>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

IX kolejka PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
neutralny 443,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
9. KOLEJKA - 7 i 9 sierpnia
  • PGG ROW Rybnik - MrGarden GKM Grudziądz 7.08, godz. 18.00
  • Eltrox Włókniarz Częstochowa - RM Solar Falubaz Zielona Góra 7.08, godz. 20.30
  • Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 9.08, godz. 16.30
  • Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 9.08, godz. 19.15

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jak pojawi się oferta również typami i analizami. Nie wrzucamy jednak "suchych" typów.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Serce i umysł mowi GKM - mecz bedzie ciezki ale uwazam ze mamy lepszy sklad -stawka gruba - Jesli Łaguta nie bedzie miał wtop a uwazam ze zrobi dzisiaj 13 pkt postawa Pieszczka ktory mysle ze z 7 pkt zrobi i Buczek zakldam z 5
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Moje przemyślenia przy pierwszych kursach:
@7 na ZG to jest przesada. Nie wiem czy to wygrają, ale przy ewidentnych problemach Częstochowy i dobrej postawy ZG na wyjazdach (Wrocław, Leszno) to naprawdę przesadzony kurs. Tak na oko to wszystko powyżej +10 dla Zielonki bym brał.
W drugim meczu dla mnie faworytem Rybnik. W Grudziądzu każdy z seniorów poza Łagutą zawalał już wyjazd. Do tego patrząc na dotychczasowe mecze Rybinika, to zwykle brakowało im przede wszystkim punktów juniorów. Spójrzcie na mecz z Gorzowem - tam juniorzy dali 6+2 i mecz wygrany. Przy juniorach Grudziądza dziś mogą się zakręcić koło podobnego rezultatu. Jak tylko Lambert nie spuści z tonu to Szczepaniak, Woryna i Łogaczow powinni dowieźć swoje i Rybnik to ugra. Ale ogólnie mecz raczej na styku.
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Rybnik-Grudziadz 1 @2.25

Stawiam na Rybnik. W awizowanych skladzie nie ma poki co Miedzinskiego, ale jakos nie wyobrazam sobie, by sie nie pojawil w druzynie gospodarzy w miejsce Logaczewa lub Batchelora. Gdzies ktos puscil plotke, ze Miedzinski za Szczepaniaka, ale nie wydaje mi sie, bo Szczepaniak ladnie pojechal w meczu z Czestochowa u siebie i calkiem pozytywnie tez zaprezentowal sie podczas MPPK w Gdansku.

Wydaje mi sie, ze to jest wlasnie ten drugi mecz po Gorzowie, ktory Rybnik moze wygrac na swoim torze. Gorzow wydaje mi sie mimo wszystko lepsza druzyna niz Grudziadz. Oczywiscie Laguta jest swietny w tym sezonie, ale mimo wszystko uwazam, ze to nie wystarczy. Zmarzlik dla Gorzowa tez jechal znakomicie w Rybniku, a nie wystarczylo do wygranej Stali. Pedersen ma problemy w meczach wyjazdowych, Buczkowski w tym sezon slabo wyglada, Pawlicki jeszcze gorzej i z atutow mozna dodac tylko postawe Bjerre.

W Rybniku Lambert da rade, Woryna poszedl w gore z forma i ostatnio jezdzil po 6 czy nawet 7 biegow i jego morale chyba poszlo mocno w gore. Mysle, ze Szczepaniaka i Milika stac na jakies 6-7 punktow. Jak Miedzinski (ktory rozumiem caly czas, ze sie pojawi) dorzuci swoje to wydaje mi sie, ze to moze wystarczyc. Mega wazny bedzie tez bieg juniorow i jezeli nie polegnie w nim z kretesem 1-5, a na pewno nie musi to sadze, ze rybniczanei moga swietowac drugie w tym seoznei zwyciestwo. Na pewno po zaangazowaniu i walce jaka ROW pokazal u siebie w meczu z Czestochowa sa ku temu przeslanki, wiec probuje w strone druzyny gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Rybnik - Grudziądz
typ 2
Kurs 1.9
Sts

Dziś też z telefonu więc z góry przepraszam.

Krótko i konkretnie wygrana z Gorzowem to był szczyt możliwości Rybnika. Jak dla mnie Oprócz tej gorzowskiej anomalii Rybnik ma skład 1ligowy. A jeśli potwierdzi się że jedzie Batchelor i miedziak za Szczepana to strzelają sobie w kolano bo Lambert zastępował będzie tylko Troya. Nie dając szans na jazdę dobra jazdę Szczepaniaka u siebie. Przyjedza drużyna która na papierze ma 3 liderów którzy tym bardziej na tle słabszego rywala są wstanie zakręcić się ponad -10pkt. Nicki bjerre artiom to nie Woźniak thomsen Kasprzak. Gkm mecz według nich bo dla mnie już nie o Po i najłatwiejszy rywal. Wspomniana trójka logaczowa urynę zjada na śniadanie a sam Lambert nic nie wskura. Juniorka to ten sam poziom żenady że wskazaniem na Grudziądz. Czekałem długo na kurs około 2 na GKM i dziś idę w to aby potwierdzić tezę że Rybnik nie ma składu na ekstraligę co potwierdza w każdym meczu za wyjątkiem Gorzowa Powodzenia
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Ciężko dzisiaj znaleźć jakieś fajne typy, oba mecze będą moim zdaniem mega wyrównane i ciężko wskazać faworytów.
Wybrałem jednak dwa typy na zdobycze punktowe zawodników, które moim zdaniem są godne uwagi.

Szczepaniak under 6,5 @1,94 STS
Holta under 5,5 @1,84 STS

Szczepaniak, Szczepaniak ... hmm ciężki mecz dzisiaj przed Rybnikiem. Jak dla mnie ekstraliga to nie miejsce dla tej drużyny a na pewno nie z tym składem. Szczepaniak jedynie w swoim pierwszym biegu ma szanse dobrze zapunktować, nawet pokusić się o trójkę, chyba że Buczek zaskoczy i go objedzie. Później już tylko ciężkie biegi, jedynie w swoim drugim ma jednego juniora ( w 9 za Pawlickiego pewnie pojedzie kto inny). Moim zdaniem może zdobyć max 5 pkt. Na siódemkę nie ma większych szans.

Co do drugiego typu, to Częstochowa będzie miała dzisiaj mega ciężko, moim zdaniem lekkie wskazanie na zwycięstwo zielonej.
Holta nie błyszczy w tym sezonie, jedzie dość asekuracyjnie, raczej słabo punktuje, a dzisiaj przeciwnik mega waleczny z dużymi aspiracjami. Jak patrzy się na dzisiejsze biegi Holty to moze skończyć z 1-2 punktami, jeśli wcześniej nie zostanie zastąpiony. Podejrzewam, że kursy zaraz polecą, wg STS długo zwlekał z wystawieniem dzisiejszej oferty, także pobieram póki czas :)
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Spotkanie: ROW Rybnik – GKM Grudziądz
Typ: ROW Rybnik
Kurs: 2.17


Mecz o być albo nie być dla ekipy Rybnika, sercem jestem za Rekinami, którzy w tym sezonie nie mają łatwo – na osiem rozegranych spotkań tylko dwukrotnie pokazali swoje zęby wygrywając z Gorzowem i przegrywając po bardzo ciekawym spotkaniu z Częstochową. Pozostałe spotkania niestety Rybnik przegrywał dość wysoko, a gdyby nie Robert Lambert to w każdym spotkaniu Rybnik musiałby się męczyć żeby zakręcić się w okolicy 25 punktów. Co przemawia za Rybnikiem ? Jeśli spojrzymy na tabelę, bilans meczowy, wyniki to można by powiedzieć, że nic – Grudziądz powinien przyjechać, zmiażdżyć rywala i w zadowoleniu opuścić Rybnik z trzema punktami jednak nie będzie tak łatwo. Po pierwsze pogoda – w ostatnim domowym spotkaniu z Częstochową pogoda była praktycznie identyczna – przez cały tydzień pogoda trzymała poziom, a oznacza to, że Rybnik może przygotować tor na którym trenowali co jak pokazał pojedynek z Częstochową może mieć tutaj kluczowe znaczenie. Po drugie to forma poszczególnych zawodników – Lambert nareszcie odpoczął i w pełni sił może przystąpić do tego spotkania, Woryna nareszcie jeździ na jakimś poziomie, może to duże słowo, ale byłem nim zachwycony w ostatnim domowym spotkaniu, Szczepan pokazał, że potrafi walczyć z najlepszymi, a dodatkowo ładnie zaprezentował się w finale MPPK, gościem na pewno będzie Miedziński jednak kogo zmieni nie mam pojęcia – wczoraj zaprezentował się niemrawo w spotkaniu 1 ligi jednak wierzę, że Adrian pojedzie na swoim poziomie i wywalczy spokojnie te 8-10 punktów. Ostatnia niewiadoma to trójka Batchelor, Logaczev, Milik – żaden z nich nie jest w stanie punktować na równym poziomie, przebłyski ma Czech, który po udanym starcie potrafi przyjechać w kolejnym wyścigu daleko za plecami rywali, Batchelor niestety nie wykorzystał szansy choć moim zdaniem nie zaprezentował się tragicznie – trener Kędziora, a dokładniej trener Mrozek (żart) w tym sezonie podejmuje dziwne ruchy jeśli chodzi o zmiany czy roszady przed rozpoczęciem zawodów, Logachev walczak, któremu udał się praktycznie jeden mecz w tym sezonie. Z tej trójki najchętniej zobaczyłbym Logaczeva i Batchelora, a i tak najsłabszego będzie zmieniał Lambert, więc czy jeden punkt zdobędzie Australijczyk czy Rosjanin to nie ma praktycznie znaczenia. O dziwo widzę tutaj szansę w biegu juniorskim, mimo że Tudzież – Nowacki to najsłabsza para w tym sezonie w Ekstraligowych torach to jednak z parą Lotarski – Turowski mogą zdobyć nawet pięć oczek – Tudzież fenomenalne starty i słaba trasa oraz Nowacki słabsze starty, ale mądrzej podejmuje decyzje na torze i jeśli obydwoje wyjdą dobrze ze startu to raczej juniorzy z Grudziądza nie będą mogli nic zrobić o ile młode Rekiny nie popełnią jakichś błędów. Pora na Grudziądz, która z dorobkiem pięciu punktów zajmują szóstą lokatę bez szans na awans do czwórki (matematycznie jakieś szanse mają) oraz spokojni o utrzymanie. W tym sezonie gości mogą liczyć w całej mierze na Artioma Łagute, który jest jednym z najlepszych zawodników Ekstraligi, dodatkowo próbują mu towarzyszyć Pedersen i Bjerre choć tutaj różnie bywa, myślałem, że Nicki będzie w tym sezonie w wielkiej formie, ale mocno się zawiodłem. Polska para Pawlicki – Buczkowski miała być solidną drugą linią, a wyszło odwrotnie i być może żaden z nich nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu, jednego na pewno zastąpi Krystian Pieszczek, który wg mnie nie będzie żadnym wzmocnieniem, w 1 Lidze pokazuje, że potrafi zdobywać punkty jednak przepaść między tymi ligami jest dość spora, więc twierdzę, że Krystian nie zapunktuje tak jak w swojej rodzimej lidze, dodatkowo szanse ma dostać Lachbaum, który jest jakimś punktem zaczepienia jednak też wydaje mi się, że oprócz pojedynczych przebłysków na torze w Rybniku nie pokaże zbyt dużo. Kurs faworyzują gości jednak myślę, że postawieni pod ścianą Rybniczanie nie będą kalkulować i po prostu wygrają te spotkanie.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Rybnik - Grudziądz
Turowski powyżej 2,5 pkt @1,80 sts


Według mnie linia wystawiona przez sts o 1 punkt za nisko. Jak jeździ Turowski w tym sezonie to wiadomo, olbrzymi regres względem zeszłego roku, gdy potrafił zawalczyć z najlepszymi zawodnikami ligi. Któryś kolega wyliczył, że nie pokonał jeszcze w tym sezonie żadnego seniora!!! No kurczę, ale to mimo wszystko cały czas tylko 3 punkty do zdobycia żeby pokryć ten typ, tyle może spokojnie zrobić w biegu juniorskim gdzie przeciwko sobie będzie miał jeszcze słabszą parę juniorów - Tudzież, Nowacki. Tudzież podobnie jak Turowski nie objechał jeszcze żadnego seniora w tym sezonie, średnia biegowa 0,4, Nowacki poza jednym biegiem bodaj z Gorzowem też słabizna. JEst jeszcze Lotarski, ale on nie powinien w juniorskim objechać Turowskiego, który w biegach juniorskich spisuje się w tym sezonie przyzwoicie.
Średnie biegowe w tym sezonie - Turowski - 0,6 Nowacki - 0,5, Tudzież 0,4, Lotarski 0,47.
Wiadomo, po stronie juniorów z Rybnika dodatkowym atutem jest tor, no ale gdyby nie to to pewnie linia w tym zakładzie byłaby wyższa.
Końcowo, gdyby nawet Turowski w juniorskim przywiózł "tylko" 2 to w biegu 12 kolejny raz jedzie z Tudzieżem, i tam może spokojnie zdobyć ten 1 punkt. Poza tym zawsze przecież w którymś seniorskim biegu może wpaść jakiś defekt czy wykluczenie seniora i tu tez może na konto Turowskiego coś wpaść jeszcze dodatkowo, "ponadprogramowo".
Reasumując, widze pewne value w tym typie, bardzo możliwe, że już po 2 biegu siądzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
ode mnie 2 typy na dzis
LAMBERT over 10,5 pkt 1,70 betfan
MADSEN over 10,5 pkt 1,70 betfan
Duzo rozpisywać się nie będę, jeśli ich drużyny chcą wygrać to jako liderzy te 12 pkt muszą przywieźć, moim zdaniem linia ustawiona bardzo Nisko jak na liderow. Sa prowadzącymi parę wiec w teorii mają słabszych zawodników. Analizowałem jazdę Vacula w Czewie to szalu tam chłopak nie robi, Madsen sie mocno spina na mecze z ZG. Lambert aktualnie życiowa forma wiec co tu dużo gadać. Pobieram z ucałowaniem ręki
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Doyle over 8.5 @1.57 sts parodia tego pana

To jest ten mecz na przelamanie Doyla. Ostatnio Cieslak zapowiadal , ze Doyle juz w Grudziadzu odzyska swoja predkosc i blask. Ogolnie nie byloby zle gdyby nie stracone punkty w jednym z biegow przez sedziego , a w nastepnym przez dziure w klepisku grudziadzkim.
Mial teraz caly tydzien zeby sie przygotowac do meczu z Zielona. Patrzac na biegi to te 9 punktow powinien spokojnie zrobic.
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Po ostatnich występach liderów Częstochowy stawianie na ich overy uważam naprawdę za odważne. Ja wiem, że statystycznie nie mogą kolejny mecz tak słabo pojechać, ale dalej, mnie nic nie przekonuję, żeby tu grać na Madsena (jakieś problemy ze sprzętem, nie uwierzę w to, że ból głowy aż tak mu przeszkadzał) albo Doyle'a (który dalej ma problem z torem w Częstochowie).

Rybnik - Grudziądz X @13,5 ewinner
Zielona Góra @7 betclic
Zielona Góra +8,5 @2,1 betclic


Tak mi to dziś wychodzi. Oczywiście pierwszy mecz za małą stawkę, ciężko cokolwiek wytypować. Niby Rybnik u siebie, ale Grudziądz lepszy personalnie, choć chyba ze słabszą drugą linią? Dużo będzie zależało moim zdaniem od juniorów. Mecz prawdopodobnie na styku, więc czemu nie spróbować remisu.

Zielona Góra moim zdaniem niedoceniana w tym meczu, a Częstochowa przeceniana po świetnym początku sezonu, gdzie rozbili właśnie Myszy, a potem targany problemami Wrocław. Potem jednak łomot od Lublina, a potem ciężary w Rybniku i Grudziądzu. No kiepsko to wygląda, całe szczęście, że juniorzy dają radę, ale ci z Zielonej Góry zaskakują i kto wie, czy dziś nie będzie podobnie. Do tego Vaculik w ostatnich meczach lata, Protasiewicz przeżywa drugą młodość. Jak tylko obaj Lindback z MJJ nie zawalą to 40 punktów spokojnie do zdobycia, ja jako singiel podaję +8,5, ale +10,5 fajne do jakiegoś dubla.

Chyba niezłym typem jest też over Artioma, ale ja się obawiam defektów i taśm.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Pierwszy mecz na styku. Jeśli do 13 biegu Rybnik nie zbuduje 4,6pkt przewagi to GKM ma mocniejszych zawodników na koniec żeby wystawić w nominowanych. Wynik zakręcić się może koło remisu.
R.Lambert +10,5 -1,75 Fortuna
A.Laguta +11,5 - 1,70 iforbet
Miedzinski -7,5 - 2,06 iforbet
V.Milik +6 -1,75 Fortuna ZWROT ZDOBYL ROWNO 6

Lambert i Laguta to liderzy z prawdziwego zdarzenia. Dzisiaj jeśli ma być wynik na styku to oni powinni zakręcić się w okolicach 13+pkt. Lagute gram w forbet bo tam liczą się wszystkie biegi.
Do Adriana nie jestem przekonany. Wczoraj 8pkt w 1 lidze z tragiczna Ostrovia a pogubil pkt bo 2x przyjechał na 3 miejscu na swoim torze. Dzisiaj w każdym biegu będzie miał wymagajacych rywali i wychodzi mi że zdobędzie 5-7pkt. Taki kurs uważam za warty grania. Co ciekawe do tej pory Miedziak nie zdobył w Rybniku więcej niż 7pkt.
Milik z juniorami to dobra informacja dla mojego typu. 6-8pkt powinien zdobyć.

Drugi mecz i sporą niewiadoma po stronie gosp.
Dlatego gram:
FALUBAZ +12,5 -1,55 iforbet
Vaculik wyborna forma i lubi jeździć w Częstochowie do tego Protasiewicz też. Jensen tor zna bardzo dobrze bo tu jeździł więc liczę że powalczy z Holta czy Pawłem. Oby Dudek zdobył ok 10pkt i będzie super.

M.Vaculik +10,5 - 1,52 Fortuna
F.Lindgren +10,5 - 1,70 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Po ostatnich występach liderów Częstochowy stawianie na ich overy uważam naprawdę za odważne. Ja wiem, że statystycznie nie mogą kolejny mecz tak słabo pojechać, ale dalej, mnie nic nie przekonuję, żeby tu grać na Madsena (jakieś problemy ze sprzętem, nie uwierzę w to, że ból głowy aż tak mu przeszkadzał) albo Doyle'a (który dalej ma problem z torem w Częstochowie).

Rybnik - Grudziądz X @13,5 ewinner
Zielona Góra @7 betclic
Zielona Góra +8,5 @2,1 betclic


Tak mi to dziś wychodzi. Oczywiście pierwszy mecz za małą stawkę, ciężko cokolwiek wytypować. Niby Rybnik u siebie, ale Grudziądz lepszy personalnie, choć chyba ze słabszą drugą linią? Dużo będzie zależało moim zdaniem od juniorów. Mecz prawdopodobnie na styku, więc czemu nie spróbować remisu.

Zielona Góra moim zdaniem niedoceniana w tym meczu, a Częstochowa przeceniana po świetnym początku sezonu, gdzie rozbili właśnie Myszy, a potem targany problemami Wrocław. Potem jednak łomot od Lublina, a potem ciężary w Rybniku i Grudziądzu. No kiepsko to wygląda, całe szczęście, że juniorzy dają radę, ale ci z Zielonej Góry zaskakują i kto wie, czy dziś nie będzie podobnie. Do tego Vaculik w ostatnich meczach lata, Protasiewicz przeżywa drugą młodość. Jak tylko obaj Lindback z MJJ nie zawalą to 40 punktów spokojnie do zdobycia, ja jako singiel podaję +8,5, ale +10,5 fajne do jakiegoś dubla.

Chyba niezłym typem jest też over Artioma, ale ja się obawiam defektów i taśm.
a jaki wplyw na mecz ma pogrom w pierwszym meczu w zg i bonus dla czestochowy? czestochowa odpusci majac pewne zwyciestwo? czy tego w zuzlu sie nie robi?

oraz problemy dudka z silnikami?

 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
a jaki wplyw na mecz ma pogrom w pierwszym meczu w zg i bonus dla czestochowy? czestochowa odpusci majac pewne zwyciestwo? czy tego w zuzlu sie nie robi?

oraz problemy dudka z silnikami?

Na mecz niewielki, raczej w kontekście kursów i tego, że Częstochowa jest faworytem. Zobacz, że po tych dwóch meczach z ZG i Wrocławiem już nic wielkiego nie pojechali. Z Lublinem na gości był kurs @8, dziś podobny.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Na mecz niewielki, raczej w kontekście kursów i tego, że Częstochowa jest faworytem. Zobacz, że po tych dwóch meczach z ZG i Wrocławiem już nic wielkiego nie pojechali. Z Lublinem na gości był kurs @8, dziś podobny.
mi raczej o handicap chodzi ;) czy odpuszcza jak beda mieli zwyciestwo pewne, nie wiem zeby za punkty nie placic np. xd albo sprzet oszczedzac. zielona na poczatku miala problemy i pod presja jezdzila a czestochowa fajnie jezdzila. teraz sytuacja sie odwrocila. wiem, ze value w zwyciestwie zg jest, ale lubie rozwazyc wszystkie mozliwosci.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Jak dla mnie kursy na Wlokniarz - Zielona Gora sa normalne i nie widze value. Oczywiscie wszystko moze sie zdarzyc , ale nie widze tutaj Falubazu , ktory wygrywa. Na ten moment maja Vacula , Protasiewicza w miare na dwucyfrowke , a reszta z Dudkiem na czele to nie wiadomo czy 4 czy 7 punktow zrobia.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
mi raczej o handicap chodzi ;) czy odpuszcza jak beda mieli zwyciestwo pewne, nie wiem zeby za punkty nie placic np. xd albo sprzet oszczedzac. zielona na poczatku miala problemy i pod presja jezdzila a czestochowa fajnie jezdzila. teraz sytuacja sie odwrocila. wiem, ze value w zwyciestwie zg jest, ale lubie rozwazyc wszystkie mozliwosci.
Okej, myślałem że odnosisz się w jakiś sposób do mojej wypowiedzi i coś niejasno opisałem, a to było pytanie. :)
Żeby odpuścić to do nominowanych musiałoby być +10 dla Częstochowy. Co do płacenia - zawodnicy i tak mają obniżone stawki, więc mało kto się zgodzi oddać start juniorom. Ale chciałbym podkreślić, że to tylko moje przypuszczenia, różnie bywa i dobrze że przypominasz, że w drugiej części sezonu trzeba na takie rzeczy uważać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Ja z kolei dzisiaj gram przeciwko Madsenowi, który wydaje się, że wytracił impet, bo ostatnie dwa mecze w jego wykonaniu były słabiutkie. 4 pkt na najgorszym Rybniku i 6 pkt na niewiele lepszym Grudziądzu to wręcz szokujące wyniki. SECa też miał na wyciągnięcie ręki, a jednak przegrał z Lambertem. Trudno powiedzieć czy to kwestia sprzętowa czy może zdrowotna, faktem jest, ze gość jest w lekkim kryzysie. Na przeciwnym biegunie wydaje się orbitować Martin Vaculik, który do bezbłędnych występów przeciwko Lublinowi i Rybnikowi dołożył świetną jazdę w Lesznie - 15 pkt w 6 biegach, 13 w pierwszych 5. Jeśli dzisiaj Zielonka powalczy o wynik w Częstochowie, to głównie za sprawą Słowaka.

Kto lepszy? L. Madsen - M. Vaculik (liczy się pierwszych 5 startów)
M. Vaculik # 1,73 betfan (11-14)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom