>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

IV tura meczy grupowych

Status
Zamknięty.
D 0

doorsteps

Użytkownik
Arsenal - CSKA Moskva - 1
Uważam tak ponieważ Anglicy, mający lepszy skład grają u siebie i chcą się odegrac po przegranej w Moskwie w III turze. Napewno trener przeanalizował dobrze tamten mecz i wyciągnął odpowiednie wnioski.
 
S 0

szpaq1990

Użytkownik
barca - chelsea 2
poniewaz barcelona nie jest w swiatowej formie (brak eto i messiego, pozatym duzo do zyczenia pozostawia obrona. chelsea jest w dobrej rownej formie co swiadcza ostatnie wygrane mecze przez nia....
real - steau 1 gra realu mowi sama za siebie ????
to samo mozna powiedziec o lyon on jest wedlug mnie faworytem tegorocznej ligi mistrzow :]
benefica - celtik 2 ciekawy mecz bedzie brdzo wyrownany ale mysle ze celtik powienin sobie z benefica poradzic (3:0 wygrany mecz z nia u siebie + wracajacy zurwaski do formy ???? )
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Szpaq - nie sądzisz że twoje niektóre typy są zbyt ryzkowne ?? Taki kupon można zagrać max za 5 zł :p
-----------------------------
Barca - Chelsea X
Jestem kibicem Chelsea ale nie wyobrażam sobie drugiej przegranej Barcy... Tym bardziej że mecz jest na Camp Nou. Własne trybuny to ogromna przewaga w przypadku katalończyków. Chelsea nie odpuści wiec remis bardzo możlwy ????

Levski - Werder 2

Werder w niemieckiej wymiata, 6:1 w Moguncji :twisted: Nie ma możliwości by w Sofii stracili punkty tym bardziej że maja ogromną sznase na wyjście z grupy śmierci więc będą zmotywowani na maxa :wink:

Milan - Anderlecht 1
Derby Mediolanu zadecydują czy zagram ten mecz na głównym kuponie... Jeśli Milan nie przegra wysoko ze słabym Interem to można spokojnie grac.

Kopenhaga - ManU 2

Duńczycy to zespół dużo słabszy niż Bolton a Czerwone Diabły pokazały na co je stac gromiąc tenże klub 4:0 . W Kopenhadze Scholes (znajduje się w znakomitej formie) i spółka nie powinni natrafić na żadne przeszkody. Kibice duńscy nie reagują zbyt żywiołowo a myślę że z Anglii przyjadzie wielu wielbicieli Manchesteru więc będzie to mecz &quot;u siebie&quot;.

Real, Lyon mozna zagrać, każdy o tym wie, nia ma sensu komentować. Przeciwnicy nie zachwycają więc pewne 3 pkt w obydwu przypadkach :wink:
 
B 0

buczekk

Użytkownik
Co myslicie o meczu Hamburg:porto,Bayern-Sporting PSV-galatasaray i Liverpool z Bordeaux??

Do do meczu Arsenal z CSKA bylbym sklony stawiac na CSKA 2x.CSKA jest silna druzyna&lt;choc wiekszac uwaza ja za slabiaka&gt; a Arsenal nie pokazal wczoraj nic wielkiego w meczu z Evertonem.
 
M 0

milaners

Użytkownik
LM - odslona 4
Szpaq - nie sądzisz że twoje niektóre typy są zbyt ryzkowne ?? Taki kupon można zagrać max za 5 zł :p
-----------------------------
Barca - Chelsea X
Jestem kibicem Chelsea ale nie wyobrażam sobie drugiej przegranej Barcy... Tym bardziej że mecz jest na Camp Nou. Własne trybuny to ogromna przewaga w przypadku katalończyków. Chelsea nie odpuści wiec remis bardzo możlwy ????

Levski - Werder X

Werder w niemieckiej wymiata, 6:1 w Moguncji :twisted: Nie ma możliwości by w Sofii stracili punkty tym bardziej że maja ogromną sznase na wyjście z grupy śmierci więc będą zmotywowani na maxa :wink:

Milan - Anderlecht 1
Derby Mediolanu zadecydują czy zagram ten mecz na głównym kuponie... Jeśli Milan nie przegra wysoko ze słabym Interem to można spokojnie grac.

Kopenhaga - ManU 2

Duńczycy to zespół dużo słabszy niż Bolton a Czerwone Diabły pokazały na co je stac gromiąc tenże klub 4:0 . W Kopenhadze Scholes (znajduje się w znakomitej formie) i spółka nie powinni natrafić na żadne przeszkody. Kibice duńscy nie reagują zbyt żywiołowo a myślę że z Anglii przyjadzie wielu wielbicieli Manchesteru więc będzie to mecz &quot;u siebie&quot;.

Real, Lyon mozna zagrać, każdy o tym wie, nia ma sensu komentować. Przeciwnicy nie zachwycają więc pewne 3 pkt w obydwu przypadkach :wink:
Werder musi wygra z Levskim.W drugim meczu Barca gra z Chelsea i przy remisie Werder ma szanse wskoczyc na druga pozycje w grupie.

Milan to druzyna z charakterem. Wygrana w Brukseli podziala motywujaco na Milanistow. Po minimalnej porazce w DERBACH Mediolanu beda chcieli sie zrehabilitowac.

MU jest faworytem w meczu z Kopenhaga. Po wysokiej wygranej w lidze mysle ze i tu sobie poradza zdecydowanie. W. Rooney jest w formie.

Real spokojnie ogra Steaue. Skoro w Bukareszcie wygrali 4:1, to tym bardziej u siebie nie straca punktow. Podobnie jak Lyon z Dynamem Kijów.
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Spartak M. - Inter M. 2 jeśli inter chce myslesc o wyjsciu z grupy powinien zacząć sie pozadnie starać bo jak narazie z 3 pkt to moga sobie policzyc tylko pzoa tym grosso wraca po kontuzji a po wygranej z Milanem na wyjedzie 3:4 ( niezbyt przekonujacej ) moga podniesc sie i swoja paka wkocnu cos pokazac !!! a takze patzrac ze sporting pzregra z bayernem maja sznase wskoczyc na 2 miejsce anie byc na osmieszajacym 3 !! tak wiec inter !!
 
M 0

milaners

Użytkownik
Spartak M. - Inter M. 2 jeśli inter chce myslesc o wyjsciu z grupy powinien zacząć sie pozadnie starać bo jak narazie z 3 pkt to moga sobie policzyc tylko pzoa tym grosso wraca po kontuzji a po wygranej z Milanem na wyjedzie 3:4 ( niezbyt przekonujacej ) moga podniesc sie i swoja paka wkocnu cos pokazac !!! a takze patzrac ze sporting pzregra z bayernem maja sznase wskoczyc na 2 miejsce anie byc na osmieszajacym 3 !! tak wiec inter !!
Spartak to ambitna druzyna. Nie gram tego meczu. Zaduze ryzyko. Pozdro
 
fatal1ty 0

fatal1ty

Użytkownik
Levski Sofia - Werder Brema
Typ:2
Werder to mocna drużyna, która walcz o mistrzostwo niemiec. Ma tesh jakieś szanse na wyjście z grupy (w/g moich obliczeń o wszytskim zadecyduje mecz Barcelona - Werder)
Jeżeli marzą, aby ten ostatni mecz zadecydował o wyjściu z grupy, to najpierw muszą wygrać z Levskim. Nioe sądze, że będzie to jakiś wybitny mecz, a co za tym idzie piorunująca wygrana. Werder powinien wygrać 1 lub 2 bramkami. Mój typ to 0:2.

Fc Barcelona - Chelsea
Typ:x2
Dla wszystkich ten typ może być dziwny. Ale znając Jose Mourinho i Chelsea, to:
a) J.M. zmotywuje swoich podopiecznych, aby wygrali z Barcą i zapewnili sobie awans
b) druzyna będzie grała dla Petra Cecha
c) wie, że jeżeli wygrają, to Barcelona będzie musiała się natrudzić, aby wyjść z grupy
d)jak teraz wygrają to będą mogli odpuścić sobie mecz z Werderem(który oczywiście wysoko przegrają, aby utrudnić wyjście z grupy Barcelonie)

Spartak Moskwa - Internazionale Milan
Typ:x2
Nareszcie machina zwana Interem zaczęła działać i odnosić sukcesy. Gwiazdy Juve zaczęły grać tak, jak powinny od początku. Inter nareszcie zwycięża. I to mnie cieszy.
Natomiast co do Spartaka, to widać, że odpuścili sobie ostatni mecz ligowy z Jarosławiem(ostatnie miejsce w lidze rosyjskiej) i skupili całą uwagę na wtorkowym meczu z Interem. Wiemy jak trudno gra się na Moskiewskim terenie (ostatnio o tym przekonałsię Arsenal :]) dlatego stawiam z podpórką (i normalnie jak Spartak wygra to się powieshe :wink: )

HamburgerSV - FC Porto
Typ:2
Ta analiza będzie chyba jedną z najdziwniejszych jakie pisałem. No więć. Osatnio )w czwartek jak się nie myle) w Copa Sudamericana 1/4 finału był mecz pomiędzy drużynami La Platy i Colo Colo. W pierwszym meczu Colo Colo wygrało 4:1(tak jak FC Porto). Pomyslałem, że mecz Hamburg - FC Porto wytypuje tak, jak skończy się ten pomiędzy La Platą, a Colo Colo. Mecz ten zakończył się wynikiem 0:2 dla Colo Colo, chociaż stawka na nich wynosiła...4 ???? . Wiem, że niektórzy powiedzą, że LM rządzi się swoimi prawami, ale czemu FC Porto nie mogłoby zagrać w &quot;Południowo Amerykańskim&quot; stylu i wygrać to spotkanie.

AEK Ateny - LOSC Lille
Typ:X2
To jest jeden z takich meczy, w których mozn spokojnie obstawiać dokładny wynik. Mam przeczucie, że mecz ten skończy się wynikiem 1:1. Lille to dobra francuska drużyna, jednakże o wiele lepiej gra na własnym stadionie(znaczy się w Paryżu jak się nie mylę :p ). Ostatnio w LM na wyjeżdzie zremisowała z Anderlechtem własnie 1:1. Natomiast AEK lepiej gra...nie gra lepiej :p . Natomiast sił starczyło na remis z Anderlechtem...1:1. Dla AEK to mecz ostatniej szansy, który musi wygrać(ale nie wygra). Natomiast Lille spokojnie będzie kontrolowac przebieg spotkania, które zremisuje 1:1, albo minimalnie wygra 1:2(gdyby nie to minimalnie to za remis dają
2,90, a takto tylko 1,42 :] .

Reszta to niestety syche typy, bo mnie troszkę paluszki jush bolą :p :
Liverpool - Bordeaux
Typ:1

PSV - Galatasaray
Typ:1

Szachtar - Valencia
Typ:2

Roma - Olympiacos
Typ:1

Real M. - Steaua B.
Typ:1

Lyon - Dynamo K.
Typ:1 lub 1(handicap +1,5 dla Dynama)

AC MIlan - Anderlecht
Typ:1

FC Kopenhaga - Man Utd
Typ:2

Arsenal - CSKA
Typ:1
 
fatal1ty 0

fatal1ty

Użytkownik
sawas napisał:
Szpaq - nie sądzisz że twoje niektóre typy są zbyt ryzkowne ?? Taki kupon można zagrać max za 5 zł :p
-----------------------------

Levski - Werder X[/b]
Werder w niemieckiej wymiata, 6:1 w Moguncji :twisted: Nie ma możliwości by w Sofii stracili punkty tym bardziej że maja ogromną sznase na wyjście z grupy śmierci więc będą zmotywowani na maxa :wink:

A wracając do typu sawasa, to po co mówi, że Werder wymiatai że bedą zmotyowani mozliwością wyjścia z &quot;grupy smierci&quot; skoro potem stawia typ:X ???? . Stary, coś Ci się chyba pokićkało, piszesh jedno, po czym stawiash drugie.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
[center:c0ad19350c]Kopenhaga - Man. Utd - 2[/center:c0ad19350c]
W Tym Meczu Czysta Dwojeczka :mrgreen: Manchester jest naprawe w swietnej formie... swiadcza o tym chociazby wygrana z Liverpoolem (2-0) i Boltonem (4-0)
W Znajomitej Formie Sa Takze Srodkowi obroncy (Vidic,Ferdinand), no i do formy powraca Rooney. Wszystko Przemawia Za Druzyna SAF.

[center:c0ad19350c]Levski Sofia - Werder Brema 2[/center:c0ad19350c]
Tutaj Podobnie jak z man.utd... Werder tak samo jest w kapitanlej formie... ostatnio wygrana z Bayernem oraz 6-1 z Mainz. Trzeba Wziac pod uwage kadre obu zespolow, werder ma o wiele mocniejszy sklad.
 
R 0

r2r2o

Użytkownik
Przepraszam ze typy bez komentaza ale puzno juz.

FC Barcelona - Chelsea x2
Levski Sofia - Werder Brema 2
Bayern - Sporting 1
Spartak Moskwa - Inter Mediolan 2
Liverpool - Bordeaux 1
PSV - Galatasaray 1
AS Roma - Olympiacos 1
(zapytacie czemu niepewny?? Ostatnie mecze romy mówia za siebie 2 remisy z ascoli)
Szachtar Donieck - Valencia 2


Lyon - Dynamo Kijów 1
Real Madryt - Steaua 1

Benfica - Celtic 1x
FC Kopenhaga - Man. United 2
Arsenal - CSKA Moskwa 1

HSV Hamburg - Porto x2
AEK Ateny - Lille x2
Milan - Anderlecht 1

(najpewniejsze mecze pogrubiona czcionka, najbardziej ryzykowne podkreslone)
 
degen 0

degen

Użytkownik
PSV-Galatasaray 1/2
typ. X
analiza: Galatasaray z liverpoolem w drugiej połowie wzięło się do roboty i strzeliło 2 bramki ale było już zdecydowanie za póżno... myśle że w meczu z PSV będą walczyć od pierwszych minut, ale PSV ma zgraną obrone więc myśle że do połowy właśnie będzie remis.

Liverpool-Bordo 1/2
typ. 1
analiza: liverpool na swoim boisku jest bardzo grożny, a szczególnie pokazał swoją skuteczność w pierwszej połowie w meczu z Galatasaray i myśle że i w tym będzie tak samo.

AEK-Lille 1/2
typ. X
analiza: grecy rzadko u siebie przegrywają... AEK musi wygrać aby miec jeszcze szanse na awans, za to lille lubi grać z kontrataków czyli będzie czekać na okazje ...

Hamburg-FC Porto
typ. X
analiza: FC Porto jest w formie 1:1 ze sportingiem na wyjeżdzie, 3:2 u siebie z benfiką, ale hamburg też ma coś do udowodnienia chociaż ma 0 punktów i chce się odbić od dna i myśle że stać ich na remis
 
R 0

rayan

Użytkownik
Bayern - Sporting L. 1
Levski S. - Brema 2
Werder jest teraz na pełnym gazie więc myśle ze bez trudu pokona Levski
Szachtar D. - Valencia x2
Valencja gra średnio dlatego ta podpórka
Spartak M. - Inter M. x2 lub 2
tego jeszcze nie jestem pewny
Benfica - Celtic x2
Celtic ładnie grał z Manchesterem, potem wygrał z Kopenchagą, u siebie z Benficą 3:0 do przodu i aby wyjść z grupy przyda mu się kolejne zwycięstwo lub co najmniej remis
FC Kopenhaga - Manch.Utd. 2
Manchester dobrze gra w lidze i powinien sobie poradzić
Lyon - Dynamo K. 1
Dobrze grają w tej edycji rozgrywek, w lidze tez ok więc zdecydowanie 3 punkty dla Lyonu
Real M. - Steaua 1

Co o tym sądzicie??
 
fatal1ty 0

fatal1ty

Użytkownik
Bayern - Sporting L. 1
Levski S. - Brema 2
Werder jest teraz na pełnym gazie więc myśle ze bez trudu pokona Levski
Szachtar D. - Valencia x2
Valencja gra średnio dlatego ta podpórka
Spartak M. - Inter M. x2 lub 2
tego jeszcze nie jestem pewny
Benfica - Celtic x2
Celtic ładnie grał z Manchesterem, potem wygrał z Kopenchagą, u siebie z Benficą 3:0 do przodu i aby wyjść z grupy przyda mu się kolejne zwycięstwo lub co najmniej remis
FC Kopenhaga - Manch.Utd. 2
Manchester dobrze gra w lidze i powinien sobie poradzić
Lyon - Dynamo K. 1
Dobrze grają w tej edycji rozgrywek, w lidze tez ok więc zdecydowanie 3 punkty dla Lyonu
Real M. - Steaua 1

Co o tym sądzicie??

Myślę, że Valencia wygra z Szachtarem, ponieważ Szachtar nie jest potęgą europejską, a Valencia wygrywając ten mecz zapewni sobie awans do nastepnej rundy LM(i prawdopodobnie 1 miejsce).
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spartak M. - Inter M. x2 lub 2
Ja nie byłbym taki pewny w tym meczu jakiegokolwiek wyniku. W Moskwie sroga zima, śnieg i mróz, a w Interze jak wiadomo gra kilku czy nawet kilkunastu Południowców, może zmrozić im dupkę i nie będzie im się chciało za bardzo biegać.

Benfica - Celtic x2
Na stadionie Benfiki padały nie takie firmy jak Celtic. Jak już to 1X, choć można pomyśleć nad czystą 1.
 
S 0

sebastien

Użytkownik
grzeg232 to bukmacherka i żaden mecz pewny nie jest, są tylko wielce prawdopodobne...a takie gadanie o zimie to za przeproszeniem walenie kotka za pomocą młotka...Inter zagra o wszystko bo musi ten mecz wygrac, ale czy wygra dowiemy się jutro...obrona spartaka mnie nie przekonuja, dlatego kowalewski ma tak dużo pracy
 
G 0

gocek3

Użytkownik
pisze to akurat tutaj bo nie wiem gdzie, ale co myślicie o kolejce remisów? w pierwszej było ich 5, w drugiej również 5, a w trzeciej żadnego remisu! Coś mój nos podpowiada, że w tej[czwartej] kolejce będzie ich sporo.

Myśle nad jakimś systemem a remisy w meczach:

AS Roma-Olympiakos 4.4 - Roma nie jest w najwyższej formie [ostatnio dwa remisy z chievo i ascoli u siebie] a więc Olimpiakos może pokusić sie o remis

Barcelona-Chelsea 3.2 - tu każdy wynik jest możliwy, przy takiej klasie koszczegolnych pilkarzy z kazdej z druzyn

Bayern M.-Sp.Lizb. 4.4 - Bayern w lidze nie zachwyca a remis im wystarczy do awansu

PSV Eind.-Galatas. 3.7 - myśle że Galatsaraj jest w stanie wywieść pkt

Szachtar-Valencia 3.3 - Valencia boryka sie z kontuzjami i ostatnia porazka w lidze o tym swiadczy

Sp.Mosk.-Inter M. 3.3 - w Rosji kazdemu gra sie ciezko. Inter po derbach zadowoli sie tu chyba remisem

AEK Ateny-Lille 3.1 - AEK nie jest jeszcze chyba w stanie wygrac z Lille a na porazke tez sie nie zapowiada

Benfica-Celtic 3.3 - tu wynik otwarty remis mozliwy

FC Kopen.-Manch.U. 4.0 - Kopenhaga outsajder grupy ale uwazam ze zmobilizuje ise na MU i postara sie o korzystny rezultat, a przy tym MU wystarczy pkt do awansu

Hamburg-FC Porto 3.1 - HSV jak wiadomo bez formy, myślałem ze po zwyciestwie nad Bayerem wygra kolejny mecz ale niestety &quot;jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot; więc upatruje tu remisu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom