.91 4/10 Pinnacle

Ciekawy mecz w berline, Alba będzie miała dosyć cieżko bez Mcleana i Hammondsa.Musi im wpadać wszystko tak jak z barceloną tydzień temu, Żalgiris dobrą obroną jest w stanie wybić im to z głowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Polska
Czarni 2.27 4/10 Pinnacle

Czechy
Ostrava(+4) 1.95 4/10 Pinnacle


Korea WKBL
S Birds 2.33 4/10 Unibet
✅

Meksyk
Fuerza Regia 2.26 4/10 Marathonbet


Argentyna
Obras-Ciclista over 160 1.95 4/10 Pinnacle



Eurocup
Gran Canaria 2.03 4/10 Pinnacle


Chcesz zarobić? graj na odwrót

over zmiana na pinnacle
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Artego Bydgoszcz 3.40 4/10 Marathonbet⛔
Nic już nie zmieni pozycji wiślaczek, pierwsze miejsce mają zapewnione przed playoff.Dla Artego to jest nie tylko rewanż ale ważny mecz by utrzymać pewne drugie miejsce.Ten mecz muszą wygrać.Z tego co wiem to część zawodniczek wisły ma być dzisiaj oszczedzana.
Korea KBL
Anyang KGC(-3) 1.98 4/10 Pinnacle

Seoul SK Knights(-1.5) 2.13 4/1- Pinnacle
Po pierwszej kwarcie wygląda na to, że Artego chcą przegrać ten mecz.2/11 za 2 wygląda zajebiście, wiślaczki tylko sobie rzucają z czystych pozycji, bez wiekszych problemów trafiają wszystko a Artego nie trafia nic.Jak tak dalej pójdzie to skończy się blowoutem.16:25 1Q
Edit: idzcie w **** z taką grą, jeden z najgorszych mecz w sezonie Artego póki co, skuteczność katastrofalna
niecelny-strata-niecelny-strata-niecelny-strata ja pierdole ???? 26% z gry

TEMAT ZAMYKAM, CZEŚĆ
 
Do góry Bottom