>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IzzyKonto w mBanku

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A te przelewy do buka sa natychmiastowe??? i na inne konta w mBanku tez ? Czy trzeba czekac?
Jeśli buk ma opcję wpłaty przez mTransfer lub przelewy24 to masz pieniądze od razu na koncie. Jeśli nie, to przelew będzie szedł 2 dni (jak standardowy przelew bankowy).
W mBanku jest jeszcze izzykonto, które jest dla niepełnoletnich. Są chyba też konta walutowe jak się nie mylę.
 
novo 203

novo

Użytkownik
Przelewy do mbanku oczywiście natychmiastowe , natomiast do innych banków do 24h, nie licząc weekendów.
 
p0marancz 0

p0marancz

Użytkownik
Jeżeli chciałbym takowe konto założyć wystarczy że wypełnię wszystko na stronie (formularz) i po kilku dniach przyjdzie kurier podpisze co trzeba ( i o ile sie dobrze doczytałem podpisać musi też opiekun/rodzic ) dostane kartę i jakieś dane do konta i już mogę korzystać ? całkowite 0 opłat ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jeżeli chciałbym takowe konto założyć wystarczy że wypełnię wszystko na stronie (formularz) i po kilku dniach przyjdzie kurier podpisze co trzeba ( i o ile sie dobrze doczytałem podpisać musi też opiekun/rodzic ) dostane kartę i jakieś dane do konta i już mogę korzystać ? całkowite 0 opłat ?
Dokładnie tak jak opisałeś.
Chyba że będziesz chciał ubezpieczenie do karty, którego koszt wynosi 1,70 zł / miesiąc
 
S 11

support75

Użytkownik
moge sie mylic.
ale jesli zglosimy kradziez karty a mimo to pieniadze znikna z konta wtedy dostajemy odszkodowanie od banku.
jaka jest mozliwosc ze kasa zniknie z konta po zgloszeniu ? ZADNA!

gdzies tak uslyszalem, ale moge sie mylic.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
moge sie mylic.
ale jesli zglosimy kradziez karty a mimo to pieniadze znikna z konta wtedy dostajemy odszkodowanie od banku.
jaka jest mozliwosc ze kasa zniknie z konta po zgloszeniu ? ZADNA!
gdzies tak uslyszalem, ale moge sie mylic.
Tak. Ubezpieczenie ma na celu zwrot poniesionych strat w razie straty karty. Choć jest ono zbędne. Wiadomo że jak się straci, to dzwoni się by ją zablokowano.
No, chyba że ktoś jest przezorny.
 
A 0

ab_ovo_90

Użytkownik
Ja tez mam zamiar zalozyc IzzyKonto w mBanku ale mam jakies obiekcje... Nie chce mi sie wierzyc ze konto nie wymaga zadnych oplat... Nie trzeba wplacac miesiecznie zadnych pieniedzy?? (w innych bankach jest to np. minimum 20zl) no i co z przelewami bo doszly mnie sluchy ze mozna zrobic tylko 1 przelew w ciagu miesiaca!!o_O;/ A no i na stronie jest napisane ze za karte dodatkowa obowiazuje miesieczna oplata 2 zl. Ale tak naprawde nie wiem jak rozumiec stwierdzenie &#39;karta dodatkowa&#39;. Pomozcie;p

Peace^^
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ja tez mam zamiar zalozyc IzzyKonto w mBanku ale mam jakies obiekcje... Nie chce mi sie wierzyc ze konto nie wymaga zadnych oplat... Nie trzeba wplacac miesiecznie zadnych pieniedzy?? (w innych bankach jest to np. minimum 20zl) no i co z przelewami bo doszly mnie sluchy ze mozna zrobic tylko 1 przelew w ciagu miesiaca!!o_O;/ A no i na stronie jest napisane ze za karte dodatkowa obowiazuje miesieczna oplata 2 zl. Ale tak naprawde nie wiem jak rozumiec stwierdzenie &#39;karta dodatkowa&#39;. Pomozcie;p
Peace^^
1. Nie są wymagane żadne wpłaty. Może ona być raz na rok, ale nie musi.
2. Jeden przelew? Bzdury. Możesz wysyłać tyle przelewów, ile chcesz.
3. Standardowa karta (czarna) do rachunku jest darmowa. Nie ma do niej żadnych opłat. Karta dodatkowa, to karta które będzie dodatkowo wydana do rachunku. Wtedy dopiero opłata za nią jest 2zł/miesiąc.
 
skrzydlowy 0

skrzydlowy

Użytkownik
1. Nie są wymagane żadne wpłaty. Może ona być raz na rok, ale nie musi.

2. Jeden przelew? Bzdury. Możesz wysyłać tyle przelewów, ile chcesz.

3. Standardowa karta (czarna) do rachunku jest darmowa. Nie ma do niej żadnych opłat. Karta dodatkowa, to karta które będzie dodatkowo wydana do rachunku. Wtedy dopiero opłata za nią jest 2zł/miesiąc.
nikifor czemu tak polecasz mBank? ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
nikifor czemu tak polecasz mBank? ????
Czemu? Sam mam tam konto i jestem bardzo zadowolony.
Rzadko się zdarza, by wszystko na koncie było za darmo. Jedynym minusem jest to, że kartą (tą z delfinem) nie można płacić w Internecie.
Aha, i bankomaty mam bardzo blisko (2 obok siebie ;)) więc mi odpowiada.
 
skrzydlowy 0

skrzydlowy

Użytkownik
Czemu? Sam mam tam konto i jestem bardzo zadowolony.

Rzadko się zdarza, by wszystko na koncie było za darmo. Jedynym minusem jest to, że kartą (tą z delfinem) nie można płacić w Internecie.

Aha, i bankomaty mam bardzo blisko (2 obok siebie ;)) więc mi odpowiada.

no wlasnie ja sie nad tym zastanawialem ale bankomat bez prowizji mam na 2 koncu miasta :| ej nikifor moze pomozesz w raiffaisen banku mozna bez prowizji?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
no wlasnie ja sie nad tym zastanawialem ale bankomat bez prowizji mam na 2 koncu miasta :| ej nikifor moze pomozesz w raiffaisen banku mozna bez prowizji?
Niestety nie można.
Prowizja w tym wypadku 5 zł :roll:
Nie masz gdzieś przy sklepie lub przy Lucas Banku bankomatu sieci Euronet? Lub e-cash? Ewentualnie Bank Zachodni?
 
skrzydlowy 0

skrzydlowy

Użytkownik
wlasnie nie wiem co to jest ten e-cash. tylko ze jak ja w necie wpisałem bankomaty sieci euronetu to mi wyskoczyło ze na 2 koncu miasta jest Raiffaisen Bank. Moze kolo raiffaisenu jest bankomat euronetu, nie wiem jutro podjade rowerem i sprawdze ;]
 
A 0

ab_ovo_90

Użytkownik
jeszcze jedno pytanko: Czy przelewy do innych bankow sa darmowe?? Ktos na tym forum napisal ze 0,50 gr ale to chyba nieprawda. Tyle co wyczytalam na stronie glownej mBanku to wszystko jest za free;]
 
Do góry Bottom