>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IX kolejka PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
M 203

__macieq__

Użytkownik
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno
Oj zawiodła mnie Częstochowa z Gorzowem...kryzys wydaje się większy niż myślałem. Dodatkowo dużo frustracji i to raczej nie może wpłynąć pozytywnie. Doyle w meczu z Gorzowem gasł w oczach, Holta albo przemotywowany albo kryzys wieku średniego. Jak w pierwszym biegu przyjedzie ostatni to może się już nie podnieść. Osobiście nie wiem czemu to Doyle nie jedzie jako 9. Przedpełski po SEC w Toruniu jakby mu prąd odcięło i cień człowieka...6 punktów z Rybnikiem czy 2 z Falubazem? Nie przystoi.
Miskowiak solidny junior ale...Kubera lepszy.
Miał być dream team a wyszło tak, że trzeba się będzie dobijać do play-offów. Pewnie presja z góry też coraz większa.
Z drugiej strony przyjeżdża Leszno - pewne siebie, podrażnione wpadką i raczej ciężko tu mówić o jakimś kryzysie.
Sajfutdinow wywiązuje się z roli lidera, Kubera świetnie punktuje na juniorce.
Kolodziej, Smektala czy Pawlicki to też solidne nazwiska, które powinni sobie spokojnie radzić z drugą linią Częstochowy a przy korzystnych polach mogą i pewnie sprawić sporo kłopotów Madsenowi czy Lindgrenowi.

Co do zakładów na żywo to nie wiem czy coś Ci to da ale 1xbet (lub 1xbit) daje możliwość gry na żywo.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Kurs w tej chwili na Unię jest żenujący. Jeszcze po około 2,0 bym wchodził, ale teraz 1,52 minus podatek na stsie to słabo.
W mojej opinii Leszno rzeczywiście jest faworytem, ale dzisiaj Cieślak zrobi wszystko, żeby wygrać, bo to ostatni dzwonek. Po aktualnym kursie na gości nie gram. Szukając innych typów to może:
Czewa (+4,5) 1,84, mecz powinien być na styku, wszyscy trzej liderzy Włókniarza nie pojadą słabo, więc jeden albo dwóch będzie nadawać się na ewentualne rezerwy taktyczne.
ilość podwójnych zwycięstw Leszno +2,5 . 1,8. Unia ostatnio pokazała, że jest bezkompromisowa. Albo 5-1 albo 1-5. Liczymy na to i dziś.
Lidsey +4,5 1,94. Linia ustawiona dość nisko, a Australijczyk to duży talent, w dodatku w lidze dość nieobliczalny. Lubi wyskoczyć i niespodziewanie przywieźć trójkę nawet w mocno obsadzonym biegu. (bieg 4 ma z juniorami i Doylem, bieg 5 Smektała i Przedpełski, bieg 8 Smektała i Świdnicki, w 11 Przedpełski i Holta). Ja tu widzę koło 6-7 pkt możliwych.
Szlauderbach +1,5. 1,75. Tutaj gram głównie ze względu na niziutką linię. W biegu juniorskim różne cuda się zdarzają. W ostatnim meczu przywieziona trójka z seniorami. 2 pkt do ugrania. Uwaga, spore ryzyko zastąpienia przez Kuberę z taktycznej, więc możliwe, że wyjedzie tylko dwa razy.

To tyle. Jeśli miałbym coś z tego wybrać jako typ wiodący to szedłbym w Lidseya.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Lidsey +4,5 1,94. Linia ustawiona dość nisko, a Australijczyk to duży talent, w dodatku w lidze dość nieobliczalny. Lubi wyskoczyć i niespodziewanie przywieźć trójkę nawet w mocno obsadzonym biegu. (bieg 4 ma z juniorami i Doylem, bieg 5 Smektała i Przedpełski, bieg 8 Smektała i Świdnicki, w 11 Przedpełski i Holta). Ja tu widzę koło 6-7 pkt możliwych.

Gdzieś istnieje na to kurs netto 1,94 ??
Ja widzę 1,66 (bet365 i inne klony typu 22bet) ale linia 3,5

Jesli grasz po podatku to sensowniej zagrać po takim samym kursie linie o 1 punkt niższą w sieci
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom