>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IzzyKonto w mBanku

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzieki chyba sie skusze;p
Nie ma za co. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony.
wlasnie nie wiem co to jest ten e-cash. tylko ze jak ja w necie wpisałem bankomaty sieci euronetu to mi wyskoczyło ze na 2 koncu miasta jest Raiffaisen Bank. Moze kolo raiffaisenu jest bankomat euronetu, nie wiem jutro podjade rowerem i sprawdze ;]
Być może jest to bankomat sieci Euronet. Najlepiej jak sam to sprawdzisz ;)
jeszcze jedno pytanko: Czy przelewy do innych bankow sa darmowe?? Ktos na tym forum napisal ze 0,50 gr ale to chyba nieprawda. Tyle co wyczytalam na stronie glownej mBanku to wszystko jest za free;]
Na pewno przelewy do wszystkich polskich banków są darmowe w usługach eKonta. Jak to się ma w izzykoncie, to nie wiem. Być może jest tak samo. Musiałbym sprawdzić.
 
P 0

pavlinho

Gość
Czy żeby założyć IzzyKonto w mBanku, opiekun też musi mieć założone konto w tym banku?
 
skrzydlowy 0

skrzydlowy

Użytkownik
a jest jakaś stronka gdzie jest podane gdzie są te wpłatomaty? i czy można jakoś inaczej na konto wpłacić?
 
maki1000 0

maki1000

Użytkownik
Czemu? Sam mam tam konto i jestem bardzo zadowolony.

Rzadko się zdarza, by wszystko na koncie było za darmo. Jedynym minusem jest to, że kartą (tą z delfinem) nie można płacić w Internecie.

Aha, i bankomaty mam bardzo blisko (2 obok siebie ;)) więc mi odpowiada.
Tu się mylisz - kartą debetową (tą darmową z delfinkiem) można płacić przez internet ! Wystarczy zadzwonić na mlinię i darmowo odblokować taką możliwość ????

Jest to MEGA przydatna sprawa wpłacając kasę do bukmacherów nie posiadających konta w Polakim banku. Wpłacasz wtedy kase kartą i po sekundzie masz ją na koncie gracza. Kolejny plus jest taki że tan przelew Cię nic nie kosztuje - a jak byś zrobił normalny przelew międzynarodowy to by Cię skroili na min. 30zł

pozdro
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Może i głupie pytanie , ale chciałbym się zapytać czy to konto można założyć tylko na internecie czy też normalnie jezeli jest siedziba u siebie w miescie ?
 
skrzydlowy 0

skrzydlowy

Użytkownik
Może i głupie pytanie , ale chciałbym się zapytać czy to konto można założyć tylko na internecie czy też normalnie jezeli jest siedziba u siebie w miescie ?
chyba tylko internet. samadi zobaczysz, niedlugo bedziesz musial skasowac ten podpis o expekcie. taka dyktatura :|
 
S 11

support75

Użytkownik
Może i głupie pytanie , ale chciałbym się zapytać czy to konto można założyć tylko na internecie czy też normalnie jezeli jest siedziba u siebie w miescie ?
sa mkioski, ale to nie przyspieszy otwarcia konta.
pani wypelni taki sam formularz co Ty bys musial w domu.
 
Do góry Bottom