>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IX runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dudek poniżej 11.5 pkt. @1.95 betclic 12 pkt.

Uważam, że albo linia, albo kurs szybko ulegną zmianie. Po pierwsze tak wysokiego kursu nie ma u innych bukmacherów, a po drugie wszędzie linia jest 10.5, która według mnie również jest do grania. Wszyscy dziś przewidują łatwą wygraną Torunia, moim zdaniem jednak Unia się postawi, bo są tam charakterni goście. Patrzę na układ biegów Patryka i na wagę meczu i jakoś nie widzę tu oranki na dwucyfrówkę. Niejednokrotnie ma z kim przegrać i choć jest w gazie wydaje mi się, że nadal będzie mu brakować stabilności, a powyższa linia jest napawdę mocno wymagająca i nie ma tu miejsca na zera, czy defekty.
Co do biegów Duzers w parze jedzie po razie z Lambertem i najprawdopodobniej z Przedpełskim z zz, więc tu już wygrane nie są pewne. Za rywali będzie miał dwukrotnie Bellego i Lidsey'a oraz raz Doyle'a, poza tym możliwe, że Unia będzie miała do dyspozycji taktyczne, więc pewnie będzie z nich korzystać, aby utrzymać bonus.
Myślę, że Unia się postawi i choć zapewne przegra i straci bonus to uważam, że napsuje krwi liderom torunian.
 
Ostatnia edycja:
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Sz. Woźniak powyżej 9.5 pkt. 1.57 STS

Szymona jak zawsze rewelacyjnie spisuje się na gorzowskim owalu. Mam nadzieję że dziś nie pojedzie 4 razy jak z Ostrowem. Wrocław spuścił z tonu i dodatkowo bez Gleba.
Pamiętaj tylko, że Szymon ma dziś bardzo mocną obsadę w swoich biegach:

Woffinden, Vaculik, X
Curzytek, Thomsen, Janowski
Thomsen, Bewley, X
Hansen, ZZ Wrocka, X

X - junior/Bewley za Gleba
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Dudek poniżej 11.5 pkt. @1.95 betclic

Uważam, że albo linia, albo kurs szybko ulegną zmianie. Po pierwsze tak wysokiego kursu nie ma u innych bukmacherów, a po drugie wszędzie linia jest 10.5, która według mnie również jest do grania. Wszyscy dziś przewidują łatwą wygraną Torunia, moim zdaniem jednak Unia się postawi, bo są tam charakterni goście. Patrzę na układ biegów Patryka i na wagę meczu i jakoś nie widzę tu oranki na dwucyfrówkę. Niejednokrotnie ma z kim przegrać i choć jest w gazie wydaje mi się, że nadal będzie mu brakować stabilności, a powyższa linia jest napawdę mocno wymagająca i nie ma tu miejsca na zera, czy defekty.
Co do biegów Duzers w parze jedzie po razie z Lambertem i najprawdopodobniej z Przedpełskim z zz, więc tu już wygrane nie są pewne. Za rywali będzie miał dwukrotnie Bellego, Lidsey'a i Pitera oraz raz Doyle'a, poza tym możliwe, że Unia będzie miała do dyspozycji taktyczne, więc pewnie będzie z nich korzystać, aby utrzymać bonus.
Myślę, że Unia się postawi i choć zapewne przegra i straci bonus to uważam, że napsuje krwi liderom torunian.
Panie moderatorze byś chociaż się pofatygował i sprawdził kto w tym meczu jedzie a kto ma kontuzje bo głupoty piszesz.
Dzisiaj w meczu widzisz Pitera na torze ? Gratuluję wyobraźni. Czasem lepiej nic nie napisać a jak już piszesz to chociaż sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Analiza pod typ i nic więcej.
Miłej niedzieli.
 
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Panie moderatorze byś chociaż się pofatygował i sprawdził kto w tym meczu jedzie a kto ma kontuzje bo głupoty piszesz.
Dzisiaj w meczu widzisz Pitera na torze ? Gratuluję wyobraźni. Czasem lepiej nic nie napisać a jak już piszesz to chociaż sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Analiza pod typ i nic więcej.
Miłej niedzieli.
Faktycznie Pawlicki rozbity, ale przekaz informacji z Twojej strony bardzo elokwentny. :) Przy typie jednak zostaję, bo linia mimo wszysto wysoka.
 
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Dudek poniżej 11.5 pkt. @1.95 betclic

Uważam, że albo linia, albo kurs szybko ulegną zmianie. Po pierwsze tak wysokiego kursu nie ma u innych bukmacherów, a po drugie wszędzie linia jest 10.5, która według mnie również jest do grania. Wszyscy dziś przewidują łatwą wygraną Torunia, moim zdaniem jednak Unia się postawi, bo są tam charakterni goście. Patrzę na układ biegów Patryka i na wagę meczu i jakoś nie widzę tu oranki na dwucyfrówkę. Niejednokrotnie ma z kim przegrać i choć jest w gazie wydaje mi się, że nadal będzie mu brakować stabilności, a powyższa linia jest napawdę mocno wymagająca i nie ma tu miejsca na zera, czy defekty.
Co do biegów Duzers w parze jedzie po razie z Lambertem i najprawdopodobniej z Przedpełskim z zz, więc tu już wygrane nie są pewne. Za rywali będzie miał dwukrotnie Bellego i Lidsey'a oraz raz Doyle'a, poza tym możliwe, że Unia będzie miała do dyspozycji taktyczne, więc pewnie będzie z nich korzystać, aby utrzymać bonus.
Myślę, że Unia się postawi i choć zapewne przegra i straci bonus to uważam, że napsuje krwi liderom torunian.
Ze tak zapytam Ty naprawdę tak ??😅😅 po pierwsze fajnie jeśli byś napisał czy typ liczy 5 czy 6 startów :)Bo Dudek jedzie 6 razy ..to po pierwsze :)
Kolejna sprawa z kim miałby tutaj przegrać ??z Doylem który jedzie najgorszy sezon od kilku lat i meczy się na motocyklu nie potrafiac zrobić dwucyfrówki i który zawalił ostatnie mecze Uni..
Lidsey i Bellego solidna druga linia i nic więcej :)oczyścicie mogą wygrać wyścig z Patrykiem ,ale faworytami nie będą i nie można zakładać abolutnie ze to zrobią ..
Nie ma lidera Janka który jako jedyny mógłby zagrozić Dudkowi ,i przez to jedynie kiedy Patryk może stracić pkt to na rzecz kolegi z drużyny ,ale może a nie musi ..
Także reasumując dla Typ jeśli liczymy 6 biegów Ci nie siądzie ,jeśli 5 to także uważam ze Dudek dzis zakręci się koło kompletu ..
Pozdrawiam
Post automatycznie złączony:

Gorzów Wrocław ..
Dla mnie bet dnia Curzytek poniżej 1.5 Superbet kurs 1.85

krótko i na temat ..bardzo słaby junior który ma problem u Siebie ,a ma wyjedzie to już ma problem żeby zdobyć 1pkt
Dziś jedynym zawodniem z którym ma szanse to Oskar Hurysz ,choc uważam ze nawet z nim przegra..
Kolejny pewny bieg w którym pojedzie to bieg 7 w którym jedzie z Topem..wiec tylko defekt upadek kogos może dać mu jakiś 1 pkt ..
W biegach za Gleba podobna sytacja co do 7 biegu .)
Tak wiec dziś curzytek 0 maks 1 pkt
 
Ostatnia edycja:
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ze tak zapytam Ty naprawdę tak ??😅😅 po pierwsze fajnie jeśli byś napisał czy typ liczy 5 czy 6 startów :)Bo Dudek jedzie 6 razy ..to po pierwsze :)
Kolejna sprawa z kim miałby tutaj przegrać ??z Doylem który jedzie najgorszy sezon od kilku lat i meczy się na motocyklu nie potrafiac zrobić dwucyfrówki i który zawalił ostatnie mecze Uni..
Lidsey i Bellego solidna druga linia i nic więcej :)oczyścicie mogą wygrać wyścig z Patrykiem ,ale faworytami nie będą i nie można zakładać abolutnie ze to zrobią ..
Nie ma lidera Janka który jako jedyny mógłby zagrozić Dudkowi ,i przez to jedynie kiedy Patryk może stracić pkt to na rzecz kolegi z drużyny ,ale może a nie musi ..
Także reasumując dla Typ jeśli liczymy 6 biegów Ci nie siądzie ,jeśli 5 to także uważam ze Dudek dzis zakręci się koło kompletu ..
Pozdrawiam
Post automatycznie złączony:

Gorzów Wrocław ..
Dla mnie bet dnia Curzytek poniżej 1.5 Superbet kurs 1.85

krótko i na temat ..bardzo słaby junior który ma problem u Siebie ,a ma wyjedzie to już ma problem żeby zdobyć 1pkt
Dziś jedynym zawodniem z którym ma szanse to Oskar Hurysz ,choc uważam ze nawet z nim przegra..
Kolejny pewny bieg w którym pojedzie to bieg 7 w którym jedzie z Topem..wiec tylko defekt upadek kogos może dać mu jakiś 1 pkt ..
W biegach za Gleba podobna sytacja co do 7 biegu .)
Tak wiec dziś curzytek 0 maks 1 pkt
Domyślam się, że 9/10 osób typujących żużel wie, że betclic/sts/fortuna/lvbet liczy pierwsze pięć biegów, więc uznałem, że w dziale tematycznym nie ma sensu pisać typu długiego na dwa wersy. W typach dnia, które przegląda więcej osób nie interesujących się żużlem opisałem, że chodzi o pierwsze pięć startów.

Powodzenia Ziomuś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +221
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Domyślam się, że 9/10 osób typujących żużel wie, że betclic/sts/fortuna/lvbet liczy pierwsze pięć biegów, więc uznałem, że w dziale tematycznym nie ma sensu pisać typu długiego na dwa wersy. W typach dnia, które przegląda więcej osób nie interesujących się żużlem opisałem, że chodzi o pierwsze pięć startów.

Powodzenia Ziomuś.
Okey nie zwróciłem uwagę ze Dałeś przy Tobie „betlic „ moje nie dopatrzenie .
PS..Domyślam się ze ze może jest jakiś inny moderator działu żużel który wie o absencji kluczowego zawodnika jednej z drużyn w meczu który typuje 😜😊
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Stal wygra juniorski @4,5 betclic

Dla mnie ten kurs to gruba przesada. Paluch już pokazał, że jest znakomity. U siebie taki wyścig powinien wygrać, bo Kowalski na wyjazdach jest słaby. Natomiast w walce o trzecie miejsce stawiam wyżej Hurysza niż Curzytka. Oskar pokazał się pozytywnie z Ostrovią, a Curzytek co wyjazd zawodzi. Duże value. Próbuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +869
karfus 88,5K

karfus

Użytkownik
Kilka typów:

Hurysz over 0.5 - liczę na przynajmniej jedynkę w biegu juniorów 1.57 | sts
edit: Wpadła jedynka w pierwszym biegu

Więcej punktów w meczu Curzytek - Hurysz 2 | 3.15 | sts
edit: Fajny kurs wleciał, Curzytek ani razu nie dojechał do mety...

M. Janowski będzie dojeżdżał do mety tylko na pierwszej lub drugiej pozycji - NIE | ewinner | 1.60
We Wrocławiu taka sytuacja miała miejsce, ale w Gorzowie będzie zdecydowanie ciężej o powtórkę
Edit: Już w pierwszym swoim biegu Magic na trzeciej pozycji

P. Dudek poniżej 13.5 punktów (liczą się wszystkie starty) | ewinner | 1.85 Myślę, że o 14 może być ciężko nawet w 6 biegach, może tracić na kolegach z drużyny, może pojechać Doyle, który na Motoarenie potrafi wygrywać( w ubiegłym roku wygrał IMME)
edit: Szkoda, brakło 1 oczka, Dudek kończy z 14pkt, było blisko w 13stym biegu kiedy Duzers został na starcie ale przeszkodzili sobie zawodnicy z Leszna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +788
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Okey nie zwróciłem uwagę ze Dałeś przy Tobie „betlic „ moje nie dopatrzenie .
PS..Domyślam się ze ze może jest jakiś inny moderator działu żużel który wie o absencji kluczowego zawodnika jednej z drużyn w meczu który typuje 😜😊
Pewnie nie potrzebny tu moderator, bo raczej większość tu zaglądających o tym wie. Ja się zamulilem, bo ostatnio masa tych kontuzji, tym bardziej że wypadł w Unii Janek Kołodziej i najzwyczajniej w świecie zapomniałem o Piotrku. Ot wielka pomyłka.
 
A 335,1K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś idę niekonwencjonalnie...i w poszukiwaniu wysokich kursów próbuje ustrzelić mianowicie...
Paluch under 5.5 kurs 1.86 Fortuna
Curzytek over 1.5 kurs 2.01 Fortuna
Kowalski over 4.5 kurs 2.16 Fortuna
Wrocław wygra bieg juniorów kurs 2.44 Fortuna
Toruń wygra juniorski kurs 3.04 Fortuna oraz na sts Toruń -Leszno 1 (-0.5) kurs 1.57 juniorski
Juniorzy WTS muszą pojechać 4 albo 5 biegów tak mi wychodzi więc więcej szans na punkty...
Paluch ma słabe starty,a Kowalski coś do udowodnienia w Gorzowie i liczę że dosw zwycięży jednak w juniorskim
Oczywiście kursy wysokie więc na luzie dziś...
Oraz Wrocław +16.5 kurs 1.45do dubla jak znalazł...mimo osłabienia trójka z Wrocławia powinna utrzymać te przewage
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +491
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Lewandowski Krzych over 3,5 2,01 kurs mnie zachęcił myśle że u siebie może nawet wygrać bieg juniorski potem cos na trupie i też będzie. Nie no, Krzysiek powinien swoje 5 pkt dołozyć, bo to chlopak który nie raz ogrywał lepszych od siebie

Dan Bewley over 7,5 pkt 1,45 w zeszlym roku w Gorzowie 7 pkt w pierwszych 3 startach, dziś tez wierze że potwierdzi dość fajna forme.
Post automatycznie złączony:

Lewandowski Krzych over 3,5 2,01 kurs mnie zachęcił myśle że u siebie może nawet wygrać bieg juniorski potem cos na trupie i też będzie. Nie no, Krzysiek powinien swoje 5 pkt dołozyć, bo to chlopak który nie raz ogrywał lepszych od siebie

Dan Bewley over 7,5 pkt 1,45 w zeszlym roku w Gorzowie 7 pkt w pierwszych 3 startach, dziś tez wierze że potwierdzi dość fajna forme.
Efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +240
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom