>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IX runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat IX rundy PGE Ekstraligi.

17.06
Motor Lublin - Arged Malesa Ostrów, godz. 18:00
GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa, godz. 20:30

19.06
Stal Gorzów - Sparta Wrocław, godz. 16:30
Apator Toruń - Unia Leszno, godz. 19:15
 
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Dzisiaj spróbujemy biegi juniorskie

Grudziądz vs Częstochowa -3.5 1. Sts 1.5zl pludra na ostatnim łuku

Pludra ostatnio rewelacja w srebrnym kasku, liczę, że na swoim torze przyjedzie przynajmniej na drugim miejscu


Lublin-3,5 vs Ostrów 1 sts 1.4 Szostak zaskoczyl

Myślę, że Krawczyk nie namiesza między cierniakiem, a lampartem



Do tego
Smektala -7.5 sts 1.84 [/ICONPLUS]
Gapinski - 5.5 sts 1.5

Madsen 11.5 + sts 1.84
 
Ostatnia edycja:
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Chris Holder poniżej 1,5 biegowych zwycięstw - @2,30 ETOTO

Typ głównie dlatego że na fortunie i sts ten sam typ jest po kursie 1,65, więc mamy tutaj value. Holder będzie miał dzisiaj problemy z wygrywaniem biegów, gdyż w każdym z 4 biegów będzie miał takich rywali jak Kubera 2x Hampel Drabik i 2x z/z. Do tego 15 bieg, zakładam że jak Motor wystawi juniorów to w 14 biegu, raz pewnie pojedzie z taktyka, ale znowu trafi na kogoś z tej czwórki, do tego Lambert i Cierniak też mogą sobie z nim poradzić, zauważyłem, że Chris ma gorsze starty i dopiero potem goni na dystansie, tutaj na torze w Lublinie jednak nie będzie miał tak z tym łatwo. 1 bieg być może uda się gdzieś wygrać? ale 2? może być ciężko. Powodzenia
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Chris Holder poniżej 1,5 biegowych zwycięstw - @2,30 ETOTO

Typ głównie dlatego że na fortunie i sts ten sam typ jest po kursie 1,65, więc mamy tutaj value. Holder będzie miał dzisiaj problemy z wygrywaniem biegów, gdyż w każdym z 4 biegów będzie miał takich rywali jak Kubera 2x Hampel Drabik i 2x z/z. Do tego 15 bieg, zakładam że jak Motor wystawi juniorów to w 14 biegu, raz pewnie pojedzie z taktyka, ale znowu trafi na kogoś z tej czwórki, do tego Lambert i Cierniak też mogą sobie z nim poradzić, zauważyłem, że Chris ma gorsze starty i dopiero potem goni na dystansie, tutaj na torze w Lublinie jednak nie będzie miał tak z tym łatwo. 1 bieg być może uda się gdzieś wygrać? ale 2? może być ciężko. Powodzenia
W biegu 3: Kubera za Mikkelsena, wiec pojedzie Bowes. Holder spod krawężnika wiec moze to wygrać.
W pozostałych z raz strzeli i może być ciężko. Linia 2.5 byla by ok ale te dwa biegi może wygrać
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ja to widzę dziś tak
Drabik over 10.5 kurs 1.57 Sts
Cierniak over 6.5 kurs 1.7 Sts
Walasek under 5.5 kurs 1.84 Sts
I myślę że zaryzykuję Bertnzon under 7.5 Sts kurs 1.84 z racji toru i tego że liczy się 5 biegów....
No nie widzę Ovii na tym torze co prawda brak Michelsena ale to niewiele zmienia...lampart i cierniak po 5 startów więc warto overów szukać tutaj ...
 
Ostatnia edycja:
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Wiktor Lampart & Mateusz Cierniak - Powyzej 13.5 | betclic | 1.60 (pierwsze 5 startów)

Dziś będzie szansa nie większą liczbę startów, więc over 13.5 jest do zrobienia przez parę juniorów. Gdy miała miejsce podobna sytuacja w meczu z Grudziądzem gdy nie jeździł Kubera, to Lampart i Cierniak przywieźli 9 i 8 pkt w pierwszych 5 startach. Dzisiaj może być podobnie szczególnie że Ostrów jest nieco słabszy od Grudziądza.

edit: Niestety 4 i 7 pkt
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
J. Hampel - M. Drabik kto lepszy J. Hampel 1.85 forbet forbet ✅ 11:10 trochę na farcie... Popadało i Hampel już miał problemy...

Hampel rewelacyjnie jedzie zwłaszcza w Lublinie. Maksym coś ostatnio obniżył loty. Dwumecz z Wrocławiem mu nie wyszedł. Uważam, że dziś Jarek zakręci się koło kompletu.

N. Krakowiak - B. Smektała kto lepszy N. Krakowiak 2.02 forbet forbet ✅ 17:6 deklasacja

Liczę dziś na kolejny dobry mecz Norberta na swoim torze. Możliwe że pojedzie dziś 6 razy. Bartosz nadal nie przekonuje swoją dyspozycja w Ekstralidze. Jak wyjdzie ze startu to wiezie punkty, jak nie wyjdzie to już jest słabo. Bartosz 2 x dziś z Madsenem wg rozpiski biegowej. Typ trochę na czucie bo Norbert miewa też wpadki. Oby dziś było inaczej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +949
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Kto lepszy
Lampart-Berntzon 1 kurs 1.67 Sts ZWROT
Mały bet dnia dla mnie....Lampart obojętnie jak spojrzeć będzie miał łatwiejszy układ bieg od Oliego...mam tylko nadzieję że pierwsze 5 startów się liczą bez niespodzianki...
 
Ostatnia edycja:
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Krakowiak powyżej 6.5 pkt. 1.80 forbet
3, 3, 3, szybko poszło 😁

Ja dzisiaj idę w over Krakowiaka. Nie ma Nickiego, więc trzeba będzie łatać zarówno ZZ, jak i nieobecność lidera. Spora liczba biegów przed nim, to powinien te 7 punktów ogarnąć na swoim torze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +798
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Jarek Hampel 10,5 powyzej 1,55 fortuna

Jarek na domowym torze z rywalami którzy niekoniecznie będą sie tu potrafili odnaleść spokojnie koło 12 punktów powinien uzbierać


Norbert Krakowiak powyzej 6,5 2,01

No jak w Lesznie tego nie czulem kompletnie to u siebie młody raider GKM powinien pomóc ekipie z miasta nad Wisłą w dotrzymaniu kroku Czestochowianom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +546
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Tak na szybko bo niedlugo mecz :
Wszystko bet365.

Madsen over. 11.5 @1.75
Tydzien temu u siebie z duzo lepszymi przeciwnikami ogarnal 13 pkt. Dzis nie widze zbytnio dla niego przeciwnika.

Woryna over 6 @1.66
Kacper ten sezon ma udany i powinien pokazac dobra jazde. Pokrycie takiego overa nie powinno byc ciezkie.

Pludra +2 - Miskowiak -2 : typ Pludra +2 @1.75

Junior GKM imponuje ostatnio jazda. Ostatnio w srebrnym kasku obaj sie spotkali w biegu dodatkowym o pierwsze miejsce gdzie Miskowiak po starcie objal prowadzenie i juz nie oddal. Ogolnie Pludra wygladal na szybszego i uwazam ze dzisiaj tez tak moze byc. Dodajac do tego swoj tor uwazam ze ogarnie tej handicap
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Pludra poniżej 5,5 pkt @1,85 superbet

Dla mnie typ dnia. Nie rozumiem takiej linii na Pludrę. Owszem ostatnio jest w dobrej formie i w Grudziądzu jeździ świetnie, ale dziś przyjeżdzają znakomici juniorzy z Częstochowy - Miśkowiak i Świdnicki. Pludra nawet jeśli wygra bieg juniorski, to będzie miał problem, żeby zdobyć te 3 oczka. Linia zbyt wysoka moim zdaniem.
 
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
R. Lambert powyżej 10.5 pkt. 1.57 ✅ 12 pkt.

Kto jak nie Robert dziś przekroczy linie 10 punktów przy osłabieniu leszczynian. Nie wiem, w którym biegu pojedzie jako ZZ ale tak naprawdę punkty odbierać mu mogą koledzy z pary lub ewentualnie Doyle, który i tak w Ekstralidze ostatnio pod formą.

Sz. Woźniak powyżej 9.5 pkt. 1.57 STS ✅ 12 pkt.

Szymona jak zawsze rewelacyjnie spisuje się na gorzowskim owalu. Mam nadzieję że dziś nie pojedzie 4 razy jak z Ostrowem. Wrocław spuścił z tonu i dodatkowo bez Gleba.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +457
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Paluch (Stal Gorzów) under 5.5 2.01 (sts)

To będzie debiut tego utalentowanego 16-latka przed własną publicznością. Ostatnie dni były bardzo pracowite dla Palucha: Żużel. Oskar Paluch eksploatowany do granic możliwości. Czy to nie za duża dawka dla 16-latka? - Sport WP SportoweFakty

Znajac też trenera Chomskiego - on młodego nie będzie eksploatował i jeśli nie będze taśmy seniora to pojedzie 3 razy. Biegi wyglądają tak:
2) Kowalski, Hurysz, Curzytek, Paluch
6) Zmarzlik, Bewley, Paluch, Czugunow (zmiana - Kowalski)
12) Bewley, Paluch, Curzytek, Vaculik

Załóżmy, że Paluch wygra bieg młodzieżowy, to później wystarczy jak go 2 x objedzie Bewley i zrobic wtedy 3,1,1.A przeciez w 6 biegu może pójść rezerwa taktyczna, a jest też szansa, że Kowalski wyprzedzi Palucha, w któym z biegów. Tym bardziej, że tor w Gorzowie średnio służy walce, a młody Paluch ma słabe starty.

Linie 5,5 jest bardzo wysoka jak dla 16-latka i jak na 3 starty. NA pewno jest to warte gry!

Poodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +640
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom