>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Izrael (temat zbiorczy)

W 2

wislak

Forum VIP
⚽ Maccabi Haifa - Hakoach Amidar ⚽

Typ: 1
Kurs: 1.40
Expekt


Maccabi to jeden z lepszych zespołów Izraela. W tym sezonie idzie im kiepsko i ustepują Bejtarowi Jerusalem, obu klubom z Tel Avivu i jeszcze dwom innym zespołom, ale do nich mają mała strate. Hakoach to przedostatni zespol ligi z bilansem 4-6-12. Na wyjazdach w 11 spotkaniach wygrywali tylko dwukrotnie. Ostatnie 2 mecze Maccabi zremisowało. Nadeszla pora na wygraną. Poza tym gracze z Hajfy mają coś do udowodnienia i grają przed własną publiką:

Israeli 1st league 2006/2007
Hakoah Maccabi Ramat-Gan Maccabi Haifa 1:0 20.01.2007
Maccabi Haifa Hakoah Maccabi Ramat-Gan 3:3 23.10.2006
 
K 15

kszok

Użytkownik
Spotkaie : Beitar Jerusalem - Bnei Sakhnin
Typ : x2
Kurs : 2.70
Bukmacher : Expekt
Analiza : Dokończenie 12 kolejki Izraelskiej Premier League. O 19:50 w Jerozolimie dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscową drużyną Beitaru a druzyna Bnei Sakhinin. Gospodarze zajmuja obecnie 5 pozycje w ligowej tabeli z dorobkiem 17 punktów, tracąc do lidera aż 10 oczek. Goście plasują się w dolnej części tabeli, z dorobkiem 8 punktów zajmują przedostatnią 11 pozycję. Beitar w meczach na własnym stadionie nie radzi sobie najlepiej, w 5 spotkaniach nie potrafił pokonać żadnego z przeciwnków aż 4 mecze zakończyły się remisami a jeden porażką. W ostatnim meczu przed własną publicznościa Beitar zremisował 1-1 Maccabi P-T. Goście na wyjazdach również nie zachwycają swoją grą, w 5 meczach 4 punkty i tylko 4 gole strzelone(przy 8 starconych) nie jest jakims nadzwyczajnym dorobkiem. Skąd więc typ na x2? Jak już wspomniałem Beitar nei gra dobrze w Jerozolimie, ponadto od 8 stycznia 2005 Beitar 7krotnie spotykał się u siebie z drużyną Bnei Sakhinin...i wygrał tylko raz. Ostatnie dwa spotkanie(w Jerozolimie) między tymi druzynami kończyły się zwycięswtami gości 1-2 i 0-1. Typ oparty bardziej na statystykach, ale myślę że wart gry po takim kursie,tymbardziej że Beitar u siebie nie spisuje sie dobrze w tym sezonie a i goście mają jakiś patent na grę w Jerozolimie przeciwko druzynie Beitaru
 
oczo3 0

oczo3

Użytkownik
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
Typ: strzelonych bramek: 2 lub 3⛔⛔⛔
Kurs: 2,00
Bukmacher: expekt

Analiza:
W poniedziałek 9 marca o godzinie 15:00 drużyny Maccabi Tel Aviv –oraz Hapoel Tel Aviv zmierzą się w ostatnim meczu 22. kolejki izraelskiej I ligi. Faworyta upatrują się w drużynie Hapoelu. Drużyna ta prezentuję dość wysoką formę i wygląda przyzwoicie, co zaowocowało 2 miejscem w lidze (do lidera traci zaledwie 1 punkt). Natomiast Maccabi na początku sezonu dość dobrze sobie radziła, jednak ostatnio idzie jej znacznie gorzej. Po 21 kolejkach zajmuje 9 miejsce (na 12 zespołów) i ma 5 punktów przewagi nad strefą spadkową. Maccabi u siebie radzi sobie nie za dobrze. Na 10 meczów u siebie zdobyli zaledwie 9 punktów, 1 mecz wygrywając, aż 6 remisując . W meczach tych pada zazwyczaj niewiele bramek; ogółem 16 na 10 spotkań. Hapoel u siebie jest najlepszy w lidze, ale na wyjeździe już nie jest tak kolorowo. W 10 meczach 11 punktów, ogólnie 19 bramek padło w tych meczach. Obie drużyny to ekipy bardzo „underowe”. Na 21 meczów obie drużyny w 14 meczach zaliczyli wyniki poniżej 2,5 bramki, co daje 67% wszystkich spotkań. Patrząc na te statystyki można byłoby wnioskować następny „under”. Jednak to dość niepewny typ, bo obie ekipy potrafią strzelać i mogą to dzisiaj udowodnić. Wybrałem przedział 2-3 strzelonych bramek i sądzę, że jest dość prawdopodobny. Myślę, że Hapoel jest o wiele lepszy w tej chwili, jednak Maccabi tak łatwo nie podda się. Uważam, że obie drużyny strzelą co najmniej jedną bramkę i wynik będzie 1-1, lub 1-2, co mieści się w przedziale.

Wynik: 1-3:zoltakartka:
Się kurcze rozstrzelali... Bramka na 1-3 pod sam koniec meczu. To jest właśnie piłka.

Inne propozycje:
2✅
X2✅
Obie drużyny strzelą✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Hapoel Tel Aviv – MS Ashdod
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Interwetten

Analiza:

Spotkanie 26 kolejki Izraelskiej Ligat Al w którym to zmierzą się będący na 2 pozycji w tabeli zespół Hapoel Tel Aviv z 6 MS Aszdod. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 12 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 9x odnieść zwycięstwo a 3x zremisowali strzelając przy tym 23 bramki a stracili 6. Goście natomiast w swoich 12 do tej pory rozegranych meczach wyjazdowych zdołali 2x zwyciężyć 3x zremisować a 7x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 16 bramek a stracili 22. Spotkanie to ma olbrzymie znaczenie dla gospodarzy którzy nie chcąc stracić kontaktu z liderem muszą w tym spotkaniu zdobyć kpl. punktów. Goście to bardzo słaby rywal grający na wyjazdach który traci średnio prawie dwie bramki na mecz dlatego też każde inne rozwiązanie niż wygrana Hapoela Tel Aviv będzie tutaj sporą niespodzianką. Kurs 1.60 jaki znaleźć możemy na wygraną Hapoelu w Interweten jest moim zdaniem warty zaryzykowania.

1:0 ✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No jeden meczyk dzisiaj co prawda z niskim kursem bo 1.4 ale od czegoś trzeba zacząć.
Hapoel Tel Aviv FC - Ihoud Bnei Sakhnin FC Hapoel Tel Aviv FC 1.40 ⛔
bet365
Wicelider ligi gra z 10 drużyną (na 12). Obie drużyny dzieli 29 punktów (czyli o 1 więcej niż ma na swoim koncie ekipa Bnei Sakhnin), co obrazuje różnicę między tymi zespołami. Hapoel ostatni mecz u siebie w lidze przegrał 31 maja zeszłego roku, od tego czasu 10 wygranych i 4 remisy. Generalnie w tym roku przegrali tylko 2 mecze, oba na wyjazdach, z Beitarem i Bnei Yehuda czyli zespołami wyraźnie lepszymi od Bnei Sakhnin. Jeżeli chodzi o formę gości to na wyjazdach w tym sezonie wygrali tylko 2 mecze oba z ostatnią ekipą ligi czyli Ironi Kiryat. Poza tym 5 przegranych i 8 remisów. Jeżeli chodzi o ogólną formę gości to w ostatnich 5 meczach 3 remisy i po 1 wygranej i przegranej. Myślę jednak, że dziś polegną bo Hapoel jednak w bardzo dobrej formie i mają motywację by gonić lidera bo tracą 3 punkty i mają jeden zaległy, właśnie dzisiejszy mecz.
Inne typy na ten mecz to:
Hapoel -1 2.30⛔
under 2.5 1.75✅
więcej goli w 2 połowie 2.00⛔
i bardziej ryzykowny typ
połowa czasu/koniec meczu remis/Hapoel 4.33⛔

jednak trochę nie trafiłem z typem ;/
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie chciałem zakładać nowego tematu więc State Cup z Izraela w tym:

Maccabi Haifa FC - Maccabi Netanya FC​


Gra lider ligi z czwartą drużyną, wyglądałoby na to, że będzie to zacięty mecz z wynikiem oscylującym wokół remisu. Ja jednak widzę to ciut inaczej. Popatrzmy na formę obu zespołów. Maccabi Hajfa jest niepokonane od 28 lutego. W międzyczasie rozegrali 11 spotkań, wygrywając 8 i 3 remisując. Jeżeli chodzi o same mecze na własnym terenie to ostatni mecz przegrali 10 listopada ubiegłego roku. Od tego czasu grali u siebie 11 razy, 7 razy wygrali i 4 razy zremisowali. Po powyższych statystykach widać, że gospodarze są w formie i, że ich obiekt jest bardzo trudny do gry. Goście w ostatnich 6 spotkaniach 3 razy wygrywali, raz remisowali i 2 mecze przegrali. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że 2 z tych 3 wygranych były na własnym stadionie. Dziś będą grali na wyjeździe, a tam goście radzą sobie zdecydowanie gorzej. Wygrali ostatnio co prawda jeden mecz, ale ich przeciwnikiem był zespół Maccabi Tel Aviv, który klasą nie dorównuje liderowi z Hajfy. Poza tym spotkaniem w poprzednich 7 meczach wyjazdowych, 4 razy przegrywali i 3 razy remisowali. Pokazuje to, że, jak już wspominałem, gra na wyjazdach nie jest mocną stronę gości. Myślę, że na trudnym terenie w Hajfie nie powinni sobie poradzić i gospodarze powinni dziś leciutko wygrać.

Moje typy na mecz:

Maccabi Hajfa 2.00 ⛔ bet365 to prezent jakiś

można też spróbować Maccabi Hajfa -1 4.20 ⛔ bet365

nie ma to jak tracenie gola w 90 minucie ;/

Beitar Jerusalem FC - Hakoah Maccabi Ramat Gan​


Tu trochę krócej się postaram, bo nie trzeba wg mnie wiele analizy. Beitar, 3 zespół ligi, ostatnio i u siebie i na wyjazdach w bardzo dobrej formie, u siebie wręcz w świetnej, mimo niedawnego remisu. Strzelają u siebie dość dużo goli, regularnie tracąc maksymalnie 1 bramkę w meczu (poza tym remisem). Goście grają mocno w kratkę na wyjazdach, myślę że dziś nie dadzą po prostu rady bo Beitar w gazie ostatnio. Tracą dość sporo goli na wyjazdach, czasem też coś ustrzelą. To tyle teraz moje typy na to spotkanie:

Beitar ✅ 1.36
Beitar -1 ⛔ 2.10
over 2.5 ✅ 1.90

wszystkie z bet365
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
21 grudnia 2009r
godzina 19:00​
⚽ Izrael, Ligat Ha&#39;al
Spotkanie: Hapoel Tel Aviv - Hapoel Raanana ✅ ✅ ✅ WYNIK 5-0
Typ: Hapoel Tel Aviv -1
Kurs: 1,67
Bukmacher: Sportingbet
Stawka: 10/10
Analiza:
Mecz pomiędzy wiceliderem, a drugim od końca zespołem w ligowej tabeli. Faowryt oczywiście może być tylko jeden.
Hapoel zaliczył nieco słabszy początek sezonu i teraz musi odrabiać starty do Maccabi Haifa. Wynoszą one już 12 punktów, jednak Hapoel ma dwa mecze zaległe. Z pewnością wszyscy myślą o tym, aby zdobyć w obu przypadkach komplet punktów i zbliżyć się znacznie do lidera. Pierwszym krokiem będzie zwycięstwo z Hapoelem Raananą. Nie powinno być to trudne zadanie. Goście rozgrywają aktualnie swój pierwszy, historyczny sezon w lidze. Ekipa nie ma jeszcze startu z zespołami z wyższej półki, na co wskazują takie wyniki:
Maccabi Tel Aviv (dom) 0-3
Maccabi Haifa (dom) 1-3
Beitar Jerusalem (wyjazd) 1-3
Nie były to może typowe pogromy, jednak na pewno nie też wyrównane mecze. Kiedy weźmiemy pod uwagę ostatnią formę Hapoelu Tel Aviv: 22/24 pkt. w ostatnich 8 meczach - to naprawdę wydaje się mało realne, aby goście cokolwiek ugrali w Tel Avivie. Dla przykładu można podać parę wyników, jakie Hapoel osiągnął w starciu ze słabszymi drużynami:
4-0 Maccabi Nazareth (wyjazd)
7-1 Hapoel Petach Tikva (dom)
Wydaje się, że dzisiaj gospodarze pewnie zdobędą 3 punkty. Liczę na to, że nie będziemy oglądać niespodzianki, jak w przypadku ostatniego meczu na Cyprze... Zastanawiałem się nawet nad handi -2, ale jednak Hapoel Raanana przegrał w tym stosunku tylko jeden mecz, zatem bezpieczniej jest zagrać -1.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
26 grudnia 2009r
godzina 18:00​

⚽ Izrael, Ligat ha&#39;al

Spotkanie: Hapoel Petach Tikva - MS Ashdod
Typ: Ashdod
Kurs: 2,30
Bukmacher: Interwetten

Analiza:
Zdecydowałem się na dość egzotyczną ligę i mecz mało znanych drużyn, ponieważ bardzo przyciągnął mnie kurs oferowany na gości.

Hapoel Petach Tikva zajmuje ostatnie miejsce w lidze i gra bardzo słabo. Jest dostarczycielem punktów - przegrał ostatni 3 ligowe spotkania dość gładko, nie zdobywając gola. Co ciekawe jest to zespół, który lepiej gra na wyjeździe. Tam zdobył 6/10 swoich punktów. Na własnym terenie Hapoel notuje bilans 0-4-2. Jak widzimy drużyna ta jeszcze nie wygrała na swoim obiekcie. Wątpię, by dzisiaj się to zmieniło. Gospodarze już w zeszłym sezonie byli bardzo blisko spadku, jednak uniknęli go dzięki zaledwie 2 punktom.

MS Ashdod to zespół od lat grający w najlepszej klasie rozgrywkowej w Izraelu. Jest to jedna z ekip próbujących co roku zdetronizować Hapoel Tel Aviv, Maccabi Tel Aviv czy Maccabi Haifę. W tym sezonie jest nieźle, Ashdod traci 5 punktów do strefy dającej awans do europejskich pucharów. Byłoby to wielkie osiągnięcie dla klubu. Będzie o to jednak bardzo ciężko. Podstawą są punkty zdobywane ze słabszymi rywalami. Dzisiaj otwiera się szansa zdobycia 3 punktów w starciu z najsłabszą w lidze drużyną. Goście nie są zdecydowanym faworytem, jednak na pewno mają większe szanse na zwycięstwo. Ostatnie dwa ligowe mecze nie ułożyły się po myśli piłkarzy Ashdodu. Poza tym w środku tygodnia goście przegrali aż 0-5 z Maccabi Tel Aviv w pucharze. Wszyscy w klubie chcą się zrehabilitować za tą kompromitację. Na pewno dobrą okazją do tego będzie mecz z najsłabszą w lidze drużyną. Ashdod potrafi zagrac naprawdę dobre zawody. Przykładem może być remis w Tel Avivie z Hapoelem czy zwycięstwo z Beitarem Jerusalem. Liczę na to, że dzisiaj goście będą bardziej zmobilizowani, bo umiejętności i forma raczej ą po ich stronie. Boję się nieco remisu, jednak kto nie ryzykuje ten nie wygra.
 
A 0

adin1985

Użytkownik
M. Netanya - H. Acre x2

Proponuje mecz ligi izraelskiej... Gospodarze są faworytami na papierku, w tabeli kluby znajdują się blisko siebie. Jednak za gośćmi przemawiają braki w składzie Netanyii. Nie zagrają Ezra, Sabaa, Antabi. Są to podstawowi gracze zespołu. Powodzenia..
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Izrael -&gt; Israeli Premier League


19:00
Bloomfield Stadium, Jaffa

Hapoel Tel Aviv FC vs. Hapoel Beer Sheva

Typ: over 2,5 ✅
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365

Mecz wicelidera tabeli Hapoelu Tel Aviv FC z zajmującym 8 pozycję Hapoelem Beer Sheva. Według mnie over w tym meczu jest niemalże pewny. Goście są drużyną, w której meczach pada najwięcej goli w lidze. Gospodarze w tej klasyfikacji również są wysoko, na 3 miejscu. Obydwa zespoły rozegrały w tym sezonie po 17 meczów ligowych, głównie overowych:

Hapoel Tel Aviv FC - 10/17 spotkań powyżej 2,5
Hapoel Beer Sheva - 14/17 spotkań powyżej 2,5

Goście dobrze radzą sobie na wyjazdach, strzelają tam średnio 2 bramki na mecz. W tym sezonie tylko raz na 17 meczów nie udało im się strzelić gola. Gospodarzom zdarzyło się to tylko 2 razy. Myślę, że i tym razem obydwa zespoły coś strzelą, a mecz zakończy się wygraną zdecydowanych faworytów tego spotkania. Jesienny mecz tych zespołów zakończył się zwycięstwem Hapoelu Tel Aviv FC 1-3. Liczę na powtórkę wyniku.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
M. Haifa - M. Tel Aviv
Typ:1
Kurs:1.50
W dzisiejszym meczu spotka się prawdziwy dominator ligi izraelskie Macabi Haifa z Macabi Tel Avi. Pomimo iż goście zajmują bardzo wysokie trzecie miejsce z dorobkiem 48 punktów to zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie ekipa gospodarzy, która jest niepodważalnym liderem rozgrywek z 67 oczkami na koncie, wyprzedza swojego dzisiejszego rywala aż o 19 punktów to jest prawdziwa przepaść, która powinna być widoczna podczas tego pojedynku . Haifa jeszcze w tym sezonie nie przegrała żadnego meczu na własnym stadionie a zremisowała zaledwie jeden mecz, wygrywając aż 11. Nic więc dziwnego, że pomimo faktu, że grają z trzecią drużyna, każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie ogromną sensacją. Dodam jeszcze, że Haifa wygrała 22 z 25 spotkań ligowych co jest naprawdę imponującym wyczynem, tak więc kto na nich konsekwentnie stawiał na pewno sporo się dorobił.
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Maccabi Petah Tikva - Beitar Jerusalem 1 @2,18 2/10 Pinnacle
Panowie na spokojnie można spróbować zagrać takie zdarzenie.
Gospodarzą zdecydowanie bardziej zależy na tym pucharze. Ostatnio ich sytuacja finansowa nie wygląda najlepiej a co za tym idzie kierownictwo klubu liczy na awans aby pozyskać dodatkowe środki.
Beitar w ostatnich spotkaniach spisuje się coraz lepiej. Z tym że trener nastawia się na ligę i najprawdopodobniej nie zabierze ze sobą wszystkich graczy.
Jak będzie zobaczymy... Żydków do końca nie potrafię rozgryźć już z 5 lat, także apeluje o ostrożność z stawką.
Pozdrawiam :cool:
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya

Typ: Beitar -0,5 and -1
Kurs: 1,85
Pinnacle

Tips to win:

- Dosyć egzotyczna liga, ale troszkę poczytałem poanalizowałem i w/w typ po takim kursie to dobra propozycja. Ostatnie kilka spotkań to zdecydowanie dwa bieguny formy obu drużyn. Beitar zwyżka formy natomiast Netanya spisuje się bardzo kiepsko. Zaledwie jedna strzelona bramka w przeciągu 6 spotkań to marny wynik, trzy ostatnie wyjazdowe pojedynki przegrane do 0 różnicą min 2 bramek. Forma kiedyś musi przyjść, ale nie sądzę, że będzie to w meczu z Beitarem, który &quot;lubi &quot; grać u siebie z Netanya wygrywając zdecydowaną większość pojedynków.​
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Spotkanie: MS Ashdod - Hapoel Tel Aviv
Typ: 2
Kurs: 1.44
Buk: Bet365
Analiza:

Hapoel przed dwoma tygodniami stracił pozycję lidera na rzecz Maccabi Haify, ulegając Beitarowi na wyjeździe. Drużyna z Jerozolimy to wyjątkowo niewygodny przeciwnik dla drużyn z czołówki tabeli i takowego scenariusza można się było spodziewać. Teraz jednak nadarza się piłkarzom z Tel-Avivu doskonała okazja do zdobycia punktów i walki o ponowne zajęcie fotelu lidera. Co prawda Hajfa ma aż 5 punktów przewagi, ale Hapoel ma jedno spotkanie rozegrane mniej. Goście muszą zrobić wszystko w tym meczu, aby wygrać, bo potem strata pięciu punktów może być nie do odrobienia. Wspomniałem, że ten mecz to świetna okazja do zdobycia punktów. Myślę tak po postawie dzisiejszych gospodarzy w ostatnich meczach. W ostatnich ośmiu ligowych meczach zdobyli zaledwie 2 punkty, remisując z drużynami z dołu tabeli. Forma tej drużyny jest fatalna i nic nie wskazuje na to, aby mieli jakiekolwiek szanse z wiceliderem. Hapoel oprócz porażki z Beitarem i remisami z trzecią i czwartą drużyna ligi nie stracił punktów na wyjeździe od ośmiu meczy, a ogólnie od 11. Co ciekawe tym dwunastym meczem wstecz był pojedynek właśnie z Ashdod na boisku Hapoelu. Z pewnością przyjezdni będą chcieli się im za to zrewanżować. Przy takiej motywacji (rewanż, fotel lidera) i tak fatalnej postawie gospodarzy piłkarze z Tel-Avivu nie powinni mieć z tym problemów.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Izrael 1 Liga
Spotkanie: H.Shamona - Hapoel Haifa
Typ: 2
Kurs: 5.5
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dziś o godzinie 17:00 na stadionie gospodarzy dojdzie do pojedynku pomiędzy pierwszą drużyną Ligi Izraelskiej czyli Hapoel Shamona,zaś rywalami będzie Hapoel Haifa zespół zajmujący 13 miejsce w tabeli na 16 możliwych.Zacznę od drużyny gospodarzy,na ostatnie 10 meczy 8 wygrali i 2 zremisowali (obydwa u siebie co jest dosyć dziwne,zwłaszcza że grali ze słabymi drużynami.) Zespół gości wygrał 2 ostatnie mecze w których również był skazywany na pożarcie.Moją uwagę na ten mecz przykuły dwie rzeczy.Pierwsza z nich to fakt że w ostatnich 3 pojedynkach tych drużyn zawsze wygrywał zespół przyjezdnych,sugerując się tym wychodzi na to że dzisiaj wygra Hapoel Haifa.Drugą ważną sprawą jest spadek kursów,jeszcze wczoraj były w okolicach 6-7 na wygraną gości.Dziś spadły już do około 5.5.Podsumowując uważam że warto zaryzykować dzisiaj na wygraną Hapoelu Haifa.

Pozdrawiam
 
J 19

jmt

Użytkownik
H. Tel Aviv - Yehuda
typ: H. Tel Aviv @ 1,50
Można powiedzieć, że mamy do czynienia z derbami, więc potęguje to prestiż tego spotkania. Hapoel - 3 miejsce w lidze, w ostatnich meczach trochę zgubił punktów, jednak pewnie było to spowodowane meczem w LE z Legią Warszawa, który bądź co bądź Hapoel wygrał 2-0.
Sześć ostatnich spotkań pomiędzy dzisiejszymi zespołami to 5 wygranych dzisiejszych gospodarzy. Yehuda zajmuje obecnie 10 miejsce w lidze. Na 8 wyjazdowych spotkań, 3 wygrane.
Największy atut przemawiający za gospodarzami, to własne boisko, które jest swojego rodzaju twierdzą, bo nie przegrali na nim w sezonie jeszcze ani jednego spotkania, a jeśli chodzi o bilans bramkowy 21:1, więc i dzisiaj liczę na pewne zwycięstwo.
Początek spotkania o godzinie 19.00.
Wesołych Świąt! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Izrael Ligat ha&#39;Al
Spotkanie: M.Netanya-Kiryat Shmona
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Analiza:

Izraelskiej ligi liderów Kiryat Shmona odwiedzić Sar-Tov Stadium w sobotę po południu do podjęcia Ligat ha&#39;Al połowie stolik Maccabi Netanya.
M.Netanya u siebie gra przeciętnie zajmujac 10 miejsce strzelonych bramek 13 straconych bramek 13 zdobytych 11 punktów bilans (3-2-3) W ostatnim spotkaniu M.Netanya grało na wyjezdzie przeciwko Maccabi Haifa i przegrali to spotkanie 2:1. M.Netanya zajmuje 9 miejsce strzelonych bramek 25 straconych bramek 23 zdobyte 23 punkty bilans(6-5-5)
Kiryat Shmona na wyjazdach gra swietnie zajmujac pierwsze miejsce strzelonych bramek 13 straconych bramek 3 zdobytych 20 punktów bilans (6-2-0) W ostatnim spotkaniu Kiryat Shmona grali u siebie przeciwko Hapoel Haifa i wygrali to spotkanie 1:0. Kiryat Shmona w tabeli sa liderem strzelonych 20 straconych bramek 8 zdobytych 38 punktów bilans (10-5-1)

Ostatnie mecze obu druzyn:

19 grudnia
Maccabi Haifa 2 - 1 Maccabi Netanya
Maccabi Haifa 2 - 1 Maccabi Netanya
10 grudnia
Maccabi Tel-Aviv 1 - 1 Maccabi Netanya
Maccabi Tel-Aviv 1 - 1 Maccabi Netanya
03 grudnia Maccabi Netanya 0 - 2 Ironi Ramat HaSharon
Maccabi Netanya 0 - 2 Ironi Ramat HaSharon
26 listopada Bnei Sakhnin 1 - 1 Maccabi Netanya
Bnei Sakhnin 1 - 1 Maccabi Netanya
19 listopada Maccabi Netanya 6 - 2 Ironi Rishon LeZion
Maccabi Netanya 6 - 2 Ironi Rishon LeZion

17 grudnia Kiryat Shmona 1 - 0 Hapoel Haifa
Kiryat Shmona 1 - 0 Hapoel Haifa
12 grudnia Kiryat Shmona 1 - 0 Hapoel Tel Aviv
Kiryat Shmona 1 - 0 Hapoel Tel Aviv
03 grudnia Hapoel Acre 1 - 2 Kiryat Shmona
Hapoel Acre 1 - 2 Kiryat Shmona
26 listopada Kiryat Shmona 1 - 0 Beitar Jerusalem
Kiryat Shmona 1 - 0 Beitar Jerusalem

Składy:

M.Netanya-I. LevyA. Edri.T. Pinas L. Reuben O. Ben Harush H. Ezra K. Dajani B. Beniamin N. Nachum A. Saba F. Mugrabi

Kiryat Shmona- D. Amos L. Levi S. Tzedek E. Gabai B. Gerzicich B. Zaken S. Hasarma Rochet A. W. Njobvu B. Badash S. Abuhatzira

Kiryat Shmona powinien być bardzo pewny pokonując Maccabi Netanya na podstawie ostatnich występów,ale jak bedzie zobaczymy.Pozdrawiam!

✅ 0:1
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Hapoel Akko - Beitar Jerusalem 1 1,9⛔
Tobet
Beitar aktualnie jest w dołku. Ostatni mecz wygrał 1,5 miesiąca temu. Na wyjazdach spisuje sie fatalnie. Zdobył tylko 7 punktów w 8 meczach. Gospodarzom ostatnio przytrafił sie gorszy okres, ale myślę, że w tym meczu zdobędą 3 pkt. Patrząc na tabelę ligi Izraelskiej obie drużyny to nie są potęgi, ale widać, że lepiej sobie radzą piłkarze Hapoelu. Dotego dochodzi oczywiście atut własnego boiska.
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Izrael Ligat ha&#39;Al
Spotkanie: Ashdod-Kiryat Shmona
Typ: X/X
Kurs: 4.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś wybrałem spotkanie pomiedzy Ashdod i Kiryat Shmona.Gospodarze zanotowali 8 wygranych 0 remisów i 1 porazka strzelajac 17 straconych 6 zdobywajac 24 punkty.W ostatnim spotkaniu ligowym podejmowali u na wyjezdzie Maccabi Haifa i padł wynik remisowy.W tabeli zajmuja 3 miejsce 10 wygranych 5 remisów i 4 porazki strzelajac 26 straconych 18 zdobywajac 35 punktów.Goście w meczach wyjazdowych zanotowali 7 wygranych 2 remisy i 0 porazek strzelajc 14 straconych 3 zdobywajac 23 punkty. W ostatnim spotakaniu podejmowali u siebie Hapoel Tikva i wygrali 2:0 W tabeli sa liderem zanotowali 12 wygranych 5 remisów i 1 porazka strzelajac 23 straconych 8 zdobywajac 41 punktów. Myśle ze w tym spotkaniu padnie bezbramkowy remis,ale jak bedzie zobaczymy.Pozdrawiam!

✅ 0:0
 
Do góry Bottom